فناوری اطلاعات , itandict

فناوری اطلاعات

فناوری اطلاعات , itandict

فناوری اطلاعات

10,417نــــفــــــر
عضو شده اند
10,417نفر عضو شده اند
کلوبی برای علاقمندان فناوری اطلاعات IT و دنیایی بی پایان کامپیوتر و اینترنت و الکترونیک ** محل تبادل اطلاعاتپرسش و پاسخاخبار و رویدادهای مرتبطکلوبی برای علاقمندان فناوری اطلاعات IT و دنیایی بی پایان کامپیوتر و اینترنت و الکترونیک ** محل تبادل اطلاعاتپرسش و پاسخاخبار و رویدادهای مرتبطمشاهده کامل مشخصات
28 دی 1383
از دوستان و اعضا گرامی خواهشمندیم كه در ارائه مطالب و پویایی كلوب ما را یاری دهند
توجه:
پرسش ها و درخواست برنامه و مقاله و.... خود را در تاپیك سوال از اعضا و ... مطرح كنید و از ایجاد بحث اضافی خود داری كنید،در غیر این صورت بحث شما پاك می شود.

اعضاء

 • محمد صلاحی , sahname
 • لیـــــمان , suzuki405rd
 • سامان ق , saman_sadeghi
 • پاشا بزرگمهر , ranger1988
 • 10417 نفر

