منوکشتی , manokoshtie

منوکشتی

منوکشتی , manokoshtie

منوکشتی

87,562نــــفــــــر
عضو شده اند
87,562نفر عضو شده اند
henavid.comhenavid.comمشاهده کامل مشخصات
4 اردیبهشت 1390
متفرقه

اعضاء

 • کلبه تنهایی , amir.1992
 • مصطفی  عموئی , am63
 • آرمین دانشور , aaydin_iran
 • امیر حسین ولی , manyoh
 • 87562 نفر

  morebox img

آلبوم تصاویر

 • tasvir

1 تصویر ...

morebox img
منوکشتی , manokoshtie
دانشجویان , portal_university
علی دایی از احضار شدنش به پلیس آگاهی جهت توضیحات پیرامون نحوه چگونگی و میزان کمک‌های جمع آوری شده مردمی به منظور کمک به زلزله زدگان خبر داد

علی دایی در خصوص عملکرد خود در مناطق زلزله زده در پس وقوع این حادثه و اهدا کمک‌های مردمی به حساب وی به پلیس آگاهی احضار شد.

علی دایی در خصوص احضار خود به پلیس آگاهی در صفحه مجازی خود چنین توضیح داد:

آخر و عاقبت یازده ماه تلاش شبانه روزی برای ساخت و ساز خانه‌های مردم زلزله زده کرمانشاه احضار به آگاهی. مسئولینی که در این مدت به جای اینکه حامی من در ارائه خدمات بهتر به هموطنان نیازمند باشند فقط موجب دلسردی و اختلال در این امر شدند.

به خاطر وظیفه انسانی و اخلاقی از روز زلزله شروع کردم به کمک رسانی، یک بار دادسرای اصفهان و بعد دادسرای مشهد حسابم را بست. سپس مقامات رسمی و غیر رسمی با کمترین تحقیق شایعه پراکنی کردند و بیشتر توان فکری و مالی من، صرف پاسخگویی به مراجع شد.

از روز اول در این صفحه، تمامی مراحل کمک رسانی را قدم به قدم نشان دادم و الان هم معلوم نیست اصلا شاکی چه کسی است، چون مردم که همیشه به من محبت داشتند. با پیشرفته‌ترین تکنولوژی و بهترین نوع مصالح، خانه سازی را شروع کردم و ادامه می‌دهم، چون اعتقاد دارم باید کار را اصولی انجام داد.

کمک‌های نقدی شما عزیزان همراه سود تعلق گرفته مبلغ یازده میلیارد و صد و بیست و سه میلیون تومان بوده که محل هزینه ریال به ریال این پول تا به الان، در دو جلد زونکن به همراه تمامی مدارک ارائه شد.

هرگز مایل به طرح این موضوع نبودم، اما در این راه بار‌ها از حساب شخصی خودم برای تسریع کار ساخت و ساز هزینه کردم و امروز می‌بینیم که سرانجام تلاش هایمان برگه احضاریه بوده است. اما بالاترین محکمه و بهترین قاضی مردم می‌باشند.

احضاریه برای علی دایی

احضاریه برای علی دایی
ادامه
99
10
2
20
سحر افشار , aroosakmaloos
جمعه 13 مهر ، 17:00
حالا اگه مث خودشون دزد بود ازش تجلیل میکردند,سگ تو روحشون
ادامه
منوکشتی , manokoshtie
دانشجویان , portal_university
ادامه
10
14
26
نفیسه یونسی , baharaneh2
سه شنبه 3 مهر ، 18:14
دولت تدبیر و امید...
ادامه
   هانا , setyaelya
سه شنبه 3 مهر ، 18:29
روت سیاه
ادامه
 , tremendous
سه شنبه 3 مهر ، 20:07
علاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااابرکت الله!
ادامه
منوکشتی , manokoshtie
دانشجویان , portal_university
فارغ از اینکه شرکت شما سایت مستقل دارد یا خیر، فعالیت در سایت هایی که دیگر شرکت ها و کسب و کارها نیز حضور دارند، از کلیدی ترین اقداماتی است که برای شناخته شدن شما در بازارهای تخصصی باید انجام شود

