امیر رهگذران , automan

امیر رهگذران

    این نمـکـــدان خـــدا جـــنـس عـــجـیبی دارد   .....   هــرچــقـدر می شـکـنیم باز نمـکــــها دارد!
امیر رهگذران , automan

امیر رهگذران

مطالب
cloobid
automan
، 5 سال و 17 روز
مرد 30 ساله متاهل
ليسانس ،


تبلیغات

امیر رهگذران , automan


اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

ادامه
99
امیر رهگذران , automan
دل من تنگ تو شد، کاش که پیدا بشوی
که بیایی و در این تنگیِ دل جا بشوی
تو فقط آمده بودی که دل از من ببری؟
بروی، دور شوی، قصه و رویا بشوی؟
من پس انداز دلم را به تو دادم که تو هم
بیمه ی عمر دلم روز مبادا بشوی
غرق عشق تو شدم، بلکه تو شاید روزی
دل به دریا بزنی، عازم دریا بشوی
نم باران، لب دریا، غم تو، تنگ غروب
دل من تنگ تو شد، کاش که پیدا بشوی
ادامه
امیر رهگذران , automan
به رسم ادب سلام
آقای نماینده مجلس
این روزها مطلبی شنیدم که اول باور نکردم ولی بعد از اینکه در اخبار و برنامه های مختلف در رابطه با آن صحبت به میان آمد لاجرم مجبور به قبول این اتفاق شدم!
وقتی این خبر را میخواندم و صحبت های شما نماینده مجلس را شنیدم برایم سوالی ایجاد شد که خیلی علاقمند هستم جوابش را بدانم . . .
چند مدت پیش شاهد آن بودیم که عده ای به زور و با درگیر شدن با ماموران ورودی به مجلس وارد شدند و آن همه آب و تاب و دل نگرانی در بین مردم و مسوولین ایجاد کردند، نمیدانم که شما در آن روز و آن زمان داخل مجلس بودید یا نه! اگر هم نبودید لابد شنیده اید که چه اتفاقی افتاد.
اگر کمی تامل کنید متوجه خواهید شد ، اتفاقی که بین شما و آن مامور پلیس افتاد از خیلی جهات مشابه است.
حال،
سوالم این است که فرق شما به عنوان نماینده مجلس که با مامور ورودی درگیر شدید با آن داعشی ها که با ماموران پلیس درگیر شدند، چیست؟!
آیا غیر این است که داعشی ها به زور و با درگیری و زخمی کردن ماموران پلیس وارد مجلس شدند؟! شما با مامور پلیس چه کردید؟!
خود شما مستحضر هستید که به دلایل زیادی، امنیت مراکز مهم از جمله فرودگاه بعد از آن اتفاق مجلس جدی تر شد و آن مامور پلیس سعی در انجام وظیفه خود داشت هرچند به نفع شما نبود.
جای تعجب این است که شما خود قانون گذار هستید و درجریان هستید که مامور پلیس وظیفه اش اجرای قانون است. وقتی خودروی شما به خاطر داشتن جریمه ی چندمیلیونی متوقف می شود فعل آن مامور پلیس را نادرست می دانید؟!
شما با دیگر مردم جامعه چه تفاوتی دارید که آن مامور پلیس باید کاری خلاف رعایت قانون انجام دهد؟!
این اتفاق وقتی به اوج خود میرسد که شما در برنامه ای انتظار این را داشتید که شخصی با مقام بالاتر در کسوت پلیس به شما پاسخ دهد!! و در جایی حتی خواستار عذرخواهی بودید!!
پاسخ به چه چیزی؟!
به اینکه فردی را مورد ضرب و شتم قرار دادید؟!
یعنی هرکس از قانونی ناراضی بود و به فرض فعل ناصوابی صورت گرفت باید با این رفتار ناصحیح تر جواب بدهد؟! این از شخصی که نماینده مجلس و قانون گذار این کشور است خیلی خیلی بعید بود!
سایت خبرنگاران جوان را که مطالعه میکردم کامنت های قابل تاملی مخاطبین گذاشته بودند پیشنهاد میکنم حتما آن ها را مطالعه کنید. شاید وجدانتان کمی تلنگر به شما بزند و بگوید که آقای نماینده مردم ، مامور پلیس مردم را چرا زخمی کردید؟!
اگر فرد دیگری با آن مامور پلیس درگیر می شد عکس العمل شما به عنوان یه فرد بی طرف به این اتفاق چه بود؟! طرف آن شخص را میگرفتید یا آن مامور پلیس؟!
ادامه