مهدی , metoo

مهدی

مهدی , metoo

مهدی

مطالب تصاویر 107
cloobid
metoo
، 11 سال و 7 ماه و 23 روز
مرد 39 ساله مجرد
زير ديپلم ،

آلبوم تصاویر

 • فردا اگر بدون تو باید به سر شود ...
 • ..
 • سد عباسپور - خوزستان
 • باغهای روستای کوشک
 • مسجد سلیمان - نوروز 96
 • مقبره الشعرا - تبریز
 • مقبره الشعرا - تبریز
 • جانانلو -آش

107 تصویر ...

morebox img


تبلیغات

مهدی , metoo
2 روز پیش
تنها مشكل ما با غم،‌ بیچارگی،‌ خشم، نومیدی،‌ تشویش،‌ دلهره،‌ بدبختی آن است كه می خواهیم از شر آنها خلاص شویم. همین تنها مانع است. مجبوری با آنها زندگی كنی... همه همان موقعیتهایی هستند كه زندگی با آنها به تمامیت می رسد و می بالد.
ادامه
99
کامنت بنویسید...
 , liverpool_e_man
دوشنبه 3 اردیبهشت ، 01:38
اوشو عرفان زیبایی نداره متاسفانه معیارهاش زیادمطلوب نیست و فقط به غریزه جنسی توجه میکنه نه روحیه انسانی
ادامه
مهدی , metoo
2 روز پیش
اگر بتوانید طوری كار كنید كه گویی مشكلی ندارید، متوجه خواهید شد كه واقعا هیچ مشكلی ندارید. همه مشكلات به باور شما بستگی دارند؛ ‌آنها را باور می كنید و برای همین دچار مشكل می شوید. این كار، ‌نوعی هیپنوتیزم است. مدام با خود می گویید اینطور یا آنطور هستید، كامل نیستید،‌ لایق نیستید. این را تكرار می كنید تا در قلب شما بنشیند و عاقبت به واقعیت تبدیل شود. بكوشید طوری رفتار كنید كه گویی مشكلی ندارید. ناگهان خواهید دید كه روحیه تازه ای دارید و واقعا هیچ مشكل خاصی ندارید. دیگر بر عهده خودتان است كه مشكلات را نگاه دارید یا برای همیشه آنها را فرو افكنید. اگر متوجه شوید این شما هستید كه مشكلات را نگاه می دارید، دیگر هیچ مشكلی به شما نمی چسبد. با وجود این، ما بدون مشكل نمی توانیم زندگی كنیم. پس مشكل می سازیم. بدون وجود مشكلات احساس تنهایی می كنیم و هیچ كاری برای انجام دادن نخواهیم داشت. با وجود مشكلات شاد می شویم. كاری باید انجام داد؛‌ باید درباره كاری فكر كنیم. در نتیجه مشغول می شویم. این اعتقاد كه لایق نیستید و چنین و چنان هستید، بسیار نفسانی است. شما می خواهید لایق و شایسته شوید. چرا؟ چرا نمی توانید با تمام عدم شایستگیها و محدودیتها یتان كنار بیایید؟ ‌زمانیكه آنها را بپذیرید، خواهید دید كه به راحتی جاری می شوید .
ادامه
مهدی , metoo
1 هفته پیش
پیروزی از دانستن بدست می آید و فقط یك راز وجود دارد كه ارزش دانستن دارد: راز درونی خویشتن. درون تو پر رمز و رازترین مكان است. انسان به جاهای دوردست سفر می كند- این كار اصلا مشكل نیست. اما رسیدن به هسته وجود خود، كاری است بس مشكل. راز رازها آنجاست. شاه كلیدی كه می تواند همه درها را بگشاید آنجاست. رهروی همان گام گذاشتن در راه كاوش خویشتن است. راز از قبل در آنجاست و تو فقط باید آنرا كشف كنی. فقط باید چیزهای غیر ضروری را از جای خود برداری و پرده ها را كنار بزنی تا ناگهان با خدا رو در رو شوی. راز این است كه ما همان خدا هستیم و بدبختی اینجاست كه گداوار زندگی می كنیم.
ادامه
مهدی , metoo
2 هفته پیش
حالا جالبه بروجردی خوشم تلگرام داره!. #دییونه خونه
ادامه
مهدی , metoo
2 هفته پیش
خدایا!!

دستانم را زدم زیر چانه ام

مات و مبهوت نگاهت میکنم

طلبکار نیستم

فقط مشتاقم بدانم ته قصه چه میکنی بامن؟؟
ادامه
کامنت بنویسید...
 , kimiya225
شنبه 1 اردیبهشت ، 00:24
آه
ادامه
مخلص خدا , ssooggooll
پنجشنبه 30 فروردین ، 17:47
ادامه
مخلص خدا , ssooggooll
پنجشنبه 30 فروردین ، 17:47
ادامه