میلاد تورک اوغلی , h1370115

میلاد تورک اوغلی

 nsanlar gördüm, üzerinde elbisesi yok. Nice elbiseler gördüm, içinde insan yok
میلاد تورک اوغلی , h1370115

میلاد تورک اوغلی

مطالب
cloobid
h1370115
، 3 سال و 4 ماه و 16 روز
مرد 26 ساله مجرد
فوق ليسانس ، دانشجو

رسانه ها

  • کلوب دات کام , recreation
  • آذرشهری ها , tufarqan
  • √ܓ اشک مادرܓ√ , m0ther
  • خبرگزاری رابا نیوز , rabanews
  • یاغمور , yagmur_yamur
  • 273 رسانه

    morebox img


تبلیغات

میلاد تورک اوغلی , h1370115
تیمهای استقلال ایران و السد قطر در چارچوب مرحله پلی آف رقابت های لیگ قهرمانان آسیا از ساعت 19 در ورزشگاه مملو از جمعیت آزادی به دیدار هم رفتند که این مسابقه در پایان 120 دقیقه با نتیجه 0-0 تمام شد و به ضربات پنالتی کشیده شد و در این ضیافت سرنوشت ساز استقلال موفق شد تیم سختکوش خود را شکست دهد و به مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا صعود کند.

نیمه نخست از آن استقلال بود. شاگردان منصوریان با توپ پر کار را آغاز کردند و حتی یک گل سالم هم زدند اما کمک اول به اشتباه این گل را مردود اعلام کرد. در ادامه تیم السد هم توسط ژاوی یک دو موقعیت ایجاد کرد اما نبض مسابقه کاملا در اختیار آبی پوشان بود. با این حال این نیمه با نتیجه 0-0 تمام شد.
نیمه دوم هم با حملات پردامنه استقلال آغاز شد اما از دقیقه 60 به بعد تیم مهمان سوار بر بازی شد و استقلال به شدت عقب نشست. بقیه نیمه دوم کاملا از آن السد بود و استقلال بازی پرانتقادی را به نمایش گذاشت. با این حال در این نیمه هم گلی رد و بدل نشد تا کار را به وقت اضافه کشیده شود.
در وقت های اضافه استقلال بازهم نمایش بهتری داشت اما تصمیمات عجیب داور مسابقه در خطاهای میانه میدان و همچنین رعایت زمان مسابقه بسیار در روند بازی تاثیرگذار بود. با این حال بازی گلی نداشت و به ضربات پنالتی کشیده شد.
در ضربات پنالتی برای استقلال کاوه رضایی و علی قربانی، فرشید اسماعیلی و خسرو حیدری گل زدند و ضربه امید ابراهیمی را سنگربان حریف مهار کرد. برای السد هم حسن الحیدوس، ژاوی و بغداد گل زدند و توپ ابراهیم قادر به بیرون رفت و توپ محمد کازولا توسط مهدی رحمتی رفع شد.
استقلال با این برد با الاهلی امارات، لوکوموتیو ازبکستان و التعاون عربستان همگروه شد
ادامه
99
میلاد تورک اوغلی , h1370115
تورک ایگیدلری 1 ماه پیش
ادامه
میلاد تورک اوغلی , h1370115
بونودا لایک وورون آلیشدیرین آزربایجان و آزربایجانلیلار سالیغینا ❤

به هانی لایکلار؟
ادامه
میلاد تورک اوغلی , h1370115
لایک به افتخار مادر خودت و به افتخار همه مادرهای سرزمینمون:X
بنظرتون فقط مادرهای ایرانی اینطورین؟یا همه مادرها جهان؟؟؟
ادامه