علی مراغه ای , ali0208

علی مراغه ای

 صفایی بود دیشب با خیالت خلوت ما را        ولی من باز پنهانی تو را هم آرزو کردم.
علی مراغه ای , ali0208

علی مراغه ای

مطالب
cloobid
ali0208
، 5 سال و 6 ماه و 28 روز
مرد 34 ساله متاهل
ليسانس ،

رسانه ها

 • کلوب دات کام , recreation
 • مراغه , maraghe
 • عاشورائیان , ashoraian
 • امام رضا(ع) , imam_reza
 • محمد رسول الله , rasoolaallah
 • 150 رسانه

  morebox img


تبلیغات

علی مراغه ای , ali0208
[http://www.aparat.com/v/nx4NH]
بسم الله الرحمن الرحیم

سید ابراهیم رئیسی:
-چرا این قدر تخریب؟ من همه را دعوت می‌کنم به انصاف.
- مردم خسته شده اند از دسته بندی های سیاسی
- انتخاب با مردم و به خواست مردم است.
ادامه
99
امید بهاری , bahari_o

سلام به مشاهده لینک آپارات مرکز مشاوره مهرآفرین دعوتید
http://www.aparat.com/mehrafarincc.ir
و سایت مرکز مشاوره مهرآفرین
http://mehrafarincc.ir/
و کانال تلگرام مرکز مشاوره مهرآفرین
mehrafarincc@
ادامه
کامنت بنویسید...
محمد عیسی  ابراهیمی , eshghbekhoda
شنبه 21 اسفند ، 10:04
فقط بگو یا الله
ادامه
 , liverpool_e_man
شخصیت شناسی مردان از طرز لباس پوشیدن

مردانی که از دستمال گردن استفاده می کنند افرادی با اعتمادبه نفس هستند و در ضمن سخاوتمندند. اهل تجملات و پول خرج کردن هستند و علاقه خاصی به مادیات دارند. به طور کلی پول در زندگی این افراد نقش بسیار مهمی را ایفا می کند.
بازدید : 45,080 نفر
شما هم اگر جزو خانم هایی هستید که می خواهید همسر یا نامزدتان را بهتر بشناسید، می توانید از نوع لباس پوشیدنش به ویژگی های اخلاقی او پی ببرید و بهترین و درست ترین عکس العمل را در مقابل او انجام دهید. به خاطر داشته باشید هرچه شناخت شما کامل تر و درست تر باشد و انتخاب بهتری داشته باشید، زندگی مشترک شیرین تری را تجربه خواهید کرد.

آنهایی که تی شرت ها و پولیورهای یقه هفت می پوشند
در پولیورهای یک مرد جنس و نوع آن به اندازه ترکیب و بافتش اهمیت دارد. مردانی که از این مدل لباس ها استفاده می کنند، مردان خودخواهی هستند که در درجه اول به خودشان اهمیت می دهند و بیش از آنکه به شما عشق و محبت بدهند هدف شان این است که از شما عشق و محبت بگیرند. زودرنج هستند و بالطبع خیلی هم زود به آنها برمی خورد، توقع دارند که شما احترام شان را نگه دارید و تحمل کوچک ترین بی احترامی را ندارند.

 آنهایی که تی شرت و پیراهن های گشاد روی شلوار انداخته می پوشند
مردهایی که به این نوع پوشش علاقه دارند خیلی راحت طلب هستند و زندگی آرام و بی سروصدایی دارند و حرف مردم برایشان مهم نیست و اصلا افراد دهن بینی نیستند. از کنار مشکلات به راحتی رد می شوند و آنها را جدی نمی گیرند. بیش از هرچیزی در زندگی به دنبال آرامش هستند و برای رسیدن به آرامش از هیچ کاری دریغ نمی کنند. در پول خرج کردن هم خیلی راحت هستند و پول را برای خرج کردن می دانند نه برای جمع کردن.
 
