مالکوم ایکس , aliagha130001

مالکوم ایکس

 دلم پای پیاده حرم میخواهد
مالکوم ایکس , aliagha130001

مالکوم ایکس

مطالب
cloobid
aliagha130001
، 2 سال و 5 ماه و 12 روز
مرد 37 ساله مجرد
زير ديپلم ،


تبلیغات

مالکوم ایکس , aliagha130001
امام صادق(ع)
بهشتی ها، چند نشانه دارند:

روی گشاده
زبان نرم
دل مهربان
دستِ دهنده

امالی؛ ص683

✿ بهترین و کوتاه ترین دعا ✿
« اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج»

----------------------------------------------------------------------------------------
لایك √ كامنت √ پست مجدد

هر گونه كپی برداری از مطالب و تصاویر این رسانه با ذكر صلوات برای فرج امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف بلامانع می باشد .

« أللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدْ وَ آلِ مُحَمَّدْ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ»

ادامه
99
مالکوم ایکس , aliagha130001
حضرت یحیی ( ع ) 1 هفته پیش
ادامه
مالکوم ایکس , aliagha130001
مَنْ اَصْبَحَ لا یَهْتَمُّ بِاُمورِ الْمُسْلِمینَ فَلَیْسَ مَنْهُمْ وَ مَنْ سَمِعَ رَجُلاً یُنادى یا لَلْمُسْلِمینَ فَلَمْ یُجِبْهُ فَلَیْسَ بِمُسْلِمٍ؛

