مسافر , kh313...

مسافر

 چرا یادمان رفت که خالق دنیای مجازی هم خداست.....دوستی بانامحرم دل این معشوق را بدجور میشکند......
مسافر , kh313...

مسافر

مطالب تصاویر 1دوستان 120
cloobid
kh313...
، 2 سال و 1 ماه
زن 71 ساله متاهل
يک سال کالج ،

دوستان

 •  , hanieh.hh
 • مریم بانو  محب فاطمة الزهرا سلام الله , maryam_banooooo
 • کوثر , besme_allah
 • سیده شیما , shimamotevalian
 • زیر سایه آقاست ماجده , saqgha
 • مریم نیکنام معاون ارشد , merybehy
 • حسنا , hosna1823
 • راضیه موسوی , matin_abed1400
 • الهه سادات , lifebird
 • ضحی , sanam166
 • غزل سمیعی , ghazal23
 • ضحی امیری , zoha12
 • افسانه بانو  , afsane137676
 • یاد حرم , yadeharam
 • یغما خانوم , gflala
 •  بانو , mahbooub
 • شورانگیز پارسا , afrodet
 •  , snsns
 • کربلانجف کربلانجف , karbalanajaf
 • 120 نفر

  morebox img

رسانه ها

 • حیات طیبه جلیلی , hayate_tayyaba_jalili
 • کلوب دات کام , recreation
 • سفره آسمانی , sofreh_asmani
 • غزل واره های غریب , ghazal_gharib
 • قلب ایران , ghalbeiran
 • 145 رسانه

  morebox img


تبلیغات

مسافر , kh313...
کوی محبت 1 هفته پیش
ادامه
99
مسافر , kh313...
حضرت یحیی ( ع ) 1 هفته پیش
ادامه
مسافر , kh313...
آغازین روزهای زمستان 1388، یعنی زمانی که بیش از شش ماه از برگزاری انتخابات دهم ریاست جمهوری گذشته بود، به خوبی علائم اضمحلال فتنه پس از انتخابات نمایان شده بود. دیگر از راهپیماییهای پرشور روزهای بعد از انتخابات خبری بود و نه تلاشهای «شومن» های خارج نشین فتنه گران برای سردادن الله اکبر شبانه اثربخش می نمود.

بعد از شکست اقدامات فتنه گران در «طرح شعارهای انحرافی در روز قدس» و «به خیابان کشاندن هواداران در 13 آبان»، روز 16 آذر نیز با حضور قاطع دانشجویان انقلابی و تسخیر دانشگاه، به روز شکست فتنه گران سبزپوش تبدیل شد و مشخص شد که تنها پایگاه به ظاهر باقی مانده برای فتنه گران(دانشگاه) نیز مدتهاست توسط حامیان انقلاب اسلامی فتح گردیده است.

همچنین از سویی دیگر فضای ایجاد شده در جامعه ناشی از خشم و انزجار ملت نسبت به توهین‌کنندگان به ساحت مقدس حضرت امام خمینی(ره) که توسط حامیان فتنه گران سبزپوش صورت پذیرفت، جریان فتنه را در وضعیت بغرنجی قرار داده بود. لذا تلاش برای خروج از انفعال و تغییر وضعیت افکار عمومی، به اولویت اول سران فتنه تبدیل گشت. به نظر می رسید این آخرین گام برای احیاء فتنه است و اصحاب فتنه اسراتژی «تنفس مصنوعی» را برگزیدند.

پروژه محرم سبز!

در این شرایط پروژه از پیش تعیین شده موسوم به «محرم سبز» که از هفته ها قبل در دستور کار جریان فتنه قرار داشت، از اهمیت دوچندانی برای آنها برخوردار شد و اصحاب فتنه با تمام توان برای اجرای آن دست بکار شدند.

