کلوب دات کام پس از 12 سال فعالیت خاموش می شود بخوانید ...
مانی م , mani.m3

مانی م

 قدرت نمایی   ایرانیان اصیل وخرد پرست. 7آبان .پاسارگاد , و 29 اکتبر  در پارکهاو میادین شهرهای اروپایی.امریکایی.جشن و بزم تمدن مینیاتوری ایران
مانی م , mani.m3

مانی م

مطالب
cloobid
mani.m3
، 1 سال و 4 ماه و 5 روز
مرد 77 ساله متاهل
زير ديپلم ،


تبلیغات

مانی م , mani.m3
امروز تصمیم گرفتم از شاهکارای زندگیم بگم. هرچی زور زدم هیچی نبود .هیچیا. تو بمیری اگه دروغ بگم.
هی رفتم عقب نه تو دانشگاه و نه تو دبیرستان و نه تو ابتدایی نه تو کوچه های کودکی ..هیچ مسابقه ایی برنده نشده بودم. هیچ لوحی نگرفته بودم. هیچ کجا بارز نبودم.
یعنی هیچی نبود بهش افتخار کنما. این که خیلی بد شد. خلاصه شوت گاز رفتم و رفتم تا زمان تولد. تو گرنه رحم زدم ترمز , قیژژژژژژژژژژ و نگه داشتم. اها اینه..
یه کم فکر کردم دیدم اونجام یا علی نگفتم که بهش بنازم. :/ . مث بز سرمو انداخته بودم پایین و اومده بود وسط میدون معرکه. لخت و پتی نشسته بودم. پچل و پچول.
این تن بمیره اگه دروغ بگم.
هرچی زور زدم یه جاشو بارز کنم نبود که نبود. هی تف تو این زندگی هی.
چاره یی نبود عقب تر رفتم. گردنه رو پشت سر گذاشتم و افتادم تو دره !. جاده ام که لغزنده. اونجام مث مجسمه ابولهول گز کرده بودم . دیگه افتخار نداشت که.
اخه نمیشه که ادم تو زندگیش هیچی نداشته باشه برا افتخار؟؟
یه 7-8ماهی رو فلاش بک زدم رسیدم به یه گله اسپرم..!!!,اوه اوه چه خرتوخریم بودا.مث مترو دروازه دولت.
حدودا 100 میلیون اسپرم بودیم. از جمعیت ایران حتی بیشتر. بعد من قشنگ یادمه. بجون تو
من که از همون بچگی که نه از همون اسپرمگی زبل و زرنگ بودم.یه دونه قند خوردم انرژی گرفتم و زدم به دو. حالا ندو کی بدو. این اسپرمای بیچاره زیر دست پا له میشدن. خسته میشدن. اگه بدونی اوضاعی بودا. تق تق زیر دست پا میترکیدن.
یکیشون بود.قشنگ یادمه .به جون تو. میخاست در اینده مهندس بشه!. اونو همون اول زدم له و لوردش کردم. یه اسپرم دیگه ای بود میخاست رییس بانک بشه .اونم با دست ترکوندمش مث همین حباب پلاستیکی. فقط مونده بود یکی دیگه به مختلسین هم اضافه بشه. والا
بعد منکه تصمیم داشتم کاره ایی نشم وموجب حسادت بقیه اسپرما هم قرار نمیگرفتم اومدم تا نزدیکای یه توده ایی. نشستم یه چن تا اسپرم دیگه ام اومدن رسیدن.میخاستن رد کنن پاگرفتم تو پاشون کله ملق شدن آی حال داد,آی حال داد...
وبعدم ترتر بهشون خندیدم.
قشنگ یادمه.به جون تو..... یه اسپرمی بودش رو کله اش یه چیزی بود مث هاله یاحوله صحبت 40سال قبله.دقیق خاطرم نیست. این نامرد نالوطی دیگه از همونجا داشت یا علی میگفت.! یعنی مادر قحبه ایی بود که هنوز پدر نگاده و مادر نزاده. البته میگن یگی زاده و بعدم اون ملتو گاده. میگنا,گردنشون.
ولی ازونجایی که دوتا پادشاه تو مملکت نگنجد.حولش باز شد افتاد تو چشماش گوه گیجه گرفت و رفت تو باقلیا.!. دیگه به بزرگواریتون ببخشید من راویم و معذور.
داشتم میگفتم. نرسیده به تپه موعود قشنگ یادمه,نسشتم یه استراحتی کردم.یه دوتا قند دیگه ام داشتم باهاشون چای اتیشی درست کردم خوردم یه چرتی زدم تا بقیه اسپرما اومدن.از بقیه اسپرما هم خدا فظی کردم. همو بغل کردیم.بوس بوس.با یک حالت غریبانه و دلتنگ کننده ایی بهشون گفتم ایشالله ارگاسم بعدی. بعدم با سر شیرجه زدم وسط تپه موعد. و دستی دستی خودمو بدبخت کردم. وگرنه اگه صبر کرده بودم الان باید مث اون یکی پزشک میشدم.مدرس میشدم. حتی دخترم که میشدم بازم ازین وضعم بهتر بود.
بعد از نه ماهم یه اردنگی زدن پس کونم انداختم تو این دیر خراب اباد . وگرنه منکه نمیخاستم بیام. به جون تو.
ای بابا اینم که افتخار نداشت..؟!! . نه دیگه داشت باور بفرمایید. خداییش داشت.از حق نگذریم داشت دیگه..حداقل تنها تو این مسابقه از 100میلیون نفر اسپرم دیگه جلو زدمو برنده شدم. به جون تو.
ادامه
99
1
  مانی م , mani.m3
  دوشنبه 24 مهر ، 19:17
  عکس اول :ختنه کردن نیستا. تو چین سرش درراه اسلام نمیدن. تهیه اسپرمه و بانک اسپرم و ...
  لینک:الگوی 3بعدی شنای اسپرم‌های بیش‌فعال! - بازسازی الگوی اسپرمگی من-

