آتا ترکان , mogholia

آتا ترکان

  بهار آمد گریبان گرفت این بخت غریب را *** که چنان کرد، گبر زن صفت بسته شمشیر فریب را (خلیج العربی = خلیج الاسلامی)
آتا ترکان , mogholia

آتا ترکان

مطالب تصاویر 119دوستان 183
cloobid
mogholia
، 5 ماه و 28 روز
مرد 18 ساله مجرد
ديپلم دبيرستان ، /مغولان فاتح و کبیر

دوستان

 • امیر علی , sad2016
 • سعید , saeid694
 • ابوالفضل , sorena_2401
 • محمدرضا سلطانی , msoltani1409
 • علی اماموردی , ali.amamverdi
 • حاج حسین نصر الله   , hg6990
 • فروشگاه اینترنتی , abeshkhor
 • مجاهدمقدس جانم فدای امام خامنه ای , fadaiyht
 • مانی فانی , bauhaus
 • علیرضا محمدی , alireza1380531
 •  , tremendous
 • تورک اوغلی , hasan1380
 • تبریز اوغلی , 0936376
 • محمد حسینی بهشتی , m1383
 • آراز آتاکیمیا , az_araz
 • آیــهـــان آذربایجانلی , hosendostdar
 •  , 9hossin9
 • علی گمشده در مه , seddignia
 •  , kafaaji
 • 183 نفر

  morebox img

آلبوم تصاویر

119 تصویر ...

morebox img

رسانه ها

 • جنبش تورک , turkia
 • مغولان کبیر , Millety_TURK
 • هزاره و اوزبیک , Hazaraanduzbek
 • اسلام , I.S.L.A.M
  معاوناسلام
 • کلوب دات کام , recreation
 • 218 رسانه

  morebox img


تبلیغات

آتا ترکان , mogholia
چهره ای از مسلمان ستیزی روس ها در تاریخ
این روس ها همان مسلمان کش هایی هستند که امروزه هم مردم مسلمان سوریه را به بهانه ی تروریسم ، بمباران هوایی میکنند و کشور مسلمان سوریه را نابود کردند.
این تنها جنایات روس ها علیه مسلمین در طول تاریخ نیست!

آیا روس ها با اسرائیلی ها چه فرقی دارند ؟
ادامه
99
آتا ترکان , mogholia
فرزند ترکستان

منم فرزند تیمور لنگ
دنیا به چشمانم تنگ
دارم اراده ای از جنس سنگ
ندارم طمع به جهان هزار رنگ

گر آسمان زمین رود و زمین در آسمان ، باز شاهزاده زمینم
تورکستان در قلبم سرزمینم
تاریخم ، دشمنی در کمینم در حریمم

گر طوفان شود و جهان بر دوش بادی
رام کنم جهان را همراه بادبانی

شمشیرم با خون دشمن مینویسد تاریخم
جهان میلرزد از نام ، هزار بزرگان سرزمینم

مار در آستینم لونه کرده از ترس سمور
حقیر تر از آن را ارج دادیم حتی یک مور

فتح جهان ، آسوده تر از زدن تار بود
دشمن را به خیال این آهنگ زار بود
ادامه
آتا ترکان , mogholia
پرچم غیر رسمی فلسطین که توسط مردم غزه در ازای قدردانی از حمایت مردم ترکیه از فلسطینیان طراحی شده است.
ادامه
آتا ترکان , mogholia
ازدواج استقراضی (قرض دادن زن خود به مرد دیگر) از فرهنگ های زرتشیان پست و کافر
(تاریخ باستان ایران ، تاریخ رنگ شده یهود)

ازدواج استقراضی نوعی ازدواج میان زرتشتی ها بود که شوهر بدون رضایت همسر ، او را به ازدواج موقت مردی دیگر در می آوردند.

***(با منابع معتبر)

*از رفتارهای زشت زرتشتیان در عصر ساسانی ـ که متأسفانه برخی ناآگاهان آرزوی بازگشت آن روزگار را دارند ـ قرض دادن زن خود به مردی دیگر و به عبارت دیگر ازدواج استقراضی بوده است.
خلاصه ی ازدواج استقراضی چنین است که مرد حتی بدون اجازه ی زن خود، می توانست او را به ازدواج مردی دیگر در مدتی معین در آورد. فرزندانی که به وجود می آمدند به شوهر اول تعلق داشت (هرچند از نطقه ی مرد دوم بود) و به عنوان نیروی کار و برده به این فرزندان نگاه می کردند و شوهر اول گاه آنها را می فروخت.
در متن های حقوقی زمان ساسانیان، به ویژه «ماتیکان هزار داتستان» در مورد ازدواج استقراضی به تفصیل سخن گفته شده. وندیداد فرگردهای چهارم و پانزدهم به صورت مختصر در این مورد سخن گفته است. در «دینکرد و روایت پهلوی» نیز به اشارات مفصل تری بر می خوریم. (وندیداد، هاشم رضی، ج 1، ص 508، شرح)
هاشم رضی در کتاب «وندیداد» در شرح فرگرد 4، صفحه 507 ـ 508 چنین می نویسد:
در «ماتیکان هزار داتستان» یا هزار ماده ی قانونی مطالب بسیاری در باره ی زنان، ازواج، واگذاری زنان یا ازدواج استقراضی آمده است. یک مرد حتی می توانست علی رغم میل و رضایت پادشاه زن خود، او را به اشخاص تنگدستی که نیاز به زن داشتند، برای مدت معینی واگذار کند. شرایط معاهده، زمان واگذاری، فرزندانی که از این زن در مدت قرض دادن وی تولید می شد، همه قبلا مورد موافقت دو طرف قرار می گرفت. (در باره ی حقوق ساسانی، ج 1، ص 36) و به این ترتیب دستور وندیداد اجرا می شد.
دارایی زن به شوهر دوم نمی رسید و تنها نیروی کار و خدمات و در صورت توافق تا اندازه ای، فرزندانی که از شوهر دوم در مدت استقراض حاصل می شد، برای شوهر ثانوی محفوظ می ماند.
باید اشاره شود که این مورد مراجعه ی نیازمندان و اشخاص تنگدست به اشخاص مرفه الحال، قوانین ویژه ای داشت. شخص نیازمند که درخواست می کرد، خود از قوانین آگاه بود و درخواست به صورت قانونی عرضه می شد. (همان کتاب، ص 35)
کودکانی که از شوهر دوم برای زن تولید می شد، متعلق به شوهر اول بود.
پس از مراجعه ی کسی که نیازمند زن بود، مردی که به او مراجعه شده بود ـ با توجه به مطالب «ماتیکان هزار داتستان» ـ زن خود را با اجرای صیغه ای، به طور موقت از قید زوجیت آزاد می کرد. شوهر هرگاه به زن بگوید که: «از سوی من، بر خود آزاد شدی...» صیغه ی طلاق موقت جاری شده و اجازه داشت به عنوان «چاکرزن» به ازدواج دیگری در آید. (در باره یک کتاب حقوقی ساسانی. فرهنگستان هایدلبرگ، 1910، جزوه 11، ص 3)
حتی مرد می توانست زن خود را بدون توافق زوجه به دیگری به طور موقت واگذار کند. در چنین صورتی شوهر دوم از ثروت زن بهره ای نمی برد؛ همچنین کودکان تولید شده نیز چنان که اشاره شد به شوهر اول تعلق داشتند و شوهر اول هرگاه که می خواست مطابق قانون می توانست زن و فرزندان وی را که از شوهر دوم بود، باز پس گیرد...
فرزندانی که تولید می شدند، گاه به فروش می رفتند و این منبع درآمدی برای پدر بود و به عنوان نیروی کار از این فرزندان، چون بردگان بهره بری می شد. زن و کودک و برده، درست به عنوان یک شیء بودند.
به موجب «ماتیکان هزار داتستان» فروختن فرزند و به بردگی گرفتن فقط از اختیارات پدر است که می تواند فرزند را بفروشد، بکشد یا عضوی از او را ناقص کرده از کار بیندازد. (در باره حقوق ساسانی، جزوه 5، ص 22)
