کلوب دات کام پس از 12 سال فعالیت خاموش می شود بخوانید ...
فرافن مارکت , farafan_market

فرافن مارکت

فرافن مارکت , farafan_market

فرافن مارکت

مطالب
cloobid
farafan_market
، 2 سال و 6 ماه
مرد 34 ساله مجرد
فوق ليسانس ، توزیع کننده و مجری پروژه های دوربین مداربسته و سیستم حفاظتی با قیمت ارزان و با کیفیت 021-55494789 و 09123767758-فروش انواع جک و


تبلیغات

فرافن مارکت , farafan_market
دوربین مداربسته به انگلیسی CCTV یا Closed Circuit Television نام‌گذاری شده است. همانطور که از ترجمه کلمه به کلمه کلمه CCTV پیداست، انگلیسی زبانان به این نوع سیستم نظارت تصویر "تلوزیون مداربسته" می‌گویند، ولی ما فارسی زبانان این نوع سیستم های امنیتی را با نام "دوربین مداربسته" می‌شناسیم. از آنجایی که سیستم های امنیتی دوربین مداربسته روز به روز به محبوبیت‌شان افزوده شده و از لحاظ قیمت مقرون به صرفه شده‌اند، مردم به استفاده از دوربین های مدار بسته برای افزایش سطح امنیت خانه، محل کار، مغازه، فروشگاه ها، ادارات، سازمان های دولتی، بانک ها، مدارس، پارکینگ ها، ویلا ها، پارک ها و... رو آورده‌اند. در این مقاله راهنمایی جهت خرید دوربین مداربسته ارائه می‌کنیم.

ادامه مطلب:
https://www.farafan-market.ir/essays/technical-essays/buying-guide/522-راهنمای-خرید-دوربین-مداربسته
ادامه
99
فرافن مارکت , farafan_market
الف) اقدامات لازم قبل از نصب دوربین مدار بسته، دستگاه DVR و دیگر تجهیزات نظارت تصویر

فکر ایجاد حفره در دیوارهای خانه برای سیم کشی جهت نصب دوربین مدار بسته ممکن است کمی نگران کننده باشد. اما بعضی سیستم های امنیتی دوربین مداربسته بصورت پکیج ارائه شده که نصب سیستم امنیتی دوربین مداربسته را بسیار آسان می‌کند. در این مقاله راهنمایی گام به گام خرید و نصب دوربین مداربسته در خانه را ارائه می‌کنیم.

ادامه مطلب:
https://www.farafan-market.ir/essays/technical-essays/instalation-guide/521-آموزش-نصب-دوربین-مداربسته-در-خانه
ادامه
فرافن مارکت , farafan_market
در بعضی مواقع تمایل داریم از طریق اینترنت نظاره‌گر تصاویر دوربین مداربسته خود باشیم، به طوری که این امکان به ما داده شود تا در هر مکانی، چه در محل نصب دوربین مدار بسته و چه در نقاط دورتر، بر محل مورد نظر خود نظارت و کنترل داشته باشیم.

در این مواقع باید راهی وجود داشته باشد تا بتوانیم از طریق اینترنت تصاویر دوربین مدار بسته را دریافت نموده و از هر مکان دلخواه به مشاهده تصاویر محل مورد نظر بپردازیم. برای دستیابی به این امکان روش های زیادی وجود دارد. دو روش مرسوم که بیشتر مورد توجه همگان قرار گرفته در این مقاله معرفی می‌گردد .

ادامه مطلب:
https://www.farafan-market.ir/essays/technical-essays/video-transmission/228-آموزش-انتقال-تصویر-از-طریق-dvr-بر-روی-اینترنت

ادامه
فرافن مارکت , farafan_market
هر CCD از میلیونها سلول بنام فتوسایت یا فتودیود تشکیل شده است. این نقاط در واقع سنسورهای حساس به نوری هستند که اطلاعات نوری را به یک شارژ الکتریکی تبدیل می‌نمایند. تکنولوژی مورد استفاده در ساخت CMOS همان تکنولوژی است که در سراسر جهان برای ساخت میلیونها ریزپردازنده و حافظه مورد استفاده قرار می گیرد.

ادامه مطلب:
https://www.farafan-market.ir/essays/technical-essays/technologies/229-مقایسه-فنی-و-تخصصی-بین-سنسور-های-ccd-و-cmos
ادامه
فرافن مارکت , farafan_market
برای انتقال تصاویر دوربین های مداربسته با دستگاه های DVR ابتدا وارد تنظیمات دستگاه DVR شوید و به دنبال قسمت Network آن بگردید سپس در قسمت نتورک باید به دنبال قسمتی باشید که بتوانید آی پی دستگاه را ست کنید به این منطور ابتدا باید دستگاه را از حالت DHCP (اگر تیک خورده باشد آن را بردارید ) خارج کرده و به صورت دستی آی پی همرنج با آی پی شبکه به آن اختصاص دهیم .

ادامه مطلب:
https://www.farafan-market.ir/essays/technical-essays/video-transmission/230-آموزش-انتقال-تصویر-از-طریق-dvr-و-تنظیمات-مودم-و-dvr
ادامه