کلوب دات کام پس از 12 سال فعالیت خاموش می شود بخوانید ...
مهدی خوشبین , mahdy_optimistic

مهدی خوشبین

 این جمعه نتایج ارشد میاد.دعا كنید برا همه چشم انتظارها مخصوصا كنكوری های بدبخت
مهدی خوشبین , mahdy_optimistic

مهدی خوشبین

مطالب تصاویر 100
cloobid
mahdy_optimistic
، 6 سال و 2 ماه و 2 روز
مرد 28 ساله مجرد
ليسانس ، Öyrənci

آلبوم تصاویر

100 تصویر ...

morebox img


تبلیغات

مهدی خوشبین , mahdy_optimistic
تائید دستور محدودیتهای جدید و شبه_حصر برای خاتمی

محمود صادقی، ضمن تائید شبه حصر خاتمی، تلویحا اعلام کرد دستور این محدودیتها توسط رئیسی(رئیس دادگاه ویژه روحانیت)صادر شده است.

ادامه
99
کامنت بنویسید...
افشین فرشید , net35
شنبه 15 مهر ، 10:21
وای
ادامه
زرستان  , aseman_abi_123
جمعه 14 مهر ، 23:16
در تلگرام منتشر کردند.
اینستا ندارم در جریان اونجا نیستم
ادامه
خلوتکده  , nooretaban121
جمعه 14 مهر ، 22:44
عالی
ادامه
مهدی خوشبین , mahdy_optimistic
2 هفته پیش
سلام خدمت همه دوستان عزیزم. بابت غیبتهام عذر میخوام. خوشبختانه نتایج ارشد اومد و تقریبا چیزی شد که میخواستم. خدا رو شکر
ان شا الله برا آرزوهاتون تلاش کنید و مطمئن باشین بهش میرسین. بازم بهتون سر میزنم
ادامه
کامنت بنویسید...
آنه  , khadijeh.ah
پنجشنبه 27 مهر ، 19:18
خداروشکر. ان شالله به همه هدفهای خوبت برسی
ادامه
راحیل م   , rahyl22
شنبه 15 مهر ، 11:31
تبریک
ادامه
مهدی خوشبین , mahdy_optimistic
ایشونگربه بیل کلینتونه
که اینجوری سوژه عکاسان شده

اف بر دنیایی که رسانه هایش طنازی های گربه کلینتون را می بینند
ولی مقابل پر پر زدن کودکان میانمار کورند!
ادامه
مهدی خوشبین , mahdy_optimistic
مهدی 1 ماه پیش
این جمعه نتایج ارشد میاد.دعا كنید برا همه چشم انتظارها مخصوصا كنكوری های بدبخت
کامنت بنویسید...
ســــــــــارا بانو   , jhanam
سه شنبه 28 شهریور ، 22:02
ادامه
مامان آنیتا خانوم  , hassan169
یکشنبه 26 شهریور ، 18:57
خداروشکر
ادامه
مهدی خوشبین , mahdy_optimistic
یکشنبه 26 شهریور ، 18:16
كار من به تكمیل ظرفیت نرسید
ادامه
مهدی خوشبین , mahdy_optimistic
نامه سرگشاده صادق زیباکلام به مدیرمسئول روزنامه کیهان