. معرفی کلی شرکت، محصولات و خدمات در اینگونه سایت ها رایگان می باشند و برای نمونه سایت های خارجی alibaba.com یا ebay.com و یا سایت های ایرانی می توان به سایت صنعت sanat.ir اشاره کرد که کسب و کارها، کارخانه ها و شرکت های ایران در آن عضو هستند و به صورت مجازی و نامحدود محصولات و خدمات خود را معرفی می نمایند. - ایجاد شبکه فروش یا بازاریابی همیشه به یاد داشته باشید که یک کسب و کار، محدودیت هایی برای معرفی و بازاریابی محصولات و خدمات خود دارد و یکی از مهمترین و اثربخش ترین اقدامات در راستای رفع این محدودیت ها، ایجاد شبکه فروش به واسطه ایجاد شعبه و نمایندگی فروش یا افراد و رسانه هایی است

که با معرفی کسب و کار شما به نفع شما و خودشان کار نمایند. مثلا اگر شما فروشنده بالابر هستید، ایجاد ارتباطی دوستانه با تعمیرکاران بالابر برای معرفی شما و یا برعکس و تعامل ادامه دار که با در نظر گرفتن پورسانت برای تعمیرکاران به خاطر فروش های مرتبط با آنها، می تواند یک نمونه از ایجاد شبکه فروش باشد.

باید بررسی نمایید بالقوه مشتریان شرکت شما در چه مکان هایی حضور خواهند داشت یا بیش از شما با چه کسب و کارهایی مرتبط هستند و تمرکز خود را برای معرفی خود روی آن مکان ها بگذارید. به مرور زمان و ادامه اینکار شما شاهد حجم زیادی مشتری خواهید بود که با معرفی دیگران، به شما مراجعه کرده اند. - حضور و فعالیت در شبکه های اجتماعی بهتر است هر شرکتی حتی با اندک زمانی در یک یا چند شبکه اجتماعی حضور داشته باشد و در موضوعات عمومی مرتبط با کسب و کار خود به ارائه مطلب بپردازد. این کار هر چند اندک به برندینگ شرکت مورد نظر کمک خواهد کرد. پیشنهاد می شود در تصاویر و مطالب ارسالی برند شرکت ثبت شود تا برندیگ و شناخته شدن بهتر انجام شود. در حال حاضر تلگرام، اینستاگرام و توئیتر از محبوب ترین شبکه های اجتماعی هستند.

شبکه اجتماعی صنعت نیز از شبکه های اجتماعی ایرانی است که شرکت ها و مدیران با عضویت در آن می توانند در تعامل دائم با بازارهای مرتبط با خود باشند و هر لحظه از رویدادهای تخصصی خود با خبر شوند. - انتخاب یک برند اسمی و تصویری مناسب شاید مهم ترین نکته برای راه اندازی و توسعه یک کسب و کار، انتخاب نام برند و تصویر برند است. شما هر تلاش و زحمتی که از روز اول برای کسب و کارتان انجام دهید همه و همه در برند شما خلاصه می شود. برند شما بیانگر خلاصه ای از تمام ویژگی ها و خصوصیاتی است که در طول زمان برای کسب و کارتان انجام می دهید. به بیانی دیگر تمام ارزش کارها و هزینه هایی که انجام می دهید در برند شما ذخیره می شود. در هر جا با حضور شما و بدون حضور شما، معرف شما است. متاسفانه شرکت های ایرانی و شرکت های خارجی بزرگی وجود داشته اند که بدون توجه به جنبه های مختلف این مقوله ساده اما بسیار مهم، دچار شکست شده اند و به تاریخ پیوسته اند. - ثبت سایت خود در موتورهای جستجوی تخصصی مشخص است که موتورهای جستجو از اصلی ترین ابزارهای دسترسی افراد به سایت های اینترنتی می باشند

و بهتر است سایت کسب و کار شما در این موتورها ثبت شده باشد. موتورهای جستجوی عمومی چون گوگل، یاهو و بینگ را همه می شناسند و هر سایت تازه ای را به طور هوشمند شناسائی و در بانک اطلاعاتی خود ذخیره می کنند. از موتورهای جستجوی تخصصی می توان به www.masterseek.com یا در ایران از موتور جستجوی صنعتsanat.ir نام برد که به صورت تخصصی مرتبط با کسب و کار و تجارت هستند. حضور در این سایت ها نیز، تاثیرات خوب و قابل توجهی را می تواند در راز مدت برای کسب و کار شما به همراه داشته باشند. منبع: عصر ایران

ادامه
منوکشتی , manokoshtie
دانشجویان , portal_university
اینستاگرام در حال آزمایش قابلیتی است که بی‌شک همه ما کاربران را ذوق‌زده خواهد کرد. سال‌ها است این اپلیکیشن شبکه اجتماعی امکان تگ کردن دوستان در عکس‌ها را می‌دهد، ولی در ویدیو‌ها تگ‌گذاری میسر نبود. حالا خبر رسیده برخی از کاربران اینستاگرام می‌توانند دوستان‌شان را در ویدیو‌ها تگ‌گذاری کنند.
وب‌سایت 1 پزشک: اینستاگرام در حال آزمایش قابلیتی است که بی‌شک همه ما کاربران را ذوق‌زده خواهد کرد.

