بیمارستان نور , NoorEyeHospital

بیمارستان نور

بیمارستان نور , NoorEyeHospital

بیمارستان نور

2,634نــــفــــــر
عضو شده اند
2,634نفر عضو شده اند
بیشتر
97/05/17 12:52

روز خبرنگار

بیمارستان نور
پیشرفت جوامع جز با آگاهی نسبت به عملکرد خویش برای رفع کاستی‌ها و تقویت مزیت‌ها و برتری‌ها حاصل نمی‌شود و در این میان، خبرنگاران در تحقق این مهم از مسئولیتی بس والا و خطیر برخوردارند.

بیمارستان و مراکز فوق تخصصی چشم پزشکی نور، با گرامیداشت روز خبرنگار، از درگاه خداوند منان برای راویان حقیقت تندرستی، سعادتمندی و توفیقات روزافزون را مسئلت می‌نماید.
99
    آخرین مطالب بیمارستان نور
    پیام تسلیت به مناسبت فرارسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی کلید ارتباط موثر با بیماران به گفته محمدرضا حسینیان پیام تبریک به مناسبت عید غدیر روز ملی اپتومتری گرامی‌باد میلاد امام هادی (ع) روز داروساز رلکس اسمایل؛ تکنیک جدید اصلاح عیوب انکساری روز پزشک پیام تبریک به مناسبت عید سعید قربان شهادت امام باقر(ع) پیام تسلیت به مناسبت شهادت امام جواد(ع) روز خبرنگار تبریک به مناسبت میلاد با سعادت امام رضا(ع) سلامتی شما برای ما مهم است.... تبریک میلاد حضرت معصومه(س) و روز دختران سالروز شهادت امام جعفرصادق(ع) سایکلوپلژی چیست سایكلوپلژی (Cycloplegia) به معنای... پدربزرگ سریال خانه سبز چشمان ش را در نور معاینه کرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) و قیام 15 خرداد چه کسانی نمی توانند روزه بگیرند چه کسانی نمی توانند روزه بگیرند نمایش هملت با هنرجویان میکاییل شهرستانی به صحنه می رود سالروز وفات حضرت خدیجه(س) سالروز آزادسازی خرمشهر را به هموطنان عزیز تبریک می‌گوییم ماه مبارک رمضان روز بزرگداشت حکیم ابوالقاسم فردوسی گرامی درست همانطور مهربان و بی‌ریا که در سینما و تلویزیون... یازده پله زمین رفت به سمت ملکوت یک قدم مانده، زمین... روز جهانی کار و کارگر روز ملی خلیج فارس