, amir_bf1400

Amir Saver

 مگ وب | مجله وب ایرانیان http://magweb.ir/
 , amir_bf1400

Amir Saver

مطالب تصاویر 12
cloobid
amir_bf1400
، 6 سال و 2 ماه و 20 روز
مرد 24 ساله مجرد
يک سال کالج ، طراح و ادمین سایت

آلبوم تصاویر

12 تصویر ...

morebox img

رسانه ها

 • دنیای فیلم و بازی , imdbgame
 • پارکور , parkour_iran
 • فوتبال , football2012
 • کلوب دات کام , recreation
 • کلبه دوستی , kolbeyedoosticlub
 • 263 رسانه

  morebox img


تبلیغات

 , amir_bf1400
مرجع آموزش نرم افزار سالیدورکز ، SolidWorks (سالیدورکس) یک نرم‌افزار مهندسی طراحی به کمک رایانه است.این نرم افزار توسط شرکت فرانسوی داسو سیستمز ساخته شده و همچنان توسعه داده می‌شود.این نرم‌افزار دارای سه محیط به نام‌های پارت(part)اسمبلی(assembly)و دراوینگ(drawing)می‌باشد.محیط اول برای رسم قطعه بوده،در محیط دوم قطعات یک مکانیسم بر روی هم سوار شده و در محیط آخر از آن ها نقشه مهندسی تهیه می‌شود.

سالیدورکس برای مدلسازی جامدات است که مبتنی بر پارا سالید میباشد.از رویکرد پارامتری مبتنی بر ویژگی برای ساخت مدل ها و مونتاژها استفاده می‌کند.SolidWorks قابلیت هایی چون شبیه سازی قدرتمند،حرکت،ابزار اعتبار سنجی طراحی،سیم کشی پیشرفته،مسیریابی لوله ها،مهندسی معکوس و … را دارا می باشد.
ادامه
99
 , amir_bf1400
کسانی که وارد این صفحه می‌شوند قاعدتا باید بدانند که SEO مخفف چه کلمه ای است. با این حال اگر هم خیلی با سئو آشنایی نداشته باشید، میتوانید با خواندن عبارت هایی که در ادامه معرفی میکنیم به درک بالایی از مفهموم سئو برسید.اینکه آیا یک تازه کار در زمینه سئو باشید یا اینکه یک سئوکار ماهر باشید، هیچ تفاوتی ندارد. برای رسیدن به یک مرحله بالاتر از آنچه که تاکنون بوده اید، نیاز دارید تا با عبارت های مهم در زمینه بهینه سازی سایت در موتور جستجو و یا همان سئو آشنا باشید.
ادامه
 , amir_bf1400
موسسه حقوقی خورشید عدالت در نظر دارد با کادری مجرب نسبت به مشاوره بصورت تلفنی و حضوری و قبولی وکالت در کلیه دعاوی حقوقی کیفری نسبت به پرونده مطروحه یاریتان نماید
از جمله امکانات ویزه این موسسه تطبیق وکیل نسبت بموضوع مورد نظر شما
موفقیت قبولی پرونده های ما در خصوص سال جاری
پرونده های حقوقی 92درصد
پرونده های کیفری 79درصد
پرونده ها در خصوص دعاوی چک97 درصد
پرونده ها در خصوص دعاوی افترا توهین85درصد
اگر مایل هستید که نسبت به پرونده های خود به موفقیت صد در صدی برسید موسسه حقوقی خورشید عدالت این موفقیت را برای شما عزیزان ایجاد خواهد کرد این موفقیت ما بر اساس چندین سال تجربه و بعلت وجود وکلای مجرب اتفاق خواهد افتاد
ادامه
 , amir_bf1400
اِم‌اِس یا تصلب بافت چندگانه (Encephalomyelitis disseminata یا Multiple sclerosis) که با نام اختصاریِ اِم‌اِس یا MS شناخته می‌شود، یک بیماری التهابی است که در آن غلاف‌های میلین سلول‌های عصبی در مغز و نخاع آسیب می‌بینند.

این آسیب دیدگی در توانایی بخش‌هایی از سیستم عصبی که مسئول ارتباط هستند می‌تواند اختلال ایجاد می‌کند و باعث به وجود آمدنِ علائم و نشانه‌های زیادِ جسمی شود. ام‌اس به چند شکل ظاهر می‌شود و علائم جدید آن یا به صورت عودِ مرحله‌ای (به شکل برگشتی) یا در طولِ زمان (به شکل متناوب) اتفاق می‌افتد.
ادامه