  morebox img

کلوبهای مشابه

 • دکوراسیون داخلی , decorationclub
 • معماری ایران , iran_memari
 • دریانوردان ایران , dii
لیست لینکها تنها برای اعضای این کلوب مقدور می باشد.
لیست بحث ها تنها برای اعضای این کلوب مقدور می باشد.
فناوری اطلاعات , itandict
کتاب پارسیان , parsianbook
کامل ترین و جامع ترین مجموعه آزمون های کار شناسی رسمی دادگستری رشته راه و ساختمان با پاسخ های کاملا تشریحی و مصور -- ویژه مهندسان عمران ، معماری ، شهر سازی --
ادامه
99
کامنت بنویسید...
فناوری اطلاعات , itandict
کتاب پارسیان , parsianbook
نتورک مارکتینگ تجارت لاکپشت هانیست . دوره حرفه ای بازار یابی شبکه ای . سریع عمل کنید. اگر قرار است اشتباهی مرتکب شوید ، بگذارید آن اشتباه حاصل سریع اقدام کردن شما باشد نه تعلل کردنتان. حمید ادگی - نویسنده : حمید ادگی - مشخصات نشر : تهران :بهار سبز ، مشخصات ظاهری 280 ص.مصور ،بخشی رنگی.موضوع : دوره ی حرفه ای بازار یابی شبکه ای شابک : 2-09-8124- 600-978 .. شماره کتابشناسی ملی : 4181692.. کتاب را تقدیم می کنیم به تمام نتورکر هایی که با دست خالی و اراده ی پولادین در پی ایجاد تغییری شگرف در زندگی شان هستند . امید وارم که بتوانم در این مسیر چراغ را هتان باشم . آنچه در این کتاب مطالعه می کنید : 1- شروع طوفانی و سریع با روش -- 12 ورودی در 90 روز -- 2: برنامه 5 ساله کار بر اساس لیدر سازی وکار در عمق - 3: چگونه هسته ی تیم را بسازیم - 4 : چگونه پرزنت موثری داشته باشیم - 5 : 7 گام برای خلق لیدر ها ی جنگجو - 6 :آ موزش های حرفه ای لیدر شیپ .... - 7:مجموعه داستان های ذن و مقالات آموزشی- 1 : پارادیم و پارادیم شیفت - 2 :روش سرخپوستی در حل مشاجرات -- 3: زندان استنفو رد و شبکه - 4 : و ... آدم وقتی یه بازی رو شروع میکنه ممکنه ببازه ، ولی وقتی بازی نکنه همیشه بازندست . فهرست : فصل 1 -دوازده توصیه و اصل پایه برای موفقیت در بازار یابی...1- از محصولات شرکت استفاده کنید. 2- با شرکت نجنگید . از طرح در آمد زایی و.. ایراد نگیرید . 3 - 90 در صد کار را بدون هیچ تغییری کپی کنید. 4 - برای رسیدن به موفقیت ، باید برنامه و هدف داشته باشید. -5: در جلسات آموزشی شرکت کنید و خودتان جلسات آموزشی را برگزار کنید . -6 : طرح در آمد زایی شرکت را یاد بگیرید و به دیگران یاد بدهید. -7: مثبت پایین ،منفی بالا . -8 : همیشه با انرزی ومثبت باشید .- 9: هر روز ، این صنعت و تجارت را انجام دهید . -10 : کسی را به عنوان الگو برای خود انتخاب کنید . - 11: هرگز تسلیم نشوید .
ادامه
کامنت بنویسید...
توحید صف ارا , rezarobo
چهارشنبه 6 دی ، 10:52
نخند
ادامه
سید بیسیمچی , student_74
چهارشنبه 6 دی ، 10:51
ادامه
توحید صف ارا , rezarobo
چهارشنبه 6 دی ، 10:50
اقا به توربطی نداره
ادامه
فناوری اطلاعات , itandict
کتاب پارسیان , parsianbook
موضوع مذاکرت -- مذاکرت بازرگانی .. نوشته :مایکل دونالد سون .. برگردان :فرشته قهرمانی جعبه ی کمک های اولیه ی شما برای رسیدن به هر توافقی به همراه راهکار هایی برای دست یافتن به یافتن به راه حل های برند-برند در هر مذاکره.مذاکره یعنی رسیدن به آنچه می خواهید چه این هدف موفقیت.درقرارداد ی چند میلیون دلاری.خریدن خانه یا راضی کردن فرزند نو جوان تان برای انجام کاری باشد .مهارت های اولیه ی مذاکره در تمامی این موارد . با آموزش های مناسب می توانید در این مهارت ها استاد شوید . هنگامی که این مهارت ها را کسب می کنید،زندگی تان دگر گون می شود.برای این دگرگونی آماده شوید.خواندن این کتاب به شما کمک می کند تا برای رسیدن به آنچه می خواهید، دیدگاهی دیگاهی تازه بیابید.استاد مذاکره ،مایکل دونالد سون در این کتاب 6 گام برای رسیدن به مذاکرات موفق را معرفی می کند و شما را با فنون کاربردی و آزمو ده شده ی مذاکره آشنا می سازد. 1- آمادگی یعنی همه چیز - دقت کنید که چرا آمادگی منبع اثر گذاری در هر مذاکره است و با اشتباهات رایج که چرا آمادگی منبع اثر گذار در هر مذاکر ه است با اشتبا با هات رایج که افراد هنگام مذاکره مرتکب می شوند ، آشنا شوید . سپس یاد بگیریدکه چگونه از این اشتباهات پیشگیری کنید . 2- مرزها و محدودیت های خود را مشخص کنید - کشف کنید ،که چگونه تعیین مرزها و محدوده ها پیش از ورود به مذاکره می توان برای شما برتری . بیافریند ، یاد بگیرید که این مرزها را هوشمندانه تعیین کنید. هر کلمه ی شما اهمیت دارد -بدانید که چگونه از هر کلمه به سود خود استفاده کنید و اطمینان یابید که طرف مقابل هر کلمه ی شما را می شنود -- رسیدن به توافق.کشف کنید که چگونه مشکلات ساده وکوچک می تواند مذاکرات را به بن بست برساند و این مشکلات را شناسایی کنید.
ادامه
کامنت بنویسید...
فناوری اطلاعات , itandict
مدیریت پروژه , projectmanagement
همه چی راجع به مدیریت پروژه
دانلود مقاله، کتاب رایگان، نرم افزار و مطالب گوناگون درباره مدیریت پروژه درwww.ipmp.blogfa.com 
ادامه
3
2
4
محمد مقدم , anyarticle
یکشنبه 1 بهمن ، 18:24
محقق و مترجم هستم و طی 10 سال گذشته بیش از 3000 مقاله تخصصی را ترجمه کردم. برای سهولت دسترسی به مقاله ها در تمام رشته های تخصصی می توانید به وبلاگ من مراجعه کنید.

http://anyarticle.mihanblog.com

مقالات در تمام رشته های پزشکی، مهندسی، ترجمه، ادبیات، هنر، معماری، مدیریت، فنی، مکانیک، سیالات، جامدات، شیمی، و ... هستند. با توجه به زمان زیادی که بارگذاری مقالات در وبلاگ می گیرد مجبورم به مرور زمان این مطالب را بارگذاری کنم. در صورت نیاز به هر مقاله ای با هر تخصصی می توانید با قسمت تماس با مدیر وبلاگ ارتباط برقرار کرده و درخواست خود را مطرح کنید.

http://anyarticle.mihanblog.com


پیام ضروری : مقاله ها تایپ و ترجمه شده و با نثری روان هستند و از 20 تا 150 صفحه موجود هستند. تعداد صفحات مهم نیست و مقالات کلا با قیمت 10 هزار تومان ارسال می شوند.

ادامه
فناوری اطلاعات , itandict
دلفی 7 , delphi_7
ایجاد امنیت و برقراری ارتباط با SQL Server (در دلفی)

دوستان این مقاله رو بخونید، در صورتی که سوال یا مسئله ای دارید از طریق پیام با خودم هماهنگ کنید...
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=189664ای
ادامه