فیت نت , fitnet

فیت نت

فیت نت , fitnet

فیت نت

مطالبدوستان 7
cloobid
fitnet
، 1 ماه و 15 روز
مرد 22 ساله مجرد
ليسانس ، ارائه دهنده VPN http://fitnets.net

دوستان

 • علی پارسا , aliparsaa
 • رامین رمضانی , ramin.master
 • مصطفی غلامی , mosgho
 • سامان احمدی , max20144444
 • مهسا رفاهی , bestvp
 • الاهه حیدری , itsvp
 • آیدی تبادل , tassir

رسانه ها

 • کلوب دات کام , recreation
 • نفس لیلی , NAFASELEILI
 • سرزمین حیوانات , lovely.animals
 • پرسپولیس تک , Tak_Perspolis


تبلیغات

فیت نت , fitnet
همه می‌دانند VPN و فیلتر شکن یک تکنولوژی با ده‌ها سال سابقه است که به هر دستگاهی ( منظور کامپیوتر یا لپ‌تاپ یا گوشی و تبلت هوشمند است) این اجازه را می‌دهد تا با ایمنی کامل به یک سرور متصل شود و در نهایت موقعیت مجازی شما را به موقعیت سرور مورد نظر تغییر دهد.

البته هنوز سوءتفاهم و باور نادرست در مورد خود VPN وجود دارد که چگونه کار می‌کند؟ مشکلاتی که با VPN حل می‌شود کدام اند؟

امروز ما در مورد ۵ باور نادرست در مورد وی پی ان و امنیتی که فراهم می‌کند صحبت خواهیم کرد. امیدواریم اطلاعاتی که در این نوشته بیان می‌شود به فهم بیشتر و واضح‌تر از VPN منجر شود.

ادامه
99
کامنت بنویسید...
مصطفی غلامی , mosgho
دوشنبه 28 اسفند ، 22:06
عالی
ادامه
فیت نت , fitnet
3 روز پیش
بیشتر ابزارهای امنیتی که در طول روز استفاده می‌کنیم در مسیر تکاملشان دستخوش تغییراتی بودند. از صخره‌های بزرگی که نیاکان ما برای بستن ورودی غارها استفاده می‌کردند تا گوشی‌ههای هوشمند که با تصدیق بیولوژیکی کار می‌کنند.

از لباس‌های پنهانی که برای محافظت در برابر سرما استفاده می‌شوند تا وسایل گرمایشی که شما را در مناطق سردسیر، گرم نگه می‌دارند. از داروهای گیاهی برای درمان سرفه تا تشریح ژنتیک که قادر است عامل سرطان را از درون DNA شما ریشه‌کن کند.

جای دیگری از زندگی که امنیت در آن‌یک نگرانی بزرگ محسوب می‌شود، ارتباطات آنلاین و فضای مجازی است. گرچه عمق تاریخچه ابزارهای امنیت اینترنت در مقایسه با مثال‌هایی که در بالا گفتیم کمتر است (با توجه به سن اینترنت که ۲۸ سال است).

اما از جذابیت بالایی برخوردار است. مشاهده می‌شود که چگونه شبکه خصوصی مجازی (VPN) یکی از کارآمدترین و رایج‌ترین ابزارهای محافظت امنیت و حریم خصوصی در اینترنت است. امروز قصد داریم تاریخچه کوتاهی از پیشرفت‌های آن را برای شما ارائه دهیم.

ادامه
کامنت بنویسید...
مصطفی غلامی , mosgho
دوشنبه 28 اسفند ، 22:06
خیلی بدرد بخور بود ، ممنونم
ادامه
فیت نت , fitnet
هک شدن اکانت فیسبوک و عدم دسترسی به حساب‌کاربری با وجود تمام خاطره‌ها و پیام‌هایی که در مدت زمان مشخص، یک اتفاق ناخوشایند برای هر کاربری است.

زمانی که حساب کاربری شما هک شده باشد، تلاش‌ برای ورود به حسابتان ناموفق است چون فردی که اطلاعات هک را می‌داند حتما از ایمیل و راه‌های بازیابی خبر دارد و آن را برای شما غیر ممکن خواهد کرد ( با تغییر اطلاعات بازیابی رمز عبور).
ادامه
فیت نت , fitnet
تا زمانی که سایت‌های اینترنتی وجود دارند، مرورگر یکی از نیاز‌های اصلی هر فرد به شمار می‌آید که مطمئناً دلیل آن برای شما مشخص و روشن است.

برای دسترسی به محتوای هر سایتی باید از مرورگر کمک بگیرید تا صفحه موردنظر را اجرا کند.ایران بیشترین کاربر اینترنتی را در خاورمیانه دارد، به این معناست که بیشترین استفاده از مرورگر را در خاورمیانه دارد.

ادامه
کامنت بنویسید...
مهسا رفاهی , bestvp
یکشنبه 27 اسفند ، 00:27
عالی
ادامه
فیت نت , fitnet
گشت و گذار و استفاده از اینترنت آزاد در کامپیوتر و لپ تاپ و دیگر دستگاه ها ، یک پیشنیاز ضروری دارد
ادامه