دانشگاه آزاد واحد لنگرود , langroud_univercity

دانشگاه آزاد واحد لنگرود

دانشگاه آزاد واحد لنگرود , langroud_univercity

دانشگاه آزاد واحد لنگرود

303نــــفــــــر
عضو شده اند
303نفر عضو شده اند
محلی جهت بحث و گفتگوی بچه های دانشگاه آزاد لنگرود و وابستگان به آنمحلی جهت بحث و گفتگوی بچه های دانشگاه آزاد لنگرود و وابستگان به آنمشاهده کامل مشخصات
24 آذر 1385
آموزش و تحصیل
اینجا کاری به این نداریم که حتما راجع به درس و دانشگاه حرف بزنیم.ما معتقدیم دانشجوهای ما بیش از هر چیز به انرژی واسه درس خوندن احتیاج دارن.
پس با هم تلاش کنیم یه محیط شاد واسه همدیگه بوجود بیاریم.
در ضمن احترام به همدیگه یادتون نره.
لیست اعضا تنها برای اعضای این کلوب مقدور می باشد.

کلوبهای مشابه

 • کاربران فتو شاپ , photoshops
 • باراجین , barajinclub
 • دانشجویان میبد , maybodclub
 • مهندسی صنایع تهران جنوب , ieoftehranjonob
 • دانشگاه آزاد واحد بوشهر , aubushehr
 • سمپاد تبریز , tabrizsamapad
دانشگاه آزاد واحد لنگرود , langroud_univercity
تاریخچه‌ی شهر لنگرود
نام لنگرود برای نخستین بار در سال 512 هـ . ق در متون تاریخی ذكر شده است . این سال مصادف با مرگ " سلطان محمد " پسر " ملك شاه آلب ارسلان " است . در دوره صفویان ، خصوصاً در دوره سلطنت شاه عباس اول ، شهر لنگرود مركز حوادث مهمی بوده است . فرار احمد خان حاكم لاهیجان از لنگرود و دستگیری اعضای خانواده وی توسط " كیا فریدون " حاكم گیلان و تحویل آنها به شاه عباس ، از جمله رویدادهای مهم این دوره شهر است . نادر برای سركوب تاتارهای شرق مازندران و توسعه تجارت و دستیابی به دریا ، لنگرود را برای ایجاد پایگاه دریایی و كارخانه كشتی سازی انتخاب كرد و در توسعه آن كوشید . در زمان قاجار نیز لنگرود مورد توجه قرار گرفت. این شهر ، امروزه یكی از مناطق مهم استان گیلان است و در میان شهرهای شرق گیلان از موقعیت جالب توجهی برخوردار است.
ادامه
99
1
  دانشگاه آزاد واحد لنگرود , langroud_univercity
  شهرستان لنگرود
  شهرستان لنگرود یکی از شهرستانهای استان گیلان است که در غرب به شهرستان لاهیجان و در شرق به شهرستان رودسر منتهی میشود. شهر لنگرود مرکز این شهرستان است.
  شهرستان لنگرود با وسعتی حدود 900 کیلومترمربع در ناحیه شرق گیلان قرار گرفته است و فاصله آن با مرکز استان 60 کیلومتر است. لنگرود از شمال به دریای خزر، از جنوب و غرب به لاهیجان و از شرق به رودسر منتهی می‌گردد.
  شهرستان لنگرود دارای سه شهر به اسامی لنگرود، کومله، شلمان و یک بخش مرکزی است و بخش مرکزی از 6 دهستان 231 آبادی (شامل روستا و مزرعه). تشکیل شده است که عبارتند از: 1- چاف با 15 آبادی، 2-دریاسر با 90 آبادی، 3 -دیوشل با 23 آبادی 4-کومله با 111 آبادی، 5 -گل سفید با 14 آبادی، 6-لات لیل با 57 آبادی.
  ادامه