احمد احمدی , khosrovmansadegh

احمد احمدی

 زیباترین منش آدمی محبت اوست ، پس محبت کنید ، چه به دوست چه به دشمن ، که دوست را بزرگ کند و دشمن را دوست (كورش بزرگ
احمد احمدی , khosrovmansadegh

احمد احمدی

مطالب
cloobid
khosrovmansadegh
، 11 سال و 2 ماه و 19 روز
مرد 78 ساله مجرد
فوق ليسانس ، خوبه بد نیست

رسانه ها

  • ارتباط زنده , hamdeliclub
  • غریب آشنا , gharibeashnaclub
  • دختر و پسرهای شاهین شهر , esfahanihaclub
  • یه جای دنج , nice_place
  • متاهل ها , couples
  • 435 رسانه

    morebox img


تبلیغات

احمد احمدی , khosrovmansadegh
محاصره شده‌ایم. در سرسامی بی‌پایان. دورتادورمان را صدای عربده شبانه روزی ایران‌ستیزان و ایران‌فروشان و ایران‌هراسان گرفته. آنقدر بلند که اجازه عزای عزیزانمان را هم نمیدهد.
کاسبان جنگ و کاسبان تحریم و کاسبان ناامیدی و حالا کاسبان فاجعه و کاسبان غم و عزای مردم در لندن و پاریس و واشنگتن و تل‌آویو و تازگی‌ها ریاض، با پول آمریکایی و اسراییلی و بریتانیایی و سعودی، همه یک چیز میگویند: «ای ایرانیان، شما در وضعیتی استثنایی قرار گرفته‌اید. زندگی‌تان سراسر فاجعه است. زندگی‌تان سراسر مرگ است. از میان دویست ملت جهان فقط شما می‌میرید. فقط ساختمان شما در پلاسکو آتش میگیرد و فقط کشتی سانچی شما غرق میشود و فقط شما در زلزله مدفون میشوید و جامعه‌تان دچار شورش میشود و اقتصادتان فساد می‌پذیرد.»
در حالیکه مشابه این اتفاقات هرروز در کشورهای دیگر میفتد. مو به مو. تک به تک. در ابعادی بزرگتر. در اشکالی دردناکتر: (فقط برای یک مثال در حاشیه بگویم اگر پلاسکو در تهران اتفاقا افتاد درست چهار ماه بعدش برج گرنفل در محله کنزینگتون لندن به این علت در آتش فرورفت که شهرداری در پول بازسازی خانه این فقیران میخواسته پنج هزار پوند، یعنی بیست و پنج میلیون تومن، صرفه جویی کند. یعنی همان شهرداری انگلیسی که یک میلیون پوند یعنی پنج میلیارد تومن برای اپرای ثروتمندانش خرج کرده بود، بخاطر دزدیدن بیست و پنج میلیون تومن از جیب فقرایش هفتاد انسان بی گناه را جزقاله و جنازه‌هایشان را غیرقابل تشخیص کرد. و مسلما این خبر را از بی‌بی‌سی فارسی نشنیده‌اید چرا که وظیفه این بزرگترین کارخانه ایرانهراسی که یک جناح سیاسی در ایران به صورت رسمی آن را تریبون خود کرده است، تیغ انداختن فعالانه به صورت زیست اجتماعی ایرانیان است و نه انتشار متوازن حقیقت.)
آری. این اتفاقات هرروز در کشورهای دیگر میفتد و هیچ کس به آنها نمیگوید شما استثنایی هستید، هیچ کس به چشمهای مردمی هشتاد میلیون نفری که هشت سال جنگ و چهل سال خصومت غرب را تاب اورده‌اند زل نمیزند و از قلب لندن و نیویورک نمیگوید: «شما مفلوک و بدبخت و بی چاره هستید.» و عزت و کرامت ملی ما کجاست که اجازه میدهیم با ما اینگونه سخن بگویند؟
اما این خطیبان بی شرم ساخته در غرب از منبرهای مدرنشان بالا میروند و میگویند: «شما تنها ملت نفرین شده‌اید. چرا که عذاب بر ملتی فرومیریزد که از قانون تسلیم مقابل آمریکا سرباز بزند و بر شریعت امپراطوری خروج کند». اینها سربازان و سرجوخه‌ها و سرهنگ‌های امپراطوری اند که به هیات و صورت دلسوزان و خبرنگاران و امینان مردم درآمده‌اند و هوایمان را چنان سیاه کرده‌اند که ما نمیتوانیم با وقایعی که هر روز هر مردم دیگر هم گرفتارش میشوند روبرو شویم. ما نمیتوانیم حتی مثل هر مردم دیگر عزادار عزیزانمان باشیم و بعد پرسش کنیم و بعد بهتر شویم. آنچه باید بر آن شورید، بیش از هر چیز و پیش از هر کس، این راویان دروغین ناتوانی ماست. این تحمیل کنندگان استضعاف و این تیغ کشانندگان به چهره هویت ملی ما و این کلنگی سازان اراده جمعی ما برای زیستن در کنار یکدیگر و تغییر و اصلاح و فهم حرکت تاریخی خود تا اینجای مسیر و ادامه این حرکت.
