منصوره وطنی , bahes

منصوره وطنی

منصوره وطنی , bahes

منصوره وطنی

مطالب تصاویر 62
cloobid
bahes
، 3 سال و 5 ماه و 19 روز
زن 57 ساله متاهل
فوق ليسانس ، محقق و نویسنده و مبلّغ و کارشناس مذهبی و فعّال فضای مجازی

آلبوم تصاویر

 • نفوذ
 • ریل گذاری دشمن در داخل نتیجه نداد
 • ما کدام امام را می پذیریم؟
 • عاشورا محل صف حق و باطل
 • باج دهی روحانی به صالحی از وزیری وزارت ارشاد در حذ

62 تصویر ...

morebox img

رسانه ها

 • کلوب دات کام , recreation
 • آی فیلم , iFILM.TV
 • 94 رسانه

  morebox img


تبلیغات

منصوره وطنی , bahes
سؤال: آیا در قرآن، دلیلى براى شركت در راهپیمایى و تظاهرات داریم؟

پاسخ: خداوند در قرآن میفرماید:
«ولایَطؤون مَوطئاً یَغیظُ الكفّار ... الّا كُتب لهم به عَملٌ صالح» « سوره توبه، آیه 120»
هیچ حركت دسته جمعى كه كفّار را عصبانى كند، صورت نمیگیرد مگر این كه براى آن، پاداش عمل صالح ثبت می‏شود.

آرى، راهپیماییهایى كه دشمنان اسلام و مسلمین را عصبانى كند، عمل صالح است.
این راهپیمایى‏ ها (بخصوص آنگاه كه از طریق وسایل ارتباطى و ماهواره ‏ها منعكس میشود) اگر براى اهداف‏ مقدسى صورت گیرد، نوعى حضور در صحنه، عبادت دسته جمعى و امر به معروف و نهى از منكر عملى و عامل تقویت روحیّه مردم و تهدید دشمن است.

[كتاب تمثیلات حجةالاسلام والمسلمین قرائتی صفحه 98]

ادامه
99
منصوره وطنی , bahes
امر به معروف و نهی از منكربه تأسی از سیدالشهداء
(أَلَمْ یَعْلَمْ بِأَنَّ اللَّهَ یَرَی)؛«آیا نمی دانید که خدا می بیند؟» علق /۱۴
امام خمینی (ره..." ای سیاسیون ایران! من اعلام خطر می کنم. ای بازرگانان ایران! من اعلام خطر می کنم. ای علمای ایران! ای مراجع اسلام! من اعلام خطر می کنم. ای فضلا! ای طلاب! ای حوزه های علمیه! ...ای قم! ای مشهد! ای تهران! ای شیراز! من اعلام خطر می کنم استقلال ما را بفروشند و ما ساکت باشیم؟! واللّه گناهکار است کسی که داد نزند، واللّه مرتکب کبیره است کسی که فریاد نزند. ... ای علمای قم! بداد اسلام برسید. رفت اسلام،... امروز تمام گرفتاری ما از آمریکاست، تمام گرفتاری ما از اسرائیل است، اسرائیل هم از آمریکاست، ..."

امام خمینی (ره) در کتاب کشف الاسرار در باره طبّ غربی ...
... عذاب اشاعه سخنانی که مردم را از مسیر خدا گمراه کرده و دین خدا را به سخریّه بگیریند در آیه 6 سوره لقمان:

"وَمِنَ النَّاسِ مَن یَشْتَرِی لَهْوَ الْحَدِیثِ لِیُضِلَّ عَن سَبِیلِ اللَّـهِ بِغَیْرِ عِلْمٍ وَیَتَّخِذَهَا هُزُوًا ۚ أُولَـٰئِكَ لَهُمْ عَذَابٌ مُّهِینٌ"

"و برخى از مردم كسانى اند كه سخن بیهوده را خریدارند تا [مردم را] بى [هیچ ] دانشى از راه خدا گمراه كنند، و [راه خدا] را به ریشخند گیرند؛ براى آنان عذابى خواركننده خواهد بود. "

تعیین مجازات اشاعه هر گونه گناه و بدی در جامعه مسلمین، در آیه 90 سوره نمل اشاعه:

"وَمَن جَاءَ بِالسَّیِّئَةِ فَكُبَّتْ وُجُوهُهُمْ فِی النَّارِ هَلْ تُجْزَوْنَ إِلَّا مَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ"

و هر كس بدى به میان آورد، به رو در آتش [دوزخ ] سرنگون شوند. آیا جز آنچه مى كردید سزا داده مى شوید؟