جناب آقای حاج حسین شریعتمداری دامت افاضاته
مدیرمسئول روزنامه وزین کیهان

با سلام و تحیات، تجلیل و تکریم حضرت‌عالی از رژیم قهرمان کره شمالی در بحران موشکی آن کشور با آمریکا، حرف‌وحدیث تازه‌ای نیست. هرکس که به آمریکا بگوید بالای چشمش ابروست ازنظر جنابعالی در جایگاه قهرمان و اسطوره قرار می‌گیرد. مابقی ملاحظات، ازجمله پیشرفت و ترقی اقتصادی، رشد و توسعه، وضعیت سیاسی و اجتماعی، آزادی‌های فردی و اجتماعی، رضایت شهروندان و مسائل مهم دیگر، پشیزی برایتان ارزش ندارد. البته بت‌ها و قهرمانان آمریکاستیزتان یکی پس از دیگری در شرف ترک برداشتن هستند. از ونزوئلای هوگو چاوز تا کوبای فیدل کاسترو، نیکاراگوئه، زیمباوه رابرت موگابه و...مطمئن باشید مردم کره شمالی نیز سرانجام این فرصت را روزی خواهند یافت تا نشان دهند نسبت به نظام حاکم بر کشورشان چه می‌اندیشند.
البته تقدیر و تقدیس شما از نظام‌های اقتدارگرا فقط به اعتبار آنکه آمریکاستیز هستند، حرف‌وحدیث تازه‌ای نیست. آنچه بیشتر مورد نظرم بود، کوبیدن درد و بلای رهبران کره شمالی بر سر آقای روحانی و ظریف و توصیه به آن‌هاست که از جسارت و ایستادگی کره‌ای‌ها در برابر واشنگتن درس بگیرند و لبخند، وادادگی و کرنش در برابر آمریکا را کنار بگذارند. ازجمله در سرمقاله 24 مرداد با عنوان «میل این ناقه کوی لیلی نیست!» مجدد همین معنا را تکرار کرده‌اید.
من به صغری و کبرای استدلالتان ورودی پیدا نمی‌کنم. بی‌شك شما دلایل موجهی دارید که اصرار می‌ورزید آقای روحانی رویکرد «ذلت‌بار و تسلیم‌طلبانه» فعلی در برجام را کنار گذارده و در عوض رویکرد «انقلابی» کره شمالی را دنبال کند، عرضم نکته دیگری است. اینکه برای دوستداران انقلاب اسلامی چقدر دردناک است که امروز شاهد باشند که آن‌همه آرزو و آرمان که به انقلاب اسلامی داشتند امروز بعد از گذشت 40 سال به ناکجاآبادی سقوط کرده که الگو و آرمانش کره شمالی بشود!
سال 57 که آن نطق‌ها، سخنرانی‌ها، مصاحبه‌ها، مقالات و تحلیل‌ها از انقلاب اسلامی می‌رفت، اگر کسی به ما می‌گفت که حاصل همه تلاش‌ها، فداکاری‌ها و مبارزاتتان چهل سال دیگر، می‌شود یک نظام سیاسی که الگو و آرمانِ ‌بخشی از حاکمیتش در حسرت کره شمالی شدن خواهد بود، بی‌شك یا می‌گفتیم که او از کره مریخ آمده و هیچ علم و اطلاعی از اسلام و جهان‌بینی بزرگ و آرمان‌های ترقی‌خواهانه آن ندارد؛ یا اینکه او یک مأموریتی از طرف دشمنان انقلاب دارد و می‌خواهد نظر مردم را نسبت به اسلام و انقلاب اسلامی بدبین سازد؛ اما امروز درنهایت ناباوری شاهدیم که کره شمالی (بازهم تکرار کنیم کره شمالی) الگو و سرمشق ما باید شود. چه فکر می‌کردیم سال 57 وچه آرزوها، اهداف و آرمان‌هایی برای آینده ایران داشتیم اما امروز بعد از 40 سال رسیده‌ایم به‌جایی که باید یک رژیم مریض، متوهم، بسته، معیوب، عقب‌مانده، سرکوبگر که اگر کمک‌های غذایی ژاپن، کره جنوبی، روسیه، چین، ژاپن و اتحادیه اروپا نباشد، دچار قحطی می‌شد و چهارچشمی مردمش را می‌پاید که مبادا کسی به رادیو کره جنوبی گوش دهد و در یک‌کلام یک زندان بزرگی به‌ نام کره شمالی، الگو و مرادمان بشود.
رهبرانی که بعد از پرتاب موشک همچون پسربچه‌های خردسال که با به ‌راه افتادن اسباب‌بازی‌شان یا زدن هواپیمای دشمن در بازی کامپیوتری به هیجان می‌آیند، کف می‌زنند و به‌ شادمانی می‌پردازند، باید الگوی دولتمردانمان بشوند.
با توجه به اینکه کره شمالی یک الگوی درمانده و عقب‌مانده‌تر از اتحاد جماهیر شوروی سابق است، پس چرا دیگر باید افتخار کنیم که نامه تاریخی امام خمینی به گورباچف باعث تغییر آن نظام شد؟
موفقیت کره شمالی در تولید سلاح هسته‌ای و موشک‌های دوربرد(که ازنظر جنابعالی این‌قدر مهم است) از جنس همان موفقیت‌های شوروی سابق است. هم کره شمالی و هم شوروی سابق درزمینهٔ تولید تسلیحات هسته‌ای، موشک‌های دوربرد و پرتاب ماهواره به فضا، پیشرفت‌های مشعشعی داشته‌اند؛ اما یک دوچرخه یا اطو که بتواند در بازارهای جهانی رقابت كند را توان نداشتند و ندارند كه تولید کنند.
پیشرفت درزمینهٔ ساخت بمب و موشک برای کشوری که یکی از پایین‌ترین سرانه‌های بهداشت و درمان و آموزش‌وپرورش را دارد، به نظر شما غرورانگیز و پرافتخار است؟
جناب شریعتمداری والامقام، مختصری به حافظه‌تان رجوع كنید و ببینید که آیا خواسته‌های انقلاب اسلامی رسیدن به دموکراسی، انتخابات آزاد، آزادی بیان، حاکمیت قانون، نبود زندانی سیاسی و این دست آرمان‌ها و اهداف بود یا آنکه می‌خواستیم کره شمالی بشویم و مشکلمان با رژیم شاه آن بود که چرا در برابر آمریکا نایستاده و چرا ایران را تبدیل به کره شمالی انقلابی نكرد؟!
ادامه