فرافن مارکت , farafan_market

فرافن مارکت

فرافن مارکت , farafan_market

فرافن مارکت

مطالب
cloobid
farafan_market
، 3 سال و 1 ماه و 2 روز
مرد 35 ساله مجرد
فوق ليسانس ، توزیع کننده و مجری پروژه های دوربین مداربسته و سیستم حفاظتی با قیمت ارزان و با کیفیت 021-55494789 و 09123767758-فروش انواع جک و


تبلیغات

فرافن مارکت , farafan_market
شرکت داهوا (Dahua Technology)، یکی از تولیدکنندگان برتر سیستم‌های امنیتی نظارت تصویری از جمله دستگاه DVR و NVR، دوربین مدار بسته و غیره، بطور رسمی از محصولات سری H.265 XVR خود رونمایی کرد. داهوا بعد از بروزرسانی فرمت کدک فشرده سازی تصاویر محصولات خود از H.264 به H.265 و سپس به H.265+، دستگاه H.265 XVR با روش ذخیره سازی جدیدی ارائه می‌دهد که باعث کاهش هزینه‌ها می‌شود. با حافظه ذخیره سازی کمتر، قابلیت‎های پیشرفته‌تر و هوش توسعه یافته، دستگاه H.265 XVR داهوا توانسته نیاز فراوان دستگاه‌های 4K/4MP UHD به فضای ذخیره سازی را حل کرده و موقعیت‌های کاری بیشتری برای همکاران، نصابان و مشتریان فراهم آورد.

مطالعه ادامه مطلب:
ادامه
99
فرافن مارکت , farafan_market
وقتی از شرکت Mercury Fire & Security خواسته شد تا سیستم نظارت تصویری کاملا سیار و بیسیم برای شرکت Magpie Security واقع در شهر Nottingham راه‌اندازی کند، این شرکت تصمیم گرفت برای غلبه بر چالش‌های موجود در این پروژه (شامل گردوغبار، لرزش و آب‌وهوا نامساعد) از دوربین های مداربسته هایک ویژن استفاده کند.

در ادامه لوئیس فاستر مدیرکل شرکت Mercury و سم فوتر مدیر فنی شرکت Magpie Security جزئیات بیشتری در مورد سریع‌ترین سیستم نظارت تصویری بریتانیا ارائه خواهند داد.

مطالعه ادامه مطلب:
https://www.farafan-market.com/essays/news/561-دوربین-های-مدار-بسته-هایک-ویژن-و-نظارت-کامل-بر-محیط-بصورت-سیار
ادامه
فرافن مارکت , farafan_market
شرکت هایک ویژن، تولیدکننده محصولات امنیتی از نوع نظارت تصویری، شامل دوربین مداربسته تحت شبکه IP و HD، دستگاه DVR و NVR و غیره در سطح جهانی می‌باشد. هایک‌ویژن هرساله با اختصاص بخش قابل توجهی از درآمدش برای تحقیق و توسعه و با تکیه بر تیم تحقیق و توسعه خود، توانسته با ارائه تکنولوژی‌ها و قابلیت‌های جدید در دنیای نظارت تصویری پیشرو و الگو باشد.

مطالعه ادامه مطلب:
https://www.farafan-market.com/essays/news/559-آغاز-همکاری-هایک-ویژن-با-آزمایشگاه-امنیتی-تحقیقاتی-brightsight
ادامه
فرافن مارکت , farafan_market
ظهور هوش مصنوعی باعث ایجاد انقلابی در صنایع مختلف شده است. صنعت نظارت تصویر و امنیت نیز از این قضیه مستثنی نیست. برنامه‌های مبتنی بر AI (مخفف artificial intelligence به معنای هوش مصنوعی) در دنیای امنیت سروصدای زیادی کرده‌اند. طی سال‌های اخیر علاوه بر کمپانی‌های بزرگ و مطرح، شرکت‌های کوچک‌تر نیز محصولات مدرن و منحصربفردی تولید و عرضه کرده‌اند.

مطالعه ادامه مطلب:
ادامه
فرافن مارکت , farafan_market
شرکت پست روسیه برای یکی از مراکز خود واقع در فرودگاه بین‌المللی ونوکوو شهر مسکو، روی یکی از پکیج های آماده دوربین مداربسته شرکت بوش سرمایه‌گذاری کرده است.

این شرکت یکی از سامانه‌های پستی ملی و مهم روسیه می‌باشد. Russian Post در حال حاضر 350 هزار کارمند داشته و سالیانه بیش از 2.4 میلیون بسته پستی از طریق هوایی، ریلی و جاده‌ای در محدوده‌ای بالغ بر 17 میلیون کیلومتر مربع، جابجا می‌کند.

مطالعه ادامه مقاله:
ادامه