فجایع طبّ غربی امروز، نتیجه حذف طبّ اسلامی با ترفند دشمنان در 50 سال اخیر

آیا حذف طبّ اسلامی با پلمپ مطب و تخریب و تمسّخر و... چهره های شاخص طبّ اسلامی و سایر حکما با حمایت و ابزار دائمی قوه قضائیه در اختیار دشمنان اسلام، جزعملیّات پروژه حذف دین اسلام در ایران و جهان چیز دیگری هست؟

آیا انکار آیات قرآن و تلاش وزارت بهداشت بر حذف طبّ اسلامی با عملیات روانی و فضای مجازی از سه ماه قبل دشمنان اسلام، در ایجاد آشوب دی ماه سال 96 با هدف براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران، جزو عملیات تعیین شده صهیونیستها و امریکا نبوده که پرچم ایران با اسم الله را آتش زدند؟

چرا دکتر خدادوست از وزارت بهداشت و برخی دیگر برای ایجاد باور بر نبودن طب اسلامی سینه چاک می کنند؟

آیا این رفتارها در راستای عملیات پیدا و پنهان از سوی دشمنان تنظیم و هدایت نشده و نمی شود؟

چرا دکتر خدادوست و... برای اثبات نبود طبّ اسلامی، فقط سراغ فعّالان و هواداران جریان اصلاحات رفته است؟!!!

حذف طبّ اسلامی که جزئی از دین اسلام هست، توسط وزارت بهداشت، براساس کدام قانون دین اسلام درنظام جمهوری اسلامی ایران انجام می گیرد؟

چرا ...

انکار طبّ اسلامی انکار آیات قرآن از سوی وزارت بهداشت نظام جمهوری اسلامی ایران در دهه چهارم انقلاب خونین مردم ایران

چیزی به اسم «طب اسلامی» نداریم/ هشدار وزارت بهداشت نسبت به سوداگری با نام دین

صفحه نخست » عمومی

۷۹۵ 10 September 2017 - ۱۹ شهریور ۱۳۹۶ - ۲۲:۳ (چهار ماه قبل از آشوب های گسترده در کشور)
دشمنان اسلام و ایران، چرا انکار و مقابله با آیات و روایات طبّی در دو سال گذشته جزو شرح وظایف وزارت بهداشت و جریان اصلاحات متصل به دشمنان اسلام شده است؟!

مدیرکل دفتر طب سنتی وزارت بهداشت تاکید کرد که "موضوعی!! به نام «طب اسلامی» نداریم"!

"به گزارش حکیم مهر به نقل از ایسنا، «دکتر محمود خدادوست» با اشاره به انجام مطالعه ای در خصوص صحت ادعاهایی درباره "طب اسلامی" گفت: کارگروه نظام سلامت در اسلام! که مدتی است در دفتر طب ایرانی وزارت بهداشت تشکیل شده، مدت سه سال!! روی موضوع طب ایرانی بررسی کارشناسی انجام داده است! ما برای تعیین تکلیف!! این موضوع به مراجع تقلید و حدیث شناسان! پژوهشکده علوم قرآنی مراجعه کردیم. نتیجه تمام این بررسی ها این بود که ما موضوعی به نام «طب اسلامی» نداریم!"

چرا بی بی سی فارسی به این جمله "طب اسلامی نداریم" چند مسلمان دورافتاده از قرآن، علاقه مند شده است؟!!

آیا این جمله عملیّات روانی در ناقص خواندن اسلام و تلاش بر سستی و زدودن ایمان مردم ایران نیست؟

مرجع ظاهری تولید جمله "طب اسلامی نداریم" با انتشار جهانی در داخل ایران از کجاست؟!!

اولین مداخله گر جسمانی و روحی و روانی توسط خالق حکیم در قرآن

در قرآن، آیات زیادی در ویژگی جسمانی خلقت انسان و دستورات طبّی به انسان آمده که اولین مداخله جسمانی در طبّ توسط خالق حکیم صورت گرفته است!!! که به برخی از این آیات از جمله آیه 31 سوره اعراف در ذیل اشاره شده است که تمام کلمات آیه مداخله جسمانی خالق جسم و روح انسان در طبّ هست:

وَكُلُوا وَاشْرَبُوا وَلَا تُسْرِفُوا ۚ إِنَّهُ لَا یُحِبُّ الْمُسْرِفِینَ ﴿٣١﴾
"بخورید و بیاشامید و زیاده روى نكنید كه او اسرافكاران را دوست نمى دارد."

خدادوست با اشاره به ممنوعیّت طبابت افراد غیرپزشک در قانون اساسی ایران، ادامه داد:

" بر اساس قانون جمهوری اسلامی ایران که تحت نظارت شورای نگهبان قرار دارد و از فیلتر مبانی فقهی ما عبور می کند، طبابت افراد غیرپزشک خلاف قانون است. چطور ممکن است در قانون جمهوری اسلامی ایران بگویند مداخله درمانی فقط توسط پزشک مجاز است، اما افراد غیر پزشک به نام اسلام کاری خلاف قانون انجام دهند؟ این کار قطعا بر اساس این مبانی فقهی، خلاف شرع خواهد بود."