بلوزهای یقه اسکی و پیراهن های یقه ایستاده
مردهایی که به این نوع پوشش علاقه دارند، خیلی محافظه کار هستند و در کل با مسائل منطقی برخورد می کند، اصلا احساساتی نیست اما در عین حال عاشق خانواده و همسرش است. سیاستمدار است و با حساب و کتاب کار می کند. بدون فکر حرف نمی زند و بدون فکر عمل هم نمی کند. خیلی دیر قول می دهد اما وقتی قولی را به شما بدهد محال است آن را زیر پا بگذارد.
 
مردانی که دستمال گردن می بندند
مردانی که از دستمال گردن استفاده می کنند افرادی با اعتمادبه نفس هستند و در ضمن سخاوتمندند. اهل تجملات و پول خرج کردن هستند و علاقه خاصی به مادیات دارند. به طور کلی پول در زندگی این افراد نقش بسیار مهمی را ایفا می کند. اصولا به سلامت بدنشان خیلی اهمیت می دهند و در زندگی به دنبال رفاه هستند و همسری را انتخاب می کنند که مثل خودشان باشد. آنها به رستوران های پرزرق و برق علاقه دارند و از لباس های کلاسیک استقبال می کنند.

 کفش هایی که شخصیت مردان را آشکار می کنند
هیچ چیزی در مرد گویاتر از کفش او نیست، یک ضرب المثل ایتالیایی است که می گوید:«اگر می خواهی مردی را بشناسی اول به کفش او نگاه کن.» از آنجاکه مدل های متفاوتی از کفش های مردانه در بازار وجود دارد ما آنها را به بخش های کلی تقسیم کردیم؛

کفش های نوک چهارگوش
این کفش ها پا را بزرگ تر از حد واقعی نشان می دهند. مردی که این مدل کفش را انتخاب می کند مردی صادق، راستگو و قابل اعتماد است و از لحاظ روحی هیچ مشکلی ندارد. اعضای خانواده او را دوست دارند اما مرد فداکاری نیست و به دیگران تاحدی کمک می کند که خودش به دردسر نیفتد.
 
کفش های ورزشی
مردانی که علاقه به کفش های ورزشی دارند و غالبا کفش های ورزشی به پا می کنند، خیلی عاشق طبیعت هستند، اهل شلوغی نیستند و از مکان های شلوغ فراری اند و هیچ چیزی به اندازه طبیعت آنها را آرام نمی کند. مهم ترین زن در زندگی آنها مادرشان است و اما خودشان تمایلی به تشکیل خانواده و ازدواج ندارند، ولی ممکن است در سنین بالا تن به ازدواج بدهند.

کفش های نوک باریک و ظریف
مردانی که این مدل کفش را انتخاب می کنند مردانی کم جرات و محافظه کار هستند. این مردها اهل رفیق بازی اند و اصلا مسئولیت پذیر نیستند و تا جایی که می توانند از بار مسئولیت شانه خالی می کنند. زندگی مجردی را به زندگی متاهلی ترجیح می دهند اما چون دم دمی مزاج هستند در دوران مجردی دوست دارند متاهل باشند و در دوران متاهلی هم دوست دارند، مجرد باشند.
 
مردان جسور
کلاه نزد مرد نشانه جسارت و جرات اوست و گاهی نیز نشانه عدم سلامت مزاج است. اما آنچه خیلی اهمیت دارد، اندازه کلاه است، چون رابطه مستقیمی با میزان احساس مسئولیت مرد دارد. هرچه کلاهی که همسر شما روی سرش می گذارد بزرگ تر باشد، نشان دهنده این است که او مردی استقلال طلب و حاکم است.

 با مردی که تی شرت گشاد می پوشد چگونه برخورد کنیم؟
در ساده ترین کلام بگوییم؛ هرکاری دلتان می خواهد انجام دهید اما آرامش او را نگیرید و اجازه بدهید راحت زندگی کند. برای این کار باید به طور کلی با غر زدن خداحافظی کنید و گلایه را کنار بگذارید. مزاحم خواب و خوراک او نشوید، خوابش باید به اندازه باشد و غذایش هم باید سروقت آماده شود. خلاصه کلام اینکه هرکاری از دست تان برای فراهم کردن آرامش او برمی آید، انجام دهید.
 