  -این طرح خامه بعدا سر فرصت کاملترش میکنم-یه وقت به اسم خوتون نزنینا چون اونوقت میفرستمون برین اونور گردنه حیران مادرتون.
  ادامه
  مانی م , mani.m3
  عکس1
  وقتی پایگاه خبری المنار (متعلق به حزب‌الله لبنان) خلیج فارس رو خلیج عربی خطاب میکنه!

  اینا مشکلی نداره از خودمونن،ولی ترامپ غلط کرده بگه

  برای ما فرقی میان ترامپ و حزب الله لبنان یا بشار اسد كه خلیج فارس را خلیج العربی می نامند، نیست.
  ___________________________
  عکس2
  خلیج فارس همواره خلیج فارس بوده
  بخشی از نقشه ایران، با عنوان "خلیج فارس" (Perisan Gulf )، سال ۱۸۸۳ م(عصر قاجار) - محفوظ در کتابخانه کنگره امریکا

  تصاویر کمیاب
  ادامه
  کامنت بنویسید...
  رهگذری در باد , pamchal_a
  دوشنبه 24 مهر ، 19:33
  سهم ایرانی ها از اون همه ثروت ملی فقط یک اسم خلیج فارسه.
  یکیش هم انرژی هسته ای بود که خدا رو شکر درش رو سیمان گرفتند.
  ایشالا در این یکی رو هم سیمان بگیرن تا حداقل تکلیف ما روشن بشه که مال کدوم گوری هستیم! فارسیم ! عربیم ! لبنان و فلسطینیم....!!
  ادامه
  مانی م , mani.m3
  دوشنبه 24 مهر ، 18:10
  چون زمان شاه کشورهای بیگانه تا کمر مجبور بودن پیش فرد اول حکومت ایران تا بشن سرنگونش کردن.-دلیل خارجی انقلاب-
  ادامه
  راحیل م  , rahyl22
  دوشنبه 24 مهر ، 18:00
  زمان شاه این اعراب تاکمر خم می شدن حالا پول میدیم خون میدیم اقایون می فرمایند خلیج عربی
  حکومت عربی ایران
  ریسش عربی چون سید هست و تمدن پارسی نیست
  یعنی مسوولین مملکت و بسیجیان ووووو باید دق کنند بمیرن
  ادامه
  مانی م , mani.m3
  آهنگ عزیز ویسی بنام دختر کرد

