دلباخته , lovesickclub

دلباخته

دلباخته , lovesickclub

دلباخته

823نــــفــــــر
عضو شده اند
823نفر عضو شده اند
افراد دلباخته حتما عضو بشن .امتیاز بدید و در بحث ها و ارسال مقالات هم مشاركت كنید. این كلوب توسط مهرنوش خانم اداره می شهافراد دلباخته حتما عضو بشن .امتیاز بدید و در بحث ها و ارسال مقالات هم مشاركت كنید. این كلوب توسط مهرنوش خانم اداره می شهمشاهده کامل مشخصات
10 تیر 1384
سرگرمی و طنز
بازدید از سایت (تیترآنلاین) www.titronline.ir حتما هر روز داشته باشید خبرهای جالب رو از دست ندید

اعضاء

 • مصطفی علیپور زاده , alipoorm
 • سید امین مرادی , misbakh
 • محمد , alberto0990gg
 •  , vahid_taran2010
 • 823 نفر

  morebox img

کلوبهای مشابه

 • دانشجویان دهلران , ddehloran
 • نان عشق موتور 1000 , motor1000club
 • لوك لایك , look_like
دلباخته , lovesickclub
love
هیـــــچوقت کســی رو پــس نــزن کــه ,دوستــ♥ ــت داره ... مراقــــــبته ... و نگرانــــــــــــت میشــه ...!چـــون یــک روز بیــدار میشـــی و میبینــی ...مـــــــــاه رو از دســــت دادی ...وقتــی که داشــتی ســـــــتاره ها رو میشـــمردی ......!
ادامه
99
دلباخته , lovesickclub
دلباخته 5 سال پیش
ماندن !!
وقتــــــی " رفتــــــی " تا آخــــــر " بــــــرو " . . .وقتــــــی " مانــــــدی " تا آخــــر " بمــــان " . . .ایــــــن " تــــــن " خستــــــه اســــــت ... !از نیــــــمه رفــــــتن ها ....از نیــــــمه مانـــــدن ها ....
ادامه
دلباخته , lovesickclub
مجله اینترنتی مدیریت حسابداری اقتصاد شماره 3
مجله اینترنتی مدیریت، حسابداری، اقتصاد شماره 3 در این شماره می خوانیم: 1-یک مطالعه تجربی از تاثیر ریسک درک شده بر روی نیت استفاده 2-            شناسایی ریسک : مرحله اساسی در مدیریت ریسک 3-           ریسک پیش بینی شده و رفتار ریسک پذیری 4-           اینترنت : ابزار بازاریابی بین المللی 5-            کاربرد روانشناسی در اقتصاد و مدیریت 6-            چشم انداز اقتصاد و صنعت بانکداری در ایران 7-           بحران مالی جهانی و آینده تامین مالی اسلامی 8-           کاربرد هجینگ ارزی برای پوشش نوسانات نرخ ارز 9-  راهکارهای افزایش همکاری های اقتصادی منطقه 10-         ضرورت جذب سرمایه گذاری خارجی در فعالیت بانکی   نظرات و پیشنهادات و همچنین مقالات خود را جهت انتشار به آدرس ایمیل hadi_13621380@yahoo.com ارسال نمایید. پیشنهادات شما، راهنمای ما خواهد بود. برای مشاهده سایر شماره های این مجله به آدرس www.hadi13621380.blogfa.com/post-59.aspx    مراجعه فرمایید. با مراجعه به آدرس http://finance.groups.yahoo.com/group/hadi13621380 و عضویت در گروه هر شماره تازه به ایمیل شما ارسال خواهد گردید.
ادامه
  دلباخته , lovesickclub
  مجله اینترنتی مدیریت حسابداری اقتصاد شماره 2
