شرکت ملی صنایع پتروشیمی , npc_iran

شرکت ملی صنایع پتروشیمی

شرکت ملی صنایع پتروشیمی , npc_iran

شرکت ملی صنایع پتروشیمی

182نــــفــــــر
عضو شده اند
182نفر عضو شده اند
بیشتر
95/03/5 12:15

مترصد بازگشت به ایران هستیم

شرکت ملی صنایع پتروشیمی
رفع تحریم‌ها، راه را برای بازگشت شرکت‌های بزرگ خارجی به ایران باز کرده و اکنون همه مترصد بازگشت به این کشور پرجاذبه هستند.

آدریانو آباتو (Adriano Abato)، مدیر بازرگانی شرکت ایتالیایی ادیسون (Edison) که در زمینه نفت و گاز فعال است، در گفتگو با خبرنگار نیپنا اظهار داشت : اکنون روزهای خوب فرا رسیده و ما با اطمینان از موقعیت به وجودآمده، در صدد هستیم تا راه بسته‌شده را بار دیگر باز و به صنعت ایران به ویژه پتروشیمی که به رغم زمان‌بر بودن پروژه‌هایش، سودآوری خوبی دارد، بازگردیم.
آباتو با اشاره به این که خروج ما از ایران و صنعت نفت و گاز، یک خروج اجباری به واسطه تحریم‌ها بود، گفت: ما قصد داریم شعبه‌ای از شرکت را در تهران دایر کنیم تا هم ارتباط بیشتر و بهتر با صنعت نفت این کشور داشته باشیم و هم بتوانیم پروژه‌های بیشتری را به خود اختصاص دهیم.
مدیر بازرگانی ادیسون در پاسخ به پرسشی در خصوص حضور شرکت‌های بزرگ خارجی در صنعت پتروشیمی ایران، اظهار کرد: این شرکت و به گمانم، بسیاری از شرکت‌های بزرگ نفتی بسیار علاقمندند که در این بخش سرمایه‌گذاری کرده و با ارایه فناوری‌های روز و نیز دستیابی و تبادل دانش‌هایی که بعضاً ایرانیان در زمان تحریم، در آن خبره شده‌اند، Joint Venture خوبی را رقم بزنند. این امر تنها مستلزم آن است که قوانین ایران کمی باثبات‌تر شود که به نظر می‌رسد تا آن زمان، راه زیادی نمانده است.
وی درباره توانایی‌های صنعت نفت و گاز ایران گفت: مهندسین ایرانی دارای توانایی و دانش بالایی هستند. این مساله را به خوبی ضمن صحبت با آن‌ها و توضیحاتشان در زمینه این صنعت، می‌توان دریافت.
وی همچنین اظهار امیدواری کرد که با بازشدن بازار ایران پس از توافق هسته‌ای و به اصلاح در دوران پسابرجام، تولیدکنندگان اروپایی بتوانند محصولات، تجهیزات و دانش فنی روز را به ایران منتقل کنند.
99
آخرین مطالب شرکت ملی صنایع پتروشیمی
تکمیل زنجیره ارزش راهبردی مهم برای کاهش خام فروشی مترصد بازگشت به ایران هستیم دموپلنت تولید صنعتی پلی پروپیلن آماده افتتاح است انتشار اوراق سلف برای تامین منابع مالی پتروشیمی ها مقاصد صادراتی محصولات پتروشیمی ایران متنوع‌تر می شود عملکرد صادراتی پتروشیمی شازند 561 هزار تن اعلام شد زمینه توسعه صنایع پتروشیمی ایران فراهم است تخصیص دو درصد از هزینه های طرح ها به اهداف اجتماعی مرضیه شاهدایی: رعایت مسئولیت های اجتماعی راهبرد صنعت پتروشیمی ایران است همایش مسئولیت اجتماعی صنعت نفت آغاز به کار کرد تعهد به مسئولیت های اجتماعی زمینه ساز توسعه پایدار صنعت پتروشیمی استراتژی های توسعه باید نهادینه شود توسعه زنجیره ارزش پتروشیمی باهدف تحقق اقتصاد مقاومتی توسعه زنجیره ارزش پتروشیمی باهدف تحقق اقتصاد مقاومتی همکاری همه جانبه NPC برای واگذاری پتروشیمی دماوند توسعه پتروشیمی ها به رشد اقتصادی کمک می کند تجاری سازی 10 کاتالیست پتروشیمی با همکاری پژوهش و فناوری پتروشیمی و اسپک شاهدایی : 28 طرح جدید پتروشیمی تعریف شد آغاز فصلی جدید در صنعت پتروشیمی ایران سرمایه گذاران بین المللی پشت دروازه های ایران سرمایه گذاران در فضایی امن فعالیت خواهند کرد بنگاه اقتصادی با توان رقابت با دنیا را می خواهیم حضور 38 کشور خارجی در نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی تهران تاکید مجلس بر نقش آفرینی پتروشیمی در سال اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی: عملیات اجرایی طرح های پتروشیمی شتاب بگیرند شورای اقتصادبا سرمایه گذاری طرح تولید پروپیلن از متانول موافقت کرد بازدید مدیر عامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی از طرح کود شیمیایی اوره لردگان بازدید مدیران صنعت پتروشیمی از کارخانه تولید تجهیزات آب شیرین کن گسترش بازار محصولات پتروشیمی ایران در اروپا بهینه سازی مصرف آب در سیستم های تقطیر شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی