دانش بنیان , oldhacker

دانش بنیان

 یک نفر نان داشت اما بینوا دندان نداشت آن یکی بیچاره دندان داشت اما نان نداشت ...
دانش بنیان , oldhacker

دانش بنیان

مطالب
cloobid
oldhacker
، 10 سال و 2 ماه و 21 روز
مرد 40 ساله مجرد
ليسانس ،


تبلیغات

دانش بنیان , oldhacker
با دلیل بگویید که گربه موجود در تصویر به سمت بالا می رود یا پایین ؟
ادامه
99
دانش بنیان , oldhacker
[https://www.aparat.com/v/97ZX5]
امیر علی‌اکبری،کشتی‌گیر فرنگی و مبارز هنرهای رزمی ترکیبی اهل کشور ایران است. وی برندهٔ مدال طلای قهرمانی کشتی فرنگی جهان در سال ۲۰۱۰ و برنز قهرمانی جهان ۲۰۰۹ و مدال طلای قهرمانی آسیاست.فیلم مبارزه او و دنیز اسمالدرو رو ببیند و از ترکیب کشتی و بکس او لذت ببرید.
یک سالی پس از محرومیت از کشتی از وی خبری نبود تا در صفحات مجازی خود شرکت در ورزش هنرهای رزمی ترکیبی (MMA/Mixed Martial Arts) را اعلام کرد.

خود امیر در مصاحبه با مجله ورزشی رزم‌آور می‌گوید :از قبل با این رشته آشنا بودم، حدوداً ده روز بعد کنار گذاشتن کشتی، وارد رشته‌های رزمی شدم، چند روز بعد از شرکتی از دبی برای من دعوتنامه آمد برای حضور در مسابقات MMA , در آن شرکت، کشتی گیرانی بودند که من را می‌شناختند، آنها درخواست ارسال دعوتنامه به من را بدون اینکه بدانند خودم هم ورزش رزمی را شروع کرده‌ام، داده بودند. وی افزود: اگر همین الان بگویند بیا و به کشتی برگرد، برنمیگردم، معتقد هستم هر انسان رساله ای دارد و رسالهٔ من در MMA است.

از چندی بعد او مبارزات خود را شروع کرد که همه آنها با پیروزی مواجه بود. داشتن رکوردهای جالب او در شکست دادن حریفهای خود در ۱۷ ثانیه و ۳۰ ثانیه است
ادامه
دانش بنیان , oldhacker
رییس فدراسیون فوتبال ایران برای حمایت از تیم فوتبال پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا امروز (شنبه) به تمرین این تیم رفت.

به گزارش ایسنا، مهدی تاج رییس فدراسیون فوتبال ایران که امروز در تمرین تیم فوتبال پرسپولیس حاضر شده بود در جمع خبرنگاران گفت: ما امروز تیم پرسپولیس را تیم ملی خودمان می‌دانیم که با قطر بازی دارد که تیم بسیار قدرتمندی است.گرشاسبی امروز به من گفت پول دو بازیکن حریف،‌ اندازه کل هزینه‌های پرسپولیس است.

او ادامه داد: غیرت بازیکنان پرسپولیس به این تیم کمک خواهد کرد. پرسپولیس بازیکنان خوبی دارد. سابقه نداشته است که دو تیم ایرانی هم‌زمان به این سطح از لیگ قهرمانان برسند. خیلی خوشحالم که امروز به تمرین پرسپولیس آمدم. با مدیرعامل باشگاه و سرمربی و بازیکنان این تیم مفصل صحبت کردم. الان هم به باشگاه استقلال خواهم رفت. آن‌ها هم نماینده ما و تیم ملی کشورمان هستند.

رییس فدراسیون فوتبال در خصوص وضعیت کارلوس کی‌روش و تیم ملی هم اضافه کرد: کی‌روش برای تمرین به ایران می‌آید.

رئیس فدراسیون فوتبال پس از گفتن این جمله صدایش گرفت و با عجله برای نوشیدن آب به کنار زمین رفت. او در همین حال محل تمرین را ترک کرد و دیگر پاسخگوی خبرنگاران نبود.
ادامه
دانش بنیان , oldhacker
یک عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت که رئیس جمهور فردا (یکشنبه) برای دفاع از وزیر اقتصاد در مجلس حضور نمی‌یابد.