جریان مستاصل شده خط نفاق برای تداوم حداقل حیات خود این بار نیز استفاده ابزاری از دین را برگزیده و به ایام محرم الحرام به چشم فرصتی برای احیاء دوباره فتنه سبز بعد از شکست‌های پی در پی در ماههای گذشته می نگرد.

این خط نفاق که هدایت رسانه‌ای آن توسط محافل بیگانه و اپوزیسیون خارج از کشور صورت می‌پذیرفت، از ابزار رسانه‌های صوتی و تصویری و سایتهای خبری و وبلاگهای وابسته استفاده کرده و این خط را تبلیغ می‌کنند.

به عنوان نمونه «محسن سازگارا» از عناصر وابسته به CIA و مزدور VOA آمریکا در برنامه «گفتگوی روزانه» خود در این شبکه درباره «پروژه محرم» کفت: «اما نکته چهارمی که می‌خواستم بگویم مسئله محرم و تظاهرات تاسوعا و عاشورا است. فرصت کمی داریم بنابراین از امروز و فردا تا روز اول محرم اصل بحث ما غیر از یک مرور کوتاه روی خبرها روی آکسیون بزرگ محرم متمرکز خواهد شد. به هر حال آنچه که مسلم است این است که تمرینی که در 16 آذر شد نشان داد در سطح کشور با تنوع تاکتیک ها و پراکندگی همه ملت می‌توانند هماهنگ باشند. در ده شب اول محرم و با پرچم سبز یا حسین و عزاداری برای شهدای جنبش و شهدای عاشورا می‌توانیم در سطح کشور حرکت داشته باشیم ولی روز نهم و روز دهم یعنی روز تاسوعا و عاشورا شنبه و یکشنبه ششم و هفتم دی ماه، یک مسیر واحد در هر شهر قرار است اعلام شود که همه ما آنجا برویم و جمعیت میلیونی خود را در سطح کشور نشان دهیم و همه ملت یک پارچه و یک صدا به دنبال خواست خودشان باشند!؟»

وی همچنین از «آکسیون شام غریبان» سخن گفت و مدعی شد می‌توان به آن امید داشت: «نکته ی سوم امروز مربوط است به آکسیون ما در ماه محرم. البته ما 16 آذر را در پیش رو داریم اما این بحث هم مطرح شده است که ضمن اینکه در 10 روز اول ماه محرم حرکت های خود را انجام داده و در روزهای تاسوعا و عاشورا آن را به اوج می رسانیم ، از ظهر عاشورا و برای شام غریبان در خیابان ها نشسته و با یک بسیج عمومی دست به تعطیل عمومی در کشور بزنیم. بعد از 13 آبان مشخص شد که جنبش سبز دیگر یک طفل تازه به دنیا آمده نیست، حال دیگر این جنبش تبدیل به نوجوانی شده است که خیلی تجربه اندوزی کرده و بارور شده است. ولی برای تحقق آکسیونی که برای شام غریبان مطرح شده است نیاز به این است که در سمت جنبش، ما رشد جغرافیایی و رشد در طبقات مختلف اجتماعی و همچنین رشد کیفی داشته باشیم و در سمت کودتاچیان نیز باید مشروعیت زدایی سپاه از نظر اخلاقی، مالی و سیاسی تشدیدشده و اختلاف های درونی سپاه نیز افزایش یابد که باعث فلج شدن این سازمان شود و به حدی از ناتوانی برسد که ما بتوانیم آکسیون نهایی خود را به مرحله ی اجرا بگذاریم.»

توهمات و خیالبافی‌های سازگارا هرچند بیشتر به فکاهی و "دروغ سال" شباهت داشت، اما از تلاش گسترده تبلیغاتی منافقین جهت ایجاد فتنه در ماه محرم حکایت دارد.

همان روزها بود که نویسنده یکی از وبلاگهای هوادار فتنه سبز نیز چنین نوشت: «اگر روزهای نامبرده(13 آبان و 16 آذر) فقط یک روز بودند، الان با دو ماه محرم و صفر روبرو هستیم که می‌توانیم از آن به سود جنبش و به سود مردم ایران استفاده کنیم.»