  مجله اینترنتی مدیریت، حسابداری، اقتصاد شماره 2 در این شماره می خوانیم: 1-   مدیریت ریسک، رویکردی نویت برای ارتقای اثربخشی سازمانها 2-  نقش اخلاق در رفتار مصرف کننده 3-معرفی دپارتمان مدیریت ریسک و بیمه وارتون (دانشگاه پنسیلوانیا) 4-مدیریت ریسک در بیمه 5-  ریسک های تشخیص داده شده و انتخابها در تصمیم های کارآفرینانه بنگاه های جدید 6-  نقش فن آوری اطلاعات در مدیریت ریسک 7-ادراک ریسک 8-نظارت مالی شرکتهای بیمه 9-  نقد نظارت غیر تعرفه ای در صنعت بیمه 10-           ادراک ریسک مردم عادی و متخصص : دو راهی در مدیریت ریسک نظرات و پیشنهادات و همچنین مقالات خود را جهت انتشار به آدرس ایمیل hadi_13621380@yahoo.com ارسال نمایید. پیشنهادات شما، راهنمای ما خواهد بود. برای مشاهده سایر شماره های این مجله به آدرس www.hadi13621380.blogfa.com/post-59.aspx    مراجعه فرمایید. با مراجعه به آدرس http://finance.groups.yahoo.com/group/hadi13621380 و عضویت در گروه هر شماره تازه به ایمیل شما ارسال خواهد گردید.
  ادامه
   دلباخته , lovesickclub
   همایون شجریان قطعه‌ای برای خلیج پارس خواند
   عضویت در خبرنامه سایت ایرانیان انگلستان   -    آدرس ایمیل شما :   همایون شجریان قطعه‌ای برای خلیج پارس خواندهمایون شجریان از اجرای تصنیفی برای «خلیج پارس» خبر داد و گفت: احتمال انتشار این اثر در قالب آلبوم و یا تك اثر وجود دارد. همایون شجریان در گفت‌وگو با خبرنگار موسیقی فارس گفت: این تصنیف را «علی قمصری» بر اساس شعری از «حسین فرهنگ‌مهر»، در رابطه با «خلیج پارس» ساخته‌ كه بنده آن را اجرا كرده‌ام.
   وی با بیان اینكه این تصنیف در دستگاه شور است،افزود: این كار خوانده شده و آماده است و هم اكنون منتظر چگونگی انتشار آن هستیم.
   این خواننده درباره انتشار این اثر افزود: در حال حاضر هیچ چیز در خصوص نحوه انتشار این تصنیف مشخص نیست چرا كه ممكن در قالب یك آلبوم موسیقی و یا به صورت تك تصنیف منتشر شود.البته اگر در قالب آلبوم منتشر شود احتمالا در یكی از آلبوم‌های علی قمصری جای خواهد گرفت.
   وی درباره پخش این تصنیف از صدا و سیما نیز ابراز بی‌اطلاعی كرد و بیان داشت:متاسفانه هیچ چیز در این خصوص نمی‌دانم، شاید امكان این هم وجود داشته باشد.
   شجریان با اشاره به این كه برای برگزاری تور اروپا و آمریكا امشب عازم هستیم ،گفت: كنسرت ما از 28 فروردین از آمستردام آغاز و با برگزاری در تاریخ‌هایی چون 28 فروردین در آمستردام، 29 فروردین در كلن، 2 اردیبهشت در لندن، 5 اردیبهشت در مونیخ و 6 اردیبهشت در وین ادامه می‌یابد.سپس بعد از یك هفته استراحت 1 ماه كنسرت در آمریكا و كانادا خواهیم داشت.
   وی ادامه داد: همزمان با این كنسرت‌ها آلبوم‌های «قیژك كولی» و «خورشید آرزو» نیز در اروپا و آمریكا منتشر خواهد شد.
   «همایون شجریان» در خاتمه در خصوص برگزاری كنسرت در تهران خاطر نشان كرد: هنوز در این خصوص به قطعیت نرسیده‌ایم اما احتمال اجرا در تهران وجود دارد.
   ادامه