سایت شخصی آیت الله هاشمی رفسنجانی , official_website_of_ayatollah_hashemi_rafsanjani

سایت شخصی آیت الله هاشمی رفسنجانی

سایت شخصی آیت الله هاشمی رفسنجانی , official_website_of_ayatollah_hashemi_rafsanjani

سایت شخصی آیت الله هاشمی رفسنجانی

55,230نــــفــــــر
عضو شده اند
55,230نفر عضو شده اند
95/11/4 13:40

سیاستمداری که رنگ عوض نکرد

سایت شخصی آیت الله هاشمی رفسنجانی
آیت الله هاشمی سیاستمدار مجربی بود که هرگز رنگ عوض نکرد و آنچه را که فکر می کرد به مصلحت کشور و مردم است می گفت و به سرانجام می رساند. روی همین جهت بود که دوست و دشمن به اعتدال و عقلانیت او اعتراف داشتند
99
30
15
11
م ه  , jazzaabb
یکشنبه 10 بهمن ، 20:26
عجب
دروغ کوچکتر بگین چاپلوس ها
ادامه
سامان  , saman_mir
یکشنبه 10 بهمن ، 15:54
روحش شاد
ادامه
احمد خان   شکافنده , doniamaly
چهارشنبه 6 بهمن ، 17:32
آفرین جناب میر
ونمونه سوپر انقلابیون هم بذر پاشه
ادامه
سامان  , saman_mir
چهارشنبه 6 بهمن ، 15:57
بقول آقای سردار قاسم سلیمانی آیت الله هاشمی رفسنجانی از ابتداانقلاب هیج فرقی نکرد ایشان متناسب با زمان استراتژی خاص خودش را داشتند متاسفانه سوپرانقلابیون امروزی که بوی باروت را از کبریت تشخیص نمیدهند در مورد این فرزند انقلاب اظهار نظر میکنند زمانیکه شما هنوز پشت کمربابات بودی این فرد برای همین نظام در زندانها وشکنجه گاههای ساواک بود.
ادامه
پادشاه کلوب امپراطور , ali137171
چهارشنبه 6 بهمن ، 15:21
چطور رنگ عوض نکرد؟دیگه چیکار باید می کرد
ادامه
علی سکوت مطلق , shalgardan1391
چهارشنبه 6 بهمن ، 12:34
رنگ عوض نکرد؟؟؟ مردمو چی فرض کردید؟
ادامه
ذوالفقار صادقی , zoulfegar.sadeghi
سه شنبه 5 بهمن ، 21:53
آیندگان خواهند نوشت که چه بزرگواری در تاریخ ایران سیاست و عملگرایی را چگونه تعریف کرد که در شأنش جهانیان مبهوت شدند، او فرزند ایران و فرزند خلف خمینی کبیر بود، روحش شاد و با شهدا مهشورش باد.
ادامه
سامان  , saman_mir
سه شنبه 5 بهمن ، 14:58
بهرحال نظام یکی از ستونهای محکم ؛ استوار و معتقد خودش را از دست داد فقدان او بتدریج برای دوستان و رفقای قدیمی آشکار میشود وجدان تنها محکمه ای است که نیاز به قاضی ندارد. روحش شاد ویادش همواره گرامی باد.
ادامه
احمد خان   شکافنده , doniamaly
سه شنبه 5 بهمن ، 08:48
روحش شاد
ادامه
امیر حسینی , amir1391
دوشنبه 4 بهمن ، 19:25
مردبودروحش شادیادش گرامی
ادامه
محمدرضا  دوست , sunson77
دوشنبه 4 بهمن ، 18:41
رنگ عوض نکرد؟!!!!
ادامه
آخرین مطالب سایت شخصی آیت الله هاشمی رفسنجانی
درس هایی از مدارای امام حسین(ع) "ما محرم عادتیم و تو حواری حسینی" " نامه آیت الله راستی کاشانی به هاشمی"/در پیشگاه تاریخ سرفراز خواهید بود پیش بینی آیت الله از آینده ترامپ "اخلاق حسینی، عزای حسینی" بازخوانی هشدار هاشمی درباره"محرم" کارکرد روحانیت این نیست!/مسیح مهاجری هاشمی چگونه هاشمی شد؟/حسین کمالی به کمک مردم مظلوم میانمار بشتابید "طالقانی نماد فراگیری انقلاب"/مهرداد خدیر تعابیر خاص مراجع درباره هاشمی+ فیلم "نیایش به رنگ اعتدال" شیرینی بازگشت آزادگان برای هاشمی "روایت آیت الله از رسم روزگار" هاشمی زدایی مقابله با تفكر هاشمی است بازخوانی هشدار هاشمی در سالروز مشروطه "ناشنیده های خانوادگی آیت الله" ناگفته های آیت الله هاشمی از پایان جنگ سه سوال از آقای موسوی خویینی ها کابینه دولت هاشمی چگونه تشکیل شد؟ عکس/ تجلیل آیت الله از نابغه ریاضی روزنامه آمریکایی ادعا کرد: سرنگونی این هواپیما موجب اختلاف و دودستگی در ایران شده است . گروه تحت رهبری هاشمی رفسنجانی خواستار آن است که زمینه برای محکوم ساختن آمریکا در سطح بین المللی فراهم شود، اما گروهی که حسینعلی منتظری آنان را رهبری می‌کند، حمله به منافع آمریکا را توصیه کرده است همه باید به منتخب مردم احترام بگذارند گفتی که لبخند من است ... "پیشنهادی برای دولت دوم روحانی"(یاسر هاشمی رفسنجانی) هاشمی به "مردم" ایمان داشت وصیت آیت الله هاشمی غرفه آثار آیت الله در نمایشگاه کتاب "هاشمی گونه" مناظره کنیم حرف آخر هاشمی درباره انتخابات 96