حمیدرضا  اصفهانی , omid40

حمیدرضا اصفهانی

 قدرت همیشه در محکم نگه داشتن با تمام وجود نیست  گاهی قدرت در رها کردن با تمام وجود است
حمیدرضا  اصفهانی , omid40

حمیدرضا اصفهانی

مطالب
cloobid
omid40
، 12 سال و 3 ماه و 18 روز
مرد 35 ساله مجرد
فوق ليسانس ، طراحی فرمولاسیون و راه اندازی خط تولید محصولات پلیمری


تبلیغات

حمیدرضا  اصفهانی , omid40
آقای حسن روحانی رئیس جمهور مستقر پس از ۴ سال حضور در راس قوه مجریه، بسیج تمامی امکانات دولتی و تخلفات عدیده انتخاباتی، حدود ۵۷ درصد آراء را کسب کرده و رئیس دولت دوازدهم خواهد بود.
نجیبانه به ایشان تبریک گفته و در مسیر خدمت به مردم برایشان آرزوی موفقیت می کنیم.
پیشتر اشاره کردیم که هرکسی رئیس جمهور شود، به این تخلفات به صورت جدی باید رسیدگی شود.
آقای روحانی ۴ سال سختی را در پیش دارد. رای بسیار قابل توجه و حدود ۱۶ میلیونی آقای رئیسی در مقابل وی، نشان‌دهنده این است که روحانی با یک اقلیت قدرتمند روبروست که باید به مطالبات آنها پاسخ گوید. روحانی تنها رئیس جمهور مستقر تاریخ ایران است که رقیبش ۱۶ میلیون رای کسب کرده است.
اصلی‌ترین مطالبه این اقلیت قدرتمند، حرکت دولت در ریل انقلاب اسلامی است.
از یک نظر پیروزی روحانی بسیار مفید است و آن اینکه از امروز نمی‌تواند با نقاشی اوضاع اقتصاد را مناسب جلوه دهد.
روحانی رئیس دولت جمهوری اسلامی است. از امروز او باید با تمام توان کار را جایگزین حرف کند و ما نیز ان‌شاءالله در این مسیر به او کمک خواهیم کرد.
با این وجود، کسانی که به حسن روحانی رای دادند و از او حمایت کردند، باید مسئولیت عملکرد او را بپذیرند و صراحتا عرض کنم، حق ندارند از وضعیت اقتصاد کشور، گلایه کنند.
ان الله لایغیر مابقوم حتی یغیروا ما بانفسهم
ادامه
99
حمیدرضا  اصفهانی , omid40
شرکت مهندسی پارس بسپار ایرانیان
ارائه خدمات مهندسی برای ایجاد کارخانه و کارگاه های تولیدی در صنعت پلیمر ( پلاستیک ، لاستیک ، کامپوزیت ، رنگ ، رزین و چسب )
ارائه طرح توجیهی ( جهت دریافت تسهیلات بانکی و وام )
ارائه فرمولاسیون ( معرفی مواد و ترکیب درصد آنها )
تهیه و تامین ماشین آلات مورد نیاز تولید
آموزش و انتقال تکنولوژی تولید محصولات نهایی
محصولات پلیمری شامل انواع :
محصولات لاستیکی و پلی یورتانی ( انواع قطعات لاستیکی صنعتی و خودرویی و عمومی و.... )
محصولات پلاستیکی ( لوله ، پروفیل ، دیوار پوش ، نوار لبه ، مستربچ ، گرانول کابلی ، زیره کفش ، پزشکی نوار تیپ و ... تزریق ( قطعات تزریقی صنعتی و عمومی از پلی اتیلن ، پلی پروپیلن ، پی وی سی ، پلی آمید و ...) ، فیلم ( انواع فیلم بسته بندی ، شیرینک ، کشاورزی ، نایلکس و .... ) بادی ( انواع بطری ، پریفرم و ... )
محصولات کامپوزیتی ( فایبرگلاس) ( انواع قطعات عمومی و صنعتی با روش اس ام سی ، بی ام سی ، تزریقی ، پالتروژن ، فیلامنت ویندینگ )
انواع چسب ( حلال پایه ، آب پایه ، حرارتی ) با مصارف عمومی و صنعتی
انواع رنگ و رزین ( رنگهای ساختمانی و صنعتی ) انواع کف پوش ( اپوکسی و پلی یورتانی )
تلفن : 09122563203- 09388305637 – 08642344393
آدرس : ساوه – شهر صنعتی کاوه – خیابان جانبازان – پلاک 72
www.pbi.blogsky.com
کانال کسب و کار در صنعت پلیمر
https://t.me/polymerentrepreneurship
گروه پلاستیک سازان ایران
https://t.me/joinchat/AAAAAEI93xN9ptmxmZjOGw
ادامه
حمیدرضا  اصفهانی , omid40
یکی از کلیدواژه‌ها در سومین مناظره انتخاباتی کاندیداهای ریاست جمهوری واژه «نجومی» بود. آنجا که قالیباف خطاب به روحانی و کاندیدای پوششی‌اش جهانگیری، گفت: "در دولت شما بعضی از اعضای دولت و مدیرانش که اقتصاد دست‌شان است در حین اینکه یک کارگر حقوقش 800 هزار تومان است و اخیرا کمی افزایش یافته است، پایه‌گذار حقوق‌های نجومی می‌شوند! مثل خود جنابعالی که در دوره وزارت پاداش‌های چند میلیاردی هم تصویب می‌کنید."

