شروع از اول  , esnepo

شروع از اول

 
شروع از اول  , esnepo

شروع از اول

مطالب تصاویر 81
cloobid
esnepo
، 5 سال و 5 ماه و 17 روز
زن 23 ساله مجرد
زير ديپلم ، ^_^سرمایه ی خوبان ادب است بیادبی=حذف

آلبوم تصاویر

81 تصویر ...

morebox img


تبلیغات

شروع از اول  , esnepo
شروع از اول 2 هفته پیش
99
کامنت بنویسید...
  , h_azizinejad
جمعه 20 اسفند ، 07:02
عه کجا میری؟
ادامه
شروع از اول  , esnepo
شروع از اول اطلاعات حرفه خود را بروز کرد. 2 هفته پیش
رشته : SOON

مهارتها : نقاشی در حد کم و الکی پلکی! سر هم کردن قصه بچه گونه! سعی به خندوندن دوستای صمیمیم (خنده همه رو دوست دارم ولی صمیمیا بیشتر:) ) تقلید صدای "سروناز" و "دندونه" :) لبخند زدن

شروع از اول  , esnepo
حرفی را می زنی كه پشت سرش پشیمانی خواهد بود. منشاء كارها و گرفتاری ها اعصاب تو را بشدت تحت تاثیر قرار داده است. باید خود را برای یك دوره كوتاه به مرخصی بفرستی

-تو این اوضاع بد و حال بد و فال بد
آخه کدوم مرخصی و آرامش بهتر از رفتن به مناطق جنگیه؟! : )
ادامه
شروع از اول  , esnepo
ثروتمندان هرگز به خاطر تمکن مالى خود نباید درحکومت و اداره کنندگان کشور اسلامى #نفوذ کنند و به فقرا و مستمندان و زحمتکشان، افکار وخواسته ‏هاى خود را تحمیل کنند

صحیفه امام،ج۲۰،ص۳۴۰
ادامه
شروع از اول  , esnepo
مهدی بیا 2 هفته پیش
مدتیه تو شبکه های اجتماعی یه عده خانم هی پیام می فرستن که در اسلام حقوق زن در نظر گرفته نشده و در حق زن ها اجحاف شده و زن ها در اسلام دیده نشدن و ازین جور حرفا.

امان از دست این خانما. ما مردا باید شاکی باشیم که اسلام اصلا به ما اهمیت نداده. هرچی عشق و حال برا خانماست اما هرچی دوندگی و کار و عرق ریختن و خون دل خوردن برا ما مرداست.

والا موقعی که میخوایم ازدواج کنیم میگن باید مرد ها به زن ها مهریه بدن. مگه ما مردا سر گنج نشستیم که مهریه بدیم خب زن ها به مرد ها مهریه بدن مگه چی میشه؟
بعد ازدواجم باید ماهیانه به زن ها نفقه بدیم. این کجای عدالته که باید هم قبل ازدواج پول بدیم و هم بعد ازدواج؟ مگه چه خبره؟ چرا اسلام به فکر ما مردا نیست؟

از این ها بدتر اگه برای خانم ها اتفاقی بیقته طبق دستور اسلام نصف دیه زن به مرد میرسه اما اگه برای مرد اتفاقی بیفته دو برابر دیه مرد رو میدن به زن. این کجای عدالت و انصافه که مرد از زن کمتر بگیره؟

بچه هم که بودیم دختر عزیز دل بابا بود و هرچی میخریدن اول میدادن به دختر. تا اعتراض می کردیم میگفتن سفارش پیغمبره. پس ما پسرا چی؟ تازه طبق احادیث میگن بهشت زیرپای مادرانه. احتمالا جهنم هم مال ما مرداست.

اوج فمنیستی بودن اسلام اینجاست که خدا تو سوره های خودش یه سوره (کوثر) برای زن ها فرستاده اما ما مردای بیچاره و بد بخت رو آدم به حساب نیاورده.

حالا به ما مردا چی گفته؟ گفته تا میتونین کار کنین و پول بیارین چون مردها باید خرجی خونه رو بدن نه زن ها و زن ها باید مثل پادشاه ها بشینن و مرد ها براشون پول بیارن.

من پیشنهاد میدم ما مرد ها برای احقاق حقوق از دست رفته خودمون یه تظاهرات برپاکنیم تا حق نادیده گرفته شده خودمون رو از اسلام بگیریم.
ادامه