مدرن تاكینگ , modern_talkingclub

مدرن تاكینگ

مدرن تاكینگ , modern_talkingclub

مدرن تاكینگ

277نــــفــــــر
عضو شده اند
277نفر عضو شده اند
86/06/18 23:36

توماس کاملا ناشناس!...

مدرن تاكینگ
توماس کاملا ناشناس!!!
حتما شما هم کمی ترسیدید وقتی عکس جدید توماس را در مطبوعات دیدید. اما نترسید... این فقط یک گریم برای شوی تلویزیونی Experiment Inkognito در Kabel eins است.
توماس هم با خودش فکر کرده است. چرا یکبار هم که شده در نقش فردی کاملا ناشناس نرود و سایرین را کمی فریب ندهد. حتی کلودیا هم از همه این قضایا هیچ چیز نمی دانست و ما می توانیم هیجان داشته باشیم که آیا او فریب شوهر خودش را خورده یا خیر. هر کس از شما که می خواهد ببیند چطور توماس از پس این کار برآمد و واکنش کلودیا چطور بوده و کدام یک از دوستان یا آشنایانش " غافلگیر شدند"، باید از 27 آگوست هر دوشنبه ساعت 21:15 دقیقه تلویزیون را روشن کند. چون هنوز تاریخ دقیق پخش آن قطعی نشده و شما باید هر 4 سری از این شو را ببینید ;-)
Ingolf Lück ، مجری این برنامه، با یک ماسک جلوه های ویژه به افراد معروف این امکان را می دهد که هویتی کاملا جدید داشته باشند تا در نقش " هیچ کس" بتوانند کاملا آزاد در میان مردم بروند. حتی نزدیک ترین دوستان و اعضای خانواده هم عزیزانشان یا به عبارتی افراد مورد اعتمادشان از سال ها قبل را نمی توانند بشناسند. این طور شد که توماس در نقش فرد بازنشسته و سالخورده و همیشه آماده برای گفت و گوی عاشقانه Gigolo Werner Stockhahn رفت و نه فقط پشت پیانوی محبوبش نشست بلکه باعث گمراهی اطرافیان و مسلما کلودیا شد.
مسئول این تغییر غیر عادی و شگفت انگیز هنرمند گریم و میکاپ Robert Rebele است. او در طی مرحله ای چندین ساعته ماسک های جلوه های ویژه ای که به افراد معروف برای داشتن ظاهری کاملا جدید کمک می کند، تهیه می کند. در این برنامه، این "هیچ کس" ها باید با چالش های گوناگونی مواجه شوند که در طی ضبط برنامه دائما دشوارتر می شوند. از جمله آنها باید با افراد بسیار زیادی ارتباط برقرار کنند و تجربه کنند که چگونه است وقتی ناگهان یکی از کسانی باشند که شاید اصلا به چشم نمی آیند. و به علاوه یکی از وظایف آنها این است که که از غریبه ها یا به عبارت بهتر از آشنایان و اشخاص مورد اعتمادشان سوالاتی بپرسند و یا به عبارتی آنها را فریب دهند.
اینکه به نظر توماس، تغییرش را چطور دیده وقتی که اولین نگاه را به آیینه انداخته و چرا او در چنین برنامه ای شرکت کرده و مردم چه واکنشی نشان داده اند را می توانید در مصاحبه کوتاه ما بخوانید.
 