با مردی که از دستمال گردن استفاده می کند چگونه برخورد کنیم؟
اگر همسر شما جزو این گروه از مردان است باید بدانید که به هیچ وجه دوست ندارد شما را در حالت نامرتب و بی حوصله ببینید. این مرد اعتقاد دارد که برای زندگی کردن به دنیا آمده است بنابراین سعی می کند در تمام لحظات زندگی شاد و خوش باشد. اگر روزی بیمار شدید اصلا نباید از او انتظار پرستاری داشته باشید او قطعا شما را نزد پزشک می برد و اگر احتیاج داشته باشید برایتان پرستار هم می گیرد اما به طور قطع خودش پرستاری از شما را به عهده نخواهد گرفت.
 
با مردی که بلوز یقه اسکی و پیراهن های یقه ایستاده می پوشد چگونه برخورد کنیم؟
از آنجا که او اهل مشورت کردن است باید در انجام کارها با او مشورت کنید و هیچ تصمیمی را بی هماهنگی با او اتخاذ نکنید. این مهم ترین اصل کنار آمدن با چنین مردی است. اهل جروبحث نیست اما از تبادل نظر و گفتمان خوشش می آید، بنابراین به راحتی می توانید با صحبت کردن نظر خودتان را به او بقبولانید. چون خودش نسبت به قول هایی که به شما می دهد پایبند است درنتیجه از شما نیز توقع دارد که روی حرف هایتان بایستید.

 با مردی که کلاه سرش می گذارد چگونه برخورد کنیم؟
از آنجاکه مردی استقلال طلب است باید در هرشرایطی طوری رفتار کنید که او احساس نکند استقلالش تحت الشعاع قرار می گیرد. او مردی است که از ریاست خوشش می آید اما تشنه آن نیست، بنابراین می توانید با استفاده از سیاست های زنانه تان او را آرام نگه دارید. این مرد را می توانید به راحتی آرام کنید اما بحث کردن با او هیچ فایده ای نخواهد داشت.
 من آدم مهربانی هستم و به دنبال جنگ و جدل نیستم. عاشق آرامش و سفرم حتی در مواقعی که عصبانی می شوم، عصبانیتم را در خودم فرو می برم و آن را بروز نمی دهم. خانواده دوست هستم و برای رفیق هرکاری که از دستم ساخته باشد، انجام می دهم. اگر کسی از من کمک بخواهد شک نکنید که تا ته خط با او خواهم رفت. عاشق سفرهای خارج از کشور هستم و اهل ماشین بازی ام.
 
مردانی که عاشق ساعت مچی هستند
مردی که ساعت مچی گران قیمت به دست دارد و آستین لباسش را به اندازه ای که ساعتش مشخص شود بالا می زند مثل قهرمان جنگی است که همیشه باید آن علامت قهرمانی را به سینه بزند. این مرد فاقد اعتمادبه نفس است و در این ساعت گران قیمت به دنبال اعتمادبه نفس گمشده اش می گردد. او در انتخاب همسر هم همین طور رفتار می کند و همسر آینده اش باید شخصی باشد که اعتمادبه نفس او شود و او بتواند با افتخار همسرش را به همه معرفی کند.
 
کسانی که دنبال مارک و برند هستند
خوش پوش بودن، تمیز بودن و مرتب بودن برای انسان یک حسن است اما ملاک اصلی برای زندگی نیست و این کار اشتباهی است که بعضی ها تمام زندگی شان را صرف خرید لباس های مارک و برند می کنند. اینکه شما حس زیبایی شناسی داشته و برای لباس هایی که می پوشید از قبل طراحی ذهنی داشته باشید، خیلی خوب است اما نه در حدی که دیگر بخش های زندگی را تحت الشعاع قرار دهد.
ادامه
 , liverpool_e_man
12 نکته طلایی و جالب برای متولدین ماه های مختلف
مجموعه : انواع فال و طالع بینی