در بررسی نگارنده از مفاد قانون اساسی نظام جمهوری اسلامی ایران، برخلاف ادعای واهی و کذب و تولید قانون! مصلحتی و توهین به شعور فرهیختگان و مردم ایران توسط معاون طب سنتی وزارت بهداشت دولت دوازدهم دکتر خدادوست مبنی بر"ممنوعیت طبابت افراد غیرپزشک در قانون اساسی ایران"هیچ گونه قانون و تبصره ای در این زمینه وجود ندارد.

راهبردهای فوری در مسدودی مسیر اقدام علیه اسلام و ایران در دولت و مجلس شورای اسلامی در حوزه سلامت و درمان مردم

1- تغییر ساختار و وظایف شورای عالی حوزه علمیّه قم با رویکرد تطابق با نیازهای عصر حاضر با افزودن بخش های نظارت کیفی و بازرسی بر عملکرد کلیه روحانیّون ملبّس شاغل در حوزه علمیّه یا مراکز دولتی و...، و نیز بخش تبلیغ در فضای مجازی و منبر الکترونیکی با ساماندهی مبلّغان فضای مجازی توانمند متخصص در امور دینی و مجازی، با حذف حاکمیّت دو قطبی و بازی های سیاسی و و حذف مقررات غیرمعقول و بی تأثیر در فرایند تبلیغ نوین و... موجود در گزینش و ارائه امکانات و حمایت از فعّالان روحانی در فضای مجازی در دفتر تبلیغات اسلامی وحوزه های علمیه و نیز افزودن بخش طبّ اسلامی و داروهای گیاهی در قرآن روایات اهل بیت علیهم السلام

2- تغییر ساختار مراکز پژوهشی حوزه های علمیه سراسر کشور با ایجاد مدیریّت جهادی و انقلابی و حذب محققان توانمند و مبتکر و خلاّق در تولید علم در ساماندهی و جذب محققان و نویسندگان حوزوی جهت تبیین مواضع اسلام در قالب های متعدد روز در استخراج مواضع اسلام ازمنابع اصلی دینی با توان تبیین و ارائه در قالب های متفاوت روز با رعایت آزادی قلم و اندیشه و پرهیز از تحمیل سلایق شخصی و جناحی و سیاسی و... مدیران و مسئولان حوزه های علمیه و مراکز وابسته، به محققان و نویسندگان روحانی با امتناع از دیکته کردن روش تحقیق و محدودیّت در محتوا و اعمال مدیریّت استبدادی در امور علمی

3- تأسیس واحد پژوهش های بنیادی و کاربردی طبّ اسلامی و داروهای گیاهی در قرآن و روایات اهل بیت علیهم السلام

4- صدور مجوّز طبابت حکمای روحانی با محدودیّت زمانی سه ماهه و شش ماهه در صورت موفقیت کامل و فاقد شکایت، صدور مجوّز دو ساله، در صورت تسلط کافی در درمان صدور مجوّز 3 ساله و تمدید بر اساس نتایج نظارت دقیق واحد بازرسی شورای عالی حوزه علمیّه قم. در صورت شکایت و احراز قصور و تقصیر حکیم، ارجاع به مرجع قضایی با تنظیم دادخواست تخصصی در چگونگی خسارت وارده به بیماردر بازرسی.

5- ممانعت قانونی ازهرگونه اعلام نظر تخصصی در خصوص میزان توانمندی حکمای طبّ اسلامی اعم از تدریس و طبابت و داروسازی توسّط وزارت بهداشت و الزام قانونی وزارت بهداشت به همکاری و تعامل علمی و درمانی و ثبت داروها با حکمای مورد تأئید و دارای مجوّز از شورای عالی حوزه علمیّه قم با مصوّبه مجلس شورای اسلامی و ...

