فرزانه صحرانورد , felora_hem

فرزانه صحرانورد

 http://www.aparat.com/v/2EJeZ لیتكم فی یوم عاشورا جمیعا تنظرونی-كیف استسقی لطفلی فابوا ان یرحمونی- یا حسینیا حسینیا حسین
 فرزانه صحرانورد , felora_hem

فرزانه صحرانورد

مطالب
cloobid
felora_hem
، 9 سال و 1 ماه و 15 روز
زن 40 ساله مجرد
زير ديپلم ،


تبلیغات

 فرزانه صحرانورد , felora_hem
مدیر زرنگ برای فرار از مسئولیت برخورد شدید و قاطع با خاطیان را در مصاحبه اعلام می‌کند، در مواردی نیز در بین ادعاهای دستگاه‌های مختلف که هریک تقصیر را به گردن دیگری می‌اندازند باید به دنبال پرتقال فروش گشت. البته در این بین نقش رسانه‌های جمعی قابل انکار نیست که گاهی در افزایش نگرش مردم به درجه ارزشی اتفاق ناگوار تأثیر مستقیم دارند والبته در مواردی که اهداف خبری، اجتماعی و جلوگیری از وقوع مجدد خسارت‌ها مورد نظر آنهاست باید مورد حمایت قرار گیرند.چرا که رسانه‌ها به عنوان نمایندگان افکار عمومی بهترین ناظران وپشتیبان جامعه در جلوگیری از چنین وقایع ناگواری هستند
ادامه
99
3
2
1
 فرزانه صحرانورد , felora_hem
قبلنا از هرکی میشنیدم که میگه دستم نمکــــــــــ نداره متوجه منظورش نمیشدم
الان درک میکنم معنیش چی میشه!

باور نمک نشناسی دیگران سخته، برای همین به بی برکت بودن دست خودت شک میکنی...
ادامه
7
2
1
اِلــنآز  , rappini77
جمعه 6 بهمن ، 04:09
اره نکته خوبی بود اینم باید ازش استفاده میکردم
ادامه
یک عدد هویج  , anti0satan0
پنجشنبه 5 بهمن ، 20:16
بشکنه دستی که نمک نداره؟
ادامه
 فرزانه صحرانورد , felora_hem
[https://www.aparat.com/v/7gi16]
به نظر من زیر بار ظلم رفتن یه جامعه خودش میتونه یه عذاب از طرف خدا باشه

اخه چجوری میشه توی این هوای سنگین نفس کشید خوش به حال ارمانای یه عده که هشتک خوشحالی هشتک لبخند هشتک شادی هشتک موفقیت هشتک یه روز خوب دیگه.... هشتک واکنش بازیگران به حوادث ,... است.
ادامه
 فرزانه صحرانورد , felora_hem
ابن قتیبه دینوری که از جایگاه والایی نزد اهل سنت برخوردار است برخی از جسارت‌های عمر در موضوع حمله و هجوم به درب خانه فاطمه زهرا(علیهاالسلام) را نقل کرده است.
ادامه مطلب را در لینگ زیر مطالعه فرمائید:
ادامه
 فرزانه صحرانورد , felora_hem
از سؤالات اساسی در ماجرای آتش زدن خانه حضرت علی(ع) و اهانت به آن بزرگوار این است که: آیا (چنان که شیعیان می‏گویند) به ساحت حضرت فاطمه زهرا علیهاالسلام نیز جسارت کردند؟ و بر آن حضرت صدماتی وارد شد که منجر به شهادت او و فرزندش گردید یا خیر؟

برخی از دانشمندان اهل سنت برای حفظ موقعیت خلفا از بازگو کردن این قطعه از تاریخ خودداری نموده‏اند؛ از جمله ابن ابی الحدید در شرح خود می‏گوید: «جساراتی را که مربوط به فاطمه زهرا علیهاالسلام نقل شده، در میان مسلمانان تنها شیعه آن را نقل کرده است. [1]

البته برخی از دانشمندان و مورخان اهل سنت، در این بخش، از بیان واقعیات تاریخی شانه خالی کرده‏اند؛ چنان که سید مرتضی رحمة ‏الله علیه در این زمینه می‏گوید :

«در آغاز کار، محدثان و تاریخ نویسان از نقل جسارت هایی که به ساحت دختر پیامبر گرامی اسلام(ص) وارد شده امتناع نمی‏کردند. این مطلب در میان آنان مشهور بود که مأمور خلیفه با فشار، درب را بر فاطمه علیهاالسلام زد و او فرزندی را که در رحم داشت سقط نمود و قنفذ به امر عمر، فاطمه زهرا علیهاالسلام را زیر تازیانه گرفت تا او دست از علی بردارد؛ ولی بعدها دیدند که نقل این مطالب با مقام و موقعیت خلفاء سازگاری ندارد؛ لذا از نقل آنها خودداری نمودند . »
ادامه
16
2
6