***** فروردین ماه

کسی که به خدا توکل می کند، رنجها و سختی های زندگی را بهتر تحمل خواهد کرد و می تواند به نام او از سد مشکلات گوناگون بگذرد. شما باید از تکبر و متکبران فاصله بگیرید و خود را نیازمند دوستان باوفا بدنید، خانواده نقش مهمی در سلامت روانی انسان دارد، بنابراین رشته عاطفی خود با خانواده را محکم تر کنید. اگر عجول نباشید کم کم به خواسته های به حق تان می رسید، البته اگر اراده پروردگار نیز بر آن تعلق گرفته باشد.
**** اردیبهشت ماه

هجران و فراق مقطع مهمی از زندگی هر انسانی است که باید با صبر و امیدواری آن را پشت سر بگذارد و حل این مشکل و رسیدن ایام وصال را از خدای بزرگ بخواهد. شما می توانید قدم های بزرگی در آینده بردارید، به شرطی که از تلاش و کوشش دست برندارید و از همفکری و مشورت با بزرگترها غافل نشوید. از وقفه های کوتاه مدت در روند پیشرفت خود نگران نباشید.
**** خرداد ماه

کسی که جواب بدی را با بدی بدهد، نمی تواند ادعا کند که از او بهتر است. باید با بزرگواری و بخشش طرف مقابل را شرمنده کرد. شما می توانید روزهایتان را پربارتر از قبل کنید و در این راه باید یک لحظه هم از یاد خدا غافل نباشید. توانائی ها و استعداد ذاتی خود را باور داشته و آنها را به منصه ظهور برسانید. امروز و فردا کردن و تردید و دودلی در کارهای مختلف شما را از اهدافتان دور می کند.
**** تیر ماه

باید از موقیت مناسب مالی که دارید به نفع زیردستان استفاده کنید، چون ممکن است چنین فرصتی در آینده کمتر وجود داشته باشد. دست و دلبازی از صفات بارز شماست که باید در مسیر درست از آن بهره ببرید. از طعن حسودان نرنجید و دست از هدفهای الهی تان برندارید. شکست هم جزئی از زندگی است و اگر گاهی در کاری در کاری موفق نمی شوید نباید فکر کنید دنیا به آخر رسیده است.
**** مرداد ماه

هنر انسان های بزرگ این است که در برابر مصائب و مشکلات تحمل فوق العاده ای دارند و نه تنها از جور و جفای روزگار نمی نالند، بلکه با رویی گشاده خدا را شکر می گویند و از او مدد می جویند. شما در زمره این گونه افرادید و سعه صدرتان قابل تحسین است. آینده با دستان شما ساخته می شود، بنابراین می توانید طوری برنامه ریزی کنید که بیشتر به خواسته های خود برسید، به خصوص اینکه دعای خیر پدر و مادر همراهتان است.
**** شهریور ماه

مثلی است معروف که جهان همان گونه می گذرد که تو می خواهی، یعنی این اراده توست که حال و آینده را می سازد، بنابراین به جای آنکه دل به شانس بسپارید، به همت و پشتکار خود تکیه کنید و قدم در اه بگذارید. اعتماد به نفس خود را بالا ببرید و با کوچکترین حرفی میدان را خالی نکنید. شما باید محکم تر از قبل باشید و از فرصت هایی که نصیبتان می شود، خوب استفاده نمایید و از سلامت خود هم غافل نشوید.
**** مهر ماه

هر کس که در همه حال خدا را در نظر دارد و عرض نیاز به بارگاه با عظمت او می برد، از هیچ چیز و هیچ کس جز او نمی ترسد و تمام کارهایش بر مدار حق می چرخد. شما دل مهربانی دارید و زمینه رسیدن به قله موفقیت را به راحتی می توانید فراهم کنید. دیگران روی شما حساب ویژه ای باز می کنند و همه جا سخن از خوبی ها و بزرگواری هایتان است، اما نباید مغرور شوید و فکر کنید که هیچ عیب و نقصی ندارید. همچنان با خدا دوست باشید تا به این سیر صعودی ادامه دهید.
**** آبان ماه

شما با همت و پشتکاری که دارید، می توانید به همه اهداف خود برسید، به خصوص اینکه به خداوند نیز توکل کرده اید و از او مدد می جویید. اگر برای امور مالی خود برنامه ریزی دقیقی کنید، دچار مشکل نخواهید شد و مجبور نخواهید بود گاهی اوقات قرض بگیرید. به سفر و مسافرت آن هم با خانواده اهمیت بیشتری بدهید. مطالعه کتاب را در برنامه زندگی تان بگنجانید و باور داشته باشید که هیچ گاه برای آموختن دیر نیست.
**** آذر ماه

باید مراقب اطرافیانتان باشید و به ظاهر افراد اهمیت ندهید و فریب آنها را نخورید. آنچه مهم است درون و باطن آدمی است، بنابراین به جای نگاه کردن به قول و گفتار آدمها به عمل و کرداد آنها بنگرید. شما مهربان و عاطفی هستید، اما بعضی ها از این مهربانی سوءاستفاده می کنند. هر کاری را در حد اعتدال و تعادل انجام دهید و از زیاده روی و احساساتی شدن بپرهیزید. اگر دلی را شکسته اید به فکر ترمیم آن باشید و از عذرخواهی ابایی نداشته باشید.
**** دی ماه

امیدتان باید به خداوند بزرگ باشد نه به دست این و آن. شما بر خلاف ظاهر جدی و خشکتان دلی رئوف و مهربان دارید، اما اشکال کار اینجاست که گاهی نمی دانید چه حرفی را کجا بزنید، به همین دلیل ممکن است حتی دوستان و نزدیکان از شما برنجند. انتظار نداشته باشید که همیشه کارها بر وفق مرادتان باشید. شما نباید هیچ کس و هیچ کاری را به خانواده تان ترجیح دهید.
**** بهمن ماه

قرار نیست انسان بلافاصله به همه آرزوها و خواسته های خودش برسد، چون گاهی وقتها به صلاح نیست که آرزویی برآورده شود. شما می توانید در زمینه های مختلف بخت و استعداد خود را بیازمایید و مطمئن باشید که همه درها به روی شما بسته نیست، بلکه این تلقی خودتان است. برای اینکه به اهداف خود برسید، آنها را مشخص کرده و با یک برنامه ریزی صحیح به طرفشان گام بردارید. قدر امروز را بدانید، چون معلوم نیست فردا چنین فرصتی در اختیارتان باشد یا نه.
**** اسفند ماه

دنیا فانی است و این خاکدان پست محل گذر است، بنابراین نباید به آن دل بست. دنیا تا اندازه ای خوب است که مزرعه آخرت باشد یعنی اینجا بکاریم و آنجا درو کنیم. شما باید هم حواستان به این دنیا باشد و هم آن دنیا و از هیچ کدام به خاطر دیگری غافل نشوید. در تصمیم های مهم زندگیتان با افراد خبره و باتجربه مشورت کنید و حرف آنها را بپذیرید. گره ای را که با دست می شود باز کرد، با دندان باز نکنید و قدر فرصت های موجود را بدانید.
ادامه
 , liverpool_e_man
فروردینی های فهمیده
اردیبهشتیای صبور
خردادیای باحال
تیری های زود رنج
مردادیای یک یک
شهریوری های شاد
مهری های خوش خنده
آبانی های صادق
آذری های ناب
دی ماهی های پایه
بهمنی های خاص
اسفندیای متواضع

یـه دعـا از تـه دل

خدایا هیچ وقت هیچ ادمی به هیچ دلیلی
هیچ جا دلش نگیره ...
دستشم پیش کسی دراز نشه...
خدایا خودت همیشه دست همگیمون رو سفت و محکم بگیر
ادامه