6- ممانعت قانونی با مصوّبه مجلس شورای اسلامی از روش های آزمایش و خطا توسّط پزشکان طبّ نوین و نیز حکماء طبّ سنّتی دانشگاهی و وزارت بهداشت بر روی بیماران در مطبّ و بیمارستان ها

7- ایجاد رشته طبّ اسلامی در سطح سه حوزه های علمیه و ارائه دروس آناتومی انسان در اسلام و طبّ نوین با ممانعت از ترک تبلیغ و وظایف روحانیّت و پرهیز از هدف و نگاه تجاری به طبّ اسلامی

8- رعایت حقوق بیمار در نحوه و روش درمان و موازین شرعی و نوبت دهی درطبّ سنّتی دانشگاهی

9- اعمال سیاست های تشویقی برای پزشکان دارای تخصص طبّ اسلامی یا سنّتی و استفاده از ظرفیّت های علمی آنان در مدیریت حوزه بهداشت و درمان و سلامت مردم و ساخت دارو در صورت طی روند نظارتی فوق

10- الزام وزارت بهداشت به ارائه مجوز مطب و ویزیت بیمار به حکمای طبّ اسلامی دارای مجوز از شورای عالی حوزه علمیّه قم

11- الزام وزارت بهداشت به اختصاص مطبّ به طبّ اسلامی و سنّتی در کلیه بیمارستان ها و درمانگاه های دولتی و خصوصی و خیریّه با لحاظ مفاد بند 6 و 8 فوق

12- الزام وزیر بهداشت به انتخاب معاونت طبّ اسلامی و سنّتی از حکمای دارای مجوّز از شورای عالی حوزه علمیّه قم

13- ممانعت صدا و سیما از پخش برنامه های تخریب و تبلیغات سوء، نسبت به طبّ اسلامی و سنّتی و حکمای شاخص دو طبّ

14- ممانعت از سلب مسئولیّت پزشکان طبّ سنّتی از خود با دریافت رضایت نامه کتبی از بیمار بدون آگاهی دادن از تبعات جانی یا سلامتی ناشی از امضاء رضایت نامه در مطبّ بیمارستان های دولتی و خصوصی کشور به ویژه از سوی پزشکان طبّ سنتی دانشگاهی

15- اشتغال زایی از طریق ساخت داروهای گیاهی طبّ اسلامی و سنّتی با کاهش خرید داروهای شیمیایی غیرمؤثر در درمان قطعی بیماری و صادرات با تعامل وزارت بهداشت و وزارت صنعت معدن تجارت و دانشگاه علوم پزشکی با حکمای طبّ اسلامی و پزشکان طبّ سنّتی مبدع دارو

16- توقف فوری فجایا و طرح تحوّل سلامت جهت حفظ سلامت مردم با کاهش هزینه ها و برگشت به قبل از اجرای طرح و جلوگیری از حیف و میل بیت المال و ممانعت از شکل گیری طبقه ثروتمند از پزشکان.

با ادامه این طرح نیازی به محصولات تراریخته نبوده و دفترچه سلامت حذف و هزینه درمان بسیار بالا و برای اکثریت مردم غیرقابل پرداخت شده و با شیوع انواع بیماری از طریق غذا و دارو، بهداشت و درمان با مشکل جدّی مواجه شده است.

17- تشکیل صنف طبّ اسلامی و سنّتی توسط حکمای غیرپزشک شاخص، با عضویّت حکما و پزشکان طبّ سنتی و اسلامی دارای مجوّز طبابت از شورای عالی حوزه علمیه قم و دانشگاه و وزارت بهداشت و نظارت کیفی و قیمت گذاری دارو و ویزیت و عملکرد اعضاء

18- عضویّت یکی از حکمای شاخص طبّ اسلامی و نیز طبّ سنّتی به عنوان کارشناس درکمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی و هر مرجع مرتبط با سلامت و درمان با معرفی هیئت مدیره صنف

19- ممانعت قانونی وزارت بهداشت از الزام تولید کنندگان محصولات غذایی به افزودن مواد شیمیایی به بهانه نگهدارنده و...

20- عدم دستکاری ژنتیکی کلیه محصولات غذایی

21- ممنوعیّت قانونی ورود محصولات غذایی تراریخته به کشور

وظایف مدافعان اسلام و انقلاب به ویژه در فضای مجازی

1-نقد علمی عملکرد نمایندگان امضا کننده طرح تحوّل سلامت در چارچوب شرع و قانون

2- نقد عملکرد وزیر بهداشت و دکتر خدادوست و سایر پزشکان تخریب کننده طبّ اسلامی

3- تحریم کلیه پزشکان معاونت و یا مشارکت در تخریب طبّ اسلامی و سنّتی و الغآء ناقص بودن اسلام و شیعه و نیز زیر سوال بردن و تمسّخر طبّ اسلامی و حکما و پزشکان شاخص طبّ اسلامی و سنّتی در کل کشور با اعلام اسامی و تخصص و آدرس دقیق مطّب پزشکان در رسانه های عمومی