TAO-Webteam:  باید کاملا صادق باشیم... اگر تو در زندگی واقعی ات هم این شکلی بودی، ما باید در مورد Fanpage بیشتر فکر می کردیم! اما از شوخی گذشته... از قبل می دانستی که چه شکلی خواهی شد و اینکه تو را این قدر " تغییر می دهند" و یک بازنشسته پیر به اسم Gigolo از تو می سازند؟
Thomas: نه، اصلا نمی دانستم! با اینکه مشخص شده بود که باید پیر شوم، اما بیشتر از آن اطلاعی نداشتم. من کاملا از تمام حقایق بی خبر بودم.
TAO-Webteam:  در کل چه چیز تو را به سمت شرکت در این سبک برنامه جذب کرد؟
Thomas: پول؟؟؟؟؟ نه، خیلی جالب است در نقش کس دیگری بروی. این را هرکس یک موقعی آرزو نمی کند؟ من یک برنامه انگلیسی از " ناشناس بودن" با Ronan Keating دیدم و به نظرم خیلی خنده دار آمد.
TAO-Webteam:  این تغییر چهره چطور شکل گرفت؟  حتما از صورت قالبی ساختند و از روی آن ماسک تهیه کردند. این مراحل چقدر طول کشید و خیلی کار ناخوشایندی بود؟
Thomas: وقتی که صرف شد خیلی زیاد بود. من مجبور بودم 4 هفته قبل از شروع ضبط به مونیخ نزد Robert Rebele ( سازنده ماسک) بروم تا قالبی از صورتم بردارد. در این مرحله، روی کل صورتم و ناحیه سینه ام با نوعی سیلیکون چسبانده شد. همه با کارد دندانپزشکی آشنا هستند. این ابزار هم همان پنس بود که قالب دندان ها را با آن بر می دارند. تفاوت در این جا بود که در دندانپزشکی، قالب برداری در تقریبا 1 دقیقه تمام می شود. " زمان شکل گرفتن" من حدودا 20 دقیقه طول کشید. برای این کار دستمال هایی از گچ گذاشته شد که آنها هم باید خشک می شدند. کار ناخوشایندی نبود. می توانستم از طریق سوراخ های بینی ام نفس بکشم، بقیه جاها ( به جز گوش ها) چسبانده شده بود. در پایان کار، احساس می کردم سرم یک توپ بازی است!
TAO-Webteam:  چقدر طول کشید تا تو برای کار ضبط آماده شوی؟ ( جا دادن ماسک، آرایش و گریم، لباس، تجهیزات)
Thomas: این مراحل در ساعت 8:00 آغاز شد و حدود 14:00 به پایان رسید. یعنی حدود 6 ساعت!
TAO-Webteam:  چه احساسی داشتی و چه فکری کردی وقتی خودت را تکمیل شده در آیینه دیدی؟ می توانستی با آن کنار بیایی یا برایت خیلی وحشتناک بود؟
Thomas: به نظر خودم ترسناک بودم! نمی شد چیز مناسب تری طراحی کنند؟ جرج کلونی یا براد پیت. نه، من تبدیل به یک پیرمرد شده بودم.
TAO-Webteam:  مردم در مکان های عمومی چطور واکنش نشان می دادند؟
Thomas: تا حدودی کناره می گرفتند : فورا خوش تیپ ها و" کسانی که موقعیت بهتری داشتند" از من دوری می کردند.
TAO-Webteam:  آیا کسی تو را شناخت یا شاید حتی با تو صحبت کرد؟
Thomas: شناخت؟؟؟؟؟؟؟؟ شناخت من غیر ممکن بود. حتی راننده من میشائیل هم یک متر آن طرف تر از من ایستاده بود، از بردن من امتناع کرد.
TAO-Webteam:  همه اینها "ناشناس بودن" بود و کلودیا هم از قبل در این باره هیچ چیز نمی دانست. برایت خیلی سخت بود که همه این چیزها را نگه داری؟
Thomas: کلودیا هیچ چیز نمی دانست. من از این موضوع برای خودم تفریح درست کردم. اما او واقعا عالی از پس اش برآمد.
TAO-Webteam:  برای تو چطور بود که از یک آشنا و دوست صمیمی (در این مورد کلودیا) درباره خودت سوال کنی؟
Thomas: خیلی خنده دار بود. اما نه فقط در مورد کلودیا. شما باید واقعا جدول زمان بندی تلویزیون تان را خالی نگه دارید. واقعا خیلی خیلی خنده دار بود.
TAO-Webteam:  همین کار را خواهیم کرد، سر این موضوع می توانی کله تاس و موهای سینه مصنوعی ات را شرط ببندی ;-) ما واقعا برای قسمت مربوط به تو هیجان داریم و به شدت خوشحالیم.
 
اینکه در چه موقعیتی کلودیا با Gigolo Werner Stockhahn بازنشسته با هم ملاقات کردند، به زودی از طریق ما خواهید دانست.
با تشکر فراوان از Kabel eins و مسلما توماس برای حمایت دوستانه.
99
    آخرین مطالب مدرن تاكینگ
    آشنایی با 50 ستاره موسیقی تاریخ آلمان 50 ستاره موسیقی... اینجا چه کسی بابانوئل است؟... کنسرت توماس در شهر Heilbronn (قسمت سوم) چون ما تازه... کنسرت توماس در شهر Heilbronn (قسمت دوم) " اوه تامی،... کنسرت توماس در شهر Heilbronn (قسمت اول) سلام به همه... توماس کاملا ناشناس!... دیتر بوهلن در نمایشگاه تجهیزات رادیویی برلین سلام... مصاحبه با دیتر بوهلن این مصاحبه مربوط میشه به پنج... حمله به دیتر بوهلن و بستن او حمله به دیتر بوهلن و... هرگز دوباره مدرن تاکینگی در کار نخواهد بود؟... سی ویکمین مراسم اهدای Goldenes Lenkrad (فرمان طلایی)... همه چیز در مورد مدرن تاکینگ !... مصاحبه جدید با توماس اندرس                               ... حقایق محض در مورد جدایی استفانیا و دیتر بوهلن                                SIE... توماس آندرس و گروهش ( کنسرت در جشن شهری در Zweibrücken)... توماس آندرس اکنون پاپ بزرگسالان را کار می کند مدرن... توماس در نقش تست کننده شراب اینکه توماس در زمینه... Holiday on Ice in Moskau در 17 مارس 2006 در مسکو... آندرس بدون بولن کاملا متفاوت است Kiel-او با شجاعت... گفتگو با توماس اندرس خانواده من تمام خوشبختی من است...