مـارشـال , marshal_fj

مـارشـال

مـارشـال , marshal_fj

مـارشـال

62,829نــــفــــــر
عضو شده اند
62,829نفر عضو شده اند
بیشتر
این رسانه متعلق به رسانه دانشجویان استاین رسانه متعلق به رسانه دانشجویان استمشاهده کامل مشخصات
26 اردیبهشت 1390
متفرقه

اعضاء

 • فرهاد ک , farhad_1244
 • امیر عبدالهی , amirabdollahe
 • امیر احمدی , behnam100
 • مصطفی  عموئی , am63
 • 62829 نفر

  morebox img
مـارشـال , marshal_fj
بزرگترین پایگاه گردشگری , tour.online
✿ عضو رسانه شوید و از مطالب ما لذت ببرید ✿
ادامه
99
26
6
51
داریوش رستمی , hakhamanesh121
یکشنبه 15 مهر ، 14:29
بسیار زیبا
ادامه
نانینا صبوری , nanina_pl248
یکشنبه 15 مهر ، 14:45
چقدر زیباست
ادامه
ت    ن  ه  ا ت  ن  ه ا , asaltarinam
یکشنبه 15 مهر ، 14:55
خیلی زیباست ولی متاسفانه ازنظر اقتصادی ضعیف
ادامه
مـارشـال , marshal_fj
دانشجویان , portal_university
دبیر سندیکای صنایع کنسرو ایران با بیان اینکه قیمت گوجه از زمان اعلام ممنوعیت صادرات،​ تغییری نکرده، گفت: برای واردات گوجه فرنگی از چین درخواست داده ایم چراکه بیشتر گوجه داخل به عراق صادر شده است.
ادامه
20
7
46
پرویز حق جو , faraz_sol
یکشنبه 8 مهر ، 08:14
باز هم عراق ....
ادامه
هلنا بهرام پور , helena111
یکشنبه 8 مهر ، 08:44
همیشه عربها ارجح بودن به ایرانی ها.فرقی نداره عرب کجا باشه لبنان!حزب ا...!یمن!عراق!..........ما باید بریم از ایران تا عربهای عزیز بیان داخل وطنشون.
ادامه
محبوبه مهدوی , mmp
یکشنبه 8 مهر ، 08:46
کوفت بخورن این عراقیای نمک نشناس
ادامه
مـارشـال , marshal_fj
دانشجویان , portal_university
رئیس سازمان آرامستان شهرداری ارومیه در خبری از جان گرفتن یک نوزاد ۶ ماهه در غسال‌خانه باغ رضوان ارومیه یک شب بعد از فوت و ارجاعش به باغ رضوان جهت دفن خبرداد
نوزاد ارومیه ای پس از مرگ دوباره زنده شد
پیرو اخبار منتشرشده درباره زنده شدن نوزاد شش ماهه، رییس سازمان آرمستان های شهرداری ارومیه خبر فوق را تایید کرد و گفت: نوازد شش ماه که شب قبل از ارجاع به باغ رضوان فوت شده بود در زمان غسل میت در غسالخانه دوباره دیده به جهان گشود .

حجت الاسلام و المسلمین امیر عباس عابدینی در شرح ماجرا اظهار کرد: پدر فرزندان دوقلوی فوت شده که یک شب پس از فوت جهت غسل فرزندان برای دفن به غسالخانه باغ رضوان ارومیه مراجعه کرده بود که یکی از نوزادان در حین غسل دادن جان گرفت و گریه کرد.

وی افزود: بر اساس نظر پزشک معالج، این نوزاد همه علائم حیاتی خود را از دست داده بود و پزشک بیمارستان نیز فوت این نوزاد را تائید کرده بود که دوباره زنده شد .
ادامه
15
4
41
نانینا صبوری , nanina_pl248
شنبه 7 مهر ، 14:52
دکترای زایشگاه اندازه بز حالیشون نیست
ادامه
سارا میرفخرایی , sara1334
شنبه 7 مهر ، 14:53
خدا را شکر
ادامه
مهرداد الاهیاری , gorbageh
شنبه 7 مهر ، 15:13
مگه میشه اون دکتر اولاغ حتما اشتباه گزارش داده
ادامه
مـارشـال , marshal_fj
دانشجویان , portal_university
ادامه
23
7
55
سارا کـــ تبرستانی , sirintipiti70
دوشنبه 2 مهر ، 09:42
چه جالب
ادامه
یلدا احمدی , yaldajooni
دوشنبه 2 مهر ، 09:53
این هابیشتربه تم های مختلف رژلب میخورن تارنگ طبیعی که بشه مشاهده کرد
ادامه
بـاران پایـیزی , mooshmooloo
دوشنبه 2 مهر ، 09:58
پس چ رنک باشه تا سلامتو نشون بده .
همه رنگا ک شد دردومرض
ادامه
مـارشـال , marshal_fj
دکتر مثبت , dr_mosbat
رژیم لاغری ۱۶:۸ چیست؟
رژیم لاغری ۱۶:۸ را میشناسید؟ محققان دانشگاه ایلینویز شیکاگو نشان دادند که روزه گرفتن برای ۱۶ ساعت در روز، یک روش کاهش وزن مؤثر است و همچنین می‌تواند فشار خون را نیز کاهش دهد. این اولین باری است که محققان تأثیر یک رژیم لاغری با محدودیت در ساعات غذا خوردن را مورد بررسی قرار داده‌اند.