علی اصغر یوسف نژاد در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به جلسه استیضاح وزیر اقتصاد که قرار است فردا (یکشنبه) برگزار شود، اظهار کرد: هیئت رئیسه مجلس به روال معمول از آقای روحانی برای حضور در جلسه استیضاح و دفاع از وزیر اقتصاد دعوت کرد اما تاکنون چیزی از سوی ریاست جمهوری مبنی بر حضور اعلام نشده و بر این اساس ایشان در جلسه استیضاح حضور نمی یابد.

وی افزود: طبق آیین نامه مجلس متقاضیان استیضاح و وزیر هرکدام برای بیان اظهارات خود در جلسه استیضاح دو ساعت فرصت دارند که می‌توانند ۹۰ دقیقه در ابتدا و ٣٠ دقیقه در انتها صحبت کنند.

به گفته وی، وزیر می‌تواند بخشی از وقتش را به دو نماینده اختصاص دهد و دو نفر از استیضاح کنندگان نیز پس از ۹۰ دقیقه ابتدایی می‌توانند در پایان هرکدام در ۱۵ دقیقه در توضیح دلایل استیضاح سخنرانی کنند.

یوسف نژاد همچنین گفت که جلسه استیضاح وزیر اقتصاد، تمام فرصت جلسه علنی روز یکشنبه را به خود اختصاص خواهد داد.
ادامه
دانش بنیان , oldhacker
پایگاه خبری آمریکایی بلومبرگ در گزارشی نوشت ناوگان نفتکش‌های ایران به صادرات نفت خام و میعانات ایران تحت تحریم‌های آمریکا کمک خواهند کرد.

در شرایطی که مشتریان نفتی ایران با فشارهای فزاینده آمریکا برای توقف خرید روبرو هستند، شرکت مشاوره صنعتی FGE‌ کاهش صادرات نفت ایران در سال میلادی جاری را پیش‌بینی کرده است. با این حال محموله‌های نفتی ایران به چین در چند هفته گذشته نشان می‌دهد چگونه تغییر مالکیت کشتی و شرایط قرارداد، ممکن است به ادامه صادرات نفت ایران کمک کند.

فروش نفت ایران از زمان خروج آمریکا از برجام و اعلام بازگشت تحریم‌های واشنگتن علیه تهران، کاهش پیدا کرده است. خریداران بزرگ آسیایی از جمله کره جنوبی و ژاپن اعلام کرده‌اند اگر نتوانند از تحریم‌ها معافیت بگیرند، وارداتشان به کلی متوقف خواهد شد. هند نیز ممکن است وارداتش را نیمی کاهش دهد. در این بین، پالایشگاه‌ها در جنوب چین درخواست آمریکا برای توقف خرید نفت ایران را رد کرده‌اند.

طبق یادداشت تحقیقاتی شرکت FGE، ایران می‌تواند به راحتی کل صادراتش را با استفاده از ناوگان نفتکش‌هایش ادامه دهد و پس از اجرای تحریم‌های آمریکا در چهارم نوامبر، چین مقصد اصلی صادرات نفت ایران خواهد بود.

در ژوییه و دو هفته نخست اوت، صادرات نفت ایران به مقصد چین در نفتکش‌های ایرانی بارگیری شدند. قراردادهای خرید نیز برای به حداقل رساندن ریسک برای خریداران نفت تغییر کرد.

با واکنش شرکت‌های بیمه و شرکت‌های کشتیرانی بین‌المللی که نگران مجازات آمریکا هستند، نقش حیاتی ناوگان نفتکش‌های بزرگ VLCC، افرامکس و سوئزماکس ایران در تحویل نفت به مشتریان افزایش یافته است.

از ابتدای امسال تاکنون حدود نیمی از ۲.۵ میلیون بشکه در روز صادرات نفت و میعانات ایران با استفاده از کشتی‌های ایرانی انجام شده است. با حساب میانگین زمان سفر یک ماهه به چین، ایران از حدود ۳۰ درصد از ظرفیت ناوگان خود برای محموله‌های نفتی‌اش استفاده می‌کند.

شرکت ملی نفتکش ایران ناوگانی با ظرفیت حمل بیش از ۱۲۰ میلیون بشکه در روز دارد. شرکت ملی کشتیرانی ایران مجموعا ۷ میلیون بشکه در روز ظرفیت حمل دارد.
ادامه