هر كس صبح كند و به امور مسلمانان همّت نورزد، از آنان نیست و هر كس فریاد كمك خواهى كسى را بشنود و به كمكش نشتابد، مسلمان نیست.
كافى، ج 2، ص 164، ح 5.
ادامه
مالکوم ایکس , aliagha130001
فتوی فقط دو جمله بود!
امت حزب الله و جوانان آزاده از انتشار این مطلب جا نمانند
«اهانت به نمادهای برادران اهل سنت از جمله اتهام زنی به همسر پیامبر اسلام [عایشه] حرام است .این موضوع شامل زنان همه پیامبران و به ویژه سید الانبیاء پیامبراعظم حضرت محمد(ص) میشود.»
این فتوی در ظاهر فقط دو جمله ای بیش نیست که حضرت آیت الله خامنه ای این موضوع را در پاسخ به استفتای جمعی از علما و فرهیختگان شیعه منطقه احساء عربستان سعودی مطرح کردند که در آن خواسته شده بود تا ایشان نظر خود را درباره "اهانت و استفاده از کلمات تحقیرآمیز و توهین به همسر پیامبر اسلام ام المومنین حضرت عایشه اعلام کنند."
اما مروری بر وقایع جهان امروز تحلیل صحیح آن مشخص می سازد این فتوی حتی فتوای مشهور میرزای شیرازی در تحریم تتون و تنباکو و حتی فتوای حضرت امام خمینی (ره) را مبنی بر ارتداد سلمان رشدی پشت سر نهاد و از آنان سبقت گرفت.
چرا؟؟؟؟؟
چند سال است امریکا و انگلیس امکاناتی به دو شیخ بنامهای شیخ حسن اللهیاری افغانی و یاسر الحبیب تقدیم نموده اند که اولی در لس آنجلس و دومی در لندن مدیریت شبکه های ماهواری ای موسوم به شبکه اهل بیت و شبکه فدک بر عهده گرفته و با شدت و حُدت هرچه تمام تر از تشیع دفاع نموده و با توهین و هتاکی اعتقادات برادران اهل سنت را به سخره گرفته و زیر سوال ببرند.
اعلام عدم حمایت مرجعیت نظیر ایت الله العظمی محقق کابلی و ایت الله العظمی سیستانی و بسته شدن دفاتر این دو ماهواره در ایران کاری از پیش نبرد و هر روز بر دامنه فعالیت های این دو شیخ علیه مذهب اهل تسنن شدت بیشتری گرفت.
شیخ یاسر الحبیب در سال روز در گذشت عایشه همسر رسول خدا اهانتهایی به وی کرد که قلم از بیان آن شرم دارد و اللهیاری نیز حرکاتی زشت انجام داد که در نهایت داد اهل سنت در آمده و نزدیک بود در دفاع از عقاید خود اقدامات تلافی جویانه انجام دهند. نظیر جریان ریگی که برای تحریک طرفداران خود سخنان اللهیاری و یاسر الحبیب و همچنین صادق شیرازی را نشر می دادند تا با تحریک آنها جوانان تشیع را در سیستان و بلوچستان ذبح کنند.
اینک که جریان داعش در سوریه و عراق طغیان کرده و روزانه سر صدها مسلمین را ذبح نموده و با قساوت و بی رحمی میلیونها مسلمان را آواره کرده اند تا جایی که تحلیل گران می گویند اقدامات داعش روی هیتلر را سفید کرده و در عالم خلقت جنایت هایشان کم نظیر یا بی نظیر است .
هرکس اندکی تحلیل داشته باشد و جنایات داعش را مد نظر قرار دهد بخوبی پی خواهد برد داعش در چند روز یا چند ماه بوجود نیامده بلکه سالها برنامه ریزی شده و از قبل آماده اجرا بوده ، درست همزمان با فعالیت شبکه ماهواره ای نظیر اهل بیت اللهیاری و فدک یاسر الحبیب.
از آن طرف امریکا و انگلیس همان طور که به شیخ های مدعی دفاع از تشیع امکانات کامل داده اند برای مدعیان دفاع از حریم سنت رسول خدا نیز امکاناتی فراهم کرده اند نظیر شبکه ماهواره ای کلمه و نور که آنها هم بسان اللهیاری و یاسرالحبیب اعتقادات تشیع را مورد هجمه قرار داده اند.
برای تاثیر گذاری اللهیاری و یاسر الحبیب بر مسلمین سید مجتبی شیرازی برادر سید صادق شیرازی وارد عمل شده و با توهین به رهبر انقلاب و تکفیر عارف و اعجوبه قرن آیت الله بهجت سعی در تضعیف مرجعیت اصیل کردند. چنانکه اللهیاری نیز حضرات آیات مکارم شیرازی و نوری همدانی و جوادی املی را نعوذبالله ملحد و یهودی زاده و فاسد خوانده و خود را پرنفوذتر از ایت الله سیستانی دانسته و مدعی تایید خود توسط خداوند و اهل بیت عصمت و طهارت شد!!