متن کامل مقاله در http://mansurevatani.ir/index.aspx?pid=99&articleid=231591
ادامه
منصوره وطنی , bahes
امر به معروف و نهی از منكربه تأسی از سیدالشهداء
(أَلَمْ یَعْلَمْ بِأَنَّ اللَّهَ یَرَی)؛«آیا نمی دانید که خدا می بیند؟» علق /۱۴
امام خمینی (ره..." ای سیاسیون ایران! من اعلام خطر می کنم. ای بازرگانان ایران! من اعلام خطر می کنم. ای علمای ایران! ای مراجع اسلام! من اعلام خطر می کنم. ای فضلا! ای طلاب! ای حوزه های علمیه! ...ای قم! ای مشهد! ای تهران! ای شیراز! من اعلام خطر می کنم استقلال ما را بفروشند و ما ساکت باشیم؟! واللّه گناهکار است کسی که داد نزند، واللّه مرتکب کبیره است کسی که فریاد نزند. ... ای علمای قم! بداد اسلام برسید. رفت اسلام،... امروز تمام گرفتاری ما از آمریکاست، تمام گرفتاری ما از اسرائیل است، اسرائیل هم از آمریکاست، ..."

امام خمینی (ره) در کتاب کشف الاسرار در باره طبّ غربی ...
... عذاب اشاعه سخنانی که مردم را از مسیر خدا گمراه کرده و دین خدا را به سخریّه بگیریند در آیه 6 سوره لقمان:

"وَمِنَ النَّاسِ مَن یَشْتَرِی لَهْوَ الْحَدِیثِ لِیُضِلَّ عَن سَبِیلِ اللَّـهِ بِغَیْرِ عِلْمٍ وَیَتَّخِذَهَا هُزُوًا ۚ أُولَـٰئِكَ لَهُمْ عَذَابٌ مُّهِینٌ"

"و برخى از مردم كسانى اند كه سخن بیهوده را خریدارند تا [مردم را] بى [هیچ ] دانشى از راه خدا گمراه كنند، و [راه خدا] را به ریشخند گیرند؛ براى آنان عذابى خواركننده خواهد بود. "

تعیین مجازات اشاعه هر گونه گناه و بدی در جامعه مسلمین، در آیه 90 سوره نمل اشاعه:

"وَمَن جَاءَ بِالسَّیِّئَةِ فَكُبَّتْ وُجُوهُهُمْ فِی النَّارِ هَلْ تُجْزَوْنَ إِلَّا مَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ"

و هر كس بدى به میان آورد، به رو در آتش [دوزخ ] سرنگون شوند. آیا جز آنچه مى كردید سزا داده مى شوید؟

فجایع طبّ غربی امروز، نتیجه حذف طبّ اسلامی با ترفند دشمنان در 50 سال اخیر

آیا حذف طبّ اسلامی با پلمپ مطب و تخریب و تمسّخر و... چهره های شاخص طبّ اسلامی و سایر حکما با حمایت و ابزار دائمی قوه قضائیه در اختیار دشمنان اسلام، جزعملیّات پروژه حذف دین اسلام در ایران و جهان چیز دیگری هست؟

آیا انکار آیات قرآن و تلاش وزارت بهداشت بر حذف طبّ اسلامی با عملیات روانی و فضای مجازی از سه ماه قبل دشمنان اسلام، در ایجاد آشوب دی ماه سال 96 با هدف براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران، جزو عملیات تعیین شده صهیونیستها و امریکا نبوده که پرچم ایران با اسم الله را آتش زدند؟

چرا دکتر خدادوست از وزارت بهداشت و برخی دیگر برای ایجاد باور بر نبودن طب اسلامی سینه چاک می کنند؟

آیا این رفتارها در راستای عملیات پیدا و پنهان از سوی دشمنان تنظیم و هدایت نشده و نمی شود؟

چرا دکتر خدادوست و... برای اثبات نبود طبّ اسلامی، فقط سراغ فعّالان و هواداران جریان اصلاحات رفته است؟!!!

حذف طبّ اسلامی که جزئی از دین اسلام هست، توسط وزارت بهداشت، براساس کدام قانون دین اسلام درنظام جمهوری اسلامی ایران انجام می گیرد؟

چرا ...

انکار طبّ اسلامی انکار آیات قرآن از سوی وزارت بهداشت نظام جمهوری اسلامی ایران در دهه چهارم انقلاب خونین مردم ایران

چیزی به اسم «طب اسلامی» نداریم/ هشدار وزارت بهداشت نسبت به سوداگری با نام دین

صفحه نخست » عمومی

۷۹۵ 10 September 2017 - ۱۹ شهریور ۱۳۹۶ - ۲۲:۳ (چهار ماه قبل از آشوب های گسترده در کشور)
دشمنان اسلام و ایران، چرا انکار و مقابله با آیات و روایات طبّی در دو سال گذشته جزو شرح وظایف وزارت بهداشت و جریان اصلاحات متصل به دشمنان اسلام شده است؟!

