کلوب به حیات خود ادامه می‌دهد! بخوانید ...
فرشاد شکیبا , 559

فرشاد شکیبا

 دلتنگی های آدمی را ، باد ترانه ای می خواند رویاهایش را آسمان پر ستاره نادیده می گیرد و هر دانه ی برفی به اشکی نریخته می ماند...
فرشاد شکیبا , 559

فرشاد شکیبا

مطالب تصاویر 111دوستان 222
cloobid
559
، 8 سال و 3 ماه و 13 روز
مرد 37 ساله مجرد
فوق ليسانس ،

دوستان

 • ایدی تبادل بچه های امروزی , mmorgan2
 • مهر بانوی آذری , neda0_spk
 • رضا ماساژور , bmme
 • باشگاه خبرنگاران جوان , geniuser
 • رِوایتگر رٰاوی فَتح , meisam063
 • سورنا , fadat00
 • مهران جابر , mehranjaber
 • حسین سیاهپوش , mr_ashtabah
 • گدای خانه زهرا زهرا , hasti_amir
 • دت , xx91
 • منصوره مرگان ازغدی , mmorgan1
 • محمد قاضی , ensan73
 • رضایی , shami57
 •  , amir_bf1400
 • حسنعلی ابراهیمی سعید , hasanaliogab
 • امیر حبیبیان , killerdragon
 • چگن , naoozi
 • گرگ کش , torcham
 • پارسا راد , rahzaneghalbha
 • 222 نفر

  morebox img

آلبوم تصاویر

111 تصویر ...

morebox img

رسانه ها

 • تاریخ پرسیا , pershiahistory
 • لکستان ایران , lakestaniran
 • ایران شهر , iranshar
 • شیطونک , sheitoonak
 • خدا تنها یار من , godonly_friend
 • 326 رسانه

  morebox img


تبلیغات

فرشاد شکیبا , 559
ایران 1 هفته پیش
توضیح : نشر این دست نوشته به معنای موافقت حداکثری رسانه ایران با همه آن و یا همه عبارات به کار رفته در آن نیست
___________
چموشی های خودزنانه اخیر محمود احمدی نژاد را می توان آثاری تبعی در نبود اکبر هاشمی رفسنجانی محسوب کرد که از فردای ۱۹ دی ماه ۹۵ محمود را در «دو گانه توازن نفرت» تنها گذاشت و بالتبع در این میان چشم انتظاری برای ناشکیبائی و خود زنی «محمود» در نبود آن «مقبور» امری متوقع می تواند باشد.
این که گوریل های قدرتمند قبیله با نشستن مقتدرانه مقابل یکدیگر و نگاه های خوفناک و نعره های دهشتناک یکدیگر را به چالش می کشند هر چند چنین فرآیندی ترویج اخافه می کند اما همین امر نوعی موازنه ولو تنفرآمیز در فضای قبیله را مهیا می کند تا اهالی قبیله ذیل آن «توازن ارهابی» بتوانند مجال بقا و استمرار حیات یابند!
محمود احمدی نژاد نیز از آنجا که میلاد سیاسی و بقای سیاسی اش مرهون تضاد آنتاگونیستی خود ساخته اش با اکبر هاشمی رفسنجانی بود طبیعتا از فردای فقدان هاشمی نیز کنتراست مزبور بر علیه محمود بر هم خورد.
خودزنی های اخیر احمدی نژاد را باید گذاشت به حساب دلتنگی های ایشان برای هاشمی و فضای انضمامی متاثر از وجود هاشمی که در چنان فضائی طرفین (اکبر و محمود) می توانستند با نیشگون گرفتن وقت و بی وقت از یکدیگر به تشفی خاطر رسیده و خود را در کانون مریدان و جان نثاران شان «قهرمان آمائی» نمایند.
اکنون و با نزدیک شدن به یک سالگی فقدان هاشمی رفسنجانی ظواهر امر موید آن است که احمدی نژاد تاب تنهائی را از دست داده و در خلاء آن توازن ارهابی بصورتی تبعی و ناخودآگاه می کوشد برای بازتولید کاراکتر خود ساخته و خویش کامانه اش «شبیه سازی» کند.
امری که هر چند نافرجام است اما طلیعه آن می تواند باشد که بعد از پایان خویش کامی های هاشمی در دی ماه ۹۵ اکنون پایان خویش کامی های احمدی نژاد را نیز در فراز «هاراگیری نوین اش» می توان چشم انتظاری کرد.
داریوش سجادی
ادامه
99
فرشاد شکیبا , 559

آقای احمدی نژاد - تاریخ اسباب عبرت است.
شما یاد تان نیست! دهه ۶۰ آقائی بود بنام آیت الله منتظری که علی رغم همه حفاظت ها و حمایت های امام ماجراجوئی را جایگزین حلم وعقلانیت کرد! تا آنکه کار به آنجا کشید امام با صلابت و قاطعیت شناخته شده شان فرمودند:
من با هیچ کس در هیچ مرتبه ای عقد اخوت و دوستی ابدی نبسته ام! چارچوب دوستی من استوار بر عملکرد مبتنی بر حق افراد است!
و شد آنچه شد و آن قائم مقام رهبری به تلخی از بدنه نظام جراحی شد.
آقای احمدی نژاد ـ سنی از شما گذشته و شایسته است در مقام کسی که دو دوره بر مسند ریاست جمهوری تکیه زده اید رفتاری در شان پایوران نظام داشته باشید. خود را اسباب عبرت در تاریخ نکنید تا کار بجائی بکشد امت خمینی این شعار را نیز در تاریخ ثبت کنند:
محمود در چه فکریه؟ ـــ خامنه ای خمینیه.
نگذارید کار بجائی بکشد تا خامنه ای نیز چون خمینی نهیب تان زند که:
من نیز با هیچ کس در هیچ مرتبه ای عقد اخوت و دوستی ابدی نبسته ام! چارچوب دوستی ام استوار بر عملکرد مبتنی بر حق افراد است!
داریوش سجادی
ادامه
فرشاد شکیبا , 559

