فانوس کاغذی , mehrdadbehrad

فانوس کاغذی

 غیر منطقی ترین کارتفکر منطقی در هنگام هرج ومرج است.مانند بازی شطرنج با میمون که تا 16 حرکت پیش بینی میشود اما ناگهان میمون مهره را خردمیکند.
فانوس کاغذی , mehrdadbehrad

فانوس کاغذی

مطالب
cloobid
mehrdadbehrad
، 7 سال و 7 ماه و 6 روز
مرد 61 ساله متاهل
زير ديپلم ، کارمند


تبلیغات

فانوس کاغذی , mehrdadbehrad

راه رفته درست نیست بر ادامه آن اصرار نکنید. شما بخواهید هم نمیتوانید به سرعت شرایط اقتصادی را تغییر دهید. تمام دنیا بر علیه شما است. یک همسایه بی طمع نمانده که دوست شما باشد. فشار جهانی روز به روز بیشتر خواه شد. وضعیت اقتصادی بدتر، لشکر بیکاران انبوه تر، نیروهای بریده از شما بیشتر و به سرنوشت قذافی ها نزدیک تر می شوید!
چرا بنام اینكه میخواهید آزاد و مستقل باشید چنان رفتار و سیاستى اعمال كرده اید كه این همه دشمن در دنیا داشته باشید كه هم مردم كشور تان شما را قبول نداشته باشند و هم مردمان سایركشورها. این چه استقلال و آزادى و رفاه است كه به امید رسیدن به آن سال ها كشور و ملت را گرفتار سیاست خود كرده و همه دنیا را با ما دشمن كرده اید ولى بعد چهل سال هنوز نه تنها هیچ آرامش و آسایشى براى ملت نداشته بلكه روز بروز بدتر و فقر و اختلاف طبقاتى واختلاس بیشتر شده است و میشود. مگر كشورهایى كه داراى استقلال و آزادى و رفاه اجتماعى هستند بمانند آلمان و ژاپن و كره و امثال آن، آنرا با دشمن تراشى و مرگ بر این و آن بدست اورده اند. این رفتار و سیاست كلان نظام است كه موجب شده است كه این همه دشمن داشته و هر ناكار آمدى خود را با آن توجیه كنید. تیغ و درفش و دشنه و گلوله و سانسور و زندان كه شما در مقابله و كنترل ملت از آن استفاده میكنید اگر کار میکرد خیلی ها در بهار عربی خزانشان نمی رسید که در کشتن و به زندان افکندن از شما ناتوان تر نبودند! با ملت خود و دنیا تعامل و گفتگو کنید. وعده های اغفال كننده و آمار دروغ ندهید سیاست جهانى خود را تغییر دهید ، ملت ایران بزرگ و بالغ است، صدا و سیما چشم در چشم مردم نشود مثل وزیر تبلیغات صدام که تا ثانیه اخر رجز پیروزی میخواند! آدم های مفت خوار و ریا کار را حذف کنید، همین آدم ها اوضاع اقتصاد و سیاست را به اینجا کشانده اند. همین ها که نظرشان به نظر شما نزدیک تر است و بعد میشوند مثل استخوان در گلوی ملت و حاکمیت. آقایان برای راه خود چهل سال فرصت داشته اید، اگر نشده دیگر نمی شود! فکر میکنید طی یک سال آینده ، ده سال آینده ، چهل سال آینده می شود؟
فکر میکند چهل سال دیگر می شود مردم را به زور به خانه فرستاد؟ اینترنت را قطع کرد؟ شعار داد و شعور را به حاشیه راند؟
اگر می شود بسم الله و اگر نمیشود که هر عقل سلیمی با بررسی شرایط میدانی منطقه ای و جهانی میگوید نمی شود، پس فکر دیگری کنید پیش از آن که کار از کار گذشته باشد.
شاه روزی گفت صدای رعد انقلاب ملت را شنیده است که برق آن پیشتر خرمن حاکمیت را سوزانده بود. بیشتر کمر به ویرانی این کشور نبندید دلخوش به جنگجویان حزب الله لبنان و حشد الشبعی عراق و حامیان روسی و چینی نباشید. اینجا ایران است، سوریه نیست. اینجا سرزمین کاوه و آرش و بابک و یعقوب لیث صفاری و ابومسلم است. اینجا غرور ملی بیداد میکند و وقتی ملت رگ غیرت اش بجنبد دماوند را جا به جا میکند!
جنگل ها را بیابان، رودخانه ها را خشک و دریاچه ها را کویر کردید! دایره ی خودی و غیر خودی را چنان تنگ کردید که کسی کنارتان نمانده. رفیقان ریا کارتان پینه ی مهر به پیشانی هر روز به چند هزار میلیارد بیشتر رکورد های اختلاس را به سطوح بالاتری می بردند.کارخانه ها ورشکسته کفگیر ها همه به ته دیگ خورده و دیدید ترامپ برجامتان را که به نرمش و کرشمه قهرمانانه بدست آمده بود بی اعتبار کرد!!!
آقایان محض نجات خودتان هم که شده ریل عوض کنید! این راه بن بست است .این به خیابان آمدن ها واکسن نیست، ایمن نمیشوید. اوضاع خراب است. سال ۸۸ نیست که مردم بروند ده سال بعد بیایند. میلیون میلیون جوان تحصیلکرده بیکار را در پستوی خانه ها محبوس نمی توان کرد! نسل اینترنت و ماهواره را نمیتوان با زناکار خواندن نارنگی و ولایی بودن بادمجان توجیه کرد! چهل سال فرصت سوزاندید. دکل دزدیدید، موی زنان را مشکل لاینحل کردید، رابطه با دنیا را معضل ناموسی کردید که خودتان هم نتوانید حل کنید، ریا کاری را رواج داده و بر راد مردی خراج سنگین نهادید، دست به دامن جن گیر و رمال و ساحر تا اینجا تاختید، اما دیگر بس است! کارد به استخوان رسیده است!
پاینده ایران و سرافراز ایرانی
ادامه
99
کامنت بنویسید...
نسرین  , flowernch
یکشنبه 30 اردیبهشت ، 19:21
مهستی جان، درود
حق گفتین
ادامه
مهستی  آشنا , honeybunch
یکشنبه 30 اردیبهشت ، 18:59
کوروش تو بخواب که ما هم خوابیم!!!!
ادامه
مهستی  آشنا , honeybunch
یکشنبه 30 اردیبهشت ، 18:59
3
تکلیف برایمان روشن میکنند . انگلیس میداند با حربه عمامه و خرافات دینی و اشاعه دینی میتواند سوار ملت نجیبی شود . و 40 سال کرد الان نوبت امریکا ست که بگوید برو کنار که نوبت ماست - و ما به کی پناه میبریم به کره شمالی که چون ما پولش صرف همه چیز میشود جز رفاه مردم مملکتش به چین که زایده های هر چیزش را بما بفروشد یعنی نفت بخرد دمپایی بدهد. و روس که دارد جای بلشویکی را پر میکند و افکار استالینی یعنی جنگ و تجاوز و خواسته های سیر نشدنی. خوابهای خوشی برایمان دیده اند همراه با لالاییهای موزون .
ادامه
فانوس کاغذی , mehrdadbehrad


