مدرن تاكینگ , modern_talkingclub

مدرن تاكینگ

مدرن تاكینگ , modern_talkingclub

مدرن تاكینگ

277نــــفــــــر
عضو شده اند
277نفر عضو شده اند
86/06/18 23:33

دیتر بوهلن در نمایشگاه تجهیزات رادیویی برلین سلام...

مدرن تاكینگ
دیتر بوهلن در نمایشگاه تجهیزات رادیویی برلین
سلام
بعد از مدتی که هیچ خبر خاصی از توماس و دیتر نبود، بالاخره سایت Bohlenworld گزارش هایی رو گذاشت که فکر می کنم برای همه تون جالب باشه. مطلب اول درباره حضور دیتر در نمایشگاه IFA و مطلب دوم هم ماجرای دادگاه سارقان منزل دیتره. فکر می کنم دومی جالب تر باشه!
 
 
در روز شنبه 1/9/2007 دیتر بوهلن در نمایشگاه تجهیزات رادیویی برلین در ایستگاه شرکت TREKSTOR ساعتی را به امضا دادن اختصاص داد. Modern-talking-online  و Bohlenworld برای شما از این رویداد دیدن کردند. در ایستگاه Trekstor در سالن نمایشگاهی شماره 16، برای پیش از شروع ساعت امضا افراد بسیاری آمده بودند. سالن کوچک اختصاص داده شده به IFA لبریز از جمعیت بود. دیتر بوهلن تقریبا با یک تاخیر 30 دقیقه ای در مراسم حاضر شد. دیتر در شروع صحبت و خوشامد گویی ها، توضیح داد که راننده اش مدت کوتاهی پیش از حرکت، قرار را لغو کرده و اتومبیل شخصی اش هم با داشتن نقص فنی در یکی از پمپ بنزین های اتوبان مانده است. بالاخره یک راننده پیک مهربان دیتر و دوستش کارینا را با اتومبیل خود رسانده است.
توضیحات کامل و دقیق دیتر را می توانید در ویدئو کلیپ های جالب و خنده دار زیر ببینید:
 
 دانلود ویدئو با کیفیت خوب (99 mb)
دانلود ویدئو با کیفیت پایین ( 18 mb)
 
با جمعیت زیادی که در سالن 16 جمع شده بودند، باید برای هر کسی روشن می بود که کلیه حاضران نمی توانند در این روز به امضای دیتر بوهلن برسند. و همین طور هم شد:
در حاشیه سمت چپ سن موانع گشوده شد و 5 نفر توانستند روی سن بروند تا از دیتر امضا بگیرند. اما در حاشیه سمت راست همچنان سن را بسته نگه داشته بودند. خوبی این کار برای همه طرفدارانی بود که اتفاقی در سمت چپ قرار داشتند. تشکیل یک صف مرتب غیر ممکن بود، چون آن جا پر از جمعیت بود. درست بعد از 1 ساعت، امضا دادن تمام شد و می شد قیافه های ناامید زیادی را دید که دست خالی بیرون می رفتند.
سپس سن را برای کنفرانس مطبوعاتی خبرنگاران تغییر دکور دادند. در حالی که دیتر در پشت سن با RTL مصاحبه می کرد. Modern-talking-online و Bohlenworld از این کنفرانس مطبوعاتی استفاده کردند تا از دیتر درباره طرح ها و پروژه های جدیدش سوال کنند:
 
