زرستان  , aseman_abi_123

زرستان

 به آفای خاتمی و همه ملت ایران تبریک میگم دوباره ایران
زرستان  , aseman_abi_123

زرستان

مطالب
cloobid
aseman_abi_123
، 2 سال و 6 ماه و 27 روز
زن 36 ساله مجرد
زير ديپلم ،


تبلیغات

زرستان  , aseman_abi_123
«تولیت آستان قدس» و بداخلاقی!
احمد حیدری
1/3/96
انتخابات 96 با همه فراز و فرودهایش پایان یافت ولی بعضی بداخلاقی‌های دوره تبلیغات ضربه‌هایی به دیانت و معنویت جامعه زد که معلوم نیست جبران‌شدنی باشد از جمله این که جناب آقای رئیسی، صاحب دو عنوان ارزشمند «تولیت آستان قدس رضوی» و «دادستانی دادگاه ویژه روحانیت»، در برنامه تلویزیونی خود در شبکه 4 می‌‌گوید:
«من به واسطه شغلم چیزهای زیادی از آقایان روحانی و جهانگیری می دانم که ...»
واقعا این سخن از سیّدی روحانی که باید مربّی اخلاق جامعه باشد، به غایت بعید است.
جناب آقای رئیسی؛ اطلاعاتی که شما دارید یا:
1. مربوط به مسائلی است که بین آنان و خداست و دخلی به شغل و مسئولیت آنها ندارد که در این صورت وظیفه شما پوشاندن بوده و اگر موفق می شدید[که نشدید]، باید بر انجام وظیفه عیب پوشی شاکر بودید نه این که منت نهید!
متأسفانه شما نه تنها وظیفه عیب پوشی را انجام نداده‌اید، بلکه به وجهی ظالمانه‌تر افشاگری کرده و آبرو برده اید. اطلاعاتی که شما دارید، چه بسا غلط باشد و یا به نظر شما خلاف باشد و از نظر جامعه یا قشری از جامعه خلاف نباشد یا بر خلاف نظر شما از اهمیت چندانی برخوردار نباشد و اگر عین آن اطلاعات را افشا می کردید، چه بسا به این دو ضربه نمی‌زدید یا بسیار کمتر ضربه می زدید ولی وقتی ابهام گونه ساحت آنان را لکه دار می کنید و احتمال هر خلاف، ظلم و گناهی را به دامن آنان می چسبانید، واضح است که مرتکب ستمی بزرگ‌تر در حق رقبای خود گردیده‌اید.
جناب رئیسی، کاش یک بار برای دل خود کتاب شریف چهل حدیث امام خمینی(قدّس سرّه) بخصوص حدیث هفدهم در مورد غیبت و هشدار امام به عالمان دین در این زمینه را مطالعه فرموده و به کاربسته بودید.
2. اما اگر اطلاعاتی که دارید به شغل و مسئولیت آنها دخل داشته و در ارتباط با حقوق مردم است و اطلاع یافتن از آنها، مردم را به انتخاب صحیح سوق می داد؛ شما با کتمان این اطلاعات به خود ستم و به مردم ظلم کرده‌اید زیرا بر شما لازم بوده این اطلاعات را به مردم ارائه دهید تا با بصیرت کامل انتخاب کنند و به افراد بدون صلاحیت رأی ندهند.
بنا بر این شما در هر دو صورت مرتکب ظلم در حق خود، مردم و خدای مردم شده اید زیرا یا هتک حرمت مؤمن کرده‌اید که جنگ با خدا و رسول است یا اطلاعاتی را کتمان کرده‌اید که مردم را در انتخاب صحیح یاری می‌نمود.
امید که این خطای شما عمدی نبوده و از درگاه خدا عذر خواسته و خدای غفور بر شما پوشیده باشد.

ادامه
99
کامنت بنویسید...
زرستان  , aseman_abi_123
5 ساعت پیش
خییلی حرف زدن و رفتارش زشته
اصلا در حد یک شخص دینی و خداپسندانه رفتار نداره بیشتر به بچه های ابتدائی شباهت داره. خب اگر هر چی از روحانی و جهانگیری میدونی بگو کسی جلوت و نگرفته! مگر همین تو و قالیباف با تمام قدرت قضائی و پشتیبانی حکومتی نرفتید یک هفته تمام زندگی این دو رو شخم بزنید و زدید و آخر سر دوتا سند زمین آوردید که اونم مشخص شد چه تاریخی خریداری شده! فقط همین و تونستید پیدا کنید! بنظرم اگه راست میگی بگو چی میدونی
نمیگی چون چیزی برا گفتن و رو کردن نداری
ادامه
زرستان  , aseman_abi_123
رای روحانی می توانست بیشتر از 23 میلیون باشد اما.... / ضربه ای که وزارت کشور در شبِ انتخابات به روحانی زد، خلاف گویی های رقبا نزد
ادامه
9
2
2
زرستان  , aseman_abi_123
امروز ساعت 6 عصر ورزشگاه عضدی رشت... جشن بزرگ آقای روحانی.

قابل توجه عزیزان اتوبوس نبود.. حتی یکی!
ساندیس و کیک هم نبود:)

کاملا مردمی و دلی بود
ادامه
12
2
1