‏تو اروپا با مالیات ڪل ڪشور رواداره میڪنن
تو ایران مالیات هست،خمس هست، زڪات هست،نفت وگاز هست،معدن هست،فرش و پسته و زعفران خاویار هست،وقف هست و باز هم ڪسری بودجه داریم.

فامیل_دور
ادامه
کامنت بنویسید...
سمانه طالبی  , anemone.
یکشنبه 30 اردیبهشت ، 23:51
...
ادامه
علی امینی , goole_sourkh
شنبه 29 اردیبهشت ، 17:22
سپاس دوستان عزیز
ادامه
شارون شارون , padania
شنبه 29 اردیبهشت ، 11:40
شاهکار
ادامه
فانوس کاغذی , mehrdadbehrad
دقیق‌ترین تصویر ﺍز زن ایرانی
همین‌قدر زیبا
همین‌قدﺭ قوﻯ
همین‌قدﺭ رنج کشیده
با همین‌قدر بار روﻯ دوشش ..
ادامه
کامنت بنویسید...
سمانه طالبی  , anemone.
یکشنبه 30 اردیبهشت ، 23:51
...
ادامه
علی امینی , goole_sourkh
یکشنبه 23 اردیبهشت ، 16:06
سپاس
ادامه
شیدا  , pardis_y
یکشنبه 23 اردیبهشت ، 16:05
عالی
ادامه