  ♫♫♫♫♫♫
  تو دختره کردی
  خیلی راحت دلمو بردی

  عشقم عمرم دختر کردی
  ادامه
  1
   مانی م , mani.m3
   دوشنبه 24 مهر ، 17:04
   تصویرش:
   https://www.aparat.com/v/JldYe
   ادامه
   مانی م , mani.m3
   13 ساعت پیش
   آهنگ کوردی زیبا .. گورانی کوردی

   ادامه
   مانی م , mani.m3
   آن‌که باد می‌کارد

   ما را با حاکمان کنونی ایران کاری نیست که دیگر کارشان از انذار و اندرز گذشته است. مخاطب این نوشته بیشتر کسانی غیر حکومتی هستند که از دیروز از صحبتهای ترامپ نگران و خشمگین شده‌اند؛ فعالین سیاسی، جنبش سبزی‌های سابق، اصلاح‌طلب‌های غیرحکومتی، ناسیونالیستهای ایرانی، فعالین مدنی و ...

   شما در خلق شرایط کنونی به سهم خود نقش داشته‌اید. شمایی که به نقد سیاست منطقه‌ای ایران در شش سال گذشته نپرداختید، حتی در بسیاری موارد به توجیه آن کمک کردید. سیاست‌های ضدایرانی اخیر ترامپ و عربستان و جهان عرب سنی، دقیقا واکنشی به سیاست‌های منطقەای سالهای اخیر ایران است.

   دقیقا از آن زمان که اسد مردم سوریه را به مانند مردم ایران در جنبش سبز سرکوب کرد، بدون آن‌که هنوز کسی از آن‌ها دست به اسلحه برده باشد (شمار قربانیان تظاهرات مردم سوریه در شش ماه اول، دقیقا ده برابر شمار جانباختگان جنبش سبز طی یک و نیم سال بود یعنی تا اردیبهشت ۱۳۹۰همان زمان که نام قاسم سلیمانی به خاطر انتقال شیوه‌های سرکوب از خیابان‌های ایران به خیابان‌های سوریه، وارد لیست سیاه اروپا شد).

   راستی، چرا زمانی که اسد عقب نشینی کرد و اذعان کرد که سرکوب‌ها اشتباه بود، بر تداوم سیاست سرکوب‌گرانه ایران در سوریه اعتراض نکردید؟ همان موقع که آیت‌الله خامنه‌ای گفته بود «بشار بچه است و نمی‌داند که باید بماند»!

   چرا زمانی که قاسم سلیمانی به صراحت از تز «نفت شیعی» سخن گفت کسی اعتراض نکرد که این دقیقا مصداق تلاش برای سرنگونی چند حکومت مستقر، یا تلاش برای تجزیه چند کشور مستقل است؟ (تصور کنید که اگر یک مقام نظامی عربستان از نفت عربی - با احتساب نفت خوزستان سخن می‌گفت- دقیقا به چه معنی می‌بود!).

   چرا هربار که ایران برای جنایت‌هایش در سوریه به توجیهی متوسل شد (حفظ یک متحد، لزوم دفاع از حرم، عمق استراتژیک،...) کسی از شما نگفت که دیگر کشورها هم می‌توانند به بهانه منافع خود، دقیقا همچون نگاهی علیه ایران داشته باشند؟

   چرا هیچ‌کس در رسانه‌ها نگفت که تز دفاع پیشگیرانه، تز حمله جورج بوش به عراق بود همانی که الان ایران در سوریه ظاهرا برای داعش ادعا می‌کند؟

   چرا تاریخ بحران سوریه را از ٢٠١۴ به بعد علاقه‌مند شدید؟ چرا نقش ایران در سه سال قبل از ظهور داعش را در سوریه کاملا نادیده‌ گرفتید؟

