تركمن , tourkmen

تركمن

تركمن , tourkmen

تركمن

1,959نــــفــــــر
عضو شده اند
1,959نفر عضو شده اند
86/07/10 12:58

شهادت آب بر اعجاز موسیقی آب نسبت به فكر ، موسیقی...

تركمن
شهادت آب بر اعجاز موسیقی
آب نسبت به فكر ، موسیقی و حتی نوشته ها واكنش نشان می دهد و این تحقیقی است كه توسط آقای ماسارو ایموتو كه ژاپنی هستند صورت گرفته است و آقای فرهنگ به پخش تصاویری همراه با توضیح تحقیقات آقای ایموتو در این فیلم می پردازد. آدرس سایت آقای ایموتو : http://www.masaru-emoto.net/ و بنا به گفته ی آقای فرهنگ، خانمی هم در ایران هستند به نام خانم حمیده بی طرف مشابه این تحقیقات را انجام داده اند و به نتیجه رسیده اند كه وقتی قرآن برای آب خوانده می شود، مولوكول های آب زیباترین شكل را پیدا می كنند و تحقیقات ایشان مورد تأیید جشنواره ی خوارزمی قرار گرفته است. ******************** این هم نقل قول مستقیم مطلبی از سایت آقای ماسارو ایموتو: That project is the 99 names of God in Islam. We are hoping to create a photograph book of crystals showing 99 different names of God. Below is a sample of how it looks like. There are 99 of those and we spend two years going through all of them. We formally asked Masaya to edit the design and hopefully the book will be ready within this year. With this I will debut my work in the Islamic world. I feel the increasing need to keep myself physically healthy for this.
http://www.masaru-emoto.net/english/ediary.html#top
  ترجمه: این پروژه در اسلام "99 نام خدا" نامیده می شود. ما امیدواریم كه یك كتاب تصویری از كریستال ها چاپ كنیم كه 99 تا از اسامی خدا را نشان می دهند، شكل زیر نمونه ای از این است كه این كریستال ها چطور به نظر می آیند. از این كریستال ها 99 تا وجود دارند و ما 2 سال از وقتمان را صرف جمع كردن آنها كردیم ، ما به طور رسمی از "ماسایا" درخواست كردیم كه این طرح ها را دوباره تصحیح كند و ما امیدواریم كه این كار تا آخر سال به اتمام برسد. با این امر من اولین كار خود در دنیای اسلام را به انجام خواهم رساند. فكر كنم نیاز دارم خودم را از لحاظ جسمی سالم نگه دارم تا بتوانم این كار را به اتمام برسانم.   توضیحات بیشتر
یك محقق ژاپنی با انتشار یافته‌های تحقیقات خود مدعی شد كه مولكول‌های آب نسبت به مفاهیم انسانی تأثیرپذیرند.
نظریه این محقق ژاپنی كه تاكنون از سوی مؤسسات علمی فیزیكی و زیست‌شناسی مورد تأیید قرار گرفته است، مبتنی بر بررسی نمونه‌های فراوانی از كریستال‌های منجمدشده آب و مقایسه آن با یكدیگر است. دکتر ایموتو به آب گفته دوستت دارم وآب رو منجمد کرده و مولکولش رو زیر میکروسکوپ دیده، مولکول بسیار قشنگ بوده، بعد به آب گفته دوستت ندارم. مولکولش بسیار زشت شده. یا به آب گفته این کارو بکن! مولکول زشت شده، بعد گفته بیا با هم این کارو انجام بدیم و مولکول قشنگ شده. این موضوع در تمام مجامع علمی دنیا مورد بررسی قرار گرفته و تایید شده همچنین دانش آموزی به نام حمیده بیطرف در ایران به بررسی تاثیر انواع صدا و نوشته بر ریزساختار و درشت ساختار مواد مختلف پرداخته و ضمن اشاره به اثر عوامل مذكور بر ساختار مواد در حالت مایع، تاثیر آن را در ساختار حالت جامد مواد مختلف مانند یخ، آلیاژ قلع، جیوه، نبات و سولفات مس نشان می‌دهد. دانه‌بندی مواد وقتی در حالت مایع در معرض صدای دلنشین، موسیقی آرام و نوشته با مفاهیم خوب قرار می‌گیرد، حالت منظم و در مقابل صدای ناهنجار، موسیقی تند یا نوشته با مفاهیم بد حالت نامنظم و در معرض آهنگ مذهبی (صوت قرآن) و نوشته‌های مذهبی منظم‌ترین و زیباترین حالت خود را به دست می‌آورد.(منبع)