نویسنده دیگری در وبلاگ خود چنین مدعی شد: «از آنجا که می‌دانید به جنبش سبز مجوزی داده نمی‌شود و این جنبش مجبور است از راهپیمایی دولت استفاده کند. اما در ماه محرم که یک بهانه محکم است برای جنبش سبز که به بیرون بیاید. نکته جالبی که در ماه محرم اتفاق می‌افتد افتادن بلندگو دست مردم است که این خود یک حرکت با ارزشه.»

خبر فوت آقای حسینعلی منتظری که رسانه های خارج نشین جریان فتنه تلاش کردند او را به عنوان «رهبر معنوی فتنه سبز» مطرح نمایند، نیز فرصت جدیدی را در اختیار فتنه گران قرار داد تا به بهانه سوگواری برای وی، اقدامات تفرقه افکنانه خود را ادامه دهند. هرچند صدور پیام تسلیت رهبر بزرگوار انقلاب اسلامی علی‌رغم پیش‌بینی دشمنان، بخش عمده‌ای از خوابهای دیده شده فتنه گران برای سوء استفاده از مرگ آقای منتظری را نقش بر آب کرد، اما تفرقه انگیزان دست از کار نکشیده و برنامه های مختلفی را برای گام های آتی بهره برداری سیاسی از این واقعه طراحی کردهند. در این بین در اولین گام دو نفر از سران فتنه به همراه دو فرد مدعی مرجعیت روز دوشنبه را عزای عمومی اعلام کردند، این در حالی است که این آقایان که از حداقل صلاحیت عرفی در این زمینه برخوردار نبوده و از طرفی هیچ یک از علما و مراجع عظام تقلید که پیام تسلیت نیز برای فوت آقای منتظری صادر نموده اند، اعلام عزای عمومی نکردند! در ادامه تلاش شد تا پروژه ای برای تدوام فتنه از مراسم تشییع جنازه منتظری در قم تا عاشورای حسینی دنبال گردد. فتنه گران که اغلب آنها حداقل حدود اولیه شرعی همچون رعایت حجاب و روزه داری در ماه رمضان را رعایت نمی‌کنند، به یکباره سوگوار «مرجع تقلید» شده و در تجمع میدان محسنی شعار سر دادند که: «منتظری زنده است - مرجع پاینده است». در همین تجمعات بود که جمعی از فتنه گران در شعارهای تهدیدگونه ای خبر از اقدام ویژه ای در روز عاشورا دادند.

پارادوکس محرم و فتنه

عدم اعتقاد به فلسفه عزاداری برای امام حسین(ع) در بین بخش قابل توجهی از اصحاب خارج نشین کودتای سبز یکی از موانع پارادوکسیکال این جریان برای بهره برداری از مراسم محرم بود. ملت فراموش نکرده بود روزگاری نه چندان دور که کسانی از این جریان همچون اکبر گنجی، حادثه عاشورا را نتیجه تندروی! پیامبر(ص) در بدر و احد دانستند!؟ یا فراموش نکرده‌بودند ادعای افرادی چون کدیور را که نگاه شیعه به جایگاه الهی اهل بیت را اندیشه‌ای انحرافی و متاثر از القائات شیعه غالی دانست و یا اظهارات سروش سبزپوش امروز که مقام عصمت و مصونیت از خطا و گناه را نه تنها برای اهل بیت(ع) که برای پیامبر(ص) نیز نفی می‌کند. با چنین شناخت انحرافی از جایگاه اهل بیت(ع) دیگر نمی‌توان از عزاداری برای سالار شهیدان سخن گفت.