در مقابل جریان وهابیت نیز به حمایت هرچه بیشتر از شبکه های کلمه و نور پرداختند و با اعزام مفتی سعی در ایجاد فتنه مذهبی نمودند.
بدین سان امریکا و انگلیس که در ایجاد فتنه 88 در ایران ناکام مانده و نامزد فتنه گر که در جنگ با قانون و آشوب خیابانی شکست خورده ودر چنگال عدالت حصر افتاده و منزوی گشته بود متمرکز بر فتنه مذهبی شدند . و نزدیک بود جنگ جملی دیگر که در ان برای اولین بار در عالم اسلام مسلمین به مصاف هم رفته و هزاران کشته دادند اینبار در قالبی فراگیر تر تکرار شود.
این بار رهبر پرنفوذ و مقتدر ایران سید علی خامنه ای با درک موضوع و شرایط جهان اسلام به میدان آمد و این فتوی تاریخی را صادر کرد . صدور این فتوی هم شبکه های ماهواره ای اللهیاری و شبکه یاسر الحبیب و همچنین نور و کلمه را و حامیان آنها بویژه امریکا و انگلیس را شوکه کرد.
فتوای سید علی باز تابی بی نظیر نه در عالم اسلام بلکه عالم بشریت داشت که در زیل به نمونه هایی از آن از بابت مشت نمونه خروار است اشاره می گردد :
روزنامه الحیات :این فتوا کمک کرد تا احترام به مقدسات شیعه و سنی افزایش یابد.
همچنین فتوای مقام معظم رهبری با استقبال شیوخ الازهر نیز مواجه شد. دکتر الطیب، شیخ الازهرگفت : این فتوا توطئه‌های امریکا و اسرائیل برای شکستن صفوف مسلمانان را خنثی کرد.
پایگاه اینترنتی محیط نیز فتوای ایشان را حرکتی حکیمانه برای بسته شدن باب فتنه شیعه و سنی دانست و نوشت: این فتوا توانست توطئه‌های امریکا و اسرائیل برای شکستن صفوف مسلمانان را خنثی کند.
روزنامه کویتی الوطن نیز در یادداشتی به قلم سردبیر نوشت: فتوای رهبر ایران پاسخ قاطعی است به همه‌ کسانی که مصالح جامعه اسلامی را در نظر نمی‌گیرند و با ایراد اظهاراتی خلاف مشاعر اسلامی باعث ایجاد فتنه شیعه و سنی می‌شوند.
روزنامه الرای العام چاپ کویت نیز اظهارات آیت الله خامنه‌ای را راهگشایی برای حل مسائل طایفه‌ای و بسته شدن دروازه فتنه جنگ شیعه و سنی دانست و نوشت: فتوای رهبر ایران پاسخ محکمی بود به یاسر حبیب، روحانی شیعه کویتی که بر بالای منبر همسر پیامبر را دشنام داد. ایشان با این فتوا نشان دادند که حساب افراد تندرویی مانند یاسر الحبیب از دیگر شیعیان جداست.
روزنامه الشروق چاپ مصر نیز صدور فتوای آیت الله خامنه‌ای را نشان از وجود خط قرمزی مشابه میان شیعه و سنی دانست.
مجمع اتحاد دانشجویان جهان اسلام ضمن تقدیر بیانیه داد :رهبر ایران دربرابر دسیسه ها هشیار است.
خبرگزاری قرآنی ایران طی گزارشی اعلام كرد كه این فتوای مقام معظم رهبری در رسانه‌های عربی بازتاب فراوانی داشت و روزنامه كویتی «الأنباء»، پایگاه اطلاع‌رسانی پرمخاطب محیط، روزنامه‌های السفیر و الإنتقاد لبنان، روزنامه الحیاة چاپ لندن، روزنامه «الوطن» عربستان، سایت رادیو و تلویزیون مصر و شبكه خبری «راصد»، وابسته به شیعیان عربستان و برخی شبكه‌های ماهواره‌ای عربی به انعكاس این فتوا و تأثیر آن بر وحدت مسلمانان پرداختند.
شبکه ماهواری ای الجزیره چندین بار فتوای رهبری را به عربی منتشر کرد
جماعت اخوان المسلمین اردن و مصر : فتوای رهبر ایران آب پاکی بر دست دشمنان ریخت.
محمد البحرانی اندیشمند و خبرنگار مشهور گفت : آیت الله خامنه ای در جدیدترین فتوای خود بدگویی و اسائه ادب به حضرت عایشه همسر پیامبر و شخصیت های اسلامی مورد احترام اهل تسنن را حرام اعلام کرده اند.
به این ترتیب بار دیگر ولایت فقیه این یادگار پیامبر رحمت توانست از وقوع فاجعه انسانی در قالب فتنه مذهبی جلوگیری نماید. و ان شالله مقدمه ای برای ظهور منجی عالم بشریت مهدی امام زمان (عج) باشد . همان موعودی که سیدعلی خامنه ای او را پناهگاه خود و با لحن جسم ناقص به او متوسل می شود.
به امید ظهور
رسول نظری مدیر کل موسسه77طوبی
تهران مورخه 14شهریور 1393
ادامه
مالکوم ایکس , aliagha130001
حضرت یحیی ( ع ) 1 هفته پیش
ادامه