«ایموتو»، تغییرات مولكولی آب را به وسیله تكنیك‌های عكسبرداری و مشاهده میكروسكوپی به صورت سند و مدرك درآورده است. به این صورت كه وی قطراتی از آب را به صورت یخ درآورده و سپس آنها را در یك فضای تاریك میكروسكوپی مورد آزمایش كه از قابلیت‌های عكاسی برخوردار بوده، قرار داده است. تحقیقات وی، آشكارا تغییر شكل ساختار مولكول آب را به نمایش گذاشته است و اثر محیط بر ساختار آب را نشان می‌دهد.
برف، بیش از چندین میلیون سال است كه بر زمین فرود می‌آید و همان‌گونه كه می‌دانیم، هر دانه برف‌، دارای شكل و ساختار خاص و منحصر به فرد است. با تبدیل یخ به آب و عكسبرداری از ساختار آن، شما به اطلاعات باورنكردنی‌ای آب دست پیدا می‌كنید.
«ایموتو» به تفاوت‌های جالب‌توجهی در ساختار كریستالی آب دست یافته است كه از منابع گوناگون و شرایط مختلف در روی كره زمین تهیه شده‌اند. آبی كه از نخستین محل خود از كوه جاری می‌شود و چشمه‌هایی كه جاری هستند، طرح‌های هندسی بسیار زیبایی از الگوهای كریستالی‌شده خود ارائه می‌دهند. آب آلوده و سمی كه از نواحی پرجمعیت و صنعتی به دست آمده است و آب راكد كوله‌های آب و سدهای ذخیره، به صراحت ساختارهای كریستالی تغییریافته و برحسب اتفاق شكل‌گرفته آب را نشان می‌دهد.
آب رودخانه سایجو ـ‌ ژاپن
آب رودخانه سانبوئیچی یوسویی ـ ژاپن
یخ قطب جنوب
چشمه‌ای در لوردز ـ فرانسه
آب دریاچه بیواكو، بزرگ‌ترین دریاچه در مركز ژاپن و آب استخری از ناحیه كینكی، آلودگی بدتر شده است.
آب رودخانه «یودو»ی ژاپن كه به خلیج «اوزاكا» می‌ریزد.
این رودخانه‌ از میان بیشتر شهرهای اصلی در كاسایی می‌گذرد.
آب رودخانه «فوجی وارا»، قبل از به جا آوردن دعا و نیایش.
آب رودخانه «فوجی وارا»، پس از به جا آوردن دعا و نیایش. بنابراین، با توجه به عمومیت موسیقی درمانی، «ایموتو» تصمیم گرفت ببیند، موسیقی چه اثراتی بر شكل‌گیری ساختار آب دارد. او آب مقطر را ساعت‌ها بین دو نفر كه در حال صحبت كردن بودند، قرار داد و سپس از كریستال‌های آن آب، پس از انجماد،‌ عكسبرداری كرد.
موسیقی هوی‌متال آب به صورتی زنده و هوشمندانه به هر یك از احساسات و اندیشه‌هایمان پاسخ می‌دهد پس ما انسانها که هفتاد درصد وزن بدنمون از آب تشکیل شده باید مراقب اعمال و رفتار خودمون باشیم نتیجه گیری
- مواد در حالت مایع تحت تاثیر موسیقی و نیز عقاید و احساسات اشخاصی كه با آنها سر و كار دارند بوده و به عبارتی تحت تاثیرصداها و محیط اطراف خود هستند.لذا از بررسی شكل ساختار مواد می توان به سرگذشت آنها پی برد.
- ساختار مواد بسته به نوع صدا، مفهوم نوشته و یا احساسات فرد نویسنده می تواند تغییركند.
- مواد موجود در دنیا دارای شعور ذاتی بوده و این موضوع در آیات متعددی از قرآن كریم تأیید شده است.
- حجم بدن انسان را آب تشكیل می دهد.با توجه به تاثیر موسیقی بر ساختار و در نتیجه خواص آب می توان نتیجه گیری نمود كه انواع صدا می توانند اثرات متفاوتی را بر انسان به جای گذارند.این موضوع با آیه شماره 65 سوره یس قرآن كریم كه حاكی از شهادت اعضا و جوارح بدن انسان در روز قیامت می باشد مطابقت دارد.در ضمن شاید بتوان یكی از دلایل حرام بودن گوش كردن به موسیقی غنادار را در این مسئله دانست.
99