جملات توپ , jomalate_toop

جملات توپ

جملات توپ , jomalate_toop

جملات توپ

27,492نــــفــــــر
عضو شده اند
27,492نفر عضو شده اند
هر شب هزار فرشته بر پلکهایم میبارند تا به فردایم بکشانند با بوسه ای آفتابی!!! (جمله ای که خودتون گفته باشید-1311)هر شب هزار فرشته بر پلکهایم میبارند تا به فردایم بکشانند با بوسه ای آفتابی!!! (جمله ای که خودتون گفته باشید-1311)مشاهده کامل مشخصات
2 اردیبهشت 1384
هیچ کس خوشحال زاده نمیشود اما همه با توانایی آفریدن خوشحالی بدنیا می اید بنابراین امروز با درخشش شیرین ترین لبخندت همه را خوشحال کن
(توصیه های کتابهای جیبی-127)

اعضاء

 • محمد ندافان , nurslove
 • حامد , hamed4083
 • کتایون نوری , minajigili
 • سروناز از كلوبم , 1363arak
 • 27492 نفر

  morebox img

کلوبهای مشابه

 • کرمانشاهی ها , kermanshahiha
لیست لینکها تنها برای اعضای این کلوب مقدور می باشد.
لیست بحث ها تنها برای اعضای این کلوب مقدور می باشد.
جملات توپ , jomalate_toop
آلومینیوم هرمزگان , al_hormozgan
مظلومی: قضاوت داور یک‌طرفه بود!


سرمربی تیم آلومینیوم هرمزگان گفت: بعد از 9 نفره شدن صبا کارمان سخت شد و ای کاش آنها با 11 بازیکن به بازی ادامه می‌دادند. پرویز مظلومی پس از شکست 2 بر یک تیمش مقابل صبای قم گفت: به صبا بابت این پیروزی تبریک می‌گویم. به 3 امتیاز این مسابقه نیاز داشتیم در نیمه اول بازی خوب و منطقی انجام دادیم اما پس از گل صبا از روی نقطه پنالتی تمرکزمان را از دست دادیم. ما هم صاحب یک پنالتی شدیم که متأسفانه آن را از دست دادیم و اگر از موقعیت‌هایمان استفاده می‌کردیم نتیجه دیگری رقم می‌خورد.

به گزارش فارس، وی در مورد 9 نفره شدن صبای قم اظهار داشت: پس از 10 نفره شدن صبا کار برایمان سخت شد و آنها توانستند گل دوم را نیز به ثمر برسانند وقتی که بازیکن دوم این تیم اخراج شد همه به لاک دفاعی فرو رفتند و این کار ما را دشوارتر کرد. موقعیت‌های زیادی داشتیم اما از دست دادیم. ای کاش صبا بازیکنانش اخراج نمی‌شد و با همان 11 نفر به کار خود ادامه می‌داد.

سرمربی آلومینیوم هرمزگان در مورد قضاوت داور در این مسابقه گفت: داوری یک طرفه بود، گل دوم صبا در حالی به ثمر رسید که روز بازیکن ما خطا شده بود.

مظلومی در مورد ادامه مسابقات لیگ برتر خاطرنشان کرد: در ادامه مسابقات کارمان سخت است، فشار زیادی روی تیممان قرار دارد و بازیکنان با استرس بازی می‌کنند. با توجه به اینکه تیم جوانی داریم این مسئله کارمان را سخت‌تر می‌کند. امروز صبا با توجه به اینکه نه خطر سقوط را احساس می‌کند و نه شانسی برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا دارد، بازی بدون استرسی را انجام داد و توانست به موفقیت برسد.

