بیمارستان نور , NoorEyeHospital

بیمارستان نور

بیمارستان نور , NoorEyeHospital

بیمارستان نور

2,634نــــفــــــر
عضو شده اند
2,634نفر عضو شده اند
بیشتر
97/04/27 14:56

سلامتی شما برای ما مهم است....

بیمارستان نور
سلامتی شما برای ما مهم است. به‌همین منظور کلاس آموزشی احیای قلبی-ریوی، ویژه کارکنان بیمارستان چشم پزشکی نور در این مرکز به‌صورت دوره‌ای اجرا می‌شود.

در این جلسه که با حضور گروه‌های مختلفی از پرسنل بیمارستان و کلینیک خیابان اسفندیار تهران برگزار شد، ضمن آموزش و معرفی آناتومی بدن انسان و شناخت فعالیت اندام‌های حیاتی آن، آموزش‌های ویژه‌ای به کارکنان بیمارستان چشم‌پزشکی نور در خصوص نجات مصدوم و کمک‌های اولیه به بیماران داده شد.

این آموزش‌‌ها که با عنوان CPR (Cardio Pulmonary Rescitation) شناخته می‌شوند به‌صورت دوره‌ای برای تمامی کارکنان اعم از همکاران بخش درمانی و سایر پرسنل اداری و پشتیبانی نیز برگزار شده تا کلیه اعضای فعال و پویای بیمارستان فوق‌تخصصی چشم‌پزشکی نور برای خدمت‌رسانی به مراجعه‌کنندگان عزیز، در لحظه آماده و آموزش‌دیده باشند.

99
آخرین مطالب بیمارستان نور
پیام تسلیت به مناسبت فرارسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی کلید ارتباط موثر با بیماران به گفته محمدرضا حسینیان پیام تبریک به مناسبت عید غدیر روز ملی اپتومتری گرامی‌باد میلاد امام هادی (ع) روز داروساز رلکس اسمایل؛ تکنیک جدید اصلاح عیوب انکساری روز پزشک پیام تبریک به مناسبت عید سعید قربان شهادت امام باقر(ع) پیام تسلیت به مناسبت شهادت امام جواد(ع) روز خبرنگار تبریک به مناسبت میلاد با سعادت امام رضا(ع) سلامتی شما برای ما مهم است.... تبریک میلاد حضرت معصومه(س) و روز دختران سالروز شهادت امام جعفرصادق(ع) سایکلوپلژی چیست سایكلوپلژی (Cycloplegia) به معنای... پدربزرگ سریال خانه سبز چشمان ش را در نور معاینه کرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) و قیام 15 خرداد چه کسانی نمی توانند روزه بگیرند چه کسانی نمی توانند روزه بگیرند نمایش هملت با هنرجویان میکاییل شهرستانی به صحنه می رود سالروز وفات حضرت خدیجه(س) سالروز آزادسازی خرمشهر را به هموطنان عزیز تبریک می‌گوییم ماه مبارک رمضان روز بزرگداشت حکیم ابوالقاسم فردوسی گرامی درست همانطور مهربان و بی‌ریا که در سینما و تلویزیون... یازده پله زمین رفت به سمت ملکوت یک قدم مانده، زمین... روز جهانی کار و کارگر روز ملی خلیج فارس