عمار   , em313

عمار

عمار   , em313

عمار

مطالب
cloobid
em313
، 6 سال و 6 ماه و 29 روز
مرد 77 ساله متاهل
زير ديپلم ،


تبلیغات


مهمترین پیام سخنان اخیر دبیرکل حزب الله، هشدار به اسرائیل و تبدیل فرصت‌ موهوم بازدارندگی به تهدید، برای این رژیم بود.
سرویس جهان مشرق - هفدهم فوریه جاری مطبوعات صهیونیستی گزارش هایی منتشر کردند که در آنها به سرایت گاز آمونیاک در یکی از نقاط شهر «حیفا» در سرزمین های اشغالی اشاره می کرد.

براساس این گزارش ها، یگان مبارزه با مواد سمی و خطرناک وابسته به سازمان خدمات آتش نشانی و امداد منطقه شمالی سرزمین های اشغالی به دلیل سرایت ماده سمی آمونیاک از یکی از کامیون های حامل این ماده، اقدام به بستن یکی از بزرگراه های شهر حیفا می کنند.

روزنامه صهیونیستی «یدیعوت آحارانوت» در این باره نوشت که یکی از کامیون ها در مسیر انتقال 2 هزار لیتر آمونیاک به مقصد مقرر بود که با سرایت این ماده سمی مواجه می شود. به محض اعلام این خبر پلیس رژیم صهیونیستی خیابان 70 در نزدیکی محله «الجلمه» در جنوب شرقی حیفا را مسدود کرد.

سخنرانی هوشمندانه سید حسن نصرالله و تغییر معادله جنگی: دیمونا را هم بخواهیم می‌زنیم/ نقشه مشاور ترامپ برای حمله آمریکا و روسیه به حزب‌الله/

سخنرانی هوشمندانه سید حسن نصرالله و تغییر معادله جنگی: دیمونا را هم بخواهیم می‌زنیم/ نقشه مشاور ترامپ برای حمله آمریکا و روسیه به حزب‌الله/

سخنرانی هوشمندانه سید حسن نصرالله و تغییر معادله جنگی: دیمونا را هم بخواهیم می‌زنیم/ نقشه مشاور ترامپ برای حمله آمریکا و روسیه به حزب‌الله/
سرایت ماده سمی آمونیاک از یکی از کامیون های حامل این ماده

منابع آگاه گفته ‌اند که این حادثه در نزدیکی یک پایگاه نظامی در زندان «کیشون» شهر حیفا رخ داده است.

کمتر از 24 ساعت پس از سخنرانی
حادثه سرایت آمونیاک در حیفا در حالی رخ داد که از سخنرانی اخیر «سید حسن نصر الله»، دبیرکل حزب الله لبنان 24 ساعت نگذشته بود. سید حسن نصر الله در سخنرانی روز پنج شنبه برابر با شانزدهم فوریه جاری خود که آن را در شهرک «نبی شیث» در منطقه بقاع و به مناسبت گرامی داشت «فرماندهان شهید» ایراد کرد، به قصد رژیم صهیونیستی جهت انتقال ذخایر آمونیاک خود از شهر حیفا اشاره و تاکید کرد که رژیم صهیونیستی ذخایر آمونیاک خود را به هر نقطه از سرزمین های اشغالی انتقال دهد، در تیررس موشک های مقاومت خواهد بود، لذا به سران این رژیم توصیه کرد، نه تنها درپی برچیدن ذخایر آمونیاک حیفا باشند، بلکه برای برچیدن تأسیسات اتمی دیمونا فکری کنند.

به این ترتیب، کمتر از 24 ساعت پس از سخنرانی دبیرکل حزب الله لبنان که در آن از رژیم صهیونیستی خواسته بود، مخازن آمونیاک خود را در حیفا تعطیل کند، واقعه سرایت این ماده سمی در یکی از بزرگراه های پر تردد شهر حیفا رخ می دهد.
ادامه
99
عمار   , em313
[http://www.aparat.com/v/GF9uD]
قسمت پانزدهم آرمانگرام | با آرمانگرای این هفته؛«حاج سعید قاسمی» همراه خواهیم بود با مباحثی حول ماجرای جنجالی زدن ریش هایش برای فائزه هاشمی، جنجال اخیر پیرامون استخر کوشک و نحوه ی فوت مرحوم هاشمی رفسنجانی، انقراض یا تداوم نسل چمران و متوسلیان، مدرسه و دانشگاه های آزادِ از اسلامی، آشتی ملی و اعتراف و توبه ی فتنه گران در کلیسا، حضور نامحسوس ایران در یمن و عراق و سوریه و...
ادامه
عمار   , em313

مقدم‌فر از مطهری خواسته بود نام ۱ نفر از ‌آن ۱۱۰ نفر که مدعی شده بود در سال ۸۴ به خاطر دخالت در انتخابات محکوم شده‌اند را ببرد، پاسخ عجیبی داد.

علی مطهری نماینده مجلس شورای اسلامی چندی پیش در خاطره‌ای که از آیت‌الله هاشمی نقل کرده، ادعا کرده بود که آیت‌الله "2 بار" به او گفته بود "بعد از انتخابات سال ٨٤ من از دخالت برخی افراد یک نهاد نظامی شکایت کردم و 110 نفر از آنها به زندان‌های کوتاه مدت محکوم شدند و اسناد آن را نزد خود دارم."

پیرو این ادعا، حمیدرضا مقدم‌فر مشاور فرمانده کل سپاه طی سخنانی گفته بود که "به نظر می‌رسد کار آقای علی مطهری بعد از خلاف‌گویی‌ها و بی‌بصیرتی‌های سابق، به هذیان‌گویی‌های عجیب و غریب هم کشیده شده است"

مقدم‌فر در همین زمینه خطاب به علی مطهری گفت: "ما 109 نفر را فاکتور می‌‌گیریم، شما فقط یک نفر از آن 110 نفر را که در دادگاه محکوم شده است، به ما معرفی کن!".

در پی این سخنان مقدم‌فر، علی مطهری امروز در گفت‌وگویی با یک خبرگزاری دولتی اذعان کرده است که حتی نام یک نفر از آن 110 نفر را هم نمی‌داند.
او برای حل این مسئله پیشنهاد کرد که از طریق احضار روح آیت‌الله هاشمی از خود ایشان پرسیده شود که نام آن 110 نفر چیست!
منبع: تسنیم
ادامه
9
7
8
[http://www.aparat.com/v/O5p8e]
یادش گرامی باد . @-}--
ادامه
7
2
4
عمار   , em313
رهبرمعظم انقلاب در کنفرانس حمایت از انتفاضه فلسطین:
بحرانهای منطقه، آرمان قدس را کمرنگ کرده است/ جهان به‌سمت مقابله با صهیونیست‌ها می‌رود/ مقاومت فلسطین در اختلافات داخلی کشورها درگیر نشود
در این کنفرانس بیش از 700 تن از علما ، اندیشمندان و شخصیت های برتر سیاسی ، فرهنگی و مذهبی و نمایندگانی از 80 کشور جهان حضور دارند.
رهبر انقلاب اسلامی تأکید کردند: اگر گروهی پرچم مقاومت را بر زمین بگذارد، یقیناً گروهی دیگر از دل ملت فلسطین بر‌می‌آید و آن پرچم را در دست خواهد گرفت.
ادامه
13
2
7