مظلومی در مورد استفاده از میداوودی و ایمون زاید خاطرنشان کرد: تاکتیکمان در این مسابقه استفاده از ضد حملات بود که به همین خاطر در نیمه اول از می‌داوودی استفاده کردیم. از بازی میلاد رضایت دارم در نیمه دوم با توجه به ارسال‌هایی که انجام می‌دادیم ایمون زاید را به عنوان یک بازیکن سر زن به زمین آوردیم.
ادامه
99
جملات توپ , jomalate_toop
آلومینیوم هرمزگان , al_hormozgan
مرفاوی: بعد از اخراج 2 بازیکن کارمان سخت شد


سرمربی تیم فوتبال صبای قم گفت: بعد از اخراج دو بازیکن، کارمان سخت شد و به همین خاطر دو مدافع را به زمین فرستادم تا توپ‌ها را دفع کنند. صمد مرفاوی در مورد پیروزی 2 بر یک تیمش مقابل آلومینیوم هرمزگان گفت: در 10 دقیقه اول بازی خوبی انجام دادیم و چند موقعیت گل به دست آوردیم اما رفته رفته بازی‌مان شکل خوبی پیدا نکرد و در نیمه اول یک بر صفر بازنده شدیم. در نیمه دوم حفظ توپ کردیم و سعی داشتیم از ضد حملات بهره ببریم هدفمان عمق دفاع آلومینیوم بود. در نهایت به آن چیزی که دوست داشتیم رسیدیم.

به گزارش فارس، وی در مورد اخراج دو بازیکن تیمش عنوان کرد: بعد از اخراج‌ها کارمان سخت شد و مجبور شدیم دفاعی‌تر کار کنیم. نتوانستیم آن کاری را که باید انجام دهیم و به همین خاطر دو بازیکن را خارج کردیم و به جای آنها دو مدافع به زمین فرستادیم تا توپ‌ها را دفع کنیم. این پیروزی را به مردم قم تقدیم می‌کنم و امیدوارم در سال 92 نتایج بهتری کسب کنیم.

مرفاوی در مورد اینکه میلاد نوری به دلیل نزدن پنالتی ناراحت بود، عنوان کرد: این طبیعی است که هر بازیکنی دوست داشته باشد گل بزند اما باید بر احساسات خودش غلبه کند وظیفه ما این است که بازیکنمان را کنترل کنیم و با توجه به شرایطی که میلاد نوری داشت، تصمیم گرفتیم پنالتی را اکبر صادقی بزند. میلاد باید به فکر تیم باشد، او را در کنار خط صدا کردم و با صحبتی که انجام دادم درخواست کردم رفتارش را کنترل کند.

سرمربی صبای قم یادآور شد: باید در ادامه مسابقات باز هم به پیروزی برسیم تا در جایگاه بهتری قرار بگیریم، تاکنون با هیچ تیمی صحبتی انجام ندادم و تا آخر فصل در خدمت صبا هستم. از لحاظ اخلاقی و عرفی فقط به تیم خودم فکر می‌کنم و تمام تمرکزم روی صبا و مردم قم است.
ادامه
جملات توپ , jomalate_toop
نیمــــــــا چوک بندر , nima_ss0761
هرچند که خسته ایم از این حال …. نیا

شرمنده اگر ندارد اشکال … نیا

ما خط تمام نامه هایمان کوفیست…

آقای گلم زبان من لال … نیا

اللّهم عجّل لولیک الفرج
ادامه
کامنت بنویسید...
حمید تقی پرور , hamid.taghiparvar
پنجشنبه 7 اسفند ، 00:20
like
ادامه
صابر نیک تندیس , mehdix507
دوشنبه 28 بهمن ، 13:43
لایک
ادامه
محمــــــــــــــد , mo0mo
یکشنبه 3 آذر ، 08:11
نه دیده بود که جستوجویش نکند
نه کتم و زبان که گفتو گویش نکند
هر دل که در آن محبت او نبود
گر پیش سگ افکنند بویش نکند
ادامه
جملات توپ , jomalate_toop
نیمــــــــا چوک بندر , nima_ss0761
جملات توپ   از   تصویر آلبوم از نیمــــــــا 5 سال پیش
کامنت بنویسید...
نیمــــــــا چوک بندر , nima_ss0761
پنجشنبه 2 آبان ، 12:25
حالا ك گرفتیم و داریمش. ایشالا برمیگردیم و دوباره میگیریم
ادامه
حسین , rack160
چهارشنبه 1 آبان ، 10:25
خوبه که رفتین دسته 1 دیگه از این عکسا نمی تونیین بگیرین ...
ادامه