دانشگاه کار (قزوین) , karwardclub

دانشگاه کار (قزوین)

دانشگاه کار (قزوین) , karwardclub

دانشگاه کار (قزوین)

257نــــفــــــر
عضو شده اند
257نفر عضو شده اند
محلی برای ارتباط بچه های دانشگاه کارمحلی برای ارتباط بچه های دانشگاه کارمشاهده کامل مشخصات
5 فروردین 1384
آموزش و تحصیل

اعضاء

 • حسین قربانی , power_anod
 • محمد حسن کریمی , parand01
 • به یادشهدا بچه شهید , be_yade_shohadaa
 • سناتور مجید , majid71teh
 • 257 نفر

  morebox img

کلوبهای مشابه

 • موسسه آموزش عالی حافظ شیراز , hafezarch
 • دانش آموختگان دانشگاه ماهشهر , mahshahr_university_alumnus
 • دبیرستان و پیش دانشگاهی معین , moein_123
دانشگاه کار (قزوین) , karwardclub
همه امور را به خدا بسپار
  همه امور را به خدا بسپار@};-   مردی ثروتمند وجود داشت که همیشه پر از اضطراب و دلواپسی بود . با اینکه از همه ثروتهای مادی دنیا بهرهمند بود قلبش هیچگاه شاد نبود .
او خدمتکاری داشت که ایمان به خداوند درونش موج می زد.
روزی خدمتکار وقتی که دید مرد تا حد مرگ نگران است به او گفت " ارباب , آیا حقیقت ندارد که خداوند پیش از به دنیا آمدن شما جهان را اداره می کرده است ؟ "
او پاسخ داد : " بله ".... خدمتکار پرسید " آیا درست است که خداوند پس از آنکه شما دنیا را ترک کردید آن را اداره میکند . "
ارباب دوباره پاسخ داد "بله"
خدمتکار گفت : "پس چطور است به خداوند اجازه بدهید وقتی که شما در این دنیا هستید او آن را اداره کند؟"
به او اعتماد کن, وقتی که تردید های تیره به تو هجوم می آورد !
به او اعتماد کن , وقتی که نیرویت کم است!
به او اعتماد کن , زیرا وقتی که به سادگی به او اعتماد کنی , اعتمادت سخت ترین چیز ها خواهد بود.
آیا راه سخت و ناهموار است؟.
آن را به خدا بسپار . !
آیا می کاری و برداشت نمی کنی؟
آن را به خدا بسپار.
اراده انسانی خود را به او واگذار .
با تواضع گوش کن و خاموش باش.
ذهن تو از عشق الهی لبریز می شود .
آن را به خدا بسپار !
در این دنیای گذارا دنیایی که چیزها می آیند و می روند , هیچ چیز باقی نمی ماند .پس آیا چیزی ارزش نگران شدن دارد     ********************
ادامه
99
دانشگاه کار (قزوین) , karwardclub
معرفی کتاب: خستگی فلزات
  توضیحات :

