آژانس مسافرتی آندیا سیر , andiaseir

آژانس مسافرتی آندیا سیر

آژانس مسافرتی آندیا سیر , andiaseir

آژانس مسافرتی آندیا سیر

مطالبدوستان 7
cloobid
andiaseir
، 2 سال و 19 روز
مرد 41 ساله مجرد
ليسانس ، اخذ ویزای هنگ کنگ و ماکائو تخصص ماست

دوستان

  • جابر شهمیری , jaber_a98

رسانه ها

  • کلوب دات کام , recreation


تبلیغات

آژانس مسافرتی آندیا سیر , andiaseir
خدمات تور:
پرواز مستقیم هواپیمایی ماهان
بیمه مسافرتی
ویزای انفرادی چین
اقامت در هتل 4 و 5 ستاره با صبحانه
ترانسفر فرودگاهی و بین شهری و نمایشگاه
راهنمای فارسی زبان
نقشه مترو
استقبال در فرودگاه با تابلوی گرین گروپ ( GREEN GROUP )
گشت با نهار در شنزن ( رستوران باربیکو برزیلی )
بازدید از WINDOW OF THE WORLD
مدارک مورد نیاز:
اصل پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار از زمان خروج
تمکن مالی با حداقل موجودی معادل 3000 دلار به زبان انگلیسی با مهر بانک
2 قطعه عکس رنگی 3×4
نکات مهم:
ارسال مبلغ 50 % هزینه تور در زمان ثبت نام الزامی می باشد. پرواز چارتر و غیر قابل استرداد و هتل گارانتی می باشد.
در صورت ویزای فوری 10 روز قبل از از پرواز مبلغ 30 دلار به پکیج اضفه می گردد
مسئولیت کنترل پاسپورت مسافر از هر نوع ممنوعیت خروج از کشور و اعتبار به عهده آژانس ثبت نام کننده می باشد
ادامه
99
آژانس مسافرتی آندیا سیر , andiaseir
خدمات تور:
بلیط رفت و برگشت
ویزا 17 شب اقامت در هتل با صبحانه
ترانسفر فرودگاهی و ترانسفر بین شهری
بازدید از مراکزتوریستی
راهنما
بیمه مسافرتی.
برنامه سفر :
روز اول: ملاقات با راهنمای محلی در فرودگاه تورنتو، پس از آن به هتل هیلتون نیاگارا جهت استراحت و اقامت عزیمت خواهید نمود.دیدارازمنظره شبانه آبشار نیاگارا آنهم در هنگام استراحت در برج هتل زیبای هیلتون آغازگر سفر شما خواهد بود.
روز دوم: پس از صرف صبحانه، یک روز کامل را در کنار یکی از زیباترین عجایب جهان ( آبشار نیاگارا) خواهید گذراند. پیاده روی در کنار محوطه زیبای آبشارنیاگارا، بازدید از شهر تاریخی و زیبای نیاگارا آند لیک، بازدید از ساعت گل نیاگارا،و صرف ناهار در رستوران زیبا و گردان برج اسکای لون از جمله تفریحات آن روز خواهند بود.
شب هنگام به شهر تورنتو باز خواهیم گشت و هتل هیلتون داون تاون تورنتو پذیرای شب هنگام شما خواهد بود.
روز سوم: پس از صرف صبحانه ، یکی از زیباترین ساخته های بشر - برج سی ان تاور- رابازدید خواهیم کرد. بعد ازظهرزمان آزاد خواهید داشت که میتوانید از فروشگاه صنایع دستی موجود در آن منطقه ومحوطه زیبای ساحلی هاربر فرانت بازدید نمائید. در نزدیکی هتل محل اقامتتان نیز این امکان وجود دارد تا از یکی از مراکز خرید زیبای تورنتو بنام "Eaton Center" دیدن نمائید. عصرهنگام از یکی از جاذبه های تاریخی ودیدنی داون تاون تورنتو که به عنوان یک مرکز هنری مورد استفاده قرار گرفته، بنامHistoric Distillery District بازدید خواهید داشت.صرف شام در یکی از رستورانهای ایرانی زیبای شهر پایان بخش برنامه امروز شما خواهد بود.
روز چهارم: . پس از صرف صبحانه در هتل گشت تمام روز شهری با حضور راهنمای فارسی زبان خواهید داشت. شما فرصت خواهید داشت تا از این مناطق دیدن نمائید:
