میلاد تورک اوغلی , h1370115

میلاد تورک اوغلی

میلاد تورک اوغلی , h1370115

میلاد تورک اوغلی

مطالب
cloobid
h1370115
، 3 سال و 2 ماه و 13 روز
مرد 26 ساله مجرد
فوق ليسانس ، دانشجو

رسانه ها

  • کلوب دات کام , recreation
  • آذرشهری ها , tufarqan
  • √ܓ اشک مادرܓ√ , m0ther
  • خبرگزاری رابا نیوز , rabanews
  • یاغمور , yagmur_yamur
  • 270 رسانه

    morebox img


تبلیغات

میلاد تورک اوغلی , h1370115
عکسی که میبینین مربوط به سیده زهرا حسینی میباشد که در بیمارستان چمران تهران بعد از عمل سزارین ، و بهوش آمدن متوجه میشود صورت چشم ها و مجاری تنفسی وی دچار سوختگی شده. داستان از این قرار بوده که بعد از مراجعه به پزشک خود ، متوجه میشود که سریعا باید سزارین شود، بعد از زدن سوزن بی حسی براز عمل و شروع عمل با فریاد و درد وی دکتر ها میفهمند که بدن وی هنوز بی حس نشده ،سپس اورا بی هوش میکنند و بعد از گذاشتن ماسک اکسیژن ، متوجه میشوند که کپسول اکسیژن فاسد شده و دارای گاز دی اکسید کربن هست و با برخورد به باز دم ایجاد حرارت کرده و صورت این خانم دچار سوختگی شده. جالب اینجاست که هنوز د هیچ رسانه ایی اعلام نشده و کسی هم از این خانم حمایتی نکرده ، حتی رعییس بیمارستان هم هنوز در سمت خود باقی مانده است. لطفا انتشار دهید شاید کسی به فریاد این خانم برسد.
پیج اینستاگرام این خانم
zahra_hosseini62
ادامه
99
میلاد تورک اوغلی , h1370115
ادامه
میلاد تورک اوغلی , h1370115
دلتنگی 5 ماه پیش
✿✿✿(¯`*•.¸✿ ♫ ░D░E░L░T░A░N░G░I░ ♫ ✿¸.•*´¯)✿✿✿
ادامه
میلاد تورک اوغلی , h1370115
رتبه هشتم ایران در جهان از نظرآمار مرگ و میر بر اثر تصادف
وزیر بهداشت در یادداشتی از رتبه هشتم ایران در جهان از نظر آمار مرگ و میر بر اثر تصادف به نسبت جمعیت ابراز نگرانی کرد و گفت: برای کاهش این آمار باید دست به دست هم دهیم.
به گزارش خبرگزاری مهر وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی پس از اعزام گروهی برای بررسی وضعیت مصدومین حادثه تصادف اتوبوس حامل سربازان در شیراز یادداشتی منتشر کرد.
وی در این یادداشت آورده است:
خبر درگذشت و مجروح شدن جمعی از سربازان غیور کشور در سوانح رانندگی اخیر موجب تألم و تأثر تمامی هموطنان عزیز شد. در این دو حادثه ما جوانان و سرمایه‌های انسانی شریفی را از دست دادیم که دارای تحصیلات دانشگاهی بودند و پس از پایان خدمت سربازی باید به جمع خدمتگزاران کشور و مردم می‌پیوستند.
ضمن عرض تسلیت این مصیبت بزرگ به ملت شریف ایران، لازم می‌دانم به چند نکته اشاره کنم.
بلافاصله پس از اطلاع از این حوادث دلخراش، تیمی به سرپرستی قائم مقام اینجانب به استان فارس سفر کردند تا از نزدیک موضوع را بررسی و بر چگونگی درمان مصدومان نظارت کنند.
گزارشی که از این سفر به من داده شد، حاوی نکات مهمی بود که مردم عزیز کشورم نیز باید از آنها مطلع شوند.
نخست این که پس از وقوع حادثه، حسب وظیفه در کمتر از ۱۰ دقیقه ۲۶ آمبولانس و یک اتوبوس آمبولانس به محل تصادف می‌رسند. متأسفانه ۱۶ نفر از این عزیزان در دم کشته شده بودند و ۳ نفر به دلیل شدت جراحات وارده درمسیر انتقال به بیمارستان فوت کردند.
تا آغازین ساعت روز چهارم تیرماه، ۱۳ نفر در آی سی یو هستند و بیش از ۵۰ درصد مصدومین نیز ترخیص شده‌اند.
