کلوب به حیات خود ادامه می‌دهد! بخوانید ...
 , amir_bf1400

Amir Saver

 مگ وب | مجله وب ایرانیان http://magweb.ir/
 , amir_bf1400

Amir Saver

مطالب تصاویر 12
cloobid
amir_bf1400
، 6 سال و 7 روز
مرد 23 ساله مجرد
يک سال کالج ، طراح و ادمین سایت

آلبوم تصاویر

12 تصویر ...

morebox img

رسانه ها

 • دنیای فیلم و بازی , imdbgame
 • پارکور , parkour_iran
 • فوتبال , football2012
 • کلوب دات کام , recreation
 • کلبه دوستی , kolbeyedoosticlub
 • 263 رسانه

  morebox img


تبلیغات

 , amir_bf1400
نامزدهای هفتاد و پنجمین دوره جوایز سالانه گلدن گلوب معرفی شدند تا در روز ۷ ژانویه (۱۸ دی) برگزیدگان این دوره از جوایز انجمن مطبوعات خارجی هالیوود، شناخته شوند.
ادامه
99
 , amir_bf1400
BMW M5 خود را وارد نسل ششم کرد. نسلی که اسپورت‌تر از همیشه به نظر می‌رسد و برای اولین بار از سامانه چالش‌برانگیز محرک چهار چرخ برخوردار است و در کنار آن ویژگی‌های زیادی را در خود جا داده است.

مگ وب – شاید در نگاه اول به نمای خارجی این خودرو آن را با یک M5 معمولی اشتباه بگیرد، اما ارزیابی دقیق‌تر آن تفاوت‌های ریزی را نشان می‌دهد. یکی از این تفاوت‌ها دریچه‌های پهن‌تر در نمای جلوی خودرو است. دیفیوزرهای بزرگتر در عقب، سقف فیبر کربنی، چرخ‌های ویژه و نشان سری M از دیگر تغییرات ویژه این خودرو محسوب می‌شوند.
ادامه
 , amir_bf1400
در سال ۲۰۱۷ که رو به اتمام است افراد بی شماری شروع به بازنگری در حرفه های خود کردند. مشخص نیست که چه بلایی به سر آنها آمده است، اما چیزی که معلوم است این است آنها موفق شدند کسب و کار کوچک خود را راه بیاندازند!

مگ وب – ممکن است خیلی از این افراد همچنان در شغل خود باقی مانده باشند و یا ممکن است برخی شکست خورده و مسیر دیگری را آغاز کرده باشند. احتمالا خیلی از آنها تا به امروز مشتریان زیادی را به دست آورده اند و به احتمال زیاد مشتریان زیادی را هم از دست داده اند. با این مقدمه میخواهم این موضوع را به شما بگویم که راه اندازی یک کسب و کار فقط با سه گام شروع می شود و بعد از آن دیگر به توانایی شما بستگی دارد که چقدر پیشرفت میکنید.
ادامه