مدرن تاكینگ , modern_talkingclub

مدرن تاكینگ

مدرن تاكینگ , modern_talkingclub

مدرن تاكینگ

277نــــفــــــر
عضو شده اند
277نفر عضو شده اند
85/06/23 07:30

مصاحبه جدید با توماس اندرس                               ...

مدرن تاكینگ
مصاحبه جدید با توماس اندرس
                                      Thomas am 28.07.06 im Interview mit Die Rheinpfalz
                                                              "Ich blicke stolz zurück"
                                               توماس در 28.07.06 در مصاحبه با Die Rheinpfalz
                                                          "با افتخار به گذشته نگاه می کنم"
             

در روز یکشنبه توماس آندرس خواننده 43 ساله در Zweibrücken برنامه اجرا می کند. این دومین اجرای او در یک جشن شهری است. سردبیر ما Andrea Dittgen با این خواننده و آهنگساز با قابلیت های مختلف گفت و گو نمود. کسی که زمانی با دیتر بوهلن با نام گروه "مدرن تاکینگ" (1985-2003) معیارهای جدیدی برای Hit های جهانی ساخت و از دو سال پیش تا کنون در مسیر تک خوانی قرار گرفته است. اخیرا هم یک DVD شامل کلیپ های دهه هشتاد تا به امروز منتشر کرده است.
چرا شما نام هنری توماس آندرس را انتخاب کردید؟
توماس: آن موقع این ایده شرکت ضبط بود. اکنون 27 سال از آن موقع می گذرد. شرکت ضبط عقیده داشت که اسم واقعی من که برند وایدونگ است، کمی پیچیده و سخت است، اسم باید ساده باشد و سریعا در ذهن جای بگیرد. امروزه، در زمان Christina Aguilera احتمالا دیگر چنین کاری انجام نمی گیرد.
آیا شما خیلی نوستالژیک به گذشته و دهه هشتاد، به اولین موفقیت تان در Radio Luxemburg و آغاز "مدرن تاکینگ" نگاه می کنید؟
توماس: سال های دهه هشتاد واقعا سرشار از نوآوری بودند. من حقیقتا با غرور فراوان به گذشته نگاه می کنم. نوستالژی برای من مقدار کمی تسلیم و تحمل است و من اصلا آن را دوست ندارم. من کسی نیستم که برای گذشته خیلی حسرت بخورم.
هنوز هم آهنگ های "مدرن تاکینگ" را در برنامه تان دارید؟
توماس: مسلما، آنها متعلق به من هستند، قسمتی از زندگی من هستند و فقط به این دلیل که همکار سابق ام متوجه این قضیه نیست نباید از آنها چشم پوشی کنم. 50 درصد این موفقیت روی دوش من بود. می خواهم در Zweibrücken بزرگترین Hit های "مدرن تاکینگ" را بخوانم.
حتی در ورژن جدیدی مثل You’re My Heart, You’re My Soul  با همراهی ارکستر نظیر آنچه در سی دی بود؟
توماس: طبیعتا همه چیز به طور اتوماتیک متفاوت خواهد شد وقتی که به صورت زنده خوانده شود.
99
    آخرین مطالب مدرن تاكینگ
    آشنایی با 50 ستاره موسیقی تاریخ آلمان 50 ستاره موسیقی... اینجا چه کسی بابانوئل است؟... کنسرت توماس در شهر Heilbronn (قسمت سوم) چون ما تازه... کنسرت توماس در شهر Heilbronn (قسمت دوم) " اوه تامی،... کنسرت توماس در شهر Heilbronn (قسمت اول) سلام به همه... توماس کاملا ناشناس!... دیتر بوهلن در نمایشگاه تجهیزات رادیویی برلین سلام... مصاحبه با دیتر بوهلن این مصاحبه مربوط میشه به پنج... حمله به دیتر بوهلن و بستن او حمله به دیتر بوهلن و... هرگز دوباره مدرن تاکینگی در کار نخواهد بود؟... سی ویکمین مراسم اهدای Goldenes Lenkrad (فرمان طلایی)... همه چیز در مورد مدرن تاکینگ !... مصاحبه جدید با توماس اندرس                               ... حقایق محض در مورد جدایی استفانیا و دیتر بوهلن                                SIE... توماس آندرس و گروهش ( کنسرت در جشن شهری در Zweibrücken)... توماس آندرس اکنون پاپ بزرگسالان را کار می کند مدرن... توماس در نقش تست کننده شراب اینکه توماس در زمینه... Holiday on Ice in Moskau در 17 مارس 2006 در مسکو... آندرس بدون بولن کاملا متفاوت است Kiel-او با شجاعت... گفتگو با توماس اندرس خانواده من تمام خوشبختی من است...