سروناز از كلوبم , 1363arak

سروناز از كلوبم

 بچه ها متشکریم
سروناز از كلوبم , 1363arak

سروناز از كلوبم

مطالبدوستان 998
cloobid
1363arak
، 6 سال و 3 ماه و 22 روز
زن 34 ساله متاهل
دکتري و بالاتر ، وبلاگ نویسی.مترجمی . فتوشاپیست مشاوره در زمینه های مختلف

دوستان

  • امین حیدری , amin7916
  • بهرام شاکر , shaker10
  • نادر فرهمند , kish_nader
  • مازیار ص ص ص , 09178512285
  • 998 نفر

    morebox img


تبلیغات

سروناز از كلوبم , 1363arak
تو‌ کلوب بعضیا هستن خیلی خوبن اونا حرف ندارن بیست هستن
بعضیا هستن بابا کلا با خودشون درگیرن مشکل دارن نمیدونن با خودشون چند چندن...
یکی هر لحظه رنگ عوض میکنه ...
یکی مشکل اخلاقی داره ...
یکی با نامزدش هر مشکلی داره میاد کلوب مطرح میکنه ... باید دیگران جور این دوتا رو بکشن وحرفی میزنی ناراحت میشن
یکی دیگه زوری میگه مطلب منو لایک کنین و کامنت بزارین در غیر این صورت حذفی ...
یکی دیگه ابروی دیگری رو میبره ...
از کسی که این مطلب میخونه تقاضا دارم اگه اخلاق خوبی دارن اون اخلاق خوبو تقویت کنن نه اینکه باعث ناراحتی دیگران بشن والا عمر دست خداست یک زمانی ما از دنیا میریم لاقل برا وجدانمون ارزش قایل باشیم
لطفا دوستی که به این مطب ارزش قایلی لطفا پست مجدد بزنین حداقل کلوب یکمی فضاش بهتر بشه ممنون از کسی که اینو پست مجدد میزنه سپاسگزارم
ادامه
99
کامنت بنویسید...
پناه  , samiraho
سه شنبه 14 آذر ، 09:25
++++++
ادامه
ایت هخامنش , hakhamanesh82
پنجشنبه 9 آذر ، 13:13
من هنوز تجربه شون نکردم
ادامه
سروناز از كلوبم , 1363arak
تنها در صورتی که توسط افراد دیگر دوست داشته و تأیید شوند، احساس خوبی نسبت به خودشان دارند. آرزوهای آینده برایشان، معمولاً آرزوهای شخصی خودشان نیست و وابسته به آرزو و هدف دیگران است؛ چراکه درواقع از طردشدن و خشم طرف مقابل نسبت به خودشان می‌ترسند.معمولاً می‌کوشند تا دیگران را کنترل کنند.با تمام‌شدن یک ارتباط عاطفی، بلافاصله وارد رابطهٔ عاطفی دیگری می‌شوند.چنانچه زمانی را دور از شریک عاطفی‌شان سپری سازند، دچار احساس گناه می‌شوند.بودن در اجتماع و صحبت در مهمانی‌ها بدون شریک عاطفی‌شان، برایشان دشوار است.در دوران رشد، معمولاً احساس تنهابودن و دوربودن از پدرومادر و خانواده داشته‌اند.آنها قرابت و نزدیکی عاطفی یا صمیمیت را با شدت و افراط در رابطهٔ عاطفی اشتباه می‌گیرند.هنگام بروز مشکلات، نیاز بسیار شدیدی به روابط عاطفی یا جنسی حس می‌کنند و از این ابزارها برای تسکین دردهای عاطفی خود بهره می‌برند.
ادامه
1
سروناز از كلوبم , 1363arak