Central Island- Royal Ontario Museum- Casa Loma Castle- Sky Dome - University of Toronto.
پس از یک گشت روزانه از مناطق زیبای شهر تورنتو جهت استراحت به هتل باز خواهید گشت.
روز پنجم: پس از صرف صبحانه، یک روز کامل را وقت آزاد خواهید داشت تا از دیدن مراکز خرید شهر تورنتو لذت ببرید. و پس ازآن یک بازدید عصرانه ازخیابان زیبا و تاریخی Unionville را تجربه خواهید نمود. شب را در هتل محل اقامتان به استراحت خواهید پرداخت.
روز ششم: پس از صرف صبحانه، به سمت پایتخت کانادا ، شهر زیبای اتاوا حرکت خواهیم نمود . در مسیر راه تورنتو به اتاوا در محل ساخت شیرینی معروف پای سیب توقفی کوتاه جهت بازدید و استراحت خواهید داشت. . پس از آن ادامه مسیر رودخانه سنت لارنس را ادامه داده وبازدیدی کوتاه از منطقه هزار جزیره خواهیم داشت و در صورت مساعد بودن هوا امکان یک گشت یک ساعته با کشتی را در اطراف منطقه هزار جزیره خواهیم داشت و پس از آن به شهر اتاوا خواهیم رفت و شما شبی خاطره انگیز را در هتل زیبای وستین (Westin) اتاوا تجربه خواهید کرد
روز هفتم: پس از صرف صبحانه و ترک هتل فرصتی دست خواهد داد تا با دیدنیهای تاریخی پایتخت کانادا آشنا شوید شهری مملو از ساختمانها و مجسمه های زیبا، گالری های هنری متنوع، و ساختمان زیبای پارلمان. پس ازیک گشت چهار ساعته شهری در اتاوا و بازدید از موزه تاریخ طبیعی و صرف ناهاربعد از ظهربه سمت شهر کبک حرکت خواهیم نمود و شب را در هتل هیلتون کبک به استراحت خواهیم پرداخت.
روز هشتم: پس از صرف صبحانه با حضور راهنمای تور محلی ، یک گشت سه ساعته در شهر زیبای کبک و منطقه کبک قدیم خواهیم داشت، پس از آن به بازدید از دیدنیهای آن منطقه خواهیم پرداخت و شما این فرصت را خواهید داشت تا از دیدن دیدنیهای شهر لذت ببرید. بازدید از آبشار در حومه شهر کبک از دیگربرنامه های این روز خواهد بود. کبک یکی از رومانتیک ترین شهرهای جهان میباشد. شهر کبک از نظر ظاهری کاملا دارای ساختار شهرهای اروپائی است که این امر سبب منحصر به فرد شدن این شهر در سراسر آمریکای شمالی میگردد. کبک از قدیمی ترین مناطق تحت سکونت در کشور کانادا میباشد . این شهر 402 سال تاسیس خود را امسال جشن گرفت. پس از گشت شهری زمان آزاد خواهید داشت تا یک بازدید کامل را در شهر زیبای کبک تجربه کنید و شب را در هتل محل اقامتتان به استراحت بپردازید.
روز نهم: پس از صرف صبحانه ، و خداحافظی ازشهر کبک به سمت دومین شهر بزرگ کانادا یعنی مونترال خواهیم رفت. شهرهای مونترال و نیویورک به عنوان شهرهای مد در آمریکای شمالی معروف میباشند.مونترال شهری تاریخی، شیک و منحصر بفرد است. در بدو ورود تور شهری همراه با راهنمای محلی در منطقه زیبای مونترال قدیم شروع اقامت خاطره انگیز شما در شهر مونترال خواهد بود در طی این تور از منطقه مونترال قدیم و خیابانهای زیبای شهر دیدن خواهیم داشت. پس از آن وقت آزاد خواهید داشت تا با گردش در خیابانهای مونترال از دیدنیهای آن لذت ببرید وبه سلیقه خود از دیدنیهای شهر زیبای مونترال لذت ببرید و سری به مراکز خرید زیرزمینی این شهر که بزرگترین مرکزخرید زیرزمینی دنیا است،بزنیدهتل زیبای دبلیو ( (W مونترال جهت استراحت شبانه شما مهیا خواهد بود.