رفتار سیاسی جریان فتنه در این ایام نیز از عدم سنخیت با حرکت امام حسین(ع) حکایت داشت. مخالفت با امام و رهبری جامعه اسلامی، همپیمانی با بیگانگان و دشمنان دیرینه اسلام، عدم پایبندی به ارزشهای اسلامی، و در آخرین گام هتک حرمت به ساحت مقدس حضرت امام(ره) چهره‌ای از هواداران فتنه سبز در اذهان عمومی ساخته است که چندان مشابهتی با عزاداران حسینی ندارد.

از سویی مانع دیگری نیز در برابر فتنه گران وجود داشت و آن این بود که اکثریت مطلق کسانی که هیئات عزاداری محرم را برگزار و اداره می‌کنند، جزئی از ملت حزب اللهی هستند که خود را حافظ شعائر اسلامی و نظام اسلامی می‌دانند. کسانی که هرچند ممکن بود به گزینه ای غیر از رئیس‌جمهور منتخب مردم در انتخابات دهم رای داده باشند، اما در دفاع از حریم ولایت و رهبری جامعه با تمام توان ایستاده‌ و این درس را از مکتب عاشورا آموخته اند. این افراد در حوادث پس از انتخابات که به ماهیت جریان فتنه و نفاق پی برده و صف خود را از آنها جداساخته اند و بی‌شک منافقین جدید جایی در میان آنها نخواهند.داشت. بدین ترتیب طراحان فتنه تصمیم گرفتند پروژه خود را در جایی به جز هیئت های مذهبی به اجرا برسانند.

پروژه عاشورا

بهره برداری از حوادث و آشوب های به وجود آمده پس از انتخابات ریاست جمهوری تا روز عاشورا و برنامه ریزی جهت براه انداختن آشوب‌های این روز، از جمله اقداماتی بوده كه در دستور كار دشمنان انقلاب قرار داشت كه در این راستا حضور جریانات سكولار، گروهك‌های ضد انقلاب ، سلطنت‌طلب‌ها، منافقین و فرقه ضاله بهائیت و .... در روز عاشورا از نكات قابل توجهی است كه اقدامات و اهداف گروهك‌های ضد انقلابی و غیرقانونی مخالف برای ضربه زدن به نظام را نشان می‌دهد.

از دو هفته قبل از روز عاشورای 88 سایت وزارت خارجه اسرائیل، شبكه های تلویزیونی فارسی زبان بی بی سی و آمریكا و فضای اینترنتی توئیتر - كه رسما از سوی وزارت خارجه آمریكا برای كمك رسانی به فتنه فعال شده بود- برای عاشورای سال 1388 دستورالعمل های صریح و بی پرده ای خطاب به عوامل داخلی خود صادر می كردند و مخصوصا سایت وزارت خارجه اسرائیل كه دو روز قبل از روز قدس شعار «نه غزه، نه لبنان، جانم فدای ایران» را به آشوبگران دیكته كرده بود، طی هفته های منتهی به عاشورا تاكید می ورزید، آشوبگران باید از فرصت نیمروز عاشورا كه مردم به طور سنتی در هیئت ها و دسته های سینه زنی به عزاداری مشغولند برای حضور در خیابان استفاده كنند!

البته در كنار سازماندهی اینترنتی، تحریكات و برنامه ریزی های پشت پرده سران فتنه نیز قابل توجه بود. یكی از مهم ترین نمونه های قابل ذكر مراسمی است كه شب عاشورا توسط سیدمحمد خاتمی در جماران برگزار شد، كه طی آن علاوه بر صحنه سازی و ایجاد درگیری های ساختگی، زمینه و فرصت لازم برای اهانت جمعی از اوباش به ایام عزای امام حسین(ع) فراهم آوردند. در این مراسم كه برخی منابع نزدیك به اصلاح طلبان از به هم خوردن آن توسط «لباس شخصی »(؟!)ها خبر دادند خاتمی طی سخنانی عمیقا منحرف فتنه گران را با امام حسین(ع) قیاس كرده و ایشان را رهبر آنها خواند.

