مدرن تاكینگ , modern_talkingclub

مدرن تاكینگ

مدرن تاكینگ , modern_talkingclub

مدرن تاكینگ

277نــــفــــــر
عضو شده اند
277نفر عضو شده اند
85/09/27 08:30

سی ویکمین مراسم اهدای Goldenes Lenkrad (فرمان طلایی)...

مدرن تاكینگ
سی ویکمین مراسم اهدای Goldenes Lenkrad (فرمان طلایی)
 31. "Verleihung des "Goldenen Lenkrads                     
 سی ویکمین مراسم اهدای Goldenes Lenkrad (فرمان طلایی)

                      


در 8 نوامبر 2006 براساس گزارش Bild am Sonntag در برلین، برای سی و یکمین بار مهم ترین جایزه اتومبیل آلمان، فرمان طلایی، اهدا گردید.
این بار حتی برای نخستین بار برای ماشین های بدون موتور یا به عبارتی ماشین های دست ساز چوبی. به عنوان مرکز اصلی و مکان فیلم برداری اراضی تست Pierlli و فیات در Balocco ایتالیا مورد استفاده قرار گرفت. آینجا در اوایل اکتبر"اتومبیل های جوان" در مقابل چشمان ریزبین منتقدانی قرار گرفتند که  از 25 داور از زمینه های مختلف فیلم، تلویزیون، فنی و نیز مسیر مسابقه تشکیل شده بود. آنها اکنون وظیفه شان این بود که در دو روزی که تست برگزار می شد، بهترین اجرا کننده صحنه های اتومبیل را پیدا کنند. همان طور که پارسال گفتیم، توماس باز هم عضو هیات داوران بود و از صبح تا شب تازه واردهای بازار اتومبیل را تست کرد.

                               
حدود 400 مهمان از شو، سیاست و اقتصاد در این مراسم باشکوه در Axel-Springer-Haus حضور داشتند و با علاقه مراسم و جشن اهدای محبوب ترین جایزه که توسط سردبیر BamS (Bild am Sonntag) ، Claus Strunz، اعطا می شد را دنبال می کردند.

جوایز در سرتاسر اروپا پخش شدند، چون یکی از آنها به اتومبیل کوچک انگلیسی Mini تعلق گرفت که در کلاس اتومبیل های کوچک از همه برتر بود. جوایز دیگر را اتومبیل سوئدی Volvo C30 در گروه کلاس فشرده Compact Lexus IS ژاپنی در کلاس متوسط و برتر، و VW Eos آلمانی به عنوان بهترین اتومبیل با سقف تاشو (Cabrio) از آن خود کردند. خوانندگان BamS هم این شانس  را داشتند که اتومبیل واگن دار محبوب خود را انتخاب کنند. برای انتخاب، 12 مدل وجود داشت. در انتها، تازه وارد آلمانی از Hymer در کلاس B با 24 درصد آرا برنده شد. فرمان افتخاری این بعدازظهر را رئیس آینده VW (فولکس واگن) دریافت نمود.


Christina Stürmer  با اجرای آهنگ راک خود تماشاچیان را در سالن هیجان زده کرد. از میان مهمانان، صدر اعظم آنگلا مرکل، Frank Elstner و Claus Strunz در یک گفت و گوی پرسش و پاسخ حضور یافتند.
برای برندگان "فرمان طلایی" از قبل یک مبارزه غیرعادی تدارک دیده شده بود. طی 10 روز هر یک از آنها باید یک ماشین دست ساز می ساختند. بنابراین آنها تحت شعار "هر کس ترمز کند، می بازد" در این بعدازظهر یک مسابقه کوچک دیگر هم داشتند.
در اینجا اصلا فرقی نمی کرد که یک یا چند مدل در پایان صدمه دیده باشد یا شکافی در لاستیک داشته باشد، چون این ماشین های مدل بعدا برای حراجی بیلد، "Ein Herz für Kinder" (قلبی برای بچه ها) به مزایده گذاشته می شود.

                     
"ما دو نفر قبلا هم این سعی را در زمان انتخاب بازیگران برای جیمز باند و Men in Black کرده بودیم... اما در نقش محافظان اتومبیل ژست خیلی خوبی گرفته ایم، مگر نه؟"
99
    آخرین مطالب مدرن تاكینگ
    آشنایی با 50 ستاره موسیقی تاریخ آلمان 50 ستاره موسیقی... اینجا چه کسی بابانوئل است؟... کنسرت توماس در شهر Heilbronn (قسمت سوم) چون ما تازه... کنسرت توماس در شهر Heilbronn (قسمت دوم) " اوه تامی،... کنسرت توماس در شهر Heilbronn (قسمت اول) سلام به همه... توماس کاملا ناشناس!... دیتر بوهلن در نمایشگاه تجهیزات رادیویی برلین سلام... مصاحبه با دیتر بوهلن این مصاحبه مربوط میشه به پنج... حمله به دیتر بوهلن و بستن او حمله به دیتر بوهلن و... هرگز دوباره مدرن تاکینگی در کار نخواهد بود؟... سی ویکمین مراسم اهدای Goldenes Lenkrad (فرمان طلایی)... همه چیز در مورد مدرن تاکینگ !... مصاحبه جدید با توماس اندرس                               ... حقایق محض در مورد جدایی استفانیا و دیتر بوهلن                                SIE... توماس آندرس و گروهش ( کنسرت در جشن شهری در Zweibrücken)... توماس آندرس اکنون پاپ بزرگسالان را کار می کند مدرن... توماس در نقش تست کننده شراب اینکه توماس در زمینه... Holiday on Ice in Moskau در 17 مارس 2006 در مسکو... آندرس بدون بولن کاملا متفاوت است Kiel-او با شجاعت... گفتگو با توماس اندرس خانواده من تمام خوشبختی من است...