افراد معتاد به روابط عاشقانه، درگیر روابطی می‌شوند که نه‌تنها از نگاه روان‌شناختی سالم نیست و برای فرد، شادی و تکامل عشق سالم را به همراه ندارد، بلکه در نهایت موجب آزار و زیانِ وی شده و بر کوله‌بار تجربه‌های طرد شدن، تنهایی و به عبارتی شکست‌های عشقی‌اش اضافه می‌شود. در حالت کلی، تقریباً در همهٔ انواع اعتیاد، فرد معتاد، عادت به فرارکردن از احساسات غم و غصه، خشم و تنهایی دارد.معتادان به روابط عاطفی نیز از این قاعده مستثنا نبوده و در واقع، آن‌ها بر روابط عاطفی تمرکز می‌کنند تا از پرداختن به مشکلات و هیجانات منفی زندگی خودشان بگریزند.معمولاً افرادی که در کودکی، از مهربانی و مهر کافی بهره‌مند نبوده‌اند، در دام اعتیاد به روابط عاطفی گرفتار می‌شوند.متخصصان بر این باورند که «خودکم‌بینی و کمبود عزت‌نفس» در افرادی که در کودکی مهر و محبت کافی دریافت نکرده‌اند، در بزرگسالی آنها را به وابستگی شدید و اعتیاد عاطفی سوق خواهد داد.بسیاری از این افراد، در کودکی تنها گذاشته شده یا رها شده‌اند و به همین دلیل، با تمام وجود می‌کوشند تا به روابط عاطفی خود «بچسبند» و از ترک‌شدن دوباره به هر قیمتی جلوگیری کنند. این افراد گاهی، در گرداب روابط عاطفی ویران‌کننده‌ای می‌افتند، ولی به جهت ترس از ترک‌شدن و تنها ماندن، از تمام‌کردن این رابطه دوری می‌گزینند.
ادامه
سروناز از كلوبم , 1363arak
کیهان در باره مستند صداوسیما در باره دختر اینستاگرامی نوشت:صدا و سیما با آن عریضی و طویلی به قول رهبر انقلاب که خطاب به کارکنان قوه قضائیه فرمودند باید در حوزه رسانه «هنرمندانه» فعالیت کند، در این مستند، «غیرهنرمندانه» وارد شد و «بدسلیقگی کرد.»انتخاب آن قسمت از صحبت‌های دختر نوجوان که‌ گریه‌کنان ابراز پشیمانی می‌کند برای مستند، دل هر انسانی را می‌رنجاند و همین حس گاهی، برای پیدا شدن سر و کله «کفتارهای سیاسی» که نه انسانیت سرشان می‌شود نه حقوق زن و دختر می‌فهمند کافی است. آنها مترصد فرصتند تا در جامعه «بحران‌آفرینی» کنند. صدا و سیما با این بدسلیقگی برای این کفتار‌ها فقط خوراک تبلیغاتی مهیا کرد.
ادامه
سروناز از كلوبم , 1363arak
دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی که درست یک روز بعد از سخنرانی در حضور رهبر انقلاب بازداشت شده بود،ارتباط بازداشت خود با انتقادات مطرح شده در افطاری بیت رهبری رد کرد.
«محمدجواد معتمدی‌نژاد، دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی که درست یک روز بعد از سخنرانی در حضور رهبر انقلاب بازداشت شده بود، ضمن رد ارتباط بازداشت خود با انتقادات مطرح شده در افطاری بیت رهبری گفت: البته این بی تدبیری بود که فردی که به واسطه سخنرانی در دیدار دانشجویان با رهبر انقلاب مورد توجه افکار عمومی قرار گرفته است، فردای این دیدار بازداشت شود.

وی علت بازداشت خود را حضور جهت بررسی مطالبات قشر کامیوندار اعلام کرد و گفت: نیروی انتظامی تصویر میثم صفائیان از فعالان صنف کامیوندار را داشت و بعد از بازداشت او، مرا هم که برای پیگیری مراجعه کرده بودم، بازداشت کرد و البته با قرار التزام ۵۰ میلیون تومانی آزاد کرد.
ادامه