باید دورتادور ایران را و دورتادور فضای ذهنی ایرانیان را زنجیره‌ای انسانی تشکیل دهیم و دیوار دفاع نرم ملی بسازیم تا مردم بتوانند بی هراس از تسلیحاتی شدن هر موضوع ساده‌ای توسط غرب، نقد کنند و وقتی عزیزانی قربانی شدند گریه کنند و وقتی چیزی و جایی ویران شد آوارهایشان را بدون ترس از نگاه‌های هیز و امواج دشمن کنار بزنند و وقتی فسادی کشف کردند بدون ترس از غلو و بزرگنمایی دشمن درمانش کنند. هیچ چیز ما استثنایی نیست. به جز دشمنی و کینه غرب با ما. زمانی نفت ما را به تاراج و غارت میبردند و حالا امید و همبستگی ملی ما را و حتی غم و اندوه و عزای ملی ما. اشکهای ما را هم به غارت میبرند و از آنها در کارخانه‌های جنگ نرم شان، فشنگ و بمب علیه ما میسازند. اما مقابلشان خواهیم ایستاد و از ایران و افکار عمومیش دفاع خواهیم کرد.
پانوشت: تصاویر از مراسم زیبای دمام و سنج بوشهر در کنارهای ابهای خلیج فارس برای قربانیان سانچی است. تکه‌ای از فرهنگ جنوبمان که اینگونه سوگوارانه و جمعی و هم‌بسته، دریا را به بازپس فرستادن جنازه عزیزان میخوانند. مراسمی نمادین از همبستگی ملی این مردم در سرتاسر این کشور.
علی علیزاده
ادامه
99
احمد احمدی , khosrovmansadegh
پاپیون 2 هفته پیش
ادامه
احمد احمدی , khosrovmansadegh
پاپیون 2 هفته پیش
ادامه
احمد احمدی , khosrovmansadegh
ارتشی در همه صحنه‌های یاری‌رسانی به مردم آماده بوده زلزله ورزقان، زلزله خراسان، معدن زمستان یورت، سیل آذربایجان، زلزله کرمانشاه
ادامه
احمد احمدی , khosrovmansadegh
حافظان و دلاور مردان جان برکف ارتش ، مرزداران کشورمان امنیت و رفاه و آرامش را هدیه می دهند تا ما آسوده خاطر باشیم ، روح بلندشان به ملکوت اعلا پیوست و جاودانه شدند...
بعد از ظهر 12 آبان 1396 در درگیری بین نیروهای مرزبانی ناجا و گروه‌های تروریستی در منطقه مرزی چالدران، ضمن وارد شدن تلفات به گروه‌های تروریستی، متاسفانه 8 تن از نیروهای هنگ‌مرزی چالدران به شهادت رسیدند....
این عزیزان جان شیرین را هدیه کردند اما خاک ندادند تا ما در امنیت کامل باشیم ضمن تسلیت به خانواده های معزز این شهیدان والامقام و آرزوی صبر و شکیبایی ، خداوند بزرگ روح بلند این عزیزان را قرین رحمتش فرماید ....
ادامه
کامنت بنویسید...
حمید رستگار , hamid_tanhast
چهارشنبه 17 آبان ، 09:55
و همه فارس زبانهای عزیز کوردها رو ایرانی و آریایی میدونن .اگر حتی یک نفر از این عملیاتهای خراب کارانه یا کروههای تروریستی تورک بود الان کل اقوام دیگر برعلیه تورکها مسلح شده بود و تمام رسانه ها برعلیهشون شده بود.
ادامه
حمید رستگار , hamid_tanhast
چهارشنبه 17 آبان ، 09:53
نظر شماها کاملا محترمه اما جالب اینجاست تمام تروریستها و 90 درصد گروهایی که با ایران مبارزه مسلحانه میکنن همشون کورد تشریف دارن حتی اعضای داعش که به مجلس حمله کردن کورد بودن. به نظرشما معنیش چی میتونه باشه
ادامه