مدیرکل دفتر طب سنتی وزارت بهداشت تاکید کرد که "موضوعی!! به نام «طب اسلامی» نداریم"!

"به گزارش حکیم مهر به نقل از ایسنا، «دکتر محمود خدادوست» با اشاره به انجام مطالعه ای در خصوص صحت ادعاهایی درباره "طب اسلامی" گفت: کارگروه نظام سلامت در اسلام! که مدتی است در دفتر طب ایرانی وزارت بهداشت تشکیل شده، مدت سه سال!! روی موضوع طب ایرانی بررسی کارشناسی انجام داده است! ما برای تعیین تکلیف!! این موضوع به مراجع تقلید و حدیث شناسان! پژوهشکده علوم قرآنی مراجعه کردیم. نتیجه تمام این بررسی ها این بود که ما موضوعی به نام «طب اسلامی» نداریم!"

چرا بی بی سی فارسی به این جمله "طب اسلامی نداریم" چند مسلمان دورافتاده از قرآن، علاقه مند شده است؟!!

آیا این جمله عملیّات روانی در ناقص خواندن اسلام و تلاش بر سستی و زدودن ایمان مردم ایران نیست؟

مرجع ظاهری تولید جمله "طب اسلامی نداریم" با انتشار جهانی در داخل ایران از کجاست؟!!

اولین مداخله گر جسمانی و روحی و روانی توسط خالق حکیم در قرآن

در قرآن، آیات زیادی در ویژگی جسمانی خلقت انسان و دستورات طبّی به انسان آمده که اولین مداخله جسمانی در طبّ توسط خالق حکیم صورت گرفته است!!! که به برخی از این آیات از جمله آیه 31 سوره اعراف در ذیل اشاره شده است که تمام کلمات آیه مداخله جسمانی خالق جسم و روح انسان در طبّ هست:

وَكُلُوا وَاشْرَبُوا وَلَا تُسْرِفُوا ۚ إِنَّهُ لَا یُحِبُّ الْمُسْرِفِینَ ﴿٣١﴾
"بخورید و بیاشامید و زیاده روى نكنید كه او اسرافكاران را دوست نمى دارد."

خدادوست با اشاره به ممنوعیّت طبابت افراد غیرپزشک در قانون اساسی ایران، ادامه داد:

" بر اساس قانون جمهوری اسلامی ایران که تحت نظارت شورای نگهبان قرار دارد و از فیلتر مبانی فقهی ما عبور می کند، طبابت افراد غیرپزشک خلاف قانون است. چطور ممکن است در قانون جمهوری اسلامی ایران بگویند مداخله درمانی فقط توسط پزشک مجاز است، اما افراد غیر پزشک به نام اسلام کاری خلاف قانون انجام دهند؟ این کار قطعا بر اساس این مبانی فقهی، خلاف شرع خواهد بود."

در بررسی نگارنده از مفاد قانون اساسی نظام جمهوری اسلامی ایران، برخلاف ادعای واهی و کذب و تولید قانون! مصلحتی و توهین به شعور فرهیختگان و مردم ایران توسط معاون طب سنتی وزارت بهداشت دولت دوازدهم دکتر خدادوست مبنی بر"ممنوعیت طبابت افراد غیرپزشک در قانون اساسی ایران"هیچ گونه قانون و تبصره ای در این زمینه وجود ندارد.

راهبردهای فوری در مسدودی مسیر اقدام علیه اسلام و ایران در دولت و مجلس شورای اسلامی در حوزه سلامت و درمان مردم

1- تغییر ساختار و وظایف شورای عالی حوزه علمیّه قم با رویکرد تطابق با نیازهای عصر حاضر با افزودن بخش های نظارت کیفی و بازرسی بر عملکرد کلیه روحانیّون ملبّس شاغل در حوزه علمیّه یا مراکز دولتی و...، و نیز بخش تبلیغ در فضای مجازی و منبر الکترونیکی با ساماندهی مبلّغان فضای مجازی توانمند متخصص در امور دینی و مجازی، با حذف حاکمیّت دو قطبی و بازی های سیاسی و و حذف مقررات غیرمعقول و بی تأثیر در فرایند تبلیغ نوین و... موجود در گزینش و ارائه امکانات و حمایت از فعّالان روحانی در فضای مجازی در دفتر تبلیغات اسلامی وحوزه های علمیه و نیز افزودن بخش طبّ اسلامی و داروهای گیاهی در قرآن روایات اهل بیت علیهم السلام