Modern-Talking-Online: در مصاحبه ای با RTL حدود دو ماه پیش گفتی که طرفداران می توانند برای سورپریزی که در آخر سال می آید خوشحال باشند. ولی هیچ جزئیات دیگری را ذکر نکردی. حالا نمی توانی تا حدودی فاش کنی که در آخر سال چه چیز می آید یا چه اتفاقی می افتد؟
Dieter Bohlen: این سورپریز این است که من در پایان امسال آلبوم جدیدی با مارک خواهم ساخت. حتی تصور ساخت آلبومی جاز با آهنگ های کریسمسی مدرن را هم داشتم. اما شروع به ساخت چند دمو با مارک کردم. ولی در کل آن قدر رضایت بخش نبود که در ابتدا تصور می کردم. بنابراین تصمیم گرفتم به جای آن، یک آلبوم عادی بسازم که باز هم بالاد های پر احساس و زیبا در آن باشد. در این رابطه، ضبط آهنگ ها از همین سپتامبر شروع می شود و آلبوم باید برای کریسمس در مغازه ها باشد.
Bohlenworld: بعد از آهنگ دو نفره با مارک مدلوک که یک شماره یک بود، از نظر موسیقی، کارتان چطور ادامه می یابد؟ آیا این کار دو صدایی، یک اتفاق یک باره و تکرار نشدنی بود یا ما می توانیم باز هم انتظار کارهای دونفره دیگری را بکشیم؟
Dieter Bohlen: ما فعلا در 10 سپتامبر به استودیو می رویم و با هم آهنگ های آلبوم جدید را انتخاب می کنیم. مارک آن طور که خودش گفت، خیلی دلش می خواهد آهنگ دیگری را با من بخواند. به نظر من، این به آهنگ ها بستگی دارد. آخرین باری که در استودیو بودیم و این آهنگ دونفره را ساختیم، مارک داشت می خواند و من هم برای تفریح قدری در کُر خواندم. بعد این کار خود بخود گسترده تر شد تا در نهایت آهنگ دونفره از آن در آمد. چنین چیزی از ابتدا اصلا برنامه ریزی نشده بود و قرار نبود که من این قدر زیاد بخوانم. یک دفعه این نتیجه از آن حاصل شد. این دفعه هم همین طور خواهد بود. اگر آهنگ ها مناسب باشند و نتیجه مناسب را بدهد، می تواند چنین شود که باز هم در تابستان سال آینده، یک آهنگ تابستانی مشترک دیگر را شروع کنیم. کار دو نفره مشترک در هر حال لذت بخش است.
Modern-Talking-Online: دیتر، تو در مصاخبه اخیرا گفته ای که تجارت موسیقی امروزه دیگر سود آور نیست و نمی توان پول خیلی زیادی از آن به دست آورد. چون فروش سی دی سال به سال حرکتی رو به عقب دارد. تو شخصا چه نقاط ثقل و قوت دیگری در فعالیت های سال های اخیر خود قرار داده ای؟ چون آن طور که ما تو را می شناسیم، نمی توانی بیکار توی خانه بنشینی؟
Dieter Bohlen: اول باید به تو بگویم که من افکار پیشگویانه یا به عبارتی رگ پیشگویی دارم! من آن موقع، سال ها پیش به Bertelsmann گفتم که دیگر با فروش سی دی نمی توان ادامه داد. یعنی به عقیده من در آینده دیگر سی دی های فیزیکی وجود نخواهد داشت. یعنی سی دی هایی که بتوان آنها را در دست گرفت. مردم آهنگ ها را فقط از طریق اینترنت دانلود خواهند کرد، بدون اینکه پولی بابت آن بپردازند. متاسفانه کاری هم نمی توان علیه آن انجام داد. و بنابراین من از چند سال پیش شروع کردم با تلویزیون و RTL پایگاه دومی ایجاد کنم.DSDS یک برنامه تلویزیونی موفق آلمانی با میانگین گروه مخاطب 32 درصد است. امروزه دیگر موسیقی واقعا صرف نمی کند. ولی ما با مارک مدلوک ثابت کردیم که اگر پیش شرط ها موجود باشد، امروزه هم می توان فروش داشت. اما اینها استثنا هستند. وگرنه به جای آن، من کارهای دیگری می کنم که با آن پول به دست بیاورم. برای همین من مثلا امروز در IFA هستم! در فرصت های مناسب دنبال شریک تبلیغاتی می روم و قرارهای تبلیغاتی را قبول می کنم. وگرنه هنوز هم مثل گذشته قلبم برای موسیقی می تپد! برای همین هم کارهای موسیقی دیگری می سازم. با این وجود، بیشتر برای خودم یا به قولی به عنوان سرگرمی.
Bohlenworld: در مصاحبه امروز، مارک مدلوک گفت که احتمالا در آوریل سال بعد یک آلبوم با سبک جاز و Blues منتشر خواهد شد.
Dieter Bohlen: من از این قضایا کلا بی اطلاعم! حالا ما روی آلبوم کریسمس کار می کنیم و اینکه چه از آب در بیاید، خواهیم دید.
Bohlenworld: یک سوال دیگر در این باره. مارک از یک تور مشترک هم صحبت کرد که در پاییز/زمستان برگزار می گردد. می توانی کمی بیشتر در این باره توضیح دهی که برای چه آن جا روی سن می روی؟
Dieter Bohlen: این را هم بار اولم است که می شنوم! حقیقت این است که الان با تولید آلبوم کریسمس مارک و مرحله جدید DSDS تا حدودی سرم گرم است. نمی دانم اصلا جای خالی برای تور هست یا نه؟ فکر کنم باید با مارک صحبت کنم و او را با حقایق آشنا تر کنم.
 