   چرا ائتلاف ایران با حکومت‌های مرتجع و سرکوب‌گر عراق و سوریه علیه کردها مصداق رئال پولتیک است اما ائتلاف بخشی از اپوزیسیون سرکوب شده با اسرائیل و عربستان و ترامپ خیانت و عملی ضدانسانی است؟ این دوگانگی‌ها چه توجیهی دارد؟

   شما که علیه تحریم‌های آمریکا علیه ایران کمپین کرده بودید، چرا در برابر تحریم‌های ایران علیه کردستان سکوت کردید؟

   شما که دیدید ولید معلم وزیر خارجه سوریه پس از ۶ سال جنگ داخلی، نهایتا به این نتیجه رسیده که باید حق خودمختاری کردها را به رسمیت بشناسد، چرا کمپین تمرکززدایی از سیستم سیاسی اقتصادی ایران را راه نیانداختید؟ یعنی حتما مصیبت‌های عراق و سوریه باید در ایران تکرار شود؟

   چرا هیچ‌کدام از شما به سیاست‌های تفرقه افکنانه ایران در فلسطین اعتراضی نکرد؟ از دو روز پیش که حماس و فتح باهم به توافق رسیدند ندیدیم کسی سوال کند که حاصل ۳۹ سال دخالت در فلسطین و پرکردن جیب حزب‌الله و خریدن دشمنی اسراییل و لابی پرقدرتش چرا به اینجا رسید؟!

   سیاست فلسطینی، قدیمی‌ترین و پرهزینه‌ترین سیاست جمهوری اسلامی بوده و حتی به قبل از آغاز جنگ ایران و عراق بر می‌گردد و تازه بعد از قریب چهل سال، آیت‌الله خامنەای بیست و پنج سال را برای نابودی اسراییل تعیین کرده، هرچند تابلوی روزشمار معکوس سقوط اسراییل مدتی است در تهران از کار افتاده! کجاست کمپین اعتراض به این فاجعه، حداقل در خارج از کشور و یا در دنیای مجازی؟

   راستی اصلا به ابعاد خطرناک تز فارسی/ شیعی کردن هویت ایران فکر کرده‌اید که امثال طباطبایی و قوچانی و بهنود و ... مبلغش هستند و دقیقا نصف مردم ایران را از داشتن هویت ایرانی محروم می‌کند؟

   این طوفان که تازه آغاز شده است و هنوز ابعاد ویران‌گرش عیان نشده است دقیقا همان بادی است که از سالها پیش کاشته شده بود، آن‌هم نه فقط توسط حاکمان ایران که با آبیاری بخش چشمگیری از فعالین سیاسی خارج از قدرت حاکمه ایران!
   ادامه
    کامنت بنویسید...
    مانی م , mani.m3
    دوشنبه 24 مهر ، 12:47
    اما اهل سنت معتقد به خلافت اسلامین. واین چیزیه که ازش داعش و طالبان و امثالهو متولد شده و ممیشه. این تفکر ترسناکه. حکومتهای سکولارم توسط خلافای اسلامی کافر خونده میشنو و توسط اسلحه های غربیا به خاک و خون کشیده میشن. بلاییکه بسر عراق اومد و داشت میرفت بسمن سکولار.
    ادامه
    بهزاد  , behzady
    دوشنبه 24 مهر ، 11:09
    هر کسی به اعتقادات خودش پایبند اما اینکه فکر کنه فقط خودش بر حق هست این طرز فکر دیگه منسوخ و نفرت انگیزه بیشتر اهل سنت معتقدن شیعه نگرش تحریف شده از اسلام هست مشکل اینکه حاکمان قادر نیستند تعامل داشته باشند و بر اساس مشترکات و منافع ملی خودشون عمل کنند باید یک حکومت سکولار روی کار بیاد نا مشکلات بر طرف بشه
    ادامه
    مانی م , mani.m3
    دوشنبه 24 مهر ، 05:48
    وقتی تفکر اهل سنت خلافت اسلامیه نمیشه به ایران شیعی و فارس ایراد گرفت.
    ادامه