میثم عمار , maysammjan

میثم عمار

 ای شهید! ای آنکه بر کرانه ازلی و ابدی وجود نشسته‌ای دستی برآ و ما قبرستان نشینان عادات سخیف از این منجلاب بیرون کش. (شهید اوینی)
میثم عمار , maysammjan

میثم عمار

مطالب
cloobid
maysammjan
، 6 سال و 7 ماه و 11 روز
مرد 32 ساله مجرد
فوق ليسانس ، کارشناس برق


تبلیغات

میثم عمار , maysammjan
ایران 1 سال پیش
ادامه
99
میثم عمار , maysammjan
ایران 1 سال پیش
روز کوروش بزرگ " روزی که باید در تقویمها بیاید . ما هرگز بزرگان ملی خود را نباید فراموش کنیم . گرچه مسلمانی و شیعه گری بزرگترین رکن ملت سازی ما و مایه وصل ما به امت اسلامی و شیعیان و مسلمانان منطقه و جهان است ولی ملیت ایرانی ما و بزرگان ملت ساز تاریخ مان را هرگز نباید فراموش کنیم . فراموش نکنید شما شاید با یک شهادتین مسلمان بشوید ولی هرگز با همان شهادتین ایرانی نمی شوید . ایرانی بودن یعنی دل در گرو این آب و خاک داشتن و دل در گرو بزرگانی داشتن که از دیاکو قانون گزار تا کوروش بنیان گذار و از آن تا شاه اسماعیل احیاگر و دلاور فرزند قرآن و شاهنامه و از وی تا شاه عباس کبیر " دلاور اقتدار آفرین برای ایران و ایرانی و از ایشان تا خمینی کبیر " دل در گرو حق و حقیقت و بزرگی مردمان این دیار و تمامی حق جویانی بودند که در مقابل ظالمان و غاصبان و طاغیان در و بر این سرزمین ها " سر تعظیم و تسلیم فرو نیاوردند و حافظان غیرت و غرور و حق و حقیقت و این موطن و مردمان حق پرور بوده اند .
گرچه چند صباحی کاسبان کوروش " این بزرگمرد تاریخ را به جعل و و جهل " ملعبه ای کردند برای خراشیدن صورت حقیقت نورانی حق پروری ایرانیان که به درستی اسلام را نه به عنوان دینی عربی که به عنوان دینی الهی و آن هم با تاسی به پیام میراث مانده از آن بزرگمرد که در منشوری گرد آوری شده بود و همانا پذیرش حقانیت و حقیقت و رفتار به عدل و انصاف بود "پذیرفته بودند" اما برماست که این پرچم حق را که دردست ناحق افتاده " دوباره به دوش بگیریم و اجازه ندهیم تا حاملان خائنانه ترین و غیر ملی ترین خوانش ها از تاریخ و ملیت و منافع ملی " دوباره آنچنان کنند که کردند .
روز ملی کوروش بزرگ فرخنده باد
ادامه
میثم عمار , maysammjan
ه گزارش خبرنگار سینمایی خبرگزاری فارس عباس کیارستمی که برای درمان بیماری خود به فرانسه رفته بود بعداز ظهر امروز در گذشت.

بر پایه این گزارش این کارگردان برجسته ایرانی که برای درمان بیماری سرطان خود ایران را به مقصد فرانسه برای ادامه مداوا ترک کرد. این در شرایطی بود که کیارستمی چندین ماه در ایران بستری بود و بارها نسبت به وضعیت بد وی در بیمارستان و عدم رسیدگی مناسب صحبتهایی در رسانه ها شده بود که منجر به اعتراض گشت.

خبرگزاری فارس این ضایعه را به جامعه سینمایی کشور تسلیت می گوید.
ادامه
میثم عمار , maysammjan
2 سال پیش
ادامه
میثم عمار , maysammjan