پارس پروژه , parsproje

پارس پروژه

  برای دانلود مقالات ترجمه شده 2018 به سایت parsproje.com مراجعه نمایید
پارس پروژه , parsproje

پارس پروژه

مطالبدوستان 9
cloobid
parsproje
، 8 ماه و 19 روز
مرد 30 ساله متاهل
فوق ليسانس ، طراح سایت خدمات ترجمه گردآوری منابع علمی تحلیل آماری ترجمه تخصصی

دوستان

 • روزگار غریب , goodfreind
 • علی وثوقی , fali1344
 • نسیم , nasima88
 • حسن  , 12qwe
 •  , flying17
 • کمبوجیه هخامنشی , kambuojie
 • سامان احمدی , max20144444
 • سلـــــمان رحیمی , samanrahimi87
 • حمید خطاط , hamidtakqalam

رسانه ها

 • کلوب دات کام , recreation


تبلیغات

پارس پروژه , parsproje
برای دانلود رایگان مقاله انگلیسی و خرید ترجمه مقاله به لینک درج شده در ذیل این پست مراجعه نمایید.
عنوان فارسی:

مقاله انگلیسی 2018 : برنامه ریزی استراتژیک نیروی کار در مراقبت های بهداشتی

عنوان انگلیسی:

Strategic workforce planning in healthcareچکیده فارسی

این مقاله، شرحی از توسعه و استفاده از یک چارچوب جهت برنامه¬ریزی استراتژیک نیروی کار برای مراقبت های بهداشتی در سطح ملی را ارائه می دهد. چارچوب مورد نظر، چارچوب برنامه ریزی نیروی کار قدرتمند نام دارد و توسط مرکز هوش نیروی کار توسعه داده شده است. مرکز هوش نیروی کار، یک سازمان ملی است که به ارائه مشاوره در زمینه برنامه ریزی نیروی کار می پردازد؛ و از جولای سال 2010 تا مارس 2016 فعال بوده است. این مرکز نقشی کلیدی در برنامه ریزی نیازهای نیروی کار آینده برای بخش بهداشت انگلیس ایفا کرده است. این مرکز توسط وزارت بهداشت، آموزش و سلامت عمومی انگلیس به وجود آمده بود و در زمینه برنامه ریزی استراتژیک نیروی کار محلی و ملی، مورد حمایت بود. چارچوب شامل استفاده از روش شناسی های متعدد از جمله توسعه مدل های استراتژیک نیروی کار بر اساس پویایی های سیستم ؛ و چارچوب از طریق عملکرد بود. این مقاله در سه مورد به این حوزه کمک می کند: مدل های برنامه ریزی نیروی کار بهداشت با استفاده از پویایی های سیستم؛ استفاده از پویایی های سیستم در حمایت از برنامه ریزی استراتژیک با ادغام روش شناسی های متعدد؛ و مدلسازی تسهیل شده از طریق ایجاد و استفاده از مدل های پویایی های سیستم در کارگاه ها.

کلمات کلیدی: پویایی های سیستم، OR در دولت، عملکرد OR، OR در بهداشت، برنامه ریزی راهبردی منابع انسانی.

ادامه
99
پارس پروژه , parsproje
برای دانلود رایگان مقاله انگلیسی و خرید ترجمه مقاله به لینک درج شده در ذیل این پست مراجعه نمایید.
عنوان فارسی:

مقاله انگلیسی 2018 : مجوز فناوری استراتژیک در یک زنجیره تامین

عنوان انگلیسی:

Strategic technology licensing in a supply chainچکیده فارسی

این مقاله به سرمایه گذاری تحقیق و توسعه و صدور مجوز فناوری در زنجیره تامین به شکل تولیدکننده تجهیزات اصلی (OEM)و ایجادکننده قرارداد (CM) می پردازد. تحقیق و توسعه توسط توافق آن دو(OEM، CM) بر سر پرداخت سهم هزینه انجام می شود. در مرحله تحقیق و توسعه ما فرض می کنیم که در مورد عملکرد فناوری توسعه داده شده و بازار، عدم قطعیت وجود دارد. این عدم قطعیت، در مرحله فروش برطرف می شود؛ چرا که اطلاعات مربوط به اولویت های مصرف کننده در این مرحله قابل دسترس است. به علاوه، OEM می تواند فناوری را به شخص ثالث واگذار کرده و درآمد را با CM تقسیم کند. ما تعرفه ی قیمت گذاری و استراتژی صدور مجوز را در دو سناریو مشخص می کنیم؛ یعنی تصمیم گیری برای صدور مجوز پیش یا پس از آن که ابهامات برطرف شدند ایجاد می شود. مقایسه ای از دو تعرفه نشان می دهد که OEM بین ایجاد تصمیم صدور مجوز در اولین یا دومین مرحله در بیشتر موارد متفاوت است. اما هنگامی که پتانسیل بازار، شدت رقابت، میزان وفاداری و سهم درآمد متوسط باشند منطقه کوچکی در فضای پارامتر وجود دارد که OEM ترجیح می دهد تصمیم صدور مجوز را در مرحله 2 انجام دهد. جالب است که ما آن را برای منطقه بزرگی از فضای پارامتر به دست می آوریم، دو شریک در زمینه مجوز اولویت های یکسانی دارند. همچنین دریافتیم که توزیع احتمال متفاوت از کارایی فناوری احتمالی منجر به راهبردهای مجوز مختلفی می شود.

کلمات کلیدی: مدیریت زنجیره تامین، تحقیق و توسعه شرکتی، صدور مجوز فناوری

ادامه
پارس پروژه , parsproje
برای دانلود رایگان مقاله انگلیسی و خرید ترجمه مقاله به لینک درج شده در ذیل این پست مراجعه نمایید.
عنوان فارسی:

مقاله انگلیسی مدیریت 2018 : یک دیدگاه استراتژیک از جدول زمانبندی دانشگاه

عنوان انگلیسی:

A strategic view of University timetablingچکیده فارسی

در تحقیقات پیشین جدول زمانبندی دانشگاه به عنوان یک مساله عملیاتی مورد مطالعه قرار گرفته است؛ که هدف، اختصاص دادن سخنرانی به اتاق ها و زمان بندی و ایجاد جداول زمانی با کیفیت برای دانشجویان و اساتید است. پیش از آن که این موضوع حل شود، دو مشکل تصمیم گیری مهم پیش می آید: چه اتاق هایی لازم است و در کدام دوره های تدریس؟ این تصمیمات ممکن است اثری قوی بر جداول زمانی حاصل داشته باشد و به ندرت تغییر کند و یا حتی مورد بحث قرار گیرد. این مقاله بر حل این دو مشکل راهبردی تمرکز می کند و اثر این تصمیمات بر کیفیت جداول زمانی حاصل را بررسی می کند.

رابطه و تفاوت های بین مسائل اجرایی، تاکتیکی و راهبردی بازنگری می شوند. بر اساس تدوین زمانبندی و مطالب دوره های مبتنی بر سرفصل دروس از دومین رقابت جدول زمانی بین المللی (ICT 2007)، سه مدل عدد صحیح مختلط دو هدفه تدوین می شود. برای حل آن ها، الگوریتمی را بر اساس روش محدودیت ϵ- پیشنهاد می دهیم. این الگوریتم می تواند برای تحلیل اثر داشتن منابع مختلف در مسائل جدول زمانی مورد استفاده قرار گیرد. در نهایت ما نتایج مربوط به نحوه تاثیر این سه هدف (اتاق، دوره های تدریس، و کیفیت) بر یکدیگر را گزارش می کنیم.

کلمات کلیدی: جدول زمانی، برنامه ریزی هدف چندگانه، برنامه ریزی عدد صحیح

ادامه
پارس پروژه , parsproje
برای دانلود رایگان مقاله انگلیسی و خرید ترجمه مقاله به لینک درج شده در ذیل این پست مراجعه نمایید.
عنوان فارسی:

مقاله انگلیسی مدیریت 2018 : استراتژی های بازاریابی دیجیتال، بررسی های آنلاین و عملکرد هتل

عنوان انگلیسی:

Digital marketing strategies, online reviews and hotel performanceچکیده فارسی

ما به بررسی این موضوع پرداخته ایم که راهبردهای بازاریابی دیجیتال (مثل داشتن یک طرح بازاریابی دیجیتال، پاسخگویی به درخواست های مهمان ، و نظارت و ردیابی اطلاعات درخواست های آنلاین) تا چه اندازه به طور مستقیم بر رزرو اتاق های هتل و درآمد حاصل از هر اتاق و به طور غیرمستقیم از طریق اثر حجم و ظرفیت درخواست های آنلاین اثر می گذارد. همچنین به بررسی میزان تفاوت این مکانیزم برای انواع مختلف هتل ها در زمینه رتبه بندی ستاره هتل و هتل های مستقل در مقایسه با هتل های زنجیره ای پرداخته ایم.

تحقیق در 132 هتل در بلژیک انجام شد. نتایج نشان می دهد که حجم درخواست ها، بر رزرو اتاق و ظرفیت بازنگری بر درآمد حاصل از هر اتاق تاثیر می گذارد. راهبردها و فنون بازاریابی دیجیتال، بر حجم و ظرفیت درخواست های آنلاین، و به طور غیرمستقیم بر عملکرد هتل تاثیر می گذارد. این موضوع در مورد هتل های زنجیره ای بیشتر از هتل های مستقل صدق می کند. همچنین در هتل هایی که دارای ستاره های بیشتر هستند در مقایسه با هتل های بدون ستاره بیشتر صدق می کند.

کلمات کلیدی: راهبردهای بازاریابی دیجیتال هتل ، حجم و ظرفیت درخواست های آنلاین، عملکرد هتل، ظرفیت اتاق، درآمد حاصل از هر اتاق

ادامه
پارس پروژه , parsproje
برای دانلود رایگان مقاله انگلیسی و خرید ترجمه مقاله به لینک درج شده در ذیل این پست مراجعه نمایید.
عنوان فارسی:

مقاله انگلیسی مدیریت 2018 : آیا سازمان ها از فرایند رسمی مدیریت ریسک برای رفع خطرات رسانه های اجتماعی استفاده می کنند؟

عنوان انگلیسی:

Do organizations use a formalized risk management process to address social media risk?

چکیده فارسی:

استفاده از رسانه های اجتماعی در محل کار متداول است؛ با این حال، در مورد چگونگی مدیریت ریسک رسانه های اجتماعی توسط سازمان ها اطلاعات کمی در دست است. ما از چارچوب یکپارچه (COSO، ۲۰۰۴) کمیته سازمان های حامی مدیریت ریسک واحد اقتصادی برای ایجاد یک مدل مدیریت ریسک رسانه های اجتماعی (SM-RMM) که شامل چهار جزء به این شرح است استفاده می کنیم: (۱) استفاده از رسانه های اجتماعی، (۲) ریسک ادراک شده استفاده، (۳) اجرای سیاست و (۴) آموزش و کنترل فنی. ما از این مدل برای بررسی اینکه آیا شیوه پرداختن سازمان ها به ریسک رسانه های اجتماعی با فرایند مدیریت ریسک رسمی سازگار است یا نه، بهره می گیریم. داده های نظرسنجی از 98 متخصص مدیریت ریسک ، حسابرسی و امور مالی نشان می دهد که میزان استفاده سازمان ها از رسانه های اجتماعی باعث افزایش ریسک ادراک شده استفاده از این رسانه ها می شود. علاوه بر این، تأثیر میزان استفاده بر اجرای سیاست های رسانه های اجتماعی درمورد سازمان هایی با سطوح بالاتر ریسک ادراک شده استفاده بیشتر است. در نهایت، سازمان هایی که سیاست های رسانه های اجتماعی گسترده تری دارند، دارای آموزش ها و کنترل های فنی گسترده تری هستند. یافته های این تحقیق نشان می دهد که سازمان ها سیاست ها و کنترل رسانه های اجتماعی را بر خلاف استفاده از فریند مدیریت ریسک رسمی، به شیوه ای واکنش پذیر می پذیرند. این امر ممکن است سازمان ها را در معرض ریسک رسانه های اجتماعی قرار دهد. مدل ما چارچوبی برای تحقیقات آینده در زمینه مدیریت ریسک رسانه های اجتماعی فراهم می سازد.

ادامه