علت این حادثه باز هم سرعت غیر مجاز و عدم توانایی راننده اعلام شده است؛ راننده‌ای ۷۰ ساله که به دلیل سرعت زیاد نتوانسته اتوبوس را کنترل کند؛ اتوبوسی که به جای ۴۰ نفر، ۴۵ مسافر داشته و در بین راه نیز ۸ مسافر قاچاق سوار کرده است.
مجروحان گفته‌اند، بعد از افطار سه بار ماشین‌های مختلف کنار این اتوبوس نگه داشته و جنس قاچاق رد و بدل کرده‌اند.
بدون تعصب‌های سازمانی باید بپذیریم برای حفظ سلامت هموطنان و کاستن از حوادثی این چنین، به عزمی ملی نیاز داریم.
با کمال تأسف در کشور ما تصادفات عامل نخست مرگ جوانان در سنین ۱۵ تا ۲۹ سال و سومین عامل مرگ و میر است. در حالی‌که در جهان، این عامل رتبه نهم را دارد.
همچنین در آمار مرگ و میر بر اثرتصادفات (نسبت به جمعیت) ما هشتمین کشور دنیا هستیم؛ یعنی فقط شش کشور آفریقایی و یک کشور آسیایی از ما جلوترند!
باور کنیم نگاه سیاسی ما را به بیراهه می‌برد؛ برای به حداقل رساندن صدمات ناشی از تصادفات، باید دست به دست هم دهیم و از تمام ظرفیت‌ها استفاده کنیم تا انشاءالله شاهد کاهش این قبیل حوادث تلخ باشیم.
به عنوان متولی سلامت مردم کشورم، امیدوارم در سایه همراهی رسانه‌ها، آگاهی شهروندان عزیز از حقوق خود، آموزش و نظارت کافی بر نیروهای ناوگان حمل و نقل عمومی، توجه جدی به ایمنی وسایل نقلیه و جاده‌های کشور از این پس شاهد چنین حوادثی نباشیم.
ادامه
کامنت بنویسید...
مثله مــــــاه  , meslehmah
یکشنبه 12 دی ، 21:09
چه تاسف بار
ادامه
میلاد تورک اوغلی , h1370115
تعداد دختران مجرد ۳ برابر آقایان
آمارها نشان می‌دهد در سال ۹۳ تعداد خانم‌های مجرد کشور از تعداد آقایان مجرد بیشتر بود. در سال گذشته ۴۸ درصد خانم‌های در سن ازدواج کشور هرگز ازدواج نکرده‌اند.
مدیرکل دفتر آمار و اطلاعات جمعیتی سازمان ثبت‌احوال کشور خرداد ماه سال گذشته گفت: آقایان در سن ازدواج کشور با طیف سنی ۲۰ تا ۳۴ شامل ۱۲ میلیون و ۷۰ هزار نفر می‌شوند که از این تعداد پنج میلیون و ۵۷۰ هزار نفر هرگز ازدواج نکرده‌اند.
بنابراین ۴۶ درصد آقایان در سن ازدواج کشور هرگز ازدواج نکرده‌اند. همچنین خانم‌های در سن ازدواج کشور با طیف سنی ۱۵ تا ۲۹ سال شامل ۱۱ میلیون و ۷۹۰ هزار نفر می‌شوند، از این تعداد ۵ میلیون و ۶۷۰هزار خانم هرگز ازدواج نکرده‌اند.
علی‌اکبر محزون به آمار مربوط به افرادی که در خطر تجرد قطعی قرار گرفته بودند و در طیف سنی بعد از ۳۴ سال برای آقایان و پس از ۲۹ سال برای خانم‌ها تا سن ۵۰ سالگی قرار دارند اشاره کرد و گفت: تعداد ۳۲۰ هزار نفر از آقایان از سن متعارف ازدواج در کشور عبور کرده و در خطر ورود به سن تجرد قطعی قرار دارند.
به گفته او در سال ۹۳، ۹۸۰ هزار خانم نیز در سن خطر تجرد قطعی قرار داشتند و خانم‌ها تقریبا ۳ برابر بیشتر نسبت به آقایان در معرض خطر تجرد قطعی قرار دارند.
محزون همچنین به آمار سال ۸۵ و ۹۰ در ارتباط با افراد در سن ازدواج که هرگز ازدواج نکرده‌اند و نیز افراد در سن تجرد قطعی اشاره کرد و گفت: در سال ۸۵ مجموعا ۱۱ میلیون و ۷۹۰ هزار نفر مجموع کلیه خانم‌ها و آقایانی بود که در سن ازدواج قرار داشته و هرگز ازدواج نکرده‌اند که از این تعداد ۵ میلیون و ۲۱۰ هزار آقا و ۶ میلیون و ۵۸۰ هزار خانم بوده‌اند.
ادامه