سال‌ها است این اپلیکیشن شبکه اجتماعی امکان تگ کردن دوستان در عکس‌ها را می‌دهد ولی در ویدیوها تگ‌گذاری میسر نبود. حالا خبر رسیده برخی از کاربران اینستاگرام می‌توانند دوستان‌شان را در ویدیوها تگ‌گذاری کنند.

اینستاگرام به‌زودی اجازه تگ کردن دوستان در ویدئوها را می‌دهد

البته، روش تگ‌گذاری در ویدیو متفاوت از عکس‌ها است. یک کلید در پایین سمت چپ ویدیو ظاهر شده که شامل فهرستی از دوستانی است که تگ‌ شده‌اند. به این معنی که برای مشاهده تک‌ها باید وارد صفحه جداگانه‌ای شوید.

بنابراین، به نظر نمی‌رسد همانند عکس‌ها بتوان دوستان را روی عکس خودشان تگ کرد ولی چون یک ویژگی در حال آزمایش است؛ امکان تغییر روال آن وجود دارد.

اینستاگرام به سایت تک‌کرانچ گفته است فعلا در حال آزمایش این ویژگی هستند و تعداد کمی از کاربران به طور تصادفی امکان تگ کردن دوستان‌شان را در ویدیوها دارند.

اینستاگرام به‌زودی اجازه تگ کردن دوستان در ویدئوها را می‌دهد

اینستاگرام می‌گوید فعلا تگ‌های ویدیو فقط در اپلیکیشن موبایل قابل مشاهده هستند و در نسخه تحت وب این ویژگی پیاده‌سازی نشده است.

۵ سال انتظار برای یک ویژگی

کاربران از سال ۲۰۱۳ می‌توانند روی اینستاگرام ویدیو آپلود و منتشر کنند. زمان زیادی است کاربران منتظر افزوده شدن این قابلیت هستند و به نظر می‌رسد سرانجام پس از ۵ سال، تگ دوستان روی ویدیوها میسر می‌شود.

اینستاگرام در ماه‌های اخیر تمرکز زیادی روی قابلیت‌های ویدیویی داشته و پلتفرم IGTV یک نمونه از این تلاش‌ها است. این شبکه اجتماعی به خوبی جایگاه و ترافیک ویدیو در میان کاربران و اینترنت را درک کرده است و می‌داند این روزها عکس‌ها ارزش کمتری نسبت به ویدیوها پیدا کردند.

تگ کردن دوستان در ویدیوها می‌تواند بازدیدها و مشارکت بیشتر کاربران در این پلتفرم را به همراه داشته باشد. این دقیقا چیزی است که اینستاگرام به دنبال‌اش بوده و باید سال‌ها پیش پیاده‌سازی می‌کرد.

هنوز درباره زمان انتشار عمومی این ویژگی ارزشمند اینستاگرام هیچ اطلاعاتی درز نکرده است ولی پیش‌بینی می‌شود به‌زودی تمام کاربران بتوانند ویدیوهایی با تگ دوستان ارسال کنند.
ادامه
منوکشتی , manokoshtie
دانشجویان , portal_university
امروز در فضای مجازی خبری مبنی بر صدور حکم ارتداد برای این خواننده به دلیل توهین به ائمه منتشر شد.

به گزارش تیتر یک آنلاین ، رییس کل دادگستری استان خراسان رضوی در رابطه با خبری مبنی بر اعلام حکم ارتداد امیرتتلو اظهار بی‌اطلاعی کرد و گفت که این فرد پرونده‌ای در این استان ندارد.

حجت‌الاسلام والمسلمین مظفری در خصوص خبری که امروز در فضای مجازی مرتبط با تتلو منتشر شد، با بیان این که «اطلاعی در رابطه با این موضوع ندارم» اظهار کرد: فرد مذکور در حوزه استان خراسان رضوی پرونده‌ای ندارد.

وی در عین حال گفت: همچنین این مسأله در حوزه کاری دادگستری استان قرار ندارد.

بر اساس این گزارش، امروز در فضای مجازی خبری مبنی بر صدور حکم ارتداد برای این خواننده به دلیل توهین به ائمه منتشر شد.
ادامه
21