فرافن مارکت , farafan_market

فرافن مارکت

فرافن مارکت , farafan_market

فرافن مارکت

مطالب
cloobid
farafan_market
، 3 سال و 3 ماه و 1 روز
مرد 35 ساله مجرد
فوق ليسانس ، توزیع کننده و مجری پروژه های دوربین مداربسته و سیستم حفاظتی با قیمت ارزان و با کیفیت 021-55494789 و 09123767758-فروش انواع جک و


تبلیغات

فرافن مارکت , farafan_market
در این مقاله سعی داریم مراحل نصب دوربین مداربسته در دفتر کار و شرکت را بطور کامل و ساده در چند مرحله بیان کنیم.

مشاهده مقاله:
ادامه
99
فرافن مارکت , farafan_market
شما می‌توانید با به خاطر داشتن نکاتی که در این مقاله ارائه می‌شود، در هنگام نصب، بروزرسانی و یا تعمیر سیستم نظارت تصویری خود، دید در شب دوربین های مدار بسته خود را بهبود بخشید.
چند اشتباه ساده می‌تواند توانایی دوربین مداربسته شما را برای گرفتن تصویری به دردبخور در نور کم به شدت کاهش دهد.
در ادامه خواهید دید که چه کارهایی باید و چه کارهایی نباید کرد تا بتوانید بهترین تصویر ممکن را از دوربین‌های خود بگیرید.

مشاهده مقاله:
ادامه
فرافن مارکت , farafan_market
شرکت داهوا، تولیدکننده و ارائه دهنده تجهیزات انواع سیستم‌های امنیتی و نظارت تصویری اعم از دوربین مداربسته تحت شبکه IP و HDCVI و دستگاه DVR و NVR، به مشتریانش در ایالات متحده امریکا از برنامه انقلابی خود برای سری جدید دوربین های مدار بسته تحت شبکه IP و دستگاه NVR اطلاع داد.

مطالعه ادامه مطلب:
ادامه
فرافن مارکت , farafan_market
شرکت داهوا (Dahua Technology)، یکی از تولیدکنندگان برتر سیستم‌های امنیتی نظارت تصویری از جمله دستگاه DVR و NVR، دوربین مدار بسته و غیره، بطور رسمی از محصولات سری H.265 XVR خود رونمایی کرد. داهوا بعد از بروزرسانی فرمت کدک فشرده سازی تصاویر محصولات خود از H.264 به H.265 و سپس به H.265+، دستگاه H.265 XVR با روش ذخیره سازی جدیدی ارائه می‌دهد که باعث کاهش هزینه‌ها می‌شود. با حافظه ذخیره سازی کمتر، قابلیت‎های پیشرفته‌تر و هوش توسعه یافته، دستگاه H.265 XVR داهوا توانسته نیاز فراوان دستگاه‌های 4K/4MP UHD به فضای ذخیره سازی را حل کرده و موقعیت‌های کاری بیشتری برای همکاران، نصابان و مشتریان فراهم آورد.

مطالعه ادامه مطلب:
ادامه
فرافن مارکت , farafan_market
وقتی از شرکت Mercury Fire & Security خواسته شد تا سیستم نظارت تصویری کاملا سیار و بیسیم برای شرکت Magpie Security واقع در شهر Nottingham راه‌اندازی کند، این شرکت تصمیم گرفت برای غلبه بر چالش‌های موجود در این پروژه (شامل گردوغبار، لرزش و آب‌وهوا نامساعد) از دوربین های مداربسته هایک ویژن استفاده کند.

در ادامه لوئیس فاستر مدیرکل شرکت Mercury و سم فوتر مدیر فنی شرکت Magpie Security جزئیات بیشتری در مورد سریع‌ترین سیستم نظارت تصویری بریتانیا ارائه خواهند داد.

مطالعه ادامه مطلب:
https://www.farafan-market.com/essays/news/561-دوربین-های-مدار-بسته-هایک-ویژن-و-نظارت-کامل-بر-محیط-بصورت-سیار
ادامه