2- تغییر ساختار مراکز پژوهشی حوزه های علمیه سراسر کشور با ایجاد مدیریّت جهادی و انقلابی و حذب محققان توانمند و مبتکر و خلاّق در تولید علم در ساماندهی و جذب محققان و نویسندگان حوزوی جهت تبیین مواضع اسلام در قالب های متعدد روز در استخراج مواضع اسلام ازمنابع اصلی دینی با توان تبیین و ارائه در قالب های متفاوت روز با رعایت آزادی قلم و اندیشه و پرهیز از تحمیل سلایق شخصی و جناحی و سیاسی و... مدیران و مسئولان حوزه های علمیه و مراکز وابسته، به محققان و نویسندگان روحانی با امتناع از دیکته کردن روش تحقیق و محدودیّت در محتوا و اعمال مدیریّت استبدادی در امور علمی

3- تأسیس واحد پژوهش های بنیادی و کاربردی طبّ اسلامی و داروهای گیاهی در قرآن و روایات اهل بیت علیهم السلام

4- صدور مجوّز طبابت حکمای روحانی با محدودیّت زمانی سه ماهه و شش ماهه در صورت موفقیت کامل و فاقد شکایت، صدور مجوّز دو ساله، در صورت تسلط کافی در درمان صدور مجوّز 3 ساله و تمدید بر اساس نتایج نظارت دقیق واحد بازرسی شورای عالی حوزه علمیّه قم. در صورت شکایت و احراز قصور و تقصیر حکیم، ارجاع به مرجع قضایی با تنظیم دادخواست تخصصی در چگونگی خسارت وارده به بیماردر بازرسی.

5- ممانعت قانونی ازهرگونه اعلام نظر تخصصی در خصوص میزان توانمندی حکمای طبّ اسلامی اعم از تدریس و طبابت و داروسازی توسّط وزارت بهداشت و الزام قانونی وزارت بهداشت به همکاری و تعامل علمی و درمانی و ثبت داروها با حکمای مورد تأئید و دارای مجوّز از شورای عالی حوزه علمیّه قم با مصوّبه مجلس شورای اسلامی و ...

6- ممانعت قانونی با مصوّبه مجلس شورای اسلامی از روش های آزمایش و خطا توسّط پزشکان طبّ نوین و نیز حکماء طبّ سنّتی دانشگاهی و وزارت بهداشت بر روی بیماران در مطبّ و بیمارستان ها

7- ایجاد رشته طبّ اسلامی در سطح سه حوزه های علمیه و ارائه دروس آناتومی انسان در اسلام و طبّ نوین با ممانعت از ترک تبلیغ و وظایف روحانیّت و پرهیز از هدف و نگاه تجاری به طبّ اسلامی

8- رعایت حقوق بیمار در نحوه و روش درمان و موازین شرعی و نوبت دهی درطبّ سنّتی دانشگاهی

9- اعمال سیاست های تشویقی برای پزشکان دارای تخصص طبّ اسلامی یا سنّتی و استفاده از ظرفیّت های علمی آنان در مدیریت حوزه بهداشت و درمان و سلامت مردم و ساخت دارو در صورت طی روند نظارتی فوق

10- الزام وزارت بهداشت به ارائه مجوز مطب و ویزیت بیمار به حکمای طبّ اسلامی دارای مجوز از شورای عالی حوزه علمیّه قم

11- الزام وزارت بهداشت به اختصاص مطبّ به طبّ اسلامی و سنّتی در کلیه بیمارستان ها و درمانگاه های دولتی و خصوصی و خیریّه با لحاظ مفاد بند 6 و 8 فوق

12- الزام وزیر بهداشت به انتخاب معاونت طبّ اسلامی و سنّتی از حکمای دارای مجوّز از شورای عالی حوزه علمیّه قم

13- ممانعت صدا و سیما از پخش برنامه های تخریب و تبلیغات سوء، نسبت به طبّ اسلامی و سنّتی و حکمای شاخص دو طبّ

14- ممانعت از سلب مسئولیّت پزشکان طبّ سنّتی از خود با دریافت رضایت نامه کتبی از بیمار بدون آگاهی دادن از تبعات جانی یا سلامتی ناشی از امضاء رضایت نامه در مطبّ بیمارستان های دولتی و خصوصی کشور به ویژه از سوی پزشکان طبّ سنتی دانشگاهی

15- اشتغال زایی از طریق ساخت داروهای گیاهی طبّ اسلامی و سنّتی با کاهش خرید داروهای شیمیایی غیرمؤثر در درمان قطعی بیماری و صادرات با تعامل وزارت بهداشت و وزارت صنعت معدن تجارت و دانشگاه علوم پزشکی با حکمای طبّ اسلامی و پزشکان طبّ سنّتی مبدع دارو

16- توقف فوری فجایا و طرح تحوّل سلامت جهت حفظ سلامت مردم با کاهش هزینه ها و برگشت به قبل از اجرای طرح و جلوگیری از حیف و میل بیت المال و ممانعت از شکل گیری طبقه ثروتمند از پزشکان.

