نوشین ن , gashtogozar

نوشین ن

 کلوب را خدا آزاد کرد .... !
نوشین ن , gashtogozar

نوشین ن

مطالبدوستان 4007
cloobid
gashtogozar
، 7 سال و 7 ماه و 9 روز
زن 34 ساله متاهل
ليسانس ، ،کارشناس تحلیل سیستمها ، مدیر چند رسانه

دوستان

 • هیچکس , faramarz17
 • امید بهاری , bahari_o
 • صادق , sadegh_jan
 • علی صادقی , television
 • 4007 نفر

  morebox img

رسانه ها

 • گشت و گذار دات نت , gashtogozar_advertisement
 • شبکه کالا گستر , kala_gostar
 • 495 رسانه

  morebox img


تبلیغات

نوشین ن , gashtogozar
تنگه بسفر (Bosphorus) یکی از مکان های دیدنی استانبول است که دو قاره آسیا و اروپا را از یکدیگر جدا می‌کند. شهر استانبول در دو طرف این تنگه قرار گرفته است. طول این تنگه 30 کیلومتر و عرض آن متغییر بین 700 تا 3550 متر است و محیطی مناسب برای قایق رانی آن هم با قایق های سنتی و قدیمی می باشد .
ادامه
99
نوشین ن , gashtogozar
نوشین ن , gashtogozar
معبد و غار باتو کیو(مالزی)

این معبد متعلق به هندیهای ساکن مالزی می باشد و 3 معبد در نزدیکی هم قرار دارند که مرتفعترین آن که در جاور مجسمه بزرگ بودا طلائی رنگ قرار دارد که حدودا 42 متر ارتفاع دارد معبد در داخل غاری قرار دارد که بسیار زیبا و دیدنی می باشد , و برای رسیدن به معبد از 272 پله باید بالا رفت .... از نکات جالب وجود تعداد زیاد میمون در مدخل و داخل غار می باشد که بدون ترس از آدمها به راحتی مشغول بازی و زندگی هستند .....
ادامه
نوشین ن , gashtogozar
بالن ها در کاپادوکیا(ترکیه)

پس از گشت و گذار در کاپادوکیا(Cappadocia)، سوار بالن ها شوید . وقتی سوار بر بالن ها در کاپادوکیا شوید، این منظره عجیب و در عین حال، زیبا و شگفت انگیز را از بالا نگاه کنید و لذت ببرید.
ادامه
نوشین ن , gashtogozar
ترکیه 1 هفته پیش

بودروم ترکیه یک مکان رویایی برای تعطیلات است. خانه های سفید رنگ ردیف شده در کناره های دو بندر ، گنبدها و کوچه های تنگ منتهی به دریا با کشتی های تفریحی که شهرت جهانی یافته اند. بودروم دارای جاذبه های توریستی، سواحل زیبا، آب و هوای فوق العاده و اماکن تاریخی و زیبایی طبیعی ترکیه است.
در بودروم به قایق سواری و غواصی بروید، صبحانه ترکی را در پاتوق محلی ها بخورید، از شب های ترکی با رقص های اصیل سنتی لذت ببرید، به تور جیپ سواری بروید، قلعه سنت پیتر بدروم، آمفی تئاتر باستانی بودروم و آرامگاه ماسولوس هالی کارناسوس را ببینید. از جزیره سنتر کلئو پاترا با ساحل شنی بی نظیرش دیدن کنید.
ادامه