نظر اسلام در مورد ازدواج استقراضی
از نظر اسلام زن شوهردار نمی تواند با مرد دیگر ازدواج کند حتی اگر شوهر به آن راضی باشد. البته همانگونه که در متن فوق آمده، زرتشتی ها ابتدا زن خود را طلاق می دادند و سپس زن با مرد دوم ازدواج می کرد. اما از نظر اسلام، در این نوع ازدواج، تخلف های زیر صورت می گرفته است:
ـ شوهر اول حق ندارد برای همسر سابق خود، شوهر تعیین کند. بلکه دیگر هیچ اختیاری نسبت به او ندارد. زن آزاد است با هرکه خواست و با هر شرایطی که مایل بود ازدواج کند. پس اگر ازدواج دوم بدون رضایت زن باشد آن ازدواج باطل است.
ـ شوهر دوم پدر فرزندانی است که با ازدواج دوم تولد یافته اند، نه شوهر اول. چون فرزند با نطفه ی مرد دوم درست شده است. گویا برای همین بوده که مرد اول محبتی نسبت به فرزندان نداشته و با دید برده به آنها می نگریسته و می فروخته است.
ـ فرزندان ازدواج دوم مثل انسانهای دیگر هستند و کسی نمی تواند به عنوان برده به آنها نگاه کند و آنان را بفروشد حتی پدر واقعی (شوهر دوم) هم چنین حقی ندارد.
ـ در اسلام «ازدواج موقت» داریم اما چیزی به عنوان «طلاق موقت» وجود ندارد.
ـ ثروت زن چه پیش از طلاق و چه پس از آن و به عبارت دیگر در همه حال، برای خود اوست و شوهر حق تصرف بدون اجازه ی او را ندارد.
ـ هیچکس حتی پدر حق ندارد دیگری را بکشد یا صدمه ای به بدن دیگری وارد کند.
ادامه
کامنت بنویسید...
فرهاد تنهایی , lashkargm
پنجشنبه 28 بهمن ، 22:50
ودر این رابطه از حیله های کثیف انگلیسی بصورت مرموزانه ای استفاده می کندتفرقه بینداز وحکومت کن وبرای مقابله با اندیشه های آزادی خواهانه وحق طلبانه ی ملت تورک در آزربایجان از گروهای تروریستی کورد به شدت طرفداری نموده وقصددارد قارا باغی دیگر درآزربایجان غربی ایجاد کندوهمان طور که در مخالفت با تورکها از ارمنستان حمایت می کند اینجا نیز از اکراد متجاوز حمایت می کند مرگ بر نژاد پرست....نمی دانم این ملت کی بیدار خواهند شدآیا واقعا نمی دانند یا نمی بینند؟یا خود را به خواب خرگوشی زده اند؟
ادامه
فرهاد تنهایی , lashkargm
پنجشنبه 28 بهمن ، 22:46
نزادپرستی از زمان حکومت کوروش کویر که خود از طرف مادری نوه پادشاه ماد بوده آغاز گشت وپس از تسلط بر مادتمام اقوام وقبایل (مادها،عیلامیانو...)همه را خراج گذار پارسها قرار داد ودقیقا مثل یهود پارس را قوم برتر نامیدتا اینکه بریا بر علیه ظلم کمبوجیه (جانشین کوروش کویر)به وقوع پیوست وقتی وقایع آن تاریخ را مرور می کنی متوجه میشی که حالا دقیقا همان تبعیض وشوونیسم ونژاد پرستس در عیران وجوددارد وحکومت شمشیر تبعیض علیه تورکها ومخالفت با تورکها را از رو بسته است
ادامه
آتا ترکان , mogholia
یکشنبه 17 بهمن ، 22:02
دقیقا ، تاریخ باستان ایران ، متشکل از احاسات نژاد پرستی و دروغ و ریا و تحریف و عقده و دشمنی با دیگر اقوام است و پشت این قضیه ، سیاست های اسلام ستیزی رواج دارد.
دقیقا ، حرف دل یهود در تاریخ باستان ایران است.
ادامه
آتا ترکان , mogholia
آتا ترکان 1 ماه پیش
بهار آمد گریبان گرفت این بخت غریب را *** که چنان کرد، گبر زن صفت بسته شمشیر فریب را (خلیج العربی = خلیج الاسلامی)