 
» Dieter Bohlen sagte heute als Zeuge aus
دیتر بوهلن امروز در جایگاه شهود صحبت کرد
 
امروز صبح، دیتر بوهلن و دوستش کارینا به عنوان شاهد در دادگاه مربوط به سرقت مسلحانه دسامبر گذشته، شهادت می دهند. هر دو بسیار جدی و عصبی بودند. البته رای دادگاه در این روز صادر نشد و تصمیم گیری نهایی در کمال تعجب به روزهای بعد موکول شد.
وقتی امروز صبح دیتر بوهلن حدود ساعت 9 جلوی دادگاه Recklinghausen حاضر شد، از دیتر بوهلن آشنای همیشه اثری دیده نمی شد. عکاس ها و خبرنگاران بی شمار برای او عصبی کننده بودند و برای همین هر دو می خواستند هر چه سریع تر از گروه خبرنگاران دور شوند. اما آنها برای این زوج معروف، جای زیادی باقی نگذاشته بودند.
حتی در جایگاه شهود هم دیتر بوهلن خیلی ناآرام بود و همه جواب هایش را با قیافه ای جدی ادا می کرد. " دیگر نمی شود احساس آرامش کرد و همیشه می ترسیم" این پاسخ دیتر به سوال قاضی بود که پرسید در این مدت چطور با حمله مسلحانه ظالمانه کنار آمده اند. بوهلن خانه اش را به صورت زندانی با تعدادی دوربین و شیشه های ضدگلوله برای پنجره ها در آورده است. این تهیه کننده موسیقی مثل قبل کمک های روان شناسی را که قبلا هم نپذیرفته بود،رد کرد. شعار او: " تنها کسی که می تواند به من در زندگی ام کمک کند، خودم هستم."
معذرت خواهی سارق، Tom F. را دیتر و کارینا نپذیرفتند. بوهلن گفت: " انگار امروز هدف گرفتن تخفیف در مجازات است." کارینا هم معذرت خواهی را رد کرد و با گریه گفت که می ترسد و دیگر نمی تواند تنها بخوابد.
هر دو مجرم دیتر و کارینا و مستخدم ها را با چاقو و پیستول تهدید کرده و آنها را تا سر حد مرگ ترسانده بودند. بوهلن ادامه داد: " من فکر می کردم به ما شلیک خواهند کرد. خیلی می ترسیدم." وکیل Tom F. می خواست بداند آیا بوهلن خیلی احساساتی بیان نمی کند. بوهلن به این سوال این پاسخ را داد " من قضیه را احساساتی نمی کنم. کلمات قادر به بازگویی ناگواری شرایطی نیستند که بر ما گذشت و چطور آنها ما را تهدید کردند".
اطلاعات متناقض درباره مبلغ پول نقد را دادگاه نتوانست در این روز مشخص کند. هر دو مجرم اصرار داشتند که آنها 29.500 یورو پول دزدیده اند. بوهلن هم سر حرف خود ماند که به دزدها 60.000 یورو در دو پاکت 30.000 یورویی داده است.
بازجویی حدود دو ساعت در دادگاه به طول انجامید. بعد از سوالات هر دوی آنها، با ظاهری آرام تر سالن دادگاه را ترک کردند و باید در بیرون از دوباره در معرض نور فلاش دوبین عکاس ها قرار می گرفتند.
صدور رای به طرز عجیبی به تعویق افتاد، اگر چه امروز انتظار تصمیم گیری درباره شدت مجازات می رود. حرف های شاهد دیگری را هم باید بشنوند.
 
منبع: Bohlenworld

 
99
    آخرین مطالب مدرن تاكینگ
    آشنایی با 50 ستاره موسیقی تاریخ آلمان 50 ستاره موسیقی... اینجا چه کسی بابانوئل است؟... کنسرت توماس در شهر Heilbronn (قسمت سوم) چون ما تازه... کنسرت توماس در شهر Heilbronn (قسمت دوم) " اوه تامی،... کنسرت توماس در شهر Heilbronn (قسمت اول) سلام به همه... توماس کاملا ناشناس!... دیتر بوهلن در نمایشگاه تجهیزات رادیویی برلین سلام... مصاحبه با دیتر بوهلن این مصاحبه مربوط میشه به پنج... حمله به دیتر بوهلن و بستن او حمله به دیتر بوهلن و... هرگز دوباره مدرن تاکینگی در کار نخواهد بود؟... سی ویکمین مراسم اهدای Goldenes Lenkrad (فرمان طلایی)... همه چیز در مورد مدرن تاکینگ !... مصاحبه جدید با توماس اندرس                               ... حقایق محض در مورد جدایی استفانیا و دیتر بوهلن                                SIE... توماس آندرس و گروهش ( کنسرت در جشن شهری در Zweibrücken)... توماس آندرس اکنون پاپ بزرگسالان را کار می کند مدرن... توماس در نقش تست کننده شراب اینکه توماس در زمینه... Holiday on Ice in Moskau در 17 مارس 2006 در مسکو... آندرس بدون بولن کاملا متفاوت است Kiel-او با شجاعت... گفتگو با توماس اندرس خانواده من تمام خوشبختی من است...