محققان در این مطالعه ۲۳ فرد چاق با میانگین سنی ۴۵ سال را مورد بررسی قرار دادند. شاخص توده بدنی (BMI) این افراد ۳۵ بود. این افراد به مدت ۱۲ هفته از رژیم لاغری ۱۶:۸ استفاده کردند.

رژیم لاغری ۱۶:۸ بدین ترتیب بود که افراد اجازه داشتند بین ساعت ۱۰ صبح تا ۶ بعد از ظهر هر نوع غذایی که می‌خواهند و به مقدار دلخواه میل کنند. سپس به مدت ۱۶ ساعت به جز آب و نوشیدنی‌های فاقد کالری اجازه مصرف هیچ ماده خوراکی دیگری را نداشتند.

اما آیا این رژیم لاغری واقعاً مؤثر است؟ در بخش بعدی پاسخ داده‌ایم.

پیشنهاد می‌کنیم مقاله ” رژیم لاغری سریع | معرفی ۶ رژیم لاغری سریع و عالی ” را نیز در وب سایت پزشکی و سلامت دکتر سوشا بخوانید. برای دریافت مشاوره پزشکی رایگان سؤالات خود را در بخش مشاوره پزشکی دکتر سوشا ثبت کنید.

تأثیرات رژیم لاغری ۱۶:۸ چه بود؟
نتایج مطالعات نشان داد افرادی که از رژیم لاغری ۱۶:۸ استفاده می‌کردند نسبت به گروه کنترل، مقدار کالری کمتری استفاده کردند و به کاهش وزن دست یافتند. فشار خون این افراد نیز کاهش معناداری پیدا کرده بود. سایر متغیرها نظیر درصد چربی بدن ، مقاومت به انسولین و سطح کلسترول در این افراد مشابه گروه کنترل بود.

به نظر می‌رسد که رژیم لاغری ۱۶:۸ که تحت عنوان روزه متناوب نیز شناخته می‌شود، از طریق زیر به کاهش وزن این افراد کمک کرده باشد:

کاهش انسولین
هنگامی که ما غذا می‌خوریم، انسولین در بدنمان افزایش می‌یابد. هنگامی که ما از رژیم‌لاغری ۱۶:۸ استفاده کنیم، انسولین به طور چشمگیری کاهش می‌یابد. سطح پایین انسولین باعث افزایش چربی سوزی می‌شود.

افزایش هورمون رشد انسانی (HGH)
سطح هورمون رشد ممکن است در زمان پیروی از این رژیم لاغری حتی تا ۵ برابر افزایش یابد. هورمون رشد باعث کاهش چربی بدن و افزایش عضلات شود.

افزایش نور اپی نفرین (نورآدرنالین)
سیستم عصبی نور اپی نفرین را به سلول‌های چربی ارسال می‌کند و باعث می‌شود بدن چربی‌های خود را بسوزاند. این ناقل عصبی هنگام روزه‌داری افزایش می‌یابد.

ویژگی جالب‌ توجه رژیم‌لاغری ۱۶:۸ این است که نیازی به کاهش کالری مصرفی و یا حذف غذاهای خاص ندارید. به نظر می‌رسد این رژیم لاغری راهی مناسب برای کاهش وزن بزرگسالان علی‌الخصوص در کوتاه مدت باشد. با این وجود نیاز به بررسی‌ها و مطالعات بیشتری می‌باشد.

پیشنهاد می‌کنیم خبر ” فواید دارچین برای لاغری ” را نیز در وب سایت پزشکی و سلامت دکتر سوشا بخوانید. برای دریافت مشاوره پزشکی رایگان سؤالات خود را در بخش مشاوره پزشکی دکتر سوشا ثبت کنید.
ادامه
33