البته تحرک دیگر نیز شب عاشورا با صحنه گردانی سران فتنه در محلات شمال شهر تهران (خیابان های جماران و نیاوران ) رخ داد و طی آن صدها نفر از اوباش در شب عاشورا به سردادن سوت و كف زدن پرداختند و سپس همین حركات را برای چند ساعت در میدان تجریش هم ادامه دادند كه نهایتا این تحركات با برخورد مردم مومن و عزادار خاتمه یافت.

از سوی دیگر پس از حادثه روز عاشورا، نخست وزیر رژیم اشغالگر قدس ضمن تحسین اقدام اغتشاشگران بر لزوم بكارگیری بیشتر آمریكا از فضای مجازی اینترنت در راستای براندازی جمهوری اسلامی ایران سخن گفت و به این ترتیب نقش بیگانگان را به وضوح برملا كرد.

در این راستا دشمنان قسم خورده انقلاب كه قبل و پس از انتخابات تمامی امكانات و توانایی های خود را در راستای تزلزل در ستون نظام اسلامی (اصل ولایت فقیه) بسیج كرده بودند، به زعم خود تلاش كردند با آوردن همه توان تشكیلاتی خود در روز عاشورا، ضربه اساسی را بر نظام وارد سازند كه با حضور به موقع ملت بزرگوار ایران، این توطئه خنثی گردید.

واكنش های دشمنان انقلاب اسلامی پس از اغتشاشات روز عاشورا نشان می دهد كه آنها در صدد بودند از طرق ذیل به اهداف شوم خود برسند كه به فضل الهی در این زمینه ناكام ماندند:

1. حمایت از ساختار شكنی در روز عاشورا توسط آمریكا، رژیم صهیونیستی، كشورهای اروپایی، سازمان‌ها و نهادهای وابسته به آنها.

2. القای ناتوانی نظام در برخورد با اقدامات براندازانه اغتشاشگران.

3. افزایش مخالفت‌ها و القای سقوط نظام پس از عاشورا.

4. تشدید اقدامات ساختارشكنانه علیه نظام اسلامی.

5. تحریك مردم به حضور در آشوب ها و اغتشاشات.
ادامه
مسافر , kh313...
چه کسی میخواست بین دختر و پسر دیوار بکشد؟
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
خاتمی سال 76:
اگر ناطق نوری رای بیاورد در پیاده رو ها بین زن و مرد دیوار می کشد!

روحانی سال 76:
ناطق نوری اصلح است و من به او رای می دهم

ناطق نوری سال 96:
روحانی اصلح است و من به روحانی رای می دهم

خاتمی سال 96:
برای تداوم اعتدال باید به روحانی رای داد

روحانی سال 96:
اگر رأی بیاورند، در پیاده‌رو دیوار می‌کشند!

خدایا در این مملکت چه خبر است؟
لعنت بر دروغ

پی نوشت:
واقعیت این است که در دولت میرحسین موسوی وزیر علوم آن زمان یعنی آقای نجفی (که در این دولت هم به عنوان وزیر آموزش و پرورش معرفی شد) پیشنهاد دیوار کشیدن بین دختر و پسرها در کلاسهای دانشگاه را ارائه کرد و تصویب کرد که با مخالفت امام روبرو شد و امام خامنه ای هم در نماز جمعه اعلام کردند که ما اهل دیوار کشیدن بین دختر و پسرها نیستیم.
ادامه
مسافر , kh313...
تغییر ۱۸۰درجه‌ای نشانه جهالت است!

امیرمومنان فرمود:
انسان جاهل را نمی‌بینی جز در دو حال؛ یا افراط و یا تفریط.

کسانی که مواضعشان ۱۸۰درجه تغییر کرده یا جاهلند که جاهل، قابل اعتماد نیست
و یا کاسب سیاسی‌اند که در هر مقطعی متناسب با شرایط، کاسبی می‌کنند.

ادامه