اس اس  , saharkhoshgel

اس اس

  تـو دلـت سنـگ و دلـم چشـم بـہ در دوخـتہ اسـت نـزن آتـش بـہ درخـتے کہ خـودش سـوخــتہ اسـت بہ خـدا رسـم وفـا نیـسـت ، دلـے را ببـرے کـہ وفـا
اس اس  , saharkhoshgel

اس اس

مطالب
cloobid
saharkhoshgel
، 5 سال و 1 ماه و 25 روز
زن 30 ساله مجرد
زير ديپلم ،


تبلیغات

اس اس  , saharkhoshgel
برخی از سرطان‌ها را می‌توان پیش از آنکه در بدن علائمی‌ ایجاد کنند تشخیص داد. آزمایشاتی را كه برای تشخیص سرطان یا توده های پیش سرطانی درافرادی که علائمی ندارند بکار میرود، آزمونهای غربالگری می‌نامند. از این آزمون ها اکثراَ در تشخیص زود هنگام سرطان‌های پستان، دهانۀ رحم، روده بزرگ و راست‌روده استفاده می‌شود:

• در مورد سرطان روده بزرگ و راست‌روده: آزمون‌های غربالگری برای تشخیص پولیپ ، سرطان یا دیگر ناراحتی‌های روده بزرگ و راست‌روده،مورد استفاده قرار می‌گیرد. افراد بالای 50 سال می توانند مورد آزمایشات غربالگری قرار گیرند؛ افرادی هم که خطر ابتلایشان به سرطان روده بزرگ و راست‌روده، بالاتر از حد متوسط است، بهتر است پیش از 50 سالگی، درباره انجام این آزمایشات و دفعات آن با پزشك خود مشورت كنند.انواع این ازمونها در روده عبارتند از:

o آزمون خون مخفی مدفوع : گاهی اوقات توده سرطانی یا پولیپ، خونریزی می‌کند. این آزمایش می‌تواند مقادیر بسیار اندک خون را در مدفوع مشخص کند.
o کولونوسکوپی : در این روش، پزشک داخل راست‌روده و تمام روده بزرگ را با استفاده از لوله مخصوص و بلندی به نام کولونوسکوپ معاینه می‌کند. پزشکان در این روش هم می‌توانند پولیپ‌ها را بردارند.

o تنقیه باریوم: این آزمایش شامل چندین بار عکسبرداری با اشعه ایکس از روده بزرگ و راست‌روده است
o معاینه راست‌روده با انگشت : معاینه راست‌روده معمولاً یكی از معاینات اولیة بالینی است. پزشك متخصص با معاینه درون مقعد نواحی غیرعادی را شناسایی می کند.
در صورت بروز برخی از علائم یا مثبت بودن نتایج آزمایشات غربالگری ، پزشک با بررسی سوابق پزشکی شخصی و خانوادگی بیمار ، معاینة بالینی ، آزمون‌های آزمایشگاهی و تصویر‌برداری تشخیص می دهد كه آیا این علائم و نتایج واقعاً مربوط به سرطان است یا دلایل دیگری دارد .
مطالب تکمیلی در :
ادامه
99
اس اس  , saharkhoshgel
نوشیدن آب و سایر مایعات احتمال بروز سرطان مثانه را کم‌تر می‌‌کند. زیرا آب ترکیبات سرطان‌‌زای موجود در مثانه را رقیق می‌‌کند و مدت زمان تماس آنها را با پوشش مثانه کاهش می‌‌دهد.
ادامه
اس اس  , saharkhoshgel
بزرگترین تصویر ریا در جامعه ،
هنگامی است که به فقرا لباسهای کهنه و غذاهای مانده میدهیم ...!

و به ثروتمندان هدایای با ارزشی
که محتاج آنها نیستند‌ ...!

ادامه
اس اس  , saharkhoshgel
زندگیم بى عیب و نقص نیست

اما براى همه ى چیزهایى كه دارم،

شكرگزارم ..............
ادامه
اس اس  , saharkhoshgel
فرشته ها همیشه وجود دارند

اما بعضی وقتا

چون بال ندارن

بهشون میگن دختر

فرشته های زمینی روزتون مبارک
ادامه