مدرن تاكینگ , modern_talkingclub

مدرن تاكینگ

مدرن تاكینگ , modern_talkingclub

مدرن تاكینگ

277نــــفــــــر
عضو شده اند
277نفر عضو شده اند
85/01/31 07:30

گفتگو با توماس اندرس خانواده من تمام خوشبختی من است...

مدرن تاكینگ
گفتگو با توماس اندرس
خانواده من تمام خوشبختی من است

زمان های در کنار خانواده برای او بسیار ارزشمند است. برای همین توماس آندرس بابت جشن عید پاک که آن را با عزیزانش برگزار می کند، خوشحال است.

سرزنده و راضی، توماس آندرس ۴۲ ساله با همسر ۳۲ ساله اش کلودیا از شادی جشن عید پاک مشترکشان لذت می برند، در حالیکه پسر 3 ساله شان الکساندر با سبد کوچک تخم مرغ های رنگی شکلاتی بازی
می کند.

توماس آندرس، به زودی از این زندگی آرمانی خارج می شوید، چون قرارهای کاری سرو کله شان پیدا
می شود.

همین طور است. من در حال معرفی آلبوم جدیدم Songs Forever هستم و مدت زمان زیادی در سفر خواهم بود، حتی در اکراین و کره جنوبی.

خانواده تان هم با شما می آیند؟

نه، وقتی من در تور هستم، همسر و پسرم در خانه می مانند. برای کوچولو داشتن یک زندگی روزمره منظم بسیار مهم است: زندگی اش در مهد کودک و دوستانش.

وقتی این قدر در سفر هستید، دچار اشتیاق و حسرت نمی شوید؟

برای من مهم است که هرگز مدت زمان زیادی از خانواده ام دور نباشم. 14 روز دیگر نهایت آن است و بعد از آن می خواهم وقت زیادی برای کلودیا و الکساندر داشته باشم. نباید این طور باشد که وقتی به خانه می روم تازه نیاز به وقت زیادی داشته باشم تا دوباره با پسرم و زنم ارتباط برقرار کنم. مهم این است: وقتی در سفر هستم، هر روز تلفنی صحبت می کنیم.

یک روز با خانواده آندرس چگونه است؟

در زندگی روزمره؟ الکساندر در ساعت 9 به مهد کودک می رود، من پشت میز کارم یا پیانو می نشینم تا کار کنم. نهار را با هم می خوریم. اصلا فرقی نمی کند که همه مان تا چه حد کار داشته باشیم: اینکه یک بار در روز همگی پشت میز بنشینیم و غذا بخوریم یک اجبار حتمی است! در زمان تعطیلات آرامش بخش تر است. صبحانه دیروقت و بعد هم:" بیا بابا، بیا توی استخر!"

خانواده و همبستگی ارزش هایی هستند که امروزه خیلی از آدم ها حسرتشان را می خورند.

به نظر من اینها خوب و مهم هستند. من خودم را یکی از "مدافعان جدی ارزشها" می دانم. انسان به ایده آل هایی نیاز دارد که به آنها اعتقاد داشته باشد. من سعی می کنم این را به پسرم هم منتقل کنم. مثلا احترام گذاشتن به دیگران. یا – به خاطر اینکه بچه های در سن او تازه با مسائل مختلف شروع می کنند- اینکه بیاموزد اگر بردن وجود دارد باختن هم هست.

شما در هر دو تجربه داشته اید، کدام سخت است؟

خب، بردن مسلما زیباتر است. اما به نظر من انسان فقط از شکست می آموزد و خودش را مورد سوال قرار می دهد.

باز هم برگردیم به خانواده: دوست دارید فرزندان بیشتری هم داشته باشید؟

فقط می گویم: غیر ممکن نیست
99
    آخرین مطالب مدرن تاكینگ
    آشنایی با 50 ستاره موسیقی تاریخ آلمان 50 ستاره موسیقی... اینجا چه کسی بابانوئل است؟... کنسرت توماس در شهر Heilbronn (قسمت سوم) چون ما تازه... کنسرت توماس در شهر Heilbronn (قسمت دوم) " اوه تامی،... کنسرت توماس در شهر Heilbronn (قسمت اول) سلام به همه... توماس کاملا ناشناس!... دیتر بوهلن در نمایشگاه تجهیزات رادیویی برلین سلام... مصاحبه با دیتر بوهلن این مصاحبه مربوط میشه به پنج... حمله به دیتر بوهلن و بستن او حمله به دیتر بوهلن و... هرگز دوباره مدرن تاکینگی در کار نخواهد بود؟... سی ویکمین مراسم اهدای Goldenes Lenkrad (فرمان طلایی)... همه چیز در مورد مدرن تاکینگ !... مصاحبه جدید با توماس اندرس                               ... حقایق محض در مورد جدایی استفانیا و دیتر بوهلن                                SIE... توماس آندرس و گروهش ( کنسرت در جشن شهری در Zweibrücken)... توماس آندرس اکنون پاپ بزرگسالان را کار می کند مدرن... توماس در نقش تست کننده شراب اینکه توماس در زمینه... Holiday on Ice in Moskau در 17 مارس 2006 در مسکو... آندرس بدون بولن کاملا متفاوت است Kiel-او با شجاعت... گفتگو با توماس اندرس خانواده من تمام خوشبختی من است...