با ادامه این طرح نیازی به محصولات تراریخته نبوده و دفترچه سلامت حذف و هزینه درمان بسیار بالا و برای اکثریت مردم غیرقابل پرداخت شده و با شیوع انواع بیماری از طریق غذا و دارو، بهداشت و درمان با مشکل جدّی مواجه شده است.

17- تشکیل صنف طبّ اسلامی و سنّتی توسط حکمای غیرپزشک شاخص، با عضویّت حکما و پزشکان طبّ سنتی و اسلامی دارای مجوّز طبابت از شورای عالی حوزه علمیه قم و دانشگاه و وزارت بهداشت و نظارت کیفی و قیمت گذاری دارو و ویزیت و عملکرد اعضاء

18- عضویّت یکی از حکمای شاخص طبّ اسلامی و نیز طبّ سنّتی به عنوان کارشناس درکمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی و هر مرجع مرتبط با سلامت و درمان با معرفی هیئت مدیره صنف

19- ممانعت قانونی وزارت بهداشت از الزام تولید کنندگان محصولات غذایی به افزودن مواد شیمیایی به بهانه نگهدارنده و...

20- عدم دستکاری ژنتیکی کلیه محصولات غذایی

21- ممنوعیّت قانونی ورود محصولات غذایی تراریخته به کشور

وظایف مدافعان اسلام و انقلاب به ویژه در فضای مجازی

1-نقد علمی عملکرد نمایندگان امضا کننده طرح تحوّل سلامت در چارچوب شرع و قانون

2- نقد عملکرد وزیر بهداشت و دکتر خدادوست و سایر پزشکان تخریب کننده طبّ اسلامی

3- تحریم کلیه پزشکان معاونت و یا مشارکت در تخریب طبّ اسلامی و سنّتی و الغآء ناقص بودن اسلام و شیعه و نیز زیر سوال بردن و تمسّخر طبّ اسلامی و حکما و پزشکان شاخص طبّ اسلامی و سنّتی در کل کشور با اعلام اسامی و تخصص و آدرس دقیق مطّب پزشکان در رسانه های عمومی

متن کامل مقاله در http://mansurevatani.ir/index.aspx?pid=99&articleid=231591
ادامه
منصوره وطنی , bahes
بررسی میزان: سابقه پاول دوروف در سازماندهی آشوبگران در روسیه/دیتاسنتر تلگرام در زمره مراکز فوق سری و امنیتی وابسته به دولت آمریکا / چرا موسس تلگرام با پول های نقد خود از روسیه گریخت و به آمریکا پناه برد؟

به گزارش خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری میزان، فتنه زمستان ۹۶ و تحریف مطالبات به حق مردم از مدت ها پیش در اتاق های فکری – عملیاتی «سیا» کلید خورده بود و آمریکایی ها بعنوان دشمنان شماره یک ملت ایران با گردآوردن همه گروه های معاند، تدارک ویژه ای برای آن دیده بودند که البته مانند گذشته بواسطه بصیرت ملت و اتحاد مسئولان حول محور اصل مترقی ولایت فقیه، شکستی مجدد را تجربه کردند.
فتنه آمریکایی زمستان ۹۶ با اسم رمز «معیشت» ( سوءاستفاده و تحریف مطالبات به حق مردم ) و با هدف نهایی آشوب افکنی و اغتشاشگری در مرحله اول و تسلیح افراد مزدور و دست نشانده برای کشتار مردم در مرحله دوم، طراحی شده بود. فتنه افروزان بر مبنای مدل نتیجه گرفته خود در برخی کشورها بر آن بودند تا از پیرامون، آشوب ها را به مرکز بکشانند و سپس مدل تجربه کرده خود یعنی گسیل سلاح و تروریست های اجاره ای را اجرا کنند که هوشیاری بالای ملت فهیم ایران و اقتدار فزآینده امنیتی و اطلاعاتی نظام جمهوری اسلامی طرح شوم آن ها را در نطفه خفه کرد.
تلگرام و پروژه آشوب
طراحان فتنه در نطفه خفه شده زمستان ۹۶ در اجرای پروژه جنایتکارانه خود علیه ملت ایران، حساب ویژه ای بر شبکه های اجتماعی بویژه پیام رسان تلگرام کرده بودند.

ادامه مطلب در http://mansurevatani.ir/index.aspx?pid=99&articleid=230645
ادامه
منصوره وطنی , bahes
کانال در شبکه اجتماعی ایرانی آی گپ MlU7ka0ptM6kdTU@

کانال در شبکه اجتماعی سروش منصوره وطنی
ادامه