کلوب به حیات خود ادامه می‌دهد! بخوانید ...
قاسم کارگر , ghasem2011

قاسم کارگر

 ** در میان مردم عقرب پرست ..... زندگی با مار کبری آرزوست **
قاسم کارگر , ghasem2011

قاسم کارگر

مطالب تصاویر 158دوستان 48
cloobid
ghasem2011
، 6 سال و 3 ماه و 25 روز
مرد 24 ساله مجرد
فوق ديپلم ، شرکت کامپیوتری شروین یزد

دوستان

 • مــ ــیــ ــلـاتــﮯ آزاد , gomnamashegh
 • عکاسباشی , sksban
 • حمید خان , nana20nina
 • پرهام سمیعی , parhamsamiey
 • مرتضی م , morteza_mozi
 • جیرجیرک بی صدا , grillon
 • 48 نفر

  morebox img

آلبوم تصاویر

158 تصویر ...

morebox img

رسانه ها

 • کلوب دات کام , recreation
 • یزد ایساتیس , yazdesatis
 • ایران-54 , iran54
 • میبد , maybodcity
 • 0351 , 0351_yazd
 • 180 رسانه

  morebox img


تبلیغات

قاسم کارگر , ghasem2011
سید محمد خاتمی ، رییس‌جمهور پیشین کشورمان ، در دیدار جمعی از جوانان حزب اعتماد ملی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره سالار شهیدان ، حضرت امام حسین (ع) و یاران باوفای ایشان گفت : ( گزیده ای جملات وی )

- شاید یکی از بارز‌ترین اشتباهات ما از‌ همان انتخابات ۸۴ بود.
- تجربه‌ای که در سال ۹۲ داشتیم و نتیجه‌ای که گرفتیم، نشانه تکامل حرکت است و شاید اگر این روش و رویکرد را در چند دوره قبل داشتیم ، وضعیت ما به گونه دیگری بود .
- به دوستانی هم که در حاکمیت هستند، عرض کرده‌ام که ماندن در گذشته خسارت‌های بسیار فراوانی دارد. می‌توان گذشته را مطالعه کرد و از آن درس گرفت اما باید نگاه به آینده داشت.
- اگر بخواهیم در گذشته بمانیم و به سوی آینده حرکت نکنیم، کشور و نظام بسیار زیان می‌کند؛ چنان که ما بعد از سال ۸۸ زیان‌های بسیاری را متحمل شدیم. از تنش‌هایی که در جامعه به وجود آمد و نیز محدود و محصور بودن بسیاری از یاران انقلاب و نیروهای ارزنده. بدون اینکه بخواهم درباره اینکه این کار اصلا درست بوده یا نه قضاوت کنم – که البته پیش از این قضاوت کرده‌ام و امروز نمی‌خواهم بر این مساله دامن بزنم - به هر حال همه زیان کردیم و زیان کردند. این زیان‌ها حاصل آن است که ما فقط به گذشته نگاه کنیم، در گذشته بمانیم و حرکت نکنیم.
- نقد بررسی منصفانه واقعیت‌هاست، دیدن نقاط ضعف و قوت و البته رویکرد به سوی تقویت نقاط قوت و از میان رفتن نقاط ضعف است. من توصیه می‌کنم که نقد، یکی از برنامه‌های مهمی باشد که دوستان ما درون خود داشته باشند. نقد را ابتدا باید از خود شروع کنیم.
- اصلاحات، ادامه یک جریان بلند تاریخی است که ان شاالله در آینده هم ادامه خواهد داشت.
- این همه اهانت، تهمت و توهین یک طرفه به افرادی که اجازه ندارند از خود دفاع کنند برای چیست؟ این اگر خودسری است و کار خودسر‌ها، حتما باید با آن برخورد شود.
- امروز دنیا در روابط بین‌الملل و جاهای دیگر از بی‌اخلاقی و بد اخلاقی رنج می‌برد، گفت: این حقوق بشر، آنجا که منافع بعضی‌ها مطرح است، بسیار جدی می‌شود، راست و دروغ بهم می‌بافند و حمله می‌کنند اما آنجا که منافعشان خلاف آن است، بد‌ترین نقض حقوق بشر را نه تنها تحمل می‌کنند بلکه از ناقضین حقوق بشر حمایت می‌کنند.
- اگر می‌خواهیم بررسی صلاحیت یا برخورد کنیم و مرز بین خودی و برانداز را مشخص کنیم باید خط قرمز را تشخیص دهیم گفت: بیاییم به تفاهم برسیم، این به نفع همه است. قانون اساسی ظرف یک بار مصرف نیست و حاصل ارجمند انقلاب ما است. بیاییم به این تفاهم برسیم و قانون اساسی را مبنای تعاملات قرار دهیم. نظام هم در چارچوب قانون اساسی کاملا مشخص است.
- اعتدال یک روش انسانی، الهی و منطقی است و بسیار شعار خوبی است و باید سعی کنیم که معتدل شویم. بد اخلاقان و تندرو‌ها نه اینکه از بین بروند ولی همه باید تلاش کنند که میدان‌دار کشور نشوند و اگر روش‌های خشن نادرستی را انتخاب می‌کنند تاوان آن را طبق قانون بپردازند، نه اینکه هر کاری خواستند بکنند اشکالی ندارد ولی هر کسی که با سلیقه او مخالف است، هر کاری با او کنند اشکال نداشته باشد.
ادامه
99
قاسم کارگر , ghasem2011
تصویر آلبوم از قاسم 3 سال پیش

قاسم کارگر , ghasem2011
به آدرس زیر برید و به سعید معروف رای بدید
زوووووووووووووووووووووووووووووود

http://www.worldwidejobs.org.uk/volleyball-player-of-the-year/
ادامه
قاسم کارگر , ghasem2011
قاسم 3 سال پیش
** در میان مردم عقرب پرست ..... زندگی با مار کبری آرزوست **
قاسم کارگر , ghasem2011
با لایک ها و پست مجدد هاتون به ارتــش آبــــے بپیوندید ...
√ Like √ پست مجدد
▬▬▬▐ استقلالی های بامرام این کتیبه را پست مجدد کنید ▌▬▬▬
ادامه