مدرن تاكینگ , modern_talkingclub

مدرن تاكینگ

مدرن تاكینگ , modern_talkingclub

مدرن تاكینگ

277نــــفــــــر
عضو شده اند
277نفر عضو شده اند
85/09/27 08:30

هرگز دوباره مدرن تاکینگی در کار نخواهد بود؟...

مدرن تاكینگ
هرگز دوباره مدرن تاکینگی در کار نخواهد بود؟
 
Interview mit Herrn Anders
مصاحبه با آقای آندرس


- آقای آندرس، باز هم با دیتر بوهلن می خوانید؟
- خیییییر! بوهلن بعد از اجرایش در روسیه گفته که برایش لذت بخش خواهد بود که باز روی سن بایستد. فقط اجرا داشتن با او برای من لذتی نخواهد داشت.
- اما پولی که از دستتان می رود؟
- هیچ کس مخالفتی با پول درآوردن ندارد. اما من بدون دیتر بوهلن بیکار هم نیستم. در سال 60 تا 70 اجرا دارم.
- هرگز دوباره مدرن تاکینگی در کار نخواهد بود؟
- خیر. من دیگر چنین چیزی را نمی خواهم. و همه این را درک می کنند. و اگر دیتر بوهلن با دوست دختر جدیدش اجرا داشته باشد و او را پشت کیبرد بنشاند. آن وقت دیگر هیچ سبک یا محدودیتی وجود ندارد. بوهلن باید کاری را که می خواهد انجام دهد، اما بدون من.
- و در مورد یک میلیون یورو؟
- نه! پول همه چیز نیست. من از سه سال پیش آرامش روحی باورنکردنی ای دارم. کارم را دوست دارم، روی سی دی ام و مفاهیم خودم کار می کنم. من با علاقه فراوان به همراه نوازندگانم روی سن می ایستم. همه جیز خیلی هماهنگ پیش می رود. راحت تر بگویم، دیگر دیتر بوهلن خود محور دور و برم نیست. دیگر به همه این چیزها نیاز ندارم، حتی در قبال تمام پول های دنیا.
- از نظر خصوصی وضعیت تان چگونه است؟
- به تازگی مسافرتی یک هفته ای با همسرم کلودیا به Mauritius داشتم. پسرمان الکساندر هم 4.5 ساله است و خیلی خوب رشد می کند. و در ضمن، بچه دیگری هم در راه نیست.
99
    آخرین مطالب مدرن تاكینگ
    آشنایی با 50 ستاره موسیقی تاریخ آلمان 50 ستاره موسیقی... اینجا چه کسی بابانوئل است؟... کنسرت توماس در شهر Heilbronn (قسمت سوم) چون ما تازه... کنسرت توماس در شهر Heilbronn (قسمت دوم) " اوه تامی،... کنسرت توماس در شهر Heilbronn (قسمت اول) سلام به همه... توماس کاملا ناشناس!... دیتر بوهلن در نمایشگاه تجهیزات رادیویی برلین سلام... مصاحبه با دیتر بوهلن این مصاحبه مربوط میشه به پنج... حمله به دیتر بوهلن و بستن او حمله به دیتر بوهلن و... هرگز دوباره مدرن تاکینگی در کار نخواهد بود؟... سی ویکمین مراسم اهدای Goldenes Lenkrad (فرمان طلایی)... همه چیز در مورد مدرن تاکینگ !... مصاحبه جدید با توماس اندرس                               ... حقایق محض در مورد جدایی استفانیا و دیتر بوهلن                                SIE... توماس آندرس و گروهش ( کنسرت در جشن شهری در Zweibrücken)... توماس آندرس اکنون پاپ بزرگسالان را کار می کند مدرن... توماس در نقش تست کننده شراب اینکه توماس در زمینه... Holiday on Ice in Moskau در 17 مارس 2006 در مسکو... آندرس بدون بولن کاملا متفاوت است Kiel-او با شجاعت... گفتگو با توماس اندرس خانواده من تمام خوشبختی من است...