حقوقهای نجومی یکی از پر سروصداترین خبرها در دولت روحانی بود و آغاز آن از فیش حقوقی صفدر حسینی رئیس صندوق توسعه شروع شد. اخیراً پس از گذشت حدود 10 ماه از افشای نجومی بگیران دولت یازدهم، برخی از آنها در ستاد روحانی مشغول به فعالیت شده‌اند.

یکی از نجومی‌بگیران ستاد حسن روحانی، علی رستگار سرخه‌ای مدیرعامل معزول بانک ملت است که به‌دلیل انتشار فیش حقوقی که ماهانه 37 میلیون تومان دریافتی داشته و کمک 50میلیاردی‌اش به یکی از نزدیکان رئیس جمهور عزل شد.

رستگار سرخه‌ای که همشهری و از نزدیکان حسین فریدون برادر رئیس دولت است، از محل دو شرکت در خارج از کشور طی 11 ماه در سال 94 حداقل مبلغ 125 هزار دلار و 200 هزار پوند دریافت کرده که بالغ بر 1 میلیارد و 400 میلیون تومان می‌شود. این در حالی است که ماهانه 37 میلیون تومان هم حقوق از بانک ملت می‌گرفته است.

مدیرعامل معزول بانک ملت چندی بعد به دلیل فعالیت گسترده در یک باند سازمان یافته فساد بانکی توسط نهاد امنیتی و به‌ دستور مرجع قضایی دستگیر شد.

از دیگر نجومی بگیران فعال در ستاد روحانی صفدر حسینی وزیر اقتصاد دولت اصلاحات و رئیس سابق صندوق توسعه در دولت روحانی است. وی از فروردین تا اسفند سال 94 به‌طور میانگین ماهانه 57 میلیون و 400 هزار تومان بابت حقوق آن هم فقط از این صندوق دریافت کرده و به‌عبارت دیگر حسینی در یک سال جمعاً حدود 686 میلیون تومان بابت حقوق از صندوق توسعه ملی گرفته بود.

دختر وی، فاطمه حسینی از اعضای لیست امید اصلاح‌طلبان در انتخابات مجلس بود و هم‌اکنون نماینده تهران است. در بخشی از حقوق صفدر حسینی حقی تحت عنوان «اوقات فراغت فرزندان» با مبلغ 11 میلیون قید شده بود که احتمالاً این مبلغ برای فاطمه حسینی هزینه شده است! پدرش نیز با برادر رئیس‌جمهور رابطه نزدیکی دارد.
علاوه بر صفدر، دختر وی نیز در ستاد روحانی فعالیت می‌کند و در دیدار اخیر بانوان با حسن روحانی در ورزشگاه شیرودی حضور داشت.

سابقه حضور نجومی‌بگیران در ستادهای روحانی به سال 92 برمی‌گردد. آنجا که رئیس قوه قضائیه به نقل از بابک زنجانی یکی از بزرگترین متهمان به فساد و رانت‌خواری در تاریخ ایران که محکوم به اعدام شده، اعلام کرد که چند میلیارد تومان به ستاد انتخاباتی حسن روحانی در سال 92 کمک کرده است.هرچند روحانی در اولین مناظره انتخاباتی در این باره گفت "یک آدم مفسد محکوم به اعدام حرفی را زده، به نقل مفسد که نمی‌شود تکیه کرد."
ادامه