, amir_bf1400

Amir Saver

 مگ وب | مجله وب ایرانیان http://magweb.ir/
  , amir_bf1400

Amir Saver

مطالب تصاویر 12
cloobid
amir_bf1400
، 6 سال و 5 ماه و 20 روز
مرد 24 ساله مجرد
يک سال کالج ، طراح و ادمین سایت

آلبوم تصاویر

12 تصویر ...

morebox img

رسانه ها

  • دنیای فیلم و بازی , imdbgame
  • پارکور , parkour_iran
  • 263 رسانه

    morebox img


تبلیغات

  , amir_bf1400
1 هفته پیش
موسسه حقوقی مدافعان حق در مشهد. این موسسه در نظر دارد با کادری از وکلای مجرب و متخصص و حرفه ای و باتجربه شما را در رسیدن پرونده مطروحه یاری نماید و به موفقیت برساند.
این موسسه در نظر دارد ابتدا پرونده شما را رسیدگی کرده سپس براساس موضوع مطرح شده پرونده شما را به وکیل متخصص ارجاع دهد.
این موسسه از چندین وکیل تشکیل شده است و همین امر رسیدن به موفقیت در پرونده شما را آسان تر خواهد کرد.
همراهی وکیل در طول دوره وکالت با موکل. وهدایت موکل و روشن کردن موکل در زمینه طی کردن روند پرونده
این موسسه به دلیل داشتن چندین وکیل متخصص وحرفه ای باعث میشود ابتدا رسیدگی کلی که انجام گرفته باعث میشود بهترین لایحه و بهترین داداخواست و پس از تعیین جلسه رسیدگی بهترین دفاع توسط وکیل متخصص در زمینه پرونده شما انجام گیرد وهمین امر باعث خواهد شد پرونده به موفقیت نایل شود.

ازسوی دیگر این موسسه دارای کارشناسان خبره بوده ورسیدگی اولیه به صورت دقیق انجام خواهد شد.
ادامه
99
  , amir_bf1400
کاتالوگ نویسی

کاتالوگ نویسی و کاتالوگ ها مشخصات واطلاعات ارزشمندی مانند جنس، خواص فیزیکی، پیچ و مهره یا هر اطلاعاتی که برای طراحی در نرم افزار PDMS / E3D استفاده می شود و مورد نیاز برای خروجی 2D و صورت حساب مواد یا MTO، خروجی ایزومتریک یا خروجی های خاص دیگر هستند را شامل میشود. در حقیقت تیم کاتالوگ نویسی مشخصاتی که برای مدل سازی 3D در PDMS و محیط E3D را مطابق با مشخصات مهندسی تأیید شده، داده ها و موارد مرجع تولید میکند.

برای مشاهده و خرید آموزش ها به لینک زیر مراجعه کنید.
ادامه
  , amir_bf1400
یکی از قوی ترین و محبوب ترین نرم افزار هایی است که در زمینه طراحی،مهندسی و ساخت با کمک کامپیوتر (CAD/CAM/CAEE) می باشد و بیشتر به منظور کمک به مهندسین در فرآیند های طراحی صنعتی طراحی شده است. CATIA یک محیط کاری یکپارچه را برای کاربران فراهم می کند تا با پرورش خلاقیت و نوآوری،به اشتراک گذاشتن دانش فنی در فرآیندها،برقراری ارتباط مستقیم بین طرح سه بعدی مجازی و محصول واقعی،کاهش حلقه های طراحی و ساخت و … بسیار سریع تر و راحت تر قادر باشند به هدف خود در دستیابی به یک طرح سه بعدی واقع گرایانه از محصول مورد نظر نایل شوند.

توسط CATIA قادر خواهید بود تا یکپارچگی مناسب،کامل و قدرتمندی بین منابع انسانی،ابزارها، روش ها و منابع های طراحی،مهندسی و ساخت در یک فرآیند کامل را ایجاد کنید و این گونه شاهد نتایجی مانند کاهش زمان طراحی،کاهش خطا در طراحی،بهینه کردن طرح،کاهش زمان تولید،افزایش کیفیت محصول و افزایش سود دهی باشید.
ادامه