فیت نت , fitnet

فیت نت

فیت نت , fitnet

فیت نت

مطالبدوستان 9
cloobid
fitnet
، 8 ماه و 13 روز
مرد 22 ساله مجرد
ليسانس ، ارائه دهنده VPN http://fitnets.net

دوستان

 • علی پارسا , aliparsaa
 • سامان احمدی , max20144444
 • میکاییل ویس , wasevp
 • 9 نفر

  morebox img

رسانه ها

 • کلوب دات کام , recreation
 • نفس لیلی , NAFASELEILI
 • 5 رسانه

  morebox img


تبلیغات

فیت نت , fitnet
می‌دانید که مطالب و محصولات بسیاری از فروشگاه‌های دیجیتالی از جمله گوگل پلی (google play) و اپ استور ( app store )، برای همه یکی نیستند. بر اساس موقعیت جغرافیایی و چندین عامل جزئی، با یک سری پیشنهادهای مختلف برای انتخاب ( دانلود یا خرید یا …. ) روبرو می‌شوید.

ادامه
99
فیت نت , fitnet
میزان استفاده از پیام‌رسان‌ها بیش از آن چه که پیش‌بینی می‌شد افزایش داشته، به طوری که تقریباً مانند خوردن ناهار یا شام، به یک عادت تبدیل شده است. طبق آمار، برنامه‌های ارتباطات و اجتماعی حدود ۹۷ درصد از بازار موبایل را در بین کاربران به خود اختصاص داده است. ComScore اعلام کرده است، ۹۶% درصد از کل زمان فعالیت آنلاین در گوشی‌های همراه و تبلت ها، برای پیام‌رسان‌ها اختصاص داده می‌شود.

ادامه
فیت نت , fitnet
دسترسی و دانلود از بلک بری ورلد ( Blackberry World ) یکی از دغدغه‌هایی است که برای هر فردی که از گوشی‌های بلک بری استفاده می‌کند، آن را درک می‌کند.

به دلیل مسدود بودن آدرس اینترنتی ( IP Address ) کشور ایران، دسترسی به بلک بری ورلد برای کاربران ایرانی امکان‌پذیر نیست و به‌صرفه‌ترین روش برای رفع این محدودیت استفاده از وی پی ان است.

ادامه
کامنت بنویسید...
میکاییل ویس , wasevp
جمعه 30 شهریور ، 16:44
عالیه
ادامه
فیت نت , fitnet
در دنیای امروزه، امنیت سایبری واژه‌ی پراهمیتی است. شنیدن این که یکی از دستگاه یا کامپیوتر دوستان یا همکاران‌مان هک شده دیگر برای کسی تعجب‌آور نیست.

امروزه تقریباً هیچ‌کس در امان نیست حتی کاربران مک. بله، اگر فکر می‌کنید که مک بوک شما از ویروس‌ها و هک شدن در امان است، کاملاً اشتباه می‌کنید.

در واقع اگر اینطور بودند هیچ آنتی ویروسی برای این سیستم عامل تولید نمی‌شد.

ادامه
فیت نت , fitnet
تصمیم گرفتیم زندگی بدون کل مجموعه گوگل ( نه فقط موتور جستجو ) را برای خودمان تصور کنیم و خدمات جایگزین را ارائه دهیم و در نهایت به این سوال که ‘ آیا بدون گوگل می‌توان در اینترنت فعالیت داشت یا خیر ‘ پاسخ دهیم.
ادامه