شكستهای مكانیكی باعث خسارت زیادی در صنایع مختلف شده است كه در این میان شكست ناشی از بارهای تناوبی، یعنی خستگی، سهم عمده‌ای از شكستهای مكانیكی را به خود اختصاص می‌دهد. مقالات و كتابهای متعددی گزارش كرده‌اند كه حدود 50 تا 90 شكستهای مكانیكی بر اثر خستگی است. از این‌رو بدون درك كامل فرایند خستگی و مراحل مختلف آن طراحی ایمن در مقابل شكست خستگی ناممكن است.كتاب حاضر كه مشتمل بر 7 فصل است برای دانشجویان و فارغ‌التحصیلان رشته‌های مهندسی مكانیك، مهندسی مواد، مهندسی عمران یا سایر رشته‌های مهندسی كه در ارتباط با صنایعی از قبیل خودروسازی، هوافضا، هسته‌ای و ... كار می‌كنند نوشته شده است.فصل اول مقدمه و تاریخچه‌ای از فرایند خستگی است. در فصل دوم پاسخ مواد به تنش و كرنش تناوبی بررسی و تغییرات ریزساختاری در مراحل اولیه خستگی بررسی شده است. فصل سوم به جوانه‌زنی ترك خستگی، مكانیسمهای جوانه‌زنی و عوامل مؤثر بر جوانه‌زنی ترك اختصاص دارد. در فصل چهارم گسترش یا پیشروی ترك خستگی بررسی شده است. در این ارتباط، مراحل مختلف پیشروی ترك، آهنگ پیشروی ترك و فواصل مؤثر بر آن، و كاربرد مكانیك شكست برای تركهای خستگی در بارگزاریهای مختلف بررسی شده است. در فصل پنجم منحنیهای خستگی، شامل منحنیهایS.N، N. اپسیلون، حد خستگی و اثر عواملی از قبیل دما، و ریزتركها بر منحنیهای خستگی بررسی شده است. فصل ششم به خستگی مواد در حضور محلهای تمركز تنش یا تمركز كرنش اختصاص دارد، در این ارتباط، اثر فاقها و ریزتركها بر عمر خستگی در بارگزاری متقارن و نامتقارن بررسی و روابط تجربی و نظری برای تعیین حد خستگی در حضور فاقها و ریزتركها ارائه شده است. در فصل هفتم عمر خستگی در بارگزاری تصادفی بررسی و راه‌حلهای ارائه شده جهت تخمین عمر خستگی در بارگزاری تصادفی به همراه فرمولهای مربوط ارائه شده است.ناشر : مرکز نشر دانشگاهی مولف : میركو كلسنیل، پیتر لوكاچ ترجمه : علی‌اكبر اكرامی ویراسته : بهمن سلطانی تاریخ اولین چاپ : 1380 چاپ آخر : چاپ اول-1380 قطع : وزیری تعداد صفحه : 272 شابک : 964-01-1044-2      
ادامه
  دانشگاه کار (قزوین) , karwardclub
  دانشگاه کار (قزوین) 8 سال پیش
  آهنگ جدید و زیبایMaghsad Band به نام اسمال آقا
  http://soo3.wordpress.com/2010/06/26/دانلود-آهنگ-اسمال-آقا-با-اجرای-متفاوت/
  ادامه
   دانشگاه کار (قزوین) , karwardclub
   اکثر ایرانی‌ها نمی‌دانند قبر امیرکبیر کجاست !!
     اکثر ایرانی‌ها نمی‌دانند قبر امیرکبیر کجاست  اکثر ایرانیها نمی دانند مزار امیرکبیر این بزرگمرد ایرانی کجاست.امیر کبیر صدر اعظم ایران در زمان ناصر الدین شاه که با دسیسه های یک سری وطن فروش و طماع در حمام فین کاشان به قتل رسید در شهر کربلا در کشور عراق به خاک سپرده شد .

   این که چرا او را به کربلا بردند و اینکه چطور در آن زمان جسد این مرد بزرگ را با امکانات محدود آن زمان به عراق منتقل کرده اند هنوز هم جای سوال است .
   اما چیزی که بیش از همه مایه شرمندگی است اینکه اکثر قریب به اتفاق ایرانی ها نمی دانند مزار این اسطوره تاریخ کجاست تا زمانی که روابط ایران و عراق تیره بود و کسی حق سفر به کربلا را نداشت شاید این ندانستن توجیه داشت ولی امروزه با سفرهای متعدد مردم به عراق و کربلا جای بسی تاسف است که حتی یکی از کسانی که از عراق بر می گردد نمی داند که امیر کبیر هم در آنجا دفن بوده است.
   آیا فکر نمی کنید که همین عراقی ها به ما خواهند خندید که چطور مردی را که بسیاری از داشته های امروزمان را مدیون او هستیم فراموش کردیم؟      
   ادامه
   1
    سایه نامجو , sayejj
    شنبه 30 فروردین ، 14:50
    عاشقتونم
    ادامه
    دانشگاه کار (قزوین) , karwardclub
    مفهوم اصطلاح زیرآب زدن!!!
    :-?   زیرآب ، در خانه های قدیمی تا کمتر از صد سال پیش که لوله کشی آب تصفیه شده نبود معنی داشت . زیرآب در انتهای مخزن آب خانه ها بوده که برای خالی کردن آب ،  آن را باز می کردند . این زیرآب به چاهی راه داشت و روش باز کردن زیرآب این بود که کسی درون حوض می رفت و زیرآب را باز می کرد تا لجن ته حوض از زیرآب به چاه برود و آب پاکیزه شود . در همان زمان وقتی با کسی دشمنی داشتند. برای اینکه به او ضربه بزنند زیرآب حوض خانه اش را باز می کردند تا همه آب تمیزی را که در حوض دارد از دست بدهد . صاحب خانه وقتی خبردار می شد خیلی ناراحت می شد چون بی آب می ماند .این فرد آزرده به دوستانش می گفت :  « زیرآبم را زده اند. »   این اصطلاح که زیرآبش را زدند ریشه از همین کار دارد که چندان دور هم نبوده است...  
    ادامه