مدرن تاكینگ , modern_talkingclub

مدرن تاكینگ

مدرن تاكینگ , modern_talkingclub

مدرن تاكینگ

277نــــفــــــر
عضو شده اند
277نفر عضو شده اند
85/01/31 07:30

Holiday on Ice in Moskau در 17 مارس 2006 در مسکو...

مدرن تاكینگ
Holiday on Ice in Moskau
در 17 مارس 2006 در مسکو کنفرانس مطبوعاتی برای تور Holiday On Ice در کشور روسیه برگزار شد. در آوریل تور HOI با شوی Fantasy در کشور روسیه برگزار می گردد و در آنجا مسلما آهنگ Just Dream توماس هم اجرا خواهد شد. بنابراین نه فقط شو، بلکه توماس هم در مرکز کنفرانس مطبوعاتی قرار خواهد داشت.

در زیر بخوانید که چه سوالاتی از توماس پرسیده شد:

من می خواهم از آقای آندرس در مورد برداشت شان از این تجربه که مطمئنا تجربه ای منحصر به فرد حتی برای شخصی با این همه سال تجربه، است سوال کنم. شما قبل از این هرگز آهنگی برای یک شوی یخ نساخته بودید. درست است؟
صحیح است، من قبل از این چیزی برای شوی روی یخ نساخته بودم. همه چیز چند سال پیش شروع شد وقتی که آقای Steenhuisen با من تماس گرفت و پرسید آیا می توانم چیزی برای Holiday On Ice بسازم. من از این تقاضا شگفت زده شدم و سعی کردم فکر کنم این آهنگ چه باید باشد. اما این پایان کار نبود. اول از همه از این متعجب بودم که هیچ وقت انتظار چنین چیزی را نداشتم و به خاطر اینکه Holiday On Ice شویی فانتزی و مشهور از 50 سال پیش است. طبیعتا خیلی احساس افتخار می کردم که می توانم آهنگی برای آن بسازم. ما با هم صحبت کردیم و من مدام می پرسیدم چه نوع آهنگی باید باشد. آقای Steenhuisen به من گفت به این شکل که نمایش باید بسیار احساساتی باشد با تمرکز اصلی بر روی رویاها... این لغت کلیدی برای من بود و من شروع به کار کردم.

آقای آندرس، شما آهنگ بسیار زیبایی اجرا کردید و هرکسی خواهان آن است. امسال می خواستید در Eurovision Song Contest شرکت کنید، اما در رای گیری ملی موفق نشدید. به ما بگویید آیا واقعا ناامید و سرخورده بودید و چرا شما، یک ستاره، به چنین رقابتی نیاز دارید؟
در نهایت من در مکان دوم آلمان قرار گرفتم و کمی ناراحت بودم که چرا نمی توانم به آتن بروم، در آن صورت من واقعا به شما روس ها تکیه داشتم. اینکه شما به من 12 امتیاز بدهید. اما از طرف دیگر، ممکن است شما این کار را برای همکاران من Texas Lightning انجام دهید؟ در هر حال، حضور در آنجا و انجام این کار احساس زیبایی بود. می دانید، Songs That Live Forever یک بالاد است و واقعا آهنگ زیباتریست، مثل آهنگ HOI. چرا؟ الان این رقابت بسیار فعال و پویاست و من واقعا افتخار می کنم که در آن شرکت کردم، چون از طرف تلویزیون آلمان از من سوال شد که آیا دلم می خواهد نماینده آلمان در یک رقابت بین المللی باشم. گاهی وقت ها زندگی خسته کننده می شود و این دلیلی بود برای من که این کار را انجام دهم. مطمئنم که زمانی استثنایی برای من بود و مکان دوم هم خیلی بد نیست.

چند سال قبل شما برای فیلم ماراتن استکهلم (Stockholm Marathon) آهنگی ساختید و نقشی را هم در فیلم بازی کردید. تصمیم دارید که چنین کاری را یعنی ساختن یک Soundtrack و بازی در یک فیلم دوباره انجام دهید؟
در مورد Fantasy نمایش از طرف من اجرا نمی شود. من ویدئو را تماشا کردم و رقاص ها را روی یخ دیدم. باز هم مثل همیشه، در آینده نزدیک چیزی برای فیلم ها نخواهم ساخت، ولی انسان هرگز نمی داند.... و زندگی هم اغلب برای ما پدیده هایی شگفت انگیز می آورد.

توماس، تاکنون چند بار در روسیه بوده اید و اولین بار چه موقع اینجا بودید؟
تا بحال نشمرده ام، اما فکر کنم حدودا 40-50 بار در مسکو بوده ام. بله، 40 بار , چهار و صفر! اگر درست یادم بیاید در سال 1988 برای اولین بار اینجا بودم.

چه چیزی باعث تصمیم ساخت یک آهنگ برای شوی یخ شد؟ آرم جهانی و معروف Holiday On Ice یا افتخار بزرگ؟
می دانید، این موقعیتی پرفایده است. وقتی تو شویی مطرح و هنرمندی معروف داری. تو هرگز آن را از دست نخواهی داد! این نمایشی منحصر بفرد است و شما باید آن را تماشا کنید. من آن را بارها دیده ام و هر دفعه هم متعجب می شوم که آنها قادر به انجام چه کارهایی هستند. من واقعا افتخار می کنم که آهنگی برای این نمایش ساختم و خیلی هم خوشبخت هستم که می توانم شو را ببینم و آهنگ خودم را بشنوم.

