مدرن تاكینگ , modern_talkingclub

مدرن تاكینگ

مدرن تاكینگ , modern_talkingclub

مدرن تاكینگ

277نــــفــــــر
عضو شده اند
277نفر عضو شده اند
85/03/8 07:30

توماس آندرس اکنون پاپ بزرگسالان را کار می کند مدرن...

مدرن تاكینگ
توماس آندرس اکنون پاپ بزرگسالان را کار می کند
مدرن تاکینگ در سال 1987 برای نخستین بار از هم پاشید، ۱۹۹۸ دیتر بوهلن و توماس آندرس بازگشت خود را آغاز نمودند. ۲۰۰۳جدایی دوباره ای داشتند و از آن موقع هر دو راه تک خوانی خود را ادامه می دهند. توماس آندرس در مجله بعدازظهر MDR به نام Hier ab vier آلبوم جدید خود Songs Forever را معرفی کرد. ما با این خواننده و آهنگساز مصاحبه کردیم.شما زمان زیادی را به شکل خواننده تک خوان کار می کردید، یعنی بدون دیتر بوهلن و این قضیه در قبل از آشتی شما هم وجود داشت. با این وجود بسیاری از مردم تا اسم شما را می شنوند، ابتدا به یاد مدرن تاکینگ می افتند. این مسئله شما را عصبانی نمی کند؟

من هم در تمام زندگی ام مدرن تاکینگ باقی خواهم ماند. وقتی با مدرن تاکینگ این همه موفقیت وجود داشته و بیش از ۱۰۰ میلیون سی دی فروخته شده است، پس اصلا قضیه این قدر ناگوار نیست، چون این به زندگی من تعلق دارد.شما سال های پر از حادثه و موفقی را با مدرن تاکینگ تجربه کرده اید، البته دعواهایی هم با دیتر بوهلن داشتید، و این اواخر هم اهانت های او در کتابش نسبت به شما. هنوز هم به قسمت زیبای مدرن تاکینگ فکر می کنید یا دیگر چنین کاری ممکن نیست؟

من همیشه به زمان های زیبا فکر می کنم. در واقع عقیده من در زندگی نگاه کردن به جلو است، چون زندگی به هرحال یک جاده یک طرفه است. وقتی ما به گذشته فکر می کنیم، باید به چیزهایی فکر کنیم که می توانیم از آنها بیاموزیم و یا به چیزهای زیبا. نباید خود را در آینده با چیزهای منفی مشغول کرد، چرا که در این صورت زندگی حیف شده و هدر می رود.مدرن تاکینگ دوبار از هم جدا شد و دوبار هم به هم پیوست. فکر می کنید درمورد این گروه هم مثل داستان ها حرف " تا سه نشه بازی نشه" صدق می کند؟

فکر نمی کنم.شما در فاصله سال های 1987 تا 1998 و حالا هم از 2003 خواننده تک خوان بودید، موفقیت شما با موفقیت تان در مدرن تاکینگ قابل مقایسه نیست. آیا این برای شما یک مشکل نیست؟

این اصلا هم قابل مقایسه نیست. برای اینکه من از مدرن تاکینگ موفق تر باشم باید ۱۴۰ میلیون نسخه فروش داشته باشم. من باید خودم را از این مقایسه رها کنم. من به تماشاچیان پاپ بزرگسالان را ارائه می کنم. و در نهایت مهم تر از همه برای من این است که همیشه لذت ببرم و این کار برایم لذت می آورد.شما آلبوم جدیدی را تهیه کرده اید، Songs Forever . موسیقی به کار رفته در این آلبوم را چگونه توصیف می کنید؟

این موسیقی همان تاثیری را می گذارد که احساس خود من است. همه چیز بسیار آرامش بخش است و به نظر من بسیار هم پر معناست.همکار سابق تان دیتر بوهلن در کتابش Hinter den Kulissen [پشت پرده] مطالبی منفی علیه شما نوشته بود. شما هم منصفانه از خودتان دفاع کردید، آیا شما با او صلح کردید؟

این مسئله در حال حاضر برای من تمام شده است. من فقط علیه آن اقدام کردم و دادگاه ها آن را در آرامش هر چه تمام تر برایم انجام دادند.به نظرتان اجرای موسیقی به شکل تک خوان سخت است؟

نه، من کاملا هم تنها نیستم، بلکه یک تیم در اطرافم دارم. نه، من از این موضوع بسیار لذت می برم.شما در Kabel Eins برنامه Best of Formel eins را مجری گری نمودید و در سال ۲۰۰۴ هم انتخابی Eurovision Contest را اجرا کردید. چطور شد که ناگهان به مسیر مجری گری افتادید؟

همان طور که یک زن جوان به داشتن بچه. از من پرسیدند آیا می خواهم Best of Formel eins را اجرا کنم. یقینا من هم مطمئن نبودم که خواهم توانست یا خیر. اما امتحان کردم و بسیار هم خوب بود. در اواسط کار هم کاملا در کار اجرا احساس راحتی می کردم. و از آن موقع که این کار را انجام می دهم، احترام بسیار زیادی برای مجریان قائل شده ام این هم چالشی دیگر است. من از ۳۵ سال پیش روی صحنه هستم و موسیقی کار می کنم و بنابراین کار در زمینه ای دیگر برایم لذت زیادی خواهد داشت.موسیقی شما متن انگلیسی دارد، چرا؟

این موضوع به این خاطر است که من کارم را بر پایه موسیقی انگلیسی زبان بنا کرده ام و باید هم همین طور بماند. به این شاخ و آن شاخ پریدن را دوست ندارم.قبل از هر چیز طرفداران تان از زمان مدرن تاکینگ تشکیل شده اند؟

خیلی هایشان بله، اما خیلی های دیگر هم بعدا اضافه شده اند.شما پسری سه و نیم ساله دارید. زندگی خانوادگی تان چگونه است؟

اکثرا کاملا نرمال است مثل بقیه خانواده ها. ما هر سه صبح زود از خواب بلند می شویم، همسرم، پسرمان را به مهدکودک می برد و سپس با من در دفتر به کار مشغول می شود. عصرها دوباره همه اعضای خانواده جمع می شوند. اما گاهی وقت ها هم روزها و هفته هایی هستند که بابا خانه نیست و خب این دیگر نرمال نیست.شما هنوز هم در کوبلنز زندگی می کنید، به زادگاهتان وابسته اید؟

من اهل این منطقه هستم و سه سال آخر مدرسه ام را در کوبلنز به مدرسه می رفتم. دوستانم و خانواده ام آنجا زندگی می کنند و هیچ دلیلی وجود ندارد که آنجا را ترک کنم. وقتی هم که در سفر هستم، همیشه با اشتیاق فراوان به کوبلنز بازمی گردم.آیا طرح B هم دارید، یعنی اینکه اگر دیگر نتوانید با موسیقی تان پول به دست آورید، ایده ای دارید که آن را انجام دهید؟

من همیشه کار موسیقی خواهم کرد. چه روی سن و چه پشت صحنه. الان هم زمینه موسیقی به طرزی باور نکردنی متنوع است. مثلا من دو دفتر موسیقی دارم، می توانم آهنگ بسازم، تهیه کنندگی کنم، می توانم خودم آنها را بخوانم یا به دیگران بدهم که آنها را بخوانم، می توانم مقابل دوربین قرار بگیرم یا مدیریت کنم. کارهای بسیاری هست که من قادر خواهم بود در آنها جای مناسبی برای خودم پیدا کنم.منبع: MDR

99
    آخرین مطالب مدرن تاكینگ
    آشنایی با 50 ستاره موسیقی تاریخ آلمان 50 ستاره موسیقی... اینجا چه کسی بابانوئل است؟... کنسرت توماس در شهر Heilbronn (قسمت سوم) چون ما تازه... کنسرت توماس در شهر Heilbronn (قسمت دوم) " اوه تامی،... کنسرت توماس در شهر Heilbronn (قسمت اول) سلام به همه... توماس کاملا ناشناس!... دیتر بوهلن در نمایشگاه تجهیزات رادیویی برلین سلام... مصاحبه با دیتر بوهلن این مصاحبه مربوط میشه به پنج... حمله به دیتر بوهلن و بستن او حمله به دیتر بوهلن و... هرگز دوباره مدرن تاکینگی در کار نخواهد بود؟... سی ویکمین مراسم اهدای Goldenes Lenkrad (فرمان طلایی)... همه چیز در مورد مدرن تاکینگ !... مصاحبه جدید با توماس اندرس                               ... حقایق محض در مورد جدایی استفانیا و دیتر بوهلن                                SIE... توماس آندرس و گروهش ( کنسرت در جشن شهری در Zweibrücken)... توماس آندرس اکنون پاپ بزرگسالان را کار می کند مدرن... توماس در نقش تست کننده شراب اینکه توماس در زمینه... Holiday on Ice in Moskau در 17 مارس 2006 در مسکو... آندرس بدون بولن کاملا متفاوت است Kiel-او با شجاعت... گفتگو با توماس اندرس خانواده من تمام خوشبختی من است...