در این مقاله به صراحت آمده است اسرائیل پشتیبانی از داعش علیه حزب الله و ایران را بررسی می کند !!! و برایش این مورد جذابی است چرا که اسرائیل و داعش علیه ایران نقطه نظرات یکسانی دارند ! ( لینک پیوست به کتیبه همین مقاله است )
پی نوشت :
سالها گفتیم و نوشتیم که بین اسرائیل و داعش روابط و سمپاتی هایی برقرار است و حالا یکی از نشریات این کشور هم تلویحا به ان صحه می گذارد
ادامه
فرشاد شکیبا , 559
محمود احمدی نژاد در نامه سرگشاده ای که به رهبری نوشته در قسمتی از نامه اینگونه نوشته است :

"به دلیل غفلت مسئولین و اثرگذاری برنامه های دشمنان، بحران‌های رکود بی‌سابقه اقتصادی، نقدینگی، بانکی، بیکاری، فقر و فاصله طبقاتی و تولید به وضعیت حادی رسیده و هر لحظه ممکن است کشور و مردم را با شرایط غیر قابل پیش‌بینی و مدیریت مواجه سازد.
به عنوان مثال جمع قابل توجهی به نمایندگی از صدها هزار نفر از مردمی که از ناحیه مدیریت بانک مرکزی و عملکرد موسسات مالی و اعتباری دارای مجوز از مراکز رسمی کشور دچار مشکلات فراوان و کمرشکن شده و به ستوه آمده اند، مدت‌ها به مراکز دولتی و بانک مرکزی مراجعه می کنند لیکن پاسخ روشنی دریافت نمی کنند و طرد می شوند. پس از آن و مایوس از مقامات دولتی، برای تظلم، بیش از سی روز در مقابل دستگاه قضایی تحصن می کنند لیکن حتی یکی از مقامات ارشد قضایی نیز حاضر به شنیدن سخنان آنان و آرامش دهی و دادن قول پیگیری نمی شود و دست آخر با برخورد تند ضابطین قضایی متفرق می شوند "
_____________
خداوکیلی شارلاتیزم را به مرحله بعد بردی محمود
واقعا مرزهای وقاحت و فرصت طلبی را جابه جا کردی
جناب احمدی نژاد :
اتفاقا چیزی که باعث نابسامانی در سیستم بانکی کشور شده همان صندوقها و موسسات مالی بی در و پیکر شبه بانکی ای بود که در زمان شما و به قصد عدم شفافیت سیستم مالی کشور در مقابل دیدگان پیگیر تحریم کنندگان مالی ایران در دنیا " بنیان گذاشته شد . صندوقهایی که هدف اصلی شان پنهان کردن گردش مالی ایران در مقابل تحریم کنندگان ایران و به قصد پشتیبانی از سیاست دور زدن تحریمها " هر روز چون قارچ سر درمیاوردند و امروز باری شده اند بر دوش دولت فعلی .
بعد شما ثمرات منحوس تصمیم گیری هایتان را که مصیبتی شده بر دولت فعلی و قوه قضائیه حاکمیت " به عنوان مشکلات کشور بر سر همان ضابطین قضایی و دولتیان می کوبید و آنها را با (( شرایط غیر قابل پیش‌بینی )) تهدید می کنید ؟
یادتان رفته بدترین دوران (( شرایط غیر قابل پیش‌بینی )) در زمان مدیریت خودتان بود که هر روز در بازار و اقتصاد و یا در سیاست و دیپلماسی یک (( شرایط غیر قابل پیش‌بینی )) در صورت ملت و حاکمیت منفجر میشد ؟؟
سنگ پای قزوین در مقابل شما صرفا یک سوء تفاهم بودکه بعد حلول شما برطرف شده است .
ادامه
فرشاد شکیبا , 559
ایران 1 هفته پیش
دادستان کل کشور :
کسی که ۸ سال مدیریت عالی کشور را عهده دار بوده است؛ خصوصا در چهار سال دوم مدیریتش یک کلکسیونی از قانونگریزی و عمل خلاف قانون و عدم ابلاغ قوانین مصوب که بیش از ۴۰ قانون را ابلاغ نکرد و رییس مجلس اعلام کرد، است.دادستان کل کشور گفت: شناسنامه او از مقابله با رهبری مشحون است. قهر کردن و ۱۱ روز خانه نشینی کردن و رها کردن دولت، بوسه بر تابوت یک کافر ملحد زدن، مادر چاوز را در بغل گرفتن و بوسه بر گونه هایش گذاشتن و اهانت به مراجع تقلید و دروغ گفتن، جابجایی اعتبارات و بودجه ها؛ چنین آدمی با شناسنامه اینچنینی امروز در عرصه مقابله با قوه قضاییه، اهانتها و جسارتها و توهینها میکند. این دفاع از حقوق مردم است؟

پی نوشت :
ها ؟؟؟!!!
ادامه