فیت نت , fitnet

فیت نت

فیت نت , fitnet

فیت نت

مطالبدوستان 9
cloobid
fitnet
، 6 ماه و 10 روز
مرد 22 ساله مجرد
ليسانس ، ارائه دهنده VPN http://fitnets.net

دوستان

 • علی پارسا , aliparsaa
 • سامان احمدی , max20144444
 • رامین رمضانی , ramin.master
 • کتاب پارسیان , parsianbook
 • 9 نفر

  morebox img

رسانه ها

 • کلوب دات کام , recreation
 • نفس لیلی , NAFASELEILI
 • 5 رسانه

  morebox img


تبلیغات

فیت نت , fitnet
دسترسی و دانلود از بلک بری ورلد ( Blackberry World ) یکی از دغدغه‌هایی است که برای هر فردی که از گوشی‌های بلک بری استفاده می‌کند، آن را درک می‌کند.

به دلیل مسدود بودن آدرس اینترنتی ( IP Address ) کشور ایران، دسترسی به بلک بری ورلد برای کاربران ایرانی امکان‌پذیر نیست و به‌صرفه‌ترین روش برای رفع این محدودیت استفاده از وی پی ان است.

ادامه
99
فیت نت , fitnet
در دنیای امروزه، امنیت سایبری واژه‌ی پراهمیتی است. شنیدن این که یکی از دستگاه یا کامپیوتر دوستان یا همکاران‌مان هک شده دیگر برای کسی تعجب‌آور نیست.

امروزه تقریباً هیچ‌کس در امان نیست حتی کاربران مک. بله، اگر فکر می‌کنید که مک بوک شما از ویروس‌ها و هک شدن در امان است، کاملاً اشتباه می‌کنید.

در واقع اگر اینطور بودند هیچ آنتی ویروسی برای این سیستم عامل تولید نمی‌شد.

ادامه
فیت نت , fitnet
تصمیم گرفتیم زندگی بدون کل مجموعه گوگل ( نه فقط موتور جستجو ) را برای خودمان تصور کنیم و خدمات جایگزین را ارائه دهیم و در نهایت به این سوال که ‘ آیا بدون گوگل می‌توان در اینترنت فعالیت داشت یا خیر ‘ پاسخ دهیم.
ادامه
فیت نت , fitnet
امروزه دانستن اطلاعاتی در مورد بازگردانی حساب ایمیل هک شده یا فراموش‌شده و راه‌های پیشگیری آن برای هر کاربر اینترنت لازم و ضروری است.کلاهبرداری هایی که از طریق ایمیل اتفاق می‌افتد بیش از نیمی از سرقت هویت را در اینترنت تشکیل می‌دهند.

ایمیل‌های مخرب به صورت‌های مختلف ظاهر می‌شوند و از راه به دست آوردن اطلاعات ورود به حسابتان، حساب ایمیل‌تان را هک می‌کنند.

از آنجا که ایمیل‌ها برای تأیید اعتبار و دریافت اطلاعات در مورد معاملات و تراکنش‌های شما در بسیاری از وب‌سایت‌ها استفاده می‌شوند، نمی‌توان گفت هکر می‌تواند با حساب ایمیل شما چه کارهایی بکند. به همین دلیل در ادامه راهنمایی لازم را برای بازگرداندن حساب ایمیل هک شده‌تان ارائه می‌دهیم.

ادامه
فیت نت , fitnet
سرویس OpenVPN از دو پروتکل قابلیت اتصال دارد، این سرویس می‌تواند به کمک TCP (پروتکل کنترل انتقال) یا UDP (پروتکل دیتاگرام کاربر) اجرا شود.

انتخاب یکی از این دو، کاملا بستگی به نیاز و فعالیت شما خواهد داشت. در ادامه به معرفی ویژگی‌های هر دو پروتکل می‌پردازیم تا در آینده تصمیم بهتری برای انتخاب این پروتکل‌ها داشته باشید.

ادامه