روزدهم: پس از صرف صبحانه جهت بازدید از کلیسای زیبای نوتردام وساختمان المپیک مونترال خواهیم رفت. پس از صرف ناهار وقت آزاد خواهید داشت تا به سلیقه خود از دیدنیهای شهر زیبای مونترال لذت ببرید و سری به مراکز خرید زیرزمینی این شهر که بزرگترین مرکز زیرزمینی دنیا است،بزنید. و شب را در هتل استراحت نموده تا مهیا برای سفر به عروس غرب کانادا یعنی شهر ونکوور باشید.
روز یازدهم: پس از صرف صبحانه و خداحافظی ازشهر مونترال به سمت غرب کانادا و شهر زیبای ونکوور خواهیم رفت و پس از یک پرواز نسبتا" طولانی شب را در هتل زیبای وستین (Westin) اقامت خواهید کرد و با استراحت شبانه آماده شروع تورشهری در روزهای آتی خواهید شد.
روز دوازدهم: پس از صرف صبحانه بازدید از منطقه کوهستانی Grouse Mountain و صعود به قله با تله کابین و صرف ناهار در بالای قله و مشاهده کل منطقه از فراز توربین بادی از جمله برنامه های آن روز خواهد بود. عصر از پارک زیبای استنلی که از بزرگترین پارکهای کشور کانادا است بازدید خواهیم نمود و ازدیدارآکواریوم زیبای شهرلذت خواهیم برد.
روز سیزدهم: پس از صرف صبحانه، جهت بازدید از جزیره زیبای ویکتوریا به سمت لنگر گاه کشتی ها خواهیم رفت باغ زیبای بوچارت و مناظر زیبای شهری و میدان پارلمان از جمله دیدنیهای منطقه خواهد بود. کشتی سواری در منطقه جزیره ویکتوریا فرصت مناسبی خواهد بود تا دیدنیهای آن منطقه را مشاهده کنید.شب هنگام جهت استراحت به هتل محل اقامتتان در ونکوور باز خواهید گشت.
روز چهاردهم: پس از صرف صبحانه ، جهت دیدن پل معلق شهر ونکوور و مرکز خرید زیبای شهر عزیمت خواهیم نمود. شام را در رستوران ایرانی شهر میل نموده و آخرین شب اقامت خود را در هتل به استراحت پرداخته تا مهیای سفر طولانی به وطن باشید.
روزپانزدهم: پس از صرف صبحانه، جهت عزیمت به شهر کلگری به فرودگاه انتقال داده خواهید شد. و شب را در در هتل زیبای فرمانت اقامت خواهید نمود و شام را در یکی از رستورانهای ایرانی شهر کلگری صرف خواهید نمود .
روزشانزدهم: پس از صرف صبحانه، سه ساعت تور شهری خواهیم داشت و پس از صرف ناهار به سمت شهر زیبای بنف رهسپار خواهید شد.و شب را در یک هتل زیبا در منطقه کوهستانی بنف خواهید گذراند.
روزهفدهم: پس از صرف صبحانه، به سمت دریاچه زیبای لویس و منطقه یخچالی کلمبیا در جنوب پارک جنگلی جاسپر عزیمت نموده و ضمن بازدید از طبیعت حیرت انگیز منطقه از کوهستان زیبای راکی نیز بازدید به عمل خواهید آورد و شب را مجددا" در هتل محل اقامتتان در بنف استراحت خواهید نمود تا مهیای سفر به وطن گردید.
روزهیجدهم: پس از صرف صبحانه، شما را تا فرودگاه شهرکلگری جهت عزیمت به وطن همراهی مینمائیم.
ادامه
آژانس مسافرتی آندیا سیر , andiaseir
تاریخ پرواز رفت : 27 اسفند(17مارچ) تاریخ برگشت: 5فروردین(25مارچ )
تاریخ پرواز رفت : 4فروردین(25مارچ) تاریخ برگشت: 12فروردین(4 آپریل)
خدمات تور ماکائو نوروز 96:
بلیط رفت و برگشت امارات و قطر( نرخ های دلاری بدون نرخ بلیط می باشد)
7 شب اقامت با صبحانه
گشت شهری
بلیط کشتی از هنگ کنگ به ماکائو
لیدرتور
ترانسفرفرودگاهی
بیمه مسافرتی.
گشت های ویژه آپشنال ماکائو :
بازدید ازقدیمی ترین معبد جهان (ما)
بازدید از کلیسای سوخته (سن پائول )
بازدید از برج (ماکائو تاور)
بازدید از میدان سان مالوخدمات تور ماکائو نوروز 96:

بلیط رفت و برگشت امارات و قطر( نرخ های دلاری بدون نرخ بلیط می باشد)
7 شب اقامت با صبحانه
گشت شهری
بلیط کشتی از هنگ کنگ به ماکائو
لیدرتور
ترانسفرفرودگاهی
بیمه مسافرتی.گشت های ویژه آپشنال ماکائو :

بازدید ازقدیمی ترین معبد جهان (ما)
بازدید از کلیسای سوخته (سن پائول )
بازدید از برج (ماکائو تاور)
بازدید از میدان سان مالو

توضیحات تور ماکائو نوروز 96 :

1– نرخ بلیط ریالی دریافت می گردد (( نرخ بلیط روز ))
2- نرخ کودک زیر 2 سال 30% بزرگسال می باشد.
3- در صورتی که این هتل ها جا نداشته باشند (پر باشند ) هتلی مشابه اقدام می شود
4-مسئولیت کنترل پاسپورت باآژانس در خواست کننده می باشد .
5-پرداخت 70% ازکل مبلغ هنگام ثبت نام الزامی می باشد.
6- درصورتی که مسافر خارج از پکیج تور باشند بابت ترانسفر هرنفر100 دلار اضافه می شود
ادامه
آژانس مسافرتی آندیا سیر , andiaseir
تور نمایشگاه چاپ و بسته بندی و اقلام تبلیغاتی هنگ کنگ2017
( با ۳000 دلار هنگ کنگ سوبسید)
تاریخ رفت : 5 اردیبهشت تاریخ برگشت : 11 اردیبهشت
تاریخ نمایشگاه: 7 اردیبهشت - 10 اردیبهشت
این نمایشگاه هر ساله از 27 تا 30آوریل در محل دائمی نمایشگاهها برگزارمی شود و در سال 2016 بیش از 64000 بازدید کننده داشته است . در این نمایشکاه انواع اقلام و هدایای تبلیغاتی ازجمله گوشی های هوشمند و تبلت و دیگر لوازم الکترونیکی و هدایای سازگار بامحیط زیست ، تابلوها و مجسمه های هنری و در آسیا ورلد اکسپو نیز همزمان انواع ماشین آلات مرتبط به صنعت چاپ و بسته بندی در معرض دید علاقه مندان قرار می گیرد .
خدمات تور:
بلیط رفت و برگشت امارات یا قطر ،ویزای تجاری ( دو بار ورود) 5 شب اقامت در هتل با صبحانه
ترانسفر فرودگاهی و نمایشگاهی
کارت ورود به نمایشگاه رایگان ، کارت ، کارت استفاده از سوبسید ، ارائه بن های تخفیف
بازدید از مراکزتوریستی
ارائه کتابچه و کاتولوگ نمایشگاه
راهنما
سیم کارت.
مدارک مورد نیاز :
اصل گذرنامه 7 ماه اعتبار
گواهی تمکن مالی به لاتین و به دلار آخرین مانده حساب بالای 5000 دلار،
گواهی اشتغال به کار به لاتین (ذکر سمت، تاریخ شروع به کار ،دست مزد ماهیانه به دلار ، سربرگ لاتین و مهر لاتین)
یا جوازکارترجمه شده یا روزنامه رسمی ترجمه شده
2 قطعه عکس رنگی زمینه سفید4*6.
توضیحات :
1- سوبسید به ازا ء هر نفر 385 دلارامریکا ،به ازا 3 روزبازدید از نمایشگاه
2-مسئولیت کنترل پاسپورت با در خواست کننده می باشد
3-درصورت عدم صدور ویزا توسط کنسولگری آژانس آندیا سیر هیچگونه تعهدی را در صدور روادید نداشته و درخواست دهنده ملزم به پرداخت 30%کل هزینه تورمی باشد
4-پرداخت 50% ازکل مبلغ دلاری و 100% هزینه بلیط هنگام ثبت نام الزامی می باشد .
ادامه
آژانس مسافرتی آندیا سیر , andiaseir
تور نمایشگاه لوازم خانگی ، مبلمان و نساجی هنگ کنگ 2017
تاریخ حرکت : 29 فروردین و برگشت :4 اردیبهشت
تاریخ نمایشگاه : 1 تا 3 اردیبهشت ماه
این نمایشگاه از 20تا 23 آوریل در محل دائمی نمایشگاههای هنگ کنگ برگزار می شود و این نمایشگاه در سال 2017 با حضور بیش از 2100 غرفه دار تشکیل می شود بطوریکه این نمایشگاه را به بزرگترین در آسیا تبدیل کرده است و موضوعات آن شامل : لوازم برقی و گازی خانگی ، انواع مبلمان و دکوراتور داخلی ، لوازم آشپزخانه لوازم ناهارخوری اقلام لباسشویی و خشکشوئی ، بهداشتی و آرایشی ، انواع کفپوش و فرش و پارچه و منسوجات ، محصولات مربوط به نوزاد ، لوازم هنری ، گلهای مصنوعی و انواع محصولات سخت افزاری و آموزشی و خدمات بازرگانی و بسیاری آیتمهای دیگر را شامل می شود.
خدمات تور:
بلیط رفت و برگشت امارات یا قطر
ویزای تجاری ( دو بار ورود) 5 شب اقامت در هتل با صبحانه
ترانسفر فرودگاهی و نمایشگاهی
کارت ورود به نمایشگاه رایگان ، کارت ، کارت استفاده از سوبسید ، ارائه بن های تخفیف ، بازدید از مراکزتوریستی ، ارائه کتابچه و کاتولوگ نمایشگاه
راهنما
سیم کارت.
مدارک مورد نیاز :
اصل گذرنامه 7 ماه اعتبار
گواهی تمکن مالی به لاتین و به دلار آخرین مانده حساب بالای 5000 دلار،
گواهی اشتغال به کار به لاتین (ذکر سمت، تاریخ شروع به کار ،دست مزد ماهیانه به دلار ، سربرگ لاتین و مهر لاتین)، یا جوازکارترجمه شده یا روزنامه رسمی ترجمه شده
2 قطعه عکس رنگی زمینه سفید4*6.
توضیحات :
1- سوبسید به ازا ء هر نفر 385 دلارامریکا ،به ازا 3 روزبازدید از نمایشگاه
2-مسئولیت کنترل پاسپورت با در خواست کننده می باشد
3-درصورت عدم صدور ویزا توسط کنسولگری آژانس آندیا سیر هیچگونه تعهدی را در صدور روادید نداشته و درخواست دهنده ملزم به پرداخت 30%کل هزینه تورمی باشد
4-پرداخت 50% ازکل مبلغ دلاری و 100% هزینه بلیط هنگام ثبت نام الزامی می باشد
ادامه