توماس، به من بگویید آیا شما افتتاحیه روسی Fantasy را اجرا خواهید کرد. من حدس می زنم برای شما خیلی مهم است اگر شما فقط برای چندین ساعت اینجا بیایید. به جز شرکت در این کنفرانس مطبوعاتی چه کار دیگری در مسکو انجام می دهید؟
اول از همه باید بگویم که این کوتاه ترین بازدید من در اینجاست. من برنامه دیگری بجز این کنفرانس ندارم. چندین مصاحبه خواهم داشت و بعد به آلمان بر می گردم، چون باید فردا در استودیو باشم. بله، مسلما من در آوریل اینجا حاضر خواهم شد. اجرا خواهم داشت و فقط در میان تماشاچیان نخواهم نشست، اجرا هم خواهم داشت. روی یخ. ( می خندد)

توماس، شما به تازگی آلبوم جدیدتان را منتشر کردید. می خواهم کمی درباره آن بشنوم. ایده تنظیم این پروژه در سبک غیر معمول جاز چگونه بوجود آمد؟
تا آن جا که من می دانم، آلبوم در 20 مارس در روسیه منتشر می شود. من این نوع موسیقی را همیشه دوست داشتم و بنابراین تصمیم گرفتم آهنگ هایی از دهه هشتاد را در آلبوم قرار دهم و آنها را به نحوی مناسب در نوع و گونه ای خاص، در سبک سوئینگ/جاز تنظیم کنم. امیدوارم که مردم هم آن را خیلی زیاد دوست بدارند همان طور که من این کار را کردم.


امسال تصمیم دارید به کدام شهرهای روسیه بروید؟ و ممکن است برای ما راز سبک آلبوم جدیدتان را افشا کنید؟ یا اینکه مثل همیشه باید ما را غافلگیر کند؟
اطلاع ندارم که به چه شهرهایی خواهم رفت. این را باید از مدیرم بپرسم، چون بازدیدهای بسیاری برنامه ریز شده اند و بازدیدهای دیگری هم اضافه خواهند شد. فکر می کنم که آهنگ های آلبوم جدیدم را خواهم خواند و مطمئنم تعدادی از آهنگ های مدرن تاکینگ هم در میان آنها خواهد بود. یک قسمت توماس آندرس جدید خواهد بود و یک قسمت آهنگ های قدیمی. من بیش از 30 سال است که روی سن هستم و چندتایی آهنگ برای خواندن دارم!

توماس، فکر می کنید شوی Fantasy اینجا در روسیه محبوب خواهد شد؟ آخر می دانید، چنین شوهایی در آمریکا و در اروپا محبوب هستند ولی معمولا در روسیه اینطور نیست. آیا Fantasy در موقعیتی خواهد بود که مردم این کشور را به سوی خود جذب کند؟
من یقین دارم که روس ها این نمایش فانتزی را دوست خواهند داشت، چون پاتیناژ بسیار زیباست!

چند سال پیش شما در روزنامه Trud مصاحبه ای بسیار جذاب داشتید و برای ما با عشق فراوان درباره همسر و خانواده تان صحبت کردید. در زمان افتتاحیه شو آنها را با خودتان به مسکو می آورید؟
متاسفانه همسر من در مسافرت است، اما قول می دهم زنم را دفعه بعد با خودم بیاورم. شما هم خواهید توانست با او صحبت کنید. برای تعارف تان هم متشکرم!

Source : Pinwand
99
    آخرین مطالب مدرن تاكینگ
    آشنایی با 50 ستاره موسیقی تاریخ آلمان 50 ستاره موسیقی... اینجا چه کسی بابانوئل است؟... کنسرت توماس در شهر Heilbronn (قسمت سوم) چون ما تازه... کنسرت توماس در شهر Heilbronn (قسمت دوم) " اوه تامی،... کنسرت توماس در شهر Heilbronn (قسمت اول) سلام به همه... توماس کاملا ناشناس!... دیتر بوهلن در نمایشگاه تجهیزات رادیویی برلین سلام... مصاحبه با دیتر بوهلن این مصاحبه مربوط میشه به پنج... حمله به دیتر بوهلن و بستن او حمله به دیتر بوهلن و... هرگز دوباره مدرن تاکینگی در کار نخواهد بود؟... سی ویکمین مراسم اهدای Goldenes Lenkrad (فرمان طلایی)... همه چیز در مورد مدرن تاکینگ !... مصاحبه جدید با توماس اندرس                               ... حقایق محض در مورد جدایی استفانیا و دیتر بوهلن                                SIE... توماس آندرس و گروهش ( کنسرت در جشن شهری در Zweibrücken)... توماس آندرس اکنون پاپ بزرگسالان را کار می کند مدرن... توماس در نقش تست کننده شراب اینکه توماس در زمینه... Holiday on Ice in Moskau در 17 مارس 2006 در مسکو... آندرس بدون بولن کاملا متفاوت است Kiel-او با شجاعت... گفتگو با توماس اندرس خانواده من تمام خوشبختی من است...