مدرن تاكینگ , modern_talkingclub

مدرن تاكینگ

مدرن تاكینگ , modern_talkingclub

مدرن تاكینگ

277نــــفــــــر
عضو شده اند
277نفر عضو شده اند
85/01/31 07:30

توماس در نقش تست کننده شراب اینکه توماس در زمینه...

مدرن تاكینگ
توماس در نقش تست کننده شراب
اینکه توماس در زمینه نوشیدنی و خوراکی علاقه مند است از مدتها قبل شناخته شده است. در واقع یک دلیل دیگر برای اینکه او در رقابتی تبلیغاتی انتخاب شود. و این طور بود که توماس یکی از اعضای مراسم امسال WEINquintett شد تا شراب ها را برای GALERIA Kaufhof تست نماید.

او به همراه متخصصین مشروب Oliver Maringer ، Sommeliére Petra Wahl ، آشپز سه ستاره Jean-Claude Bourgueil و مدیر بازاریابی Benno M. Wildemann،در رستوران Gourmet[به معنی خوش خوراک] در شهر دوسلدورف حاضر می شود و شراب های آفریقای جنوبی را تست می کند. در این تست پنج مشروب برتر انتخاب می گردند. این شراب های انتخاب شده اکنون با قیمت مناسب در مرکز خرید GALERIA Kaufhof به فروش می رسند. این حراجی تبلیغاتی در 10 ژانویه آغاز شده و تا 254 مارس 2006 ادامه دارد. در 7 مارس بروشوری با موضوع آفریقای جنوبی در سراسر ایالت منتشر می گردد که در آن یک صفحه با عکس توماس به عنوان تست کننده شراب وجود دارد. این بروشورها در کلیه روزنامه ها به عنوان ضمیمه عرضه می شود.
توماس در این بروشور شراب 2005 Two Oceans، Sauvignon blanc ، Wine of Origin Western Cape ، Bergkelder را مورد نقد قرار می دهد. وی آن را اینطور توصیف می کند:
" به سرعت علاقه به این شراب ایجاد می شود، وقتی که آدم بوی خوش میوه ها را حس می کند. و در دهان هم آبدار و خوشایند است." حالا هر کس می خواهد بداند یک "شراب آبدار" چه مزه ای دارد، باید برای یکبار هم که شده به مرکز خرید برود... یک بطری 0.75 لیتری 4.99 یورو قیمت دارد.
در ضمن مرکز خرید GALERIA هم از همکاری با توماس بسیار خرسند بود.
99
    آخرین مطالب مدرن تاكینگ
    آشنایی با 50 ستاره موسیقی تاریخ آلمان 50 ستاره موسیقی... اینجا چه کسی بابانوئل است؟... کنسرت توماس در شهر Heilbronn (قسمت سوم) چون ما تازه... کنسرت توماس در شهر Heilbronn (قسمت دوم) " اوه تامی،... کنسرت توماس در شهر Heilbronn (قسمت اول) سلام به همه... توماس کاملا ناشناس!... دیتر بوهلن در نمایشگاه تجهیزات رادیویی برلین سلام... مصاحبه با دیتر بوهلن این مصاحبه مربوط میشه به پنج... حمله به دیتر بوهلن و بستن او حمله به دیتر بوهلن و... هرگز دوباره مدرن تاکینگی در کار نخواهد بود؟... سی ویکمین مراسم اهدای Goldenes Lenkrad (فرمان طلایی)... همه چیز در مورد مدرن تاکینگ !... مصاحبه جدید با توماس اندرس                               ... حقایق محض در مورد جدایی استفانیا و دیتر بوهلن                                SIE... توماس آندرس و گروهش ( کنسرت در جشن شهری در Zweibrücken)... توماس آندرس اکنون پاپ بزرگسالان را کار می کند مدرن... توماس در نقش تست کننده شراب اینکه توماس در زمینه... Holiday on Ice in Moskau در 17 مارس 2006 در مسکو... آندرس بدون بولن کاملا متفاوت است Kiel-او با شجاعت... گفتگو